خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: منبع آرایه

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

منبع آرایه

بنده کتاب موضوعی آرایه الگو رو تموم کردم برای منبع بعدی به نظرتون آرایه هفت خان بهتره یا با تست های کنور سال های گذشته پیش برم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamrarn نمایش پست ها
      بنده کتاب موضوعی آرایه الگو رو تموم کردم برای منبع بعدی به نظرتون آرایه هفت خان بهتره یا با تست های کنور سال های گذشته پیش برم
      سلام
      https://up.20script.ir/do.php?filename=1bfd-Araye.pdf
      این مجموعۀ ۲۷۵ تستی آرایه‌های ادبی برای دانش‌آموزانی که تست‌های کتاب جامع خود را حل کرده‌اند و الان نیاز به سوالات جدید دارند. توصیه من این است که اگر کتاب تست مناسب دارید و هنوز آن را تکمیل نکرده‌اید، این مجموعه را نگه دارید برای ترم دوم یا فروردین به بعد.
      چیدمان این مجموعه:
      تست ۱ تا ۵۱: آرایه در گزینه
      ۵۲ تا ۸۳: آرایه در سوال
      ۸۴ تا ۱۳۴: آرایه مقابل گزینه
      ۱۳۵ تا ۲۰۶: الفبایی
      ۲۰۷ تا ۲۷۵: تک آرایه
      شیوۀ پاسخگویی پیشنهادی من:
      1-در هر وعدۀ تمرین آرایه‌های ادبی ترکیبی از پنج تیپ پرسش بالا را حل کنید. اینکه مثلا تا مدتی فقط تیپ «الفبایی» کار کنید، خسته کننده و کم‌بازده است.
      2-به هیچ عنوان بعد از حل هر تست پاسخنامه نبینید. پنج تست یک بار برای شروع خوب است.
      3-با تکنیک‌های رد گزینه زودتر به جواب می‌رسید اما کم‌سواد باقی می‌مانید. رویکرد تکنیکی، مناسب آزمون، دوران جمع‌بندی و تعدادی از تست‌ها است که زمان‌دار حل می‌کنید.
      4-اگر با رد گزینه به جواب رسیدید، از روخوانی پاسخنامۀ تشریحی و پررنگ کردن مطالب جدید و نکته‌دار غافل نشوید.
      با تشکر از امیر افضلی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamrarn نمایش پست ها
      اگه ارایه الگو رو زده باشی یعنی تست های کنکورم زدی چون توش کامل هست برو سمت هفت خوان که تو اونم تست های کنکور هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن