خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چالشی ترین سوالات شیمی کنکور را در کدام منبع می توان یا

رأی دهندگان
    32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مبتکران

9 28.13%
    • نردبام

9 28.13%
    • میکرو طبقه بندی

5 15.63%
    • IQ گاج

12 37.50%
    • فار آزمون

3 9.38%
    • فصل آزمون

6 18.75%
    • مسائل شیمی نشرالگو

3 9.38%
    • سوالات شیمی آزمون گاج

2 6.25%
    • سولات شیمی آزمون ماز

4 12.50%
    • آزمون شیمی پلاس(حامد اسماعیلی)

1 3.13%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

💡💡 سخت ترین منابع شیمی کنکور 💡💡

سلام
      به نظر شما چالشی ترین سوالات شیمی کنکور را در کدام منابع (اعم از آزمون ها و کتاب ها) می توان یافت؟
      (امکانِ انتخاب چند گزینه وجود دارد... با این همه بهتر است بیش از 3 گزینه انتخاب نکنید تا تعادل در نتیجه نظرسنجی رعایت شود)
      لطفا نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید
      با تشکر
      ویرایش توسط Saudade : 01 بهمن 1400 در ساعت 03:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب پیشرفته : آیکیو

کتاب آزمون : فصل ازمون خیلی سبز

آزمون آزمایشی : قلمچی تجربی و ریاضی (سوالات ریاضی و تجربی فرق میکنه گزینشگرشون جداس) ، گزینه 2 ، اگر وقت کردید گاج

ازمون پلاس اسماعیلی هم خیلی خوبه و خیلی از رتبه های تک رقمی و دورقمی 1400 ازش استفاده کردند ولی کمه و کافی نیست

پیشنهاد ویژه : اگه تو شیمی یه تسلط نسبی دارید یعنی یه کتاب نرمال زدید و کلیتو میدونید نرید سراغ کتابای پیشرفته بجاش برید سراغ ازمون های ازمایشی مختلف که الویت به ترتیب تو بخش ازمونا نوشتم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      توی شیمی وقت این رو داشتم که تمام منابع رو از نزدیک ببینم برای آزمونها هم گاج و ماز رو دیده ام و قلمچی / به نظرم هر سه تا آزمون خوب هستند / گاج سنگین ترین هستش
      از بقیه فقط تعریف ازمونهای شیمی پلاس اسماعیلی رو شنیده ام ولی خودم فقط دو تا ازمون ازش دیدم نه همه ش ور

اگر بحث سخت بودن رو به این ببینیم که کتاب تست سخت کنکوری داشته باشد و ارزش کار کردن داشته باشد به شخصه تستهای مبتکران و در گام بعدی نشر الگو رو در صدر قرار میدم که تمام تستهاش ارزش کار کردن دارند از نظر کنکوری / در مورد کتاب آزمونی هم کتاب فصل آزمون و موج آزمون

اگر سخت بودن جنبه تالیفی سنگین و گاهی عجیب بودن اما در چارچوب کنکور با یکم تجاوز از چارچوب کنکور رو مد نظر داشته باشیم کتاب آیکیو گاج کتاب خوبی هستش و تستهاش ارزش دیدن دارند.

اگر سخت بودن را به تستهای گاها غیر قابل حل و عجیب با سبکی تازه و محاسباتی پیچیده و اعصاب خورد کن و گاهی تستهایی که اصلا اگر در دفترچه بیاییند باید ردش کنید و حل نکنید بدانیم من کتابهای فار ازمون و اندکی هم نردبام خیلی سبز رو شایسته این دسته میدانم.

و در اخر هدف این تاپیک را نمیدانم اگر میشود روشن سازی کنید. ممنون
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      توی شیمی وقت این رو داشتم که تمام منابع رو از نزدیک ببینم برای آزمونها هم گاج و ماز رو دیده ام و قلمچی / به نظرم هر سه تا آزمون خوب هستند / گاج سنگین ترین هستش
      از بقیه فقط تعریف ازمونهای شیمی پلاس اسماعیلی رو شنیده ام ولی خودم فقط دو تا ازمون ازش دیدم نه همه ش ور

اگر بحث سخت بودن رو به این ببینیم که کتاب تست سخت کنکوری داشته باشد و ارزش کار کردن داشته باشد به شخصه تستهای مبتکران و در گام بعدی نشر الگو رو در صدر قرار میدم که تمام تستهاش ارزش کار کردن دارند از نظر کنکوری / در مورد کتاب آزمونی هم کتاب فصل آزمون و موج آزمون

اگر سخت بودن جنبه تالیفی سنگین و گاهی عجیب بودن اما در چارچوب کنکور با یکم تجاوز از چارچوب کنکور رو مد نظر داشته باشیم کتاب آیکیو گاج کتاب خوبی هستش و تستهاش ارزش دیدن دارند.

اگر سخت بودن را به تستهای گاها غیر قابل حل و عجیب با سبکی تازه و محاسباتی پیچیده و اعصاب خورد کن و گاهی تستهایی که اصلا اگر در دفترچه بیاییند باید ردش کنید و حل نکنید بدانیم من کتابهای فار ازمون و اندکی هم نردبام خیلی سبز رو شایسته این دسته میدانم.

ببخشید شما کانالی رو میشناسین که آزمون های ماز رو قرار بده؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyra.kooki نمایش پست ها
      MrKonKori

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آزمون های ماز از امسال در تلگرام انتشار پیدا نمیکنه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      MrKonKori
      من کلمه ی ماز رو تو کانال سرچ کردم هیچی پیدا نشد و اینکه تو پیام سنجاق شده ی خود ادمین هم ماز جز آزمون ها نیست.شما چجوری پیدا کردین؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کلمه ی ماز رو تو کانال سرچ کردم هیچی پیدا نشد و اینکه تو پیام سنجاق شده ی خود ادمین هم ماز جز آزمون ها نیست.شما چجوری پیدا کردین؟
      برید این کانال که به صورت اختصاصی روی سه تا ازمون ماز و زیستاز و ویژن کار میکنه

Zistaz11
      ویرایش توسط _Joseph_ : 01 بهمن 1400 در ساعت 12:25

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      آزمون های ماز از امسال در تلگرام انتشار پیدا نمیکنه
      Zistaz11

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      همونطور که دوستان گفتن استفاده از آزمون های آزمایشی مختلف،به عنوان منبع پیشرفته روش خیلی خوبیه
      فصل آزمون خیلی سبز برای دوران جمع بندی بنظرم مناسبه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام .
      در مورد کتاب ها که در تاپیک بررسی و معرفی کتب کنکور نوشته "یوسف کبیر" اطلاعات کافی هست .
      در مورد آزمون ها هم اگه شرایط درستش محیا بشه یه پست درس به درس کلی میذارم .
      اما در هر حال :
      بین کتاب های عنوان شده به صورت تک پایه ، سری میکروطبقه بندی گاج رو بهتر میدونم . بعد اون هم نردبام .
      ( هر چند که هر دو کتاب سخت هستن اما شاید آنچنان مطابق استاندارد طراحی تست کنکور نباشن )
      ( مبتکران هم بین گزینه ها هست که خوب نسخه دو جلدیش رو به شخصه بهتر میدونم . اما کتابیه که باید از ابتدای سال کار میشده )

بین کتاب های آزمونی ، فصل آزمون حجم کم و تست های خوبی داره و بهتر میدونمش .

اما در مورد آی کیو جامع باید بگم که بخش عمده ای از تست های کتاب در بخش پایه متعلق به آزمون های گاج هست و تست ها چیدمان و حالت آزمون طور دارن. نسبت به میکروطبقه بندی ها کنکوری تر هست . هر چند گاها ایده های عجیب غریبی هم دیده میشه.

در رابطه با آزمون ها، ماز و گاج از لحاظ سختی سوال بهتر از بقیه کار کردن. گاج گاها کمی سنگین تر هست. قلمچی هم خوبه.

اما در نهایت همین پیشنهاد علی دارکنس رو میکنم. اگه منبع اول درست و اصولی رو کار کردید بهتره آزمون بیشتر کار کنید تا کتاب ...
      و اون قسمت هایی که سر آزمون حس کردید ضعف دارید رو از روی کتابتون تعداد تست بیشتر کار کنید .

ویرایش توسط Hadi.Z : 01 بهمن 1400 در ساعت 14:53

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

ممنون وقت گذاشتی
      ولی این تیکه آخر رو متوجه نشدم
      دقیقا چیو توضیح بدم؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و خسته نباشید
      عذرخواهی می کنم من پایه یازدهمم از اول سال می بینم تو آزمون های آزمایشی شیمیم درصدش نسبت به باقی دروس پایینتره
      به نظرتون خوبه که کلاس شرکت کنم؟
      و اینکه بین فراهانی و بابایی کدومشون بهترن از نظر شما؟
      ممنون میشم کمکم کنید چون واقعا سردرگمم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      آزمون هایی که حامد اسماعیلی امسال تو ماز میگیره رو از کجا پیدا کنم؟
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      Zistaz11
      سلام پیشنهاد شما برای مسائل شیمی نشرالگو هست یا خیلی سبز؟ مبتکران میخونم ولی توی مسائل حس میکنم باید بیشتر وقت بذارم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن