خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سخت ترین کتاب فیزیک کنکور نظام جدید کدام است؟

رأی دهندگان
    35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوشخوان

1 2.86%
    • سه سطحی

6 17.14%
    • نردبام

14 40.00%
    • نشر الگو

11 31.43%
    • فار آزمون

3 8.57%
    • مهر و ماه

0 0%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

چالشی ترین کتاب فیزیک کنکور

سلام
      به نظرتون کدوم کتاب از میان این این کتاب ها تست های سنگین تری برای درس فیزیک داره؟ نظرتون رو با ما در میون بذارید.
      با تشکر از همراهیِ شما
      ویرایش توسط Saudade : 29 دی 1400 در ساعت 10:31

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر خودم سه سطحی چون چاپ جدیدش سوالای قلمچی 99 رو داره.همینطور که میدونی سوالای فیزیک قلمچی اغلب ایده دار و سخت طراحی شدن.بعد از سه سطحی نردبام.نردبام سوالای ایده دار زیاد داره ولی نشر الگو و سه سطحی کلا سوالاش استاندارد تر و بیشتر شبیه کنکور هستن.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودم فار آزمون رو انتخاب کردم که ارسلان رحمانی(از ماز) نوشته
      واقعا پیچیدگی سوالات گاها به حدی زیاده آدم سر درد میگیره از فکر کردن و ممکنه کسی که پایه خوبی نداره با خوندن این کتاب از فیزیک زده بشه!
      در کل جز برا خوره های فیزیک (من جمله خودم ) توصیه نمیکنم این کتاب رو .
      و اینکه به نظرم نردبام تو فیزیک یکم بولد شده
      نمیگم کتاب بدیه...ولی کتاب هایی مثل سه سطحی یا خوشخوان ( تو تست ها) بهتر کار کردن ازش و ایده های جالب تری تو سوالات این ها میتونید ببینید نسبت به نردبام..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      من خودم فار آزمون رو انتخاب کردم که ارسلان رحمانی(از ماز) نوشته
      واقعا پیچیدگی سوالات گاها به حدی زیاده آدم سر درد میگیره از فکر کردن و ممکنه کسی که پایه خوبی نداره با خوندن این کتاب از فیزیک زده بشه!
      در کل جز برا خوره های فیزیک (من جمله خودم ) توصیه نمیکنم این کتاب رو .
      و اینکه به نظرم نردبام تو فیزیک یکم بولد شده
      نمیگم کتاب بدیه...ولی کتاب هایی مثل سه سطحی یا خوشخوان ( تو تست ها) بهتر کار کردن ازش و ایده های جالب تری تو سوالات این ها میتونید ببینید نسبت به نردبام..

دقیقا. نردبام اونقدرا سخت نیستش. اون سوالایی ام کهک علامت قفل زده که مثلا قراره سخت باشه زیاد بدرد کنکور نمیخوره.سه سطحی فار و نشر الگو و موج آزمون خیلی بهترن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوشخوان نردبام فار ازمون سه سطحی / و فیزیک ستونی مبتکران

این بالایی ها تست سخت و چالشی دارن همشون

ولی ازمونهای گاج توی فیزیک به نظرم خیلی بهتر عمل کرده اند .

خوشخوان هم تو پاسخنامه از انتگرال و مشتق گیری استفاده کرده که شاید برای نظام قدیم خوب باشه نه جدید

فار آزمون به نظرم { اونایی که ارسلان رحمانی} تالیف کرده خیلی کتابای خوب و چالشی هستن

سه سطحی هم که معلومه اکثرا سوالای برادران توش هستش

فیزیک ستونی مبتکران برای دو فصل اول دوازدهم نوشته شده و یک کتاب خیلی خوبی هستش ولی دیگه چاپ نمیشه و سوالای خفنی داره
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آزمونای گاج خیلی ایده دار هستند و سطح متوسطی دارند
      قلمچی رشته ریاضی و تجربی هم که معرف حضور هستن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از تگ
      ولی من خودم درحال سر و کله زدن با آسون ترین کتاب فیزیک هستم لذا هرچی دوستان بگن ..
      و من الله توفیق

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرتون کدوم کتاب از میان این این کتاب ها تست های سنگین تری برای درس فیزیک داره؟ نظرتون رو با ما در میون بذارید.
      با تشکر از همراهیِ شما
      سلام.
      طبق زمان باقیمونده تا کنکور شاید بهتر باشه سوالات استاندارد سخت حل کنید تا حالا بخواید خیلی ایده های عجیب غریب ببینید.
      و خوب سه سطحی و الگو میتونن انتخاب های مناسبی باشن که از این بین سه سطحی سخت تر و جمع و جور تر هست.
      نردبام تست سخت آنچنانی نداره ، بیشتر ایده های خاص زیاد داره که کنکور احتمالا کمتر دیده بشن.
      خوشخوان یکمی نظام قدیمیه ، چه از لحاظ نوع تست و چه سبک حلیات.
      فار آزمون بررسی نکردم اما اگه مثل شیمیش باشه باز همون تبصره نردبام فعال میشه.
      مهروماه هم که سطح متوسطی داره.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درباره کتاب های آی کیو فیزیک دهم و یازدهم نظری ندارید؟ کتابا جدیدا منتشر شدن، نویسنده های کتاب همون نویسنده های میکرو نقره ای تک پایه هستن، با توجه به سیاست کثیف گاج امکان اینکه فقط صفحه آرایی کتاب رو تغییر داده باشه هست لطفاً سطح این کتاب رو هم مورد بررسی قرار بدید

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.hosein نمایش پست ها
      درباره کتاب های آی کیو فیزیک دهم و یازدهم نظری ندارید؟ کتابا جدیدا منتشر شدن، نویسنده های کتاب همون نویسنده های میکرو نقره ای تک پایه هستن، با توجه به سیاست کثیف گاج امکان اینکه فقط صفحه آرایی کتاب رو تغییر داده باشه هست لطفاً سطح این کتاب رو هم مورد بررسی قرار بدید
      مرسی که گفتی
      الان چک کردم دیدم کمتر از یه هفته است اومده تو بعضی سایتا...اگه میدونستم حتما تو نظرسنجی میذاشتمش جای مهروماه
      بهرحال
      نمونه اش رو از خود سایت گاج چک کردم...تقریبا سهم زیادی از سوالات مربوطه به کنکور سراسری و یا تغییر یافته ی اون ها، یکسری هم از آزمون های دیگر سراسری غیر کنکور و باقی هم تالیفی و برگرفته از کتاب
      بنظر کتاب جالبی میاد ولی این که سهم تست های تالیفی نسبت به بقیه ی کتاب ها انقد پایینه نگران کنندس
      ولی میشه گفت این هم یکی از گزینه هاست ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      مرسی بابت تگ
      من خودم هنوز اندر خم یک کوچه ام برای فیزیکمنبع اصلی ام رو تموم کنم هنر مینمایم
      ولی بنظرم یه نگاهی به موج آزمون جامع نشرالگو که چند روزه دیگه میاد هم بندازین
      سه سطحی هم تعریفش رو شنیدم

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehiyy نمایش پست ها
      سلام
      مرسی بابت تگ
      من خودم هنوز اندر خم یک کوچه ام برای فیزیکمنبع اصلی ام رو تموم کنم هنر مینمایم
      ولی بنظرم یه نگاهی به موج آزمون جامع نشرالگو که چند روزه دیگه میاد هم بندازین
      سه سطحی هم تعریفش رو شنیدم
      ممنون بابت اشتراک گذاری نظر
      البته عارضم خدمتتون موج آزمون جامع امروز منتشر شد
      ویرایش توسط Saudade : 30 دی 1400 در ساعت 11:48

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی که گفتی
      الان چک کردم دیدم کمتر از یه هفته است اومده تو بعضی سایتا...اگه میدونستم حتما تو نظرسنجی میذاشتمش جای مهروماه
      بهرحال
      نمونه اش رو از خود سایت گاج چک کردم...تقریبا سهم زیادی از سوالات مربوطه به کنکور سراسری و یا تغییر یافته ی اون ها، یکسری هم از آزمون های دیگر سراسری غیر کنکور و باقی هم تالیفی و برگرفته از کتاب
      بنظر کتاب جالبی میاد ولی این که سهم تست های تالیفی نسبت به بقیه ی کتاب ها انقد پایینه نگران کنندس
      ولی میشه گفت این هم یکی از گزینه هاست ...
      این کتاب های iq دهم و یازدهم کپی پیست کتاب میکرو پایه هستن تنها تفاوتشون با کتاب میکرو پایه اینه که درسنامه از تو پاسخنامه اومده تو تستا و البته درسنامه یکم بهتر شده آممما تستا هموناس و هیچ فرقی نکردهش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Nos نمایش پست ها
      این کتاب های iq دهم و یازدهم کپی پیست کتاب میکرو پایه هستن تنها تفاوتشون با کتاب میکرو پایه اینه که درسنامه از تو پاسخنامه اومده تو تستا و البته درسنامه یکم بهتر شده آممما تستا هموناس و هیچ فرقی نکردهش
      بله کاملا درسته، پی دی اف کتاب رو با میکرو پایه انطباق دادم ، دقیقا کپی همن ، فقط صفحه آرایی رو تغییر دادن، واقعا گاج دیگه شورشو در آورده ، اون از کتاب های زیست و شیمی آی کیو و میکرو، کتاب هایی که به نام محمد واعظی دادن بیرون ، اینم از این کپی پیست فیزیک

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Nos نمایش پست ها
      آها که اینطور
      پس همون بهتر که ننوشتمش

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن