خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عکس برای ثبت نام کنکور

سلام
      اگه عکسی که برای ثبت نام کنکور استفاده میکنه با عکس شناسنامه مشابه باشه مشکلی پیش میاد ؟چون داخل دفترچه ثبت نام نوشته که اسکن عکس از روی شناسنامه کارت ملی و مدارک مشابه قبوب نیست ؟
      از طرفی امسال سال سومیه که کنکور میدم اگه از عکسی استفاده کنم که در دو کنکور قبلی استفاده کردم مشکلی پیش میاد ؟؟
      ممنون میشم جواب بدین

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه عزیز چه مشکلی
      اون منظورش اینه از رو شناسنامه و عکس مهر دار یه عکس بی کیفیت اسکن نکنید همین. عین هم باشه یا نباشه مهم نیست

هیچ مشکلی پیش نمیاد. من یه عکس دارم از سال ۹۰ هر آزمونی شرکت کردم همونو دادم. ارشد دکترا استخدامی همین کنکور و ....
      گفتن تو سال جاری گرفته بشه، برا من مال ده سال پیشه دهه جاری محسوب میشه
      ویرایش توسط Rubiker : 12 بهمن 1400 در ساعت 00:38

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_white نمایش پست ها
      سلام
      اگه عکسی که برای ثبت نام کنکور استفاده میکنه با عکس شناسنامه مشابه باشه مشکلی پیش میاد ؟چون داخل دفترچه ثبت نام نوشته که اسکن عکس از روی شناسنامه کارت ملی و مدارک مشابه قبوب نیست ؟
      از طرفی امسال سال سومیه که کنکور میدم اگه از عکسی استفاده کنم که در دو کنکور قبلی استفاده کردم مشکلی پیش میاد ؟؟
      ممنون میشم جواب بدین
      نه باو
      من سال اول حال نداشتم برم اسکن کنم خودم تو خونه کنار دیوار واستادم بابام عکسو گرف
      سال دوم ام همون عکسو زدم
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان جریان این تغییرات سایت دیپ کد برای گرفتن کد سوابق تحصیلی چیه امسال عوض شده ?
      یک نظام قدیمی و یک دانش آموز هستیم، نه میشه ثبت نام کرد برای کد سوابق تحصیلی کد ملی و شماره مون هم درست میزنیم!
      اصن برا نظام قدیم موندیم چکار کنیم ۸ سال پیش دانش آموز بوده و پارسالم با همون کد سوابق همیشگی ثبت نام کرد،امسال کلا عوض شده!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      نه باو
      من سال اول حال نداشتم برم اسکن کنم خودم تو خونه کنار دیوار واستادم بابام عکسو گرف
      سال دوم ام همون عکسو زدم
      منم کنار یخچال واسادم

چندتا جای دیگم همونو اپلود کردم . از مال عکاسا خیلی بهتر بود
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن