خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 19282930 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 421 به 435 از 442
    1. Top | #421
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید.
      در کل راضی بودید از کنکوری که دادید؟ به نظرتون مشکل عدم کسب رضایت در صورت وجود، چه چیزی هست؟
      سلام عزیزم بله راضی بودم..مشغول انتخاب رشته هستم

2. Top | #422
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بقیه هم بیاید بگید ببینم راضی بودین؟؟

3. Top | #423
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزانی که میومدید گزارش کار و بعضی وقتا متن های فوق انگیزشی مینوشتید اینجا ، لطفا بعد از اعلام نتایج بیاید نتیجه کارتون هم بگید ، نمیفهمم چرا تا قبل از کنکور این جور تاپیکا شلوغه و خیلی ها بماند هنوز قبول نشده به خودشون لقب دکتر اینده میدادند . خب حالا که دیگه وقتش رسیده نتیجه واقعی هم اومده چرا نمی ایید
      حیلی از کاربرها و بیشتر از این مهمانان سایت گزارش شما رو دیدند و خواه ناخواه گزارش درسی شما روی عملکرد تحضیلی اینها تاثیر گذاشته ( فقط امیدوارم گزارش کار فیک نباشه )
      و الان شما ها در قبال اینها مسیول هستید و الان باید پاسخگو باشید که چه نتیجه ای بدست اوردید
      الان این تاپیک مثل یه فیلم پایان باز میمونه ( تا اخرش خیلی قشنگ و گل و بلبل و من اراده اهنین دارم و...... ولی با پایانی کاملا نامشخص )
      تشکر از این کاربر Shil_ که اومد و نتیجه زحماتش رو گفت ( تا اونجایی که دیدم ایشون خیلی گزارش معقولانه ای داشت بدون بزرگنمایی )

4. Top | #424
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بین آدم هایی زندگی میکنم که
      خودشون بولدکننده و ستایش گر باورهای استثنا محورن
      خودشون شور کننده این آش هستن

بین آدم هایی زندگی میکنم که
      بازهم خودشون هستن که میان میزنن توی سر و صورت هم و فرو کردن انگشت اشاره ای که نشونه رفته که آره تو بودی که میگفتی من استثنا هستم پس کو پس چی شد ؟

بین آدم هایی زندگی میکنم که....

بسه !
      چیکار دارید میکنید با خودتون ؟ با خودمون ؟
      التماس اندکی تفکر...

5. Top | #425
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب وقتی به هیچی امید نداری
      و در حالت اکسترم قرار گرفتی میای
      دم از معجزه میزنی و اینکه فلان خواهم کرد
      فلان خواهد شد .
      خودمم اعتراف میکنم پارسال تو این تاپیک
      یه مدت فعال بودم ولی کنار کشیدم چرا؟

خب اگه عملن میتونستم روزی 16 ساعت بخونم
      میخوندم و دم نمیزدم .ینی فرصت نمی کردم که بخوام بیام
      اینجا وبگم ایها الناس من دارم روزی 16ساعت یا بیشتر میخونم
      یا قراره معجزه کنم ،اصلا چه نیازی هست
      که در بوق و کرنا کنم که قراره معجزه کنم مگه قراره
      مردم رو به دین جدیدی دعوت کنم؟

اتفاقن اگر معجزه ای هم درکار باشه توی خلوت خودت اتفاق میفته
      آدمی که قدرت و همت کارهای بزرگ داره هرگز راجب توانایی خودش فریاد نمیزنه .چون نیازی به تأیید کسی نداره
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

6. Top | #426
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شدیدا موافق آپ کردن چنین تاپیک هایی هستم

تا یه سری ها بدونن نباید تلاش کسای دیگه که از مدت ها قبل شروع کردن رو به سخره بگیرند

از بهمن ماه با سطح صفر رتبه دو رقمی تجربی؟ دقیقا مثل جوک میمونه، همه میدونیم که در سال های اخیر رتبه دو رقمی شدن به برنامه ریزی چند ساله با پایه قوی نیاز داره و حتی با ساعت مطالعه محیر العقولی مثل ۱۶ ساعت در روز از بهمن ماه نمیشه همچین نتیجه ای گرفت

دانش آموز هست از نهم داره برای کنکور میخونه، اونوقت ما بیاییم از بهمن دو رقمی شیم؟ بقیه مردن؟ این حرف ها فقط در یک صورت منطقیه اونم اینکه توسط موسسات شیاد برای جذب و فریب دانش آموز زده بشه که اونا هم فقط به فکر جیبشونن

حتی من هم که از تابستان شروع کردم هم امید به دو رقمی ندارم، با این سطح از رقابت سه رقمی بشم شاهکار کردم، با شروع از بهمن فقط میشه در خوشبینانه ترین حالت امید به یه رتبه چهار رقمی و قبولی در پیراپزشکی داشت
      ویرایش توسط Friedrich : 20 مرداد 1401 در ساعت 13:25

7. Top | #427
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

حق داری زیرو جان اما اینوسط کمترین تقصیر گردن بچه های کنکوریه چه اون بنده خدایی که برای اینکه بتونه خودش رو ملزم کنه درس بخونه میاد اینجا با زدن یه تاپیک قسم نامه و شروع طوفانی و ... یه تعهدی برای خودش بوجود میاره بلکه بتونه درس بخونه چه اونایی که دنبال کننده این تاپیکا میشن بلکه یه قهرمان از توش دربیاد و براشون حکم مرشد و الگو رو بازی بکنه این دو دسته هر دو قربانین مقصر اونایی هستن که فروم کنکور براشون شده محل تمرین و آزمایش و بدترین مشکل فضای مجازی همینه که اصلا هویت واقعی اشخاص معلوم نیست و هر کس میتونه ادعا کنه من دکترای روانشناسیم و دانشجوی پزشکیم و ... بدون اینکه کوچکترین مدرکی ارائه کرده باشه پس فروم میشه محل تمرین یه عده اینفلو نسر مبتدی که میخوان تمرین نطق کردن بکنن و یه عده مشاور نماکه دارن مشاوره یاد میگیرن حالا به هر نیتی چه دیده شدن و لایک گرفتن چه درآمد بعد همینا آتیش احساسات بچه هارو باد میزنن بدون توجه به اینکه دارن زندگی این بچه هارو با خزعبلات و راهنمایی های غلط خاکستر میکنن . اینجا اگرکسی به عنوان کنکوری بیادادعای اشتباهی بکنه گناهکار نیست چون همه مثل همیم یه عده کنکوری که اومدیم یاد بگیریم و اگر بدون اشتباه بودیم که اینجا نمیومدیم اما اونایی که نقش راهنمارو بازی میکنن باید از یه فیلتری صلاحیتشون چک بشه . یادت نرفته که طرف ادعا کرد تو 3 ماه دندونپزشکی قبول شده پسوند اسمشم یه ایسم گذاشته بود و داشت ایدِولوژیشم به بچه ها انتقال میداد .

من دیگه سعی میکنم افکارم رو از حالت تقصیریاب و مقصر یاب خارج کنم ...
      ترجیح میدم توضیح بیشتری ندم چون چیزی جز تلخی و تندی نیست ...

فقط برام عجیبه چرا ما خودمون وقتی در تنگناها قرار میگیریم دوست داریم استثناسازی کنیم سوپرمن ها رو شدیدا بولد کنیم و مثل تشنه ای در جست و جوی جرعه ای آب ، بدوییم دنبال اونایی که خطاهای شناختی رو بخوردمون میدن و براشون دست بزنیم و هورا بکشیم ... چرا ماها عادت کردیم استثنا دوست باشیم اسطوره ساز و اسطوره پرست باشیم حتی به دروغ گاهی پیازداغ اضافه کنیم و استثناها رو بپرستیم
      و در عین حال از شکست خوردن همدیگه از تلخی های همدیگه لذت ببریم و بیایم دنبال زیربغل مار بگردیم
      چرا باید سقوط هم نوع من تبدیل بشه به حال خوب و دل خنکی برام ؟؟؟
      چرا باید از خاکسترهای تلخی کسی برای خودم سکویی بسازم و برم بالا و انگشت اشاره ام رو فرو کنم و بگم چی شد پس ؟ چرا هیچی نشدی ؟ چرا ال چرا بل ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

جامعه ای که توش عادی و معمولی بودن توهین و شرم تلقی میشه و همه به نحوی دارن استثنا سازی و اسطوره سازی میکنن خیلی وقتا هم به دروغ یا به اغراق درحالی که واقعیت ممکنه خیلی متفاوت باشه...
      گاهی این میزان از پارادوکس های رفتاری شدیدا برام سیاهه سیاه...

درمورد راهنماها و رتبه برترهای انجمن هم که فرمودید
      بعداز اون قضیه ای که در انتهای صحبت هاتون بهش اشاره کردید ، توسط مدیریت انجمن قانونی گذاشته شد که من بعد هرکسی که قصد انجام مصاحبه با انجمن و گرفتن درجه راهنما رو داره باید حتما اطلاعات و مدرک سایت سنجشش رو به مدیریت بده تا صلاحیتش چک بشه و تایید بشه ، همزمان با اون قضیه و چندروز قبلش من هم اطلاعاتم رو برای تایید شدن دادم تا شک و تردیدی باقی نمونه ، باقی بچه های قدیمی رو خبر ندارم
      جالبه که بعداز گذاشته شدن این قانون... تعداد مصاحبه های انجمن کاهش یافت و یسری ها به دلیل اینکه نمیتونن اعتماد کنن و اطلاعات شون رو به سایت بدن از زیربار مصاحبه با سایت شونه خالی کردن و به مرور رفتن توی سایه و خبری ازشون نیست

قبلا فقط اطلاعات رتبه های خیلی تاپ دو رقمی و تک رقمی داخل فروم اطلاعات شون گرفته میشد و نیاز به تایید داشت
      ولی دیگه حدود دوسال هست که فرقی نداره ، هرکسی که قصد انجام مصاحبه داشته باشه باید چک بشه و تایید...

ویرایش توسط Zero_Horizon : 20 مرداد 1401 در ساعت 14:08

8. Top | #428
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

شما که دیگه چوب کاری میکنی جناب دکتر کاشکی یه دو جین از شما تو فروم داشتیم . اتفاقا منم تو کل این سال ها یه جمله ساده میگم اونم این بوده « دوستان تا وقت کافیه بخونید و دنبال معجزه کردن نباشید » اما متاسفانه به خرج کسی نمیره درست عین دین اسلام که ساده ترین دین هست اما یه عده بعد از فوت پیامبر اومدن برای کسب مقام و ثروت توش تبصره و شاخ و برگ اضافه کردن که حکایتشون مثل همین مشاور نماها و اینفلو ئنسر هاس

خواهش میکنم...
      منم بعنوان یک فرد معمولی و یه انسان صرفا دارم حرف ها و افکارم رو بیان میکنم ، قرار نیست رشته تحصیلی یا همچین چیزهایی تعریف کننده شخصیت من باشن

درمورد موضوع اینفلونسر و ...
      من خرده اصلی رو پای اون ها نمیذارم... این انتخاب خود مردم و خود اون اجتماع هست که باعثش میشه...
      الگو سازی و استاندارد سازی برای هر جنبه ای از زندگی آدما ، همیشه بوده و هست ... خیلی وقتا هم اصلا چیز خوبی نبوده و نیست
      این فشار جمعی و استاندارد سازی ها توی این نسل و با اومدن فضاهای اجتماعی مجازی دیگه به اوج خودش رسیده
      از افکار و سبک زندگی و تیپ قیافه بگیرید تا رشته تاپ مسیر زندگی خوب و غیره و غیره و غیره همگی توسط خود ماها استاندارد سازی شده درحالی که خیلی هاش بی معناست و خیلی هاش واقعا اشتباه و هزاران عوارض مختلف رو به ارمغان اورده

برای اینکه یه مثالی آورده باشم
      اشاره میکنم به جنون گل لاله
      میتونید جنون گل لاله رو سرچ کنید و بخونید و ببینید استاندارسازی و الگوسازی و تشکیل موج و فشار جمعی چجور میتونه حتی یک چیز کاملا سطحی و احمقانه رو تبدیل به عامل مرگ و زندگی و تباهی یا خوشبختی انسان بکنه...

موضوع بحثش واقعا دراین فضا و دراین شرایط و امکانات مجازی نمیگنجه...

9. Top | #429
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان واسه کنکور دی کسی نیست روزی 25 ساعت بخونیم؟ ،من میخوام شرو کنم

هرگز قصد توهین به کسی ندارم
      اما قابل توجه کسایی که الان نشستن دست رو دست گذاشتن
      تا چند ماه دیگه بیان و با ذکر چند مثال نادر
      و مقداری پیاز سرخ کرده
      سر خودشون رو شیره بمالن
      به خودشون روحیه بدن که بله از الانم میشه
      به عمل کار براید به سخن دانی نیست
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

10. Top | #430
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . امیدوارم کسانی که در این تاپیک با هم رقابت داشتن بهترین رتبه هارو آورده باشن . کنکور یه رقابت بزرگه . اگه کسی نتونسته رتبه مناسبی کسب کنه اصلا سزاوار تمسخر نیست . همه تلاش کردن چه کم چه زیاد . اما به نظرم بهتره این دست از رقابت ها کم بشه . جمله کلیشه ای هست اما رقیب ما فقط خودمونیم . بعضی از رتبه های تک رقمی گفتن مثلا واسه شیمی دو منبع زدم تو سال دوازدهم. بعضی از دو رقمی ها رو هم دیدم که گفتن واسه شیمی ۷ تا منبع زدم . آدما با هم متفاوتن . کلا آرامش خیلی مهمه. ساعت مطالعه و تعداد تست و گفتن به نظرم بهتره به مشاور گفته بشه و یا در دفتر برنامه ریزی نوشته بشه . ببخشید طولانی شد . نظر من بود . پشت کنکوری که وارد سال ۷ ام میشه واسه کنکور دوباره . اگه سال اول قبول میشدم الان باید مطبی داشتم .

11. Top | #431
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من هروقت میومدم ومیدیدم اینا16ساعت میخونن ومن توانایی بیشتراز13ساعت مطالعه رو ندارم هی میزدم سرخودم که بی عرضه ای تنبلی فقط امیدوارم گزارش کارا فیک نباشه اونوقت من که حلال نمی کنم همچین دروغ هایی رو

12. Top | #432
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Carolin نمایش پست ها
      حیف امسال کنکوری نیستم

وگرنه با وجود این تاپیک یا باید روی تک حساب میکردم یا بالای سه رقمی (چون همه دو رقمیا اشغال شدن)
      9 بهمن

پ.ن: اونموق بخاطرش کلی دیداس خوردم
      .......................................بی تو عذابیست
      خنده هایی که بروی صورتم همچون نقابیست
      ویرایش توسط Carolin : 20 مرداد 1401 در ساعت 17:54

13. Top | #433
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ایراد گرفتن از دیگران کار درستی نیست ، ای کاش بیشتر رو رفع ایرادات خودمون کار میکردیم تا اینکه بیایم به تمسخر و سرزنش دیگران بپردازیم ، به هر حال هیچ انسانی کامل نیست ....
      اما انسان هم باید یکم واقعیت گرا باشه قطعا کسی که پایه اش صفره نمیتونه تو ۵ ماه رتبه زیر ۱۰۰ شه ....

14. Top | #434
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبین. دوستان کجایین؟؟ من استرس جواب انتخاب رشته رو دارم
      شما در چ حالین؟

15. Top | #435
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      "منو نقد نکن از خودتون مایه بذارین
      صد تومنی پاره های لای هزاری...هه"

چه موقعی که این تاپیک زده شد و چه موقعی که بحث کنکور 401 تموم شد من توش شرکت نکردم و طرف هیچ جبهه ای نبودم.پس برام اصلا نتیجه مهم نیس.اما چیزی که بعد از همه ی این بحثا برام واقعا جای سواله اینه که: واقعا به منتقدین چی میرسه؟ این که یه نفر تمام تلاشش رو بکنه تا دو رقمی بیاره از بهمن ماه...و انگیزه داشته باشه ... و هدفش مشخص باشه...براش برنامه بچینه...و اون وقت یه عده هم بیان مسخره کنن و حتی بعدِ کنکور هم ول کن نباشن! و بگن دیدی گفتم نمیتونی... هیچی نمیشی و فلان؟
      بالفرض اینا به جای رتبه تک رقمی، درصداشون تک رقمی شد.خیالی نیس...اما شما از تمسخر و تحقیر چی بهت میرسه؟ اصلا پاش بیوفته و تو همین وضعیت بودی میتونستی نصف مسیری که اینا رفتن رو بری؟ مثلا خودت کجا رسیدی که اینطور از بالا به پایین نگاه میکنی؟
      و جالبش اینه، بعدش همین آدما میان تاپیک میزنن و از قضاوت های فامیل و خانواده گلایه میکنن... ((((((:
      دنیای عجیبی ست...

صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 19282930 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)