خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question آموزش ابتدایی فرهنگیان از کنکور انسانی راحته یا ریاضی در این مدت باقی

سلام
      امسال دیپلم تجربی گرفتم با معدل کل 17/5وکتبی14/5ودر کنکور هم چیزی نخوانده بودم تجربی 58000وهنر8000شدم . دانشگاه نرفتم وتا الان هم مطالعه ای نداشتم،امسال تجربی شرکت نمیکنم .
      هنر وزبان را شرکت میکنم ولی نمی‌دانم نظری انسانی باشم یا ریاضی، از ریاضی آموزش ابتدایی فرهنگیان را می‌خواهم واز انسانی آموزش راهنمایی و مشاوره فرهنگیان یا امور تربیتی فرهنگیان را،حفظیاتم قوی هست و به کتاب‌های انسانی علاقه دارم اما نمی‌دانم دراین مدت باقی مانده می‌شود یانه برای ریاضی هم در این مدت میتوانم فارسی را تا30 دینی 40 و زبان و عربی هر دو10در کنکور بزنم وشیمی و ریاضی و فیزیک را قسمت‌های پرتکرار تست خیز را کار کنم هر سه را تا10 بزنم البته تا الان این سه تارا اصلابلد نیستم. به درسهای رشته انسانی و رشته های دانشگاهی آن از جمله دورشته ای که گفتم در فرهنگیان علاقه دارم ومیتوانم بخوانم فقط چون شنیدم از ریاضی با درصد های کم قبول می‌شوند گفتم، من هم از ریاضی فقط آموزش ابتدایی فرهنگیان را می‌خواهم.
      انسانی هم اگر امسال قبول نشوم آیا سال بعد دیپلم مجدددر رشته غیر متناظر و ترمیم معدل وجود دارد؟
      چون اگر تاثیر معدل 1402قطعی شود برایم خوب نیست امسال هم که تاثیر 40 درصد مثبت هست و من دیپلم تجربی با معدلی که گفتم هستم .
      _کدام را انتخاب بکنم؟
      _آیا سال بعد دیپلم مجدد و ترمیم معدل وجود دارد؟
      _واینکه با لیسانس ابتدایی فرهنگیان ارشد می‌توان مشاوره یا روانشناسی بالینی شرکت کرد یا اصلا از مشاوره یا امور تربیتی ارشد می‌توان روانشناسی بالینی شرکت کردومطب داشت؟
      پدرومادرم منتظر اند یکی رو بگم منم خیلی منتظر کمک وراهنمایی شما هستم.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جمعیت انسانیا که ماشالله داره به تجربی میرسه تو ریاضی اگه یه ذره فیزیک و ریاضیت خوب باشه راحت تو منطقه زیر هفت هشت هزار میاری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)