خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

Exclamation ریاضی در این مدت باقیمانده

از درس ریاضی اصلا خوشم نیومده ونمیاد چیکار کنم خدا خب دست خودم نیست بهش علاقه ندارم الان هم هیچی بلد نیستم یعنی 0مطلقم ولی خدایی جمعو تفریقو ضربو تقسیمو بلدم ......خیلی به رشته پزشکی علاقه دارم ولی فک کنم با ریاضی 0 زدن نمیشه این رشته قبول شد تروخدا کمکم کنید بگید من چیکار کنم در این مدت باقیمانده تو درسای دیگه مشکل مهمی ندارم فقط این لعنتی هیی خدا

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      از درس ریاضی اصلا خوشم نیومده ونمیاد چیکار کنم خدا خب دست خودم نیست بهش علاقه ندارم الان هم هیچی بلد نیستم یعنی 0مطلقم ولی خدایی جمعو تفریقو ضربو تقسیمو بلدم ......خیلی به رشته پزشکی علاقه دارم ولی فک کنم با ریاضی 0 زدن نمیشه این رشته قبول شد تروخدا کمکم کنید بگید من چیکار کنم در این مدت باقیمانده تو درسای دیگه مشکل مهمی ندارم فقط این لعنتی هیی خدا
      سلام
      اگه حوصله داشتی محتوای این تاپیک رو مطالعه کن=
      http://forum.konkur.in/thread75834.html

فقط یه نکته بگم=
      شمایی که خیلی ضعیف هستید، هر کاری میخواید کنید بکنید
      فقط خواهشا قبلش
      فصل 3 و 4 ریاضی دهم + فصل 1 ریاضی یازدهم رو از روی یه درسنامه روان و ساده (مثلا شگفت انگیز خیلی سبز) کامل بخونید و مسلط بشید و بعد به سراغ بقیه فصل ها برید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام
      اگه حوصله داشتی محتوای این تاپیک رو مطالعه کن=
      http://forum.konkur.in/thread75834.html

فقط یه نکته بگم=
      شمایی که خیلی ضعیف هستید، هر کاری میخواید کنید بکنید
      فقط خواهشا قبلش
      فصل 3 و 4 ریاضی دهم + فصل 1 ریاضی یازدهم رو از روی یه درسنامه روان و ساده (مثلا شگفت انگیز خیلی سبز) کامل بخونید و مسلط بشید و بعد به سراغ بقیه فصل ها برید.
      خیلی ممنونم ازتون فقط میشه عنوان این فصل هارو بگید و چرا حتما باید مطالعه کنمشون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون فقط میشه عنوان این فصل هارو بگید و چرا حتما باید مطالعه کنمشون
      فصل ۳ دهم توان های گویا و عبارت های جبری
      فصل ۴ دهم معادله و نامعادله
      فصل ۱ یازدهم هندسه تحلیلی و جبر

اینا یه جورایی بیس و پایه ریاضی هستن حتما باید از یه دبیر و درسنامه خوب یادشون بگیری تا بعدا به مشکل نخوری
      چون سر و کلشون تو اکثر فصلا پیدا میشه

ببخشید من جای ایشون جواب دادم...خودشون بیان بیشتر توضیح میدن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

فصل ۳ دهم توان های گویا و عبارت های جبری
      فصل ۴ دهم معادله و نامعادله
      فصل ۱ یازدهم هندسه تحلیلی و جبر

اینا یه جورایی بیس و پایه ریاضی هستن حتما باید از یه دبیر و درسنامه خوب یادشون بگیری تا بعدا به مشکل نخوری
      چون سر و کلشون تو اکثر فصلا پیدا میشه

ببخشید من جای ایشون جواب دادم...خودشون بیان بیشتر توضیح میدن
      نه بابا خیلیم ممنون فقط من اصلا ترتیبا رو بلد نیستم میشه به ترتیب بگید کدوم فصلارو بخونم که بتونم یه 30%دی یه 40%دی بزنم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      جدای از بحث اصلی تاپیک خواستم یه چیزی رو بگم صرفا برای اینکه یه باور غلطی که جا افتاده شاید یمقدار عوض بشه

خیلی ها من جمله خودم ، فکر میکردیم ریاضی و فیزیک رو بزور و از سر اجبار بخونیم با این تصور که بعداز کنکور همش تموم میشه و دیگه کارمون زیاد بهشون نمیخوره..
      خودم بشدت از فیزیک بدم میومد و حسابی تلقین های منفی میکردم سر کنکور اولم هم واقعا درست حسابی فیزیک و ریاضی رو نخوندم اما سال بعدش اشتباهاتم رو چه فکری و پیش زمینه ذهنی و چه عملکردی تا جای ممکن درست کردم

داشتم میگفتم
      فکر میکردم مثلا بعداز کنکور قراره از شر فیزیک خلاص بشم
      اما همچین چیزی نیست
      همین چندهفته پیش سر درس فیزیولوژی گردش خون ، کاملا مفاهیم و محتواش وابسته و یجورایی خوده فصل مدار فیزیک بود یعنی اگه یکی مدار فیزیک رو توی دبیرستان خوب یادنگرفته بود نمیتونست از بخش زیادی از فیزیولوژی گردش خون سردربیاره

زیاد مربوط به تاپیک نبود
      اما گفتم این باور غلط رو که قرار نیست بعداز کنکور با درسای دبیرستان سروکاری داشته باشیم رو تا حدودی عوض کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا خیلیم ممنون فقط من اصلا ترتیبا رو بلد نیستم میشه به ترتیب بگید کدوم فصلارو بخونم که بتونم یه 30%دی یه 40%دی بزنم
      خواهش میکنم
      این مقدمات رو که یاد گرفتی بعدش اون تاپیک آقای غفوری رو بخون(لینکش رو تو پست اول فرستادن) کامل ترتیب خوندن فصل ها رو توضیح دادن گفتن از چه درسنامه ای بخونید بعدش تست های کنکور رو هم قرار دادن
      اگه اون تست ها رو خوب کار کنی و سطح کنکور هم نرمال و تیپیک باشه حتما از پسش برمیای^^

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتی اگه ریاضی درحد۹۹ باشه بازم ۴۰ درصد زدن به همین راحتی نیس
      فکر نکنی با یکم خوندن به ۴۰ میرسی
      باید خیلی تلاش کنی
      نحوه استارت زدن و خوندن ریاضی رو هم که دوستان گفتن‌...
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط هر جوری میخوای بخونی بخون ولی تست حتما حتما از خیلی سبز بزن { اگه خسلی سبز چاپ قدیم باشه که خیلی خیلی خیلی بهتره } ولی اگه چاپ جدید هم داری اونیکه ویرایش جدید هست باز هم خوبه

من جات باشم درسنامه مقدمات تخته سیاه رو میخونم حتما / میتونی از تلگرام دانلود کنی کتاب رو و بخونی مقدماتش رو کامل از هفتم و ششم گفته تا اون فصول پایه ای دهم و یازدهم بعدش یه راست میتونی وارد تابع و تعیین علامت بشی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم از همگی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن