خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کد نظام وظیفه کنکور

سلام خدمت همه عزیزان من ورودی ۹۸ پیام نورم میخوام ۱۴۰۱ کنکور بدم کدوم کد رو بزنم؟ یکی میگه ۳ یکی میگه ۹ گیجم
      نمیخوام مشکلی پیش بیاد موقع ثبت نام دانشگاه جدید. ممنونم

کد 1

داشتن کارت پایان خدمت

کد 2

دارا بودن كارت معافيت دائم هوشمند (كفالت، پزشكی، ايثارگران و موارد خاص)

کد 3

مشمولان دارای برگ معافيت موقت هولوگرام دار بدون غيبت (پزشكی، كفالت) در مدت اعتبار آن.
      تبصره: در صورت قبولی اين افراد بايد مجوز لازم جهت ثبت نام در دانشگاه را از معاونت وظيفه عمومی محل استقرار دانشگاه اخذ نمايند.

کد 4

مشمولان محصل سال آخر دوره متوسطه که در سال تحصيلی 1400-1401 معافيت تحصيلی دانش آموزی اخذ نموده و تا تاريخ 1401/06/31 در سنوات مجاز تحصيلی (حداکثر تا 20 سالگی تمام) فارغ التحصيل می شوند.

کد 5

دانش آموزانی كه قبل از سن مشموليت (قبل از 18 سالگی تمام) موفق به دريافت ديپلم نظام آموزشی جديد 3-3-6 شده باشند، به شرط نداشتن غيبت.

کد 6

كاركنان وظيفه (سربازان در حال خدمت) بدون غيبت اوليه دارای مدرک پيش دانشگاهی و يا ديپلم نظام آموزشی جديد 3-3-6 حضوری و پيوسته (دانش آموزان عادی) به شرطی كه در مقطع كارشناسی و بالاتر پذيرفته شوند.

کد 7

كاركنان وظيفه ای كه خدمت دوره ضرورت آنان تا تاريخ 1401/06/31 به پايان ميرسد (اين دسته از افراد بايد به هنگام ثبت نام در دانشگاه، گواهی يا كارت پايان خدمت ارائه نمايند).

کد 8

كاركنان پايور شاغل در نيروهای مسلح با ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت از اداره نيروی انسانی سازمان مربوط برای ادامه تحصيل.

کد 9

دانشجويان انصرافی در صورتی كه در سنوات اوليه تحصيلی، موضوع تبصره 1 ماده 33 قانون، انصراف داده و همچنين از تاريخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذيرش در دانشگاه و رشته جديد بيش از يکسال سپری نشده باشد. مضافا مشروط به اينكه قبلا (از تاريخ 1390/08/22 به بعد) از امتياز يکبار انصراف استفاده نكرده باشند.

کد 10

فارغ التحصيلان مقطع کاردانی فقط می توانند در رشته هايی در مقطع کارشناسی پيوسته تحصيل نمايند که برابر اعلام وزارتخانه های علوم و بهداشت، آن رشته (رشته تحصيلی مقطع کاردانی) مقطع کارشناسی ناپيوسته بالاتر ندارد.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ویرایش توسط دکتر امیر : 10 بهمن 1400 در ساعت 10:17

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      سلام خدمت همه عزیزان من ورودی ۹۸ پیام نورم میخوام ۱۴۰۱ کنکور بدم کدوم کد رو بزنم؟ یکی میگه ۳ یکی میگه ۹ گیجم

کد 1

داشتن کارت پایان خدمت

کد 2

کد 3

مشمولان دارای برگ معافيت موقت هولوگرام دار بدون غيبت (پزشكی، كفالت) در مدت اعتبار آن.
      تبصره: در صورت قبولی اين افراد بايد مجوز لازم جهت ثبت نام در دانشگاه را از معاونت وظيفه عمومی محل استقرار دانشگاه اخذ نمايند.

کد 4

مشمولان محصل سال آخر دوره متوسطه که در سال تحصيلی 1400-1401 معافيت تحصيلی دانش آموزی اخذ نموده و تا تاريخ 1401/06/31 در سنوات مجاز تحصيلی (حداکثر تا 20 سالگی تمام) فارغ التحصيل می شوند.

کد 5

دانش آموزانی كه قبل از سن مشموليت (قبل از 18 سالگی تمام) موفق به دريافت ديپلم نظام آموزشی جديد 3-3-6 شده باشند، به شرط نداشتن غيبت.

کد 6

كاركنان وظيفه (سربازان در حال خدمت) بدون غيبت اوليه دارای مدرک پيش دانشگاهی و يا ديپلم نظام آموزشی جديد 3-3-6 حضوری و پيوسته (دانش آموزان عادی) به شرطی كه در مقطع كارشناسی و بالاتر پذيرفته شوند.

کد 7

كاركنان وظيفه ای كه خدمت دوره ضرورت آنان تا تاريخ 1401/06/31 به پايان ميرسد (اين دسته از افراد بايد به هنگام ثبت نام در دانشگاه، گواهی يا كارت پايان خدمت ارائه نمايند).

کد 8

كاركنان پايور شاغل در نيروهای مسلح با ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت از اداره نيروی انسانی سازمان مربوط برای ادامه تحصيل.

کد 9

دانشجويان انصرافی در صورتی كه در سنوات اوليه تحصيلی، موضوع تبصره 1 ماده 33 قانون، انصراف داده و همچنين از تاريخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذيرش در دانشگاه و رشته جديد بيش از يکسال سپری نشده باشد. مضافا مشروط به اينكه قبلا (از تاريخ 1390/08/22 به بعد) از امتياز يکبار انصراف استفاده نكرده باشند.

کد 10

فارغ التحصيلان مقطع کاردانی فقط می توانند در رشته هايی در مقطع کارشناسی پيوسته تحصيل نمايند که برابر اعلام وزارتخانه های علوم و بهداشت، آن رشته (رشته تحصيلی مقطع کاردانی) مقطع کارشناسی ناپيوسته بالاتر ندارد.

سلام
      ببینید اول از همه این رو به شما بگم که ثبت نام کنکور با هر کد نظام وظیفه ای اصلا مهم نیست و حتی شما میتونید در ثبت نام کنکور خودتون رو دارای پایان خدمت بدانید!!! و کد 1 رو بزنید و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه
      و ثبت نام تکمیل میشه و کنکور شرکت میکنید ولی موقع قبولی و ثبت نام به دانشگاه هست که وضعیت نظام وظیفه شما دقیقا از سازمان نظام وظیفه عمومی استعلام میشه توسط دانشگاه و نه سازمان سنجش که فلانی کد نظام وظیفه چی زده و .... پس جای نگرانی و سردرگمی در این بخش ثبت نام وجود ندارد .

دوما
      بند 3 مربوط به شما نیست این بند در واقع آن دسته داوطلبانی رو مد نظر دارد که دارای کارت معافیت موقت میباشند ینی چی کارت معافیت موقت؟؟ یعنی طرف یک بیماری دارد که به صورت موقتی است و بعد درمان میتواند خدمت برود و برایش مثلا کارت معافیت موقتی 3 ساله در نظر گرفته شده و معافیت دائمی نیست و .....

بند 9
      مربوط به دانشجویانی است که در حال حاضر انصرافی محسوب میشوند و نه دانشجویان در حال تحصیل

حالا شما کدام را بزنید؟؟؟
      فرقی نمیکند!!!!
      ببین دوست من شما در حال حاضر دانشجو هستید در این مملکت کسی که دانشجو هست قطعا و حتما معافیت دارد و در سیستم نظام وظیفه هم قابل استعلام است چونکه کسی که مشمول باشد و معافیت نداشته باشد که دانشگاه نمیتواند ثبت نام کند درست است؟؟ اصلا شما به خاطر همین پیام نور ثبت نام کرده اید که معافیت تحصیلی شما تا کارشناسی تمدید شود و خدمت سربازی نروید .

برای همین هم سنجش برای شما بندی در نظر نگرفته چون شما معافیت دارید تا سال 1403 تا کارشناسی رو پایان دهید

اما کدام کد را ترجیح بدهید که بزنید؟؟؟
      پیشنهاد بنده بند 9 است و من خودم هم سال 97 همین بند را زدم و مشکلی هم نداشت چرا که شما بالاخره اگر رتبه خوبی بیاورید و تصمیم بگیرید که انتخاب رشته کنید باید انصراف دهید پس بعد از انصراف این بند شامل شما هم میشه پس بند 9 را بزنید. با خیال راحت
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 10 بهمن 1400 در ساعت 10:49

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام
      ببینید اول از همه این رو به شما بگم که ثبت نام کنکور با هر کد نظام وظیفه ای اصلا مهم نیست و حتی شما میتونید در ثبت نام کنکور خودتون رو دارای پایان خدمت بدانید!!! و کد 1 رو بزنید و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه
      و ثبت نام تکمیل میشه و کنکور شرکت میکنید ولی موقع قبولی و ثبت نام به دانشگاه هست که وضعیت نظام وظیفه شما دقیقا از سازمان نظام وظیفه عمومی استعلام میشه توسط دانشگاه و نه سازمان سنجش که فلانی کد نظام وظیفه چی زده و .... پس جای نگرانی و سردرگمی در این بخش ثبت نام وجود ندارد .

دوما
      بند 3 مربوط به شما نیست این بند در واقع آن دسته داوطلبانی رو مد نظر دارد که دارای کارت معافیت موقت میباشند ینی چی کارت معافیت موقت؟؟ یعنی طرف یک بیماری دارد که به صورت موقتی است و بعد درمان میتواند خدمت برود و برایش مثلا کارت معافیت موقتی 3 ساله در نظر گرفته شده و معافیت دائمی نیست و .....

بند 9
      مربوط به دانشجویانی است که در حال حاضر انصرافی محسوب میشوند و نه دانشجویان در حال تحصیل

حالا شما کدام را بزنید؟؟؟
      فرقی نمیکند!!!!
      ببین دوست من شما در حال حاضر دانشجو هستید در این مملکت کسی که دانشجو هست قطعا و حتما معافیت دارد و در سیستم نظام وظیفه هم قابل استعلام است چونکه کسی که مشمول باشد و معافیت نداشته باشد که دانشگاه نمیتواند ثبت نام کند درست است؟؟ اصلا شما به خاطر همین پیام نور ثبت نام کرده اید که معافیت تحصیلی شما تا کارشناسی تمدید شود و خدمت سربازی نروید .

برای همین هم سنجش برای شما بندی در نظر نگرفته چون شما معافیت دارید تا سال 1403 تا کارشناسی رو پایان دهید

اما کدام کد را ترجیح بدهید که بزنید؟؟؟
      پیشنهاد بنده بند 9 است و من خودم هم سال 97 همین بند را زدم و مشکلی هم نداشت چرا که شما بالاخره اگر رتبه خوبی بیاورید و تصمیم بگیرید که انتخاب رشته کنید باید انصراف دهید پس بعد از انصراف این بند شمامل شما هم میشه پس بند 9 را بزنید. با خیال راحت
      خیلی ممنونم ازت ۹ رو میزنم
      گفتم شاید بعدا گیر بدن پس نمیدن
      مرسی ازتون همیشه جواب دادید بخصوص برای قضیه انصراف که گفتی میدن بهت و اینکه نظام وظیفه گیر نمیده بهت یه دنیا ممنونم.یا علی

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همونطور که گفتن این کد نظام وظیفه اصلا چیز مهمی نیست بیشتر جنبه امارگیری داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی که هم مدرک پیش دانشگاهی داره هم کاردانی پیوسته مشکلی که نداره برای ثبت نام؟ معافیت تحصیلی میدن؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها

کد 1

داشتن کارت پایان خدمت

کد 2

کد 3

تبصره: در صورت قبولی اين افراد بايد مجوز لازم جهت ثبت نام در دانشگاه را از معاونت وظيفه عمومی محل استقرار دانشگاه اخذ نمايند.

کد 4

مشمولان محصل سال آخر دوره متوسطه که در سال تحصيلی 1400-1401 معافيت تحصيلی دانش آموزی اخذ نموده و تا تاريخ 1401/06/31 در سنوات مجاز تحصيلی (حداکثر تا 20 سالگی تمام) فارغ التحصيل می شوند.

کد 5

دانش آموزانی كه قبل از سن مشموليت (قبل از 18 سالگی تمام) موفق به دريافت ديپلم نظام آموزشی جديد 3-3-6 شده باشند، به شرط نداشتن غيبت.

کد 6

كاركنان وظيفه (سربازان در حال خدمت) بدون غيبت اوليه دارای مدرک پيش دانشگاهی و يا ديپلم نظام آموزشی جديد 3-3-6 حضوری و پيوسته (دانش آموزان عادی) به شرطی كه در مقطع كارشناسی و بالاتر پذيرفته شوند.

کد 7

کد 8

کد 9

دانشجويان انصرافی در صورتی كه در سنوات اوليه تحصيلی، موضوع تبصره 1 ماده 33 قانون، انصراف داده و همچنين از تاريخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذيرش در دانشگاه و رشته جديد بيش از يکسال سپری نشده باشد. مضافا مشروط به اينكه قبلا (از تاريخ 1390/08/22 به بعد) از امتياز يکبار انصراف استفاده نكرده باشند.

کد 10

فارغ التحصيلان مقطع کاردانی فقط می توانند در رشته هايی در مقطع کارشناسی پيوسته تحصيل نمايند که برابر اعلام وزارتخانه های علوم و بهداشت، آن رشته (رشته تحصيلی مقطع کاردانی) مقطع کارشناسی ناپيوسته بالاتر ندارد.

پارسال من 3 زدم هیچ مشکلی هم پیش نیومد
      زیاد مهم نیست ، اگه بودخودشون از سایت ناجا استعلام میکردن.
      اینجا جنبه تزئیینی داره برا سنجش . بعد قبولی دوسه بار میری +10 و کد سخا میدن بهت و کلا قضیه اصلی اونجاس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

پارسال من 3 زدم هیچ مشکلی هم پیش نیومد
      زیاد مهم نیست ، اگه بودخودشون از سایت ناجا استعلام میکردن.
      اینجا جنبه تزئیینی داره برا سنجش . بعد قبولی دوسه بار میری +10 و کد سخا میدن بهت و کلا قضیه اصلی اونجاس
      درسته..این کده امارگیریه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید این کد ها اصلا هیچ تاثیری ندارن هر کدومو بزنید هیچ فرقی نمیکنه کلا نمایشی هست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا با اینکه تاثیری ندارد یه پشت کنکوری که برای سال دوم باید آزمون بده کدوم بزنه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      حالا با اینکه تاثیری ندارد یه پشت کنکوری که برای سال دوم باید آزمون بده کدوم بزنه
      اونییکه نوشته تا حداکثر 20 سالگی معافیت داری
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من یه برگه معافیت تحصیلی دارم که توش کد 5 رقمی سخا نوشته اونو باید بزنم ؟؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن