خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: لغات ادبیات

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

Exclamation لغات ادبیات

سلام ببخشید واسه لغت ادبیات میخوام الان شروع کنم به خوندن لغات آخر کتاب کافیه یانه باید لغتای توی درس رو هم بلد باشم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=erfan.soltani;1764005]سلام ببخشید واسه لغت ادبیات میخوام الان شروع کنم به خوندن لغات آخر کتاب کافیه یانه باید لغتای توی درس رو هم بلد باشم؟[/QUOTE

فقط لغات اخر کتاب رو بخون بجز لغات اخر کتاب بقیش وقت تلف کردن هستن هر سه تا سوال از همین لغات میاد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      سلام ببخشید واسه لغت ادبیات میخوام الان شروع کنم به خوندن لغات آخر کتاب کافیه یانه باید لغتای توی درس رو هم بلد باشم؟
      اره همونا کافیه
      فقط
      1- همه مترادف و معانی رو بلد باش به یدونه بسنده نکن، مثلا نوشته : فروغ : روشنایی - پرتو همه شو حفظ کن
      2- به مصدر بودن و قید بودن . جمع بودن و... جزیئات دقت کن
      3- وقت کردی متن هر درس و دنباله هاشون ( گنج حکمت و شعر خوانی و اشعار قلمرو ها هم بخون)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      منم با نظر دوستان کاملا موافقم همون کتاب کافیه
      فایلی هم هست لغات اخر کتاب هر سه ساله که خودم از اخر کتاب درسی جدا کردم وچسپوندمشون بهم ویژه کنکور 1401 فقط راستش نمیتونم چطور اینجا اپلود کنم خواستید پیغام بدید تلگرام بفرستم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      mahdi_artur@ یا بقیه دوستان که تجربه دارند برای قرابت هم یه برنامه چیزی بدین خیلی کم کار کردم که تا پایان اردیبهشت بتونم کامل تقویتش کنم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hediyeh80 نمایش پست ها
      mahdi_artur@ یا بقیه دوستان که تجربه دارند برای قرابت هم یه برنامه چیزی بدین خیلی کم کار کردم که تا پایان اردیبهشت بتونم کامل تقویتش کنم
      قاعدتاً قرابت رو نمیشه از روی کتاب خوند، قرابت معنایی لقمه به نظرم خیلی کتاب کم حجم و خوبیه ، فقط تست های کمی داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن