خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Unhappy خیلی ناامید شدم

سلام بچه ها من سال دوممه پارسال خیلی خوب خوندم از ساال دهم ولی خب استرس سرجلسه بااعث شد رتبم بشه 7000 الان ازمون دیروزو که دادم ترازم شده 6600 خیلی ناامید شدم چون سقف ترازام بالا رفته بود خیلی کمه هدفم زیر هزار بود لعنت به من
      امیدی نمونده ؟
      الان صبا 8 درسو شروع میکنم تا 12 میخوام صبا دیگه 5 بیدار شم
      چرا هی نتیجه نمیگیرم
      شهر ما پارسال 5 تا زیر 1000 داشت الان من نفر 23 ام شدمscreenshot-2022-01-16-120744.png

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضریب زیست زیاده گویا اینجا هم سوالات ساده بوده و کم زدید
      +
      وجدانن این درصدا رو اگر کسی توی کنکور بزنه رتبش خیلی خوب میشه ///معلوم نیس قلمچی چی طراحی میکنه!

پ.ن: منظورم این بود که چون توی زیست اشکال دارید جای نگرانی نیس و ااصلا ناامید نباشید
      زیست نسبت به بقیه درسا راحتتر بالا میاد
      ویرایش توسط Carolin : 27 دی 1400 در ساعت 00:06

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      وضعیت تقلب ها رو در نظر داشته باشید تقلب فقط از کلید زدن نیست
      همین که، خونه میتونی یه مندلیف ببینی یا یه تایم اضافه داری و یه نکته از تو کتابت میبینی اینا همش تقلبه
      و البته کلید ها از شب قبل کامل پخش میشه و متاسفانه جمع کثیری از دوستان تقلب میکنند
      پس فقط به رشد خودتون و درصداتون بپردازید و نقض هاتون رو برطرف کنید
      و هدف آزمون دادن هم همین رفع نواقصه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا زیست برام خیلی سختع چیکارکنم تو کنکور پارسالم 55 زدم اردیبهشتم میخوام نکته تست فزهمند نیا رو شرکت کنم
      مخاطب shahtoot@
      ویرایش توسط selenophile : 27 دی 1400 در ساعت 15:50

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون امیدوارم اینطور باشهکه میگی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جدی ؟؟
      ینی به زیر 1000 امیدی هست ؟
      شما خودتون ساعت چند شروع میکردید؟
      بعد یه سوال داشتم من برای ریاضی ایکیو میزنم هر فصل حدود 30 تا علامتدار دارم بعد اومدم درسنامه ها رو خلاصه کردم به نظرتون تستا رو تو کاغذ بنویسم یا تو همون باشه ؟ چون کتاب به اون قطوری جلو چشم باشه حالم بد میشه
      بعد به نظرتون چجوری درسا رئ تا عید تموم کنم ؟ چون موج ازمونام مونده
      بعد یه سوال داشتم شاید الان مهم نباشه ولی خب کنجکاوم - به نظر شما برای یکی که هزینشو خودش میخواد بده پردیس دانشگاهای شهر تهران بهتره یا مثلا دولتی یه جایی مث کرمانشاه
      شرمنده سوالام زیاد بود
      چون خانوادم امسال میخوان کرمانشاه چون من 19 سال زندگیمو تهران بودم برام سخته رفتن و خابگاه رفتنم برام سخته کلا نمیدونم چیکار کنم و هدفمم دندونه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Boredom نمایش پست ها

سلام
      و اما بعد

یا حضرت جیزز کرایست
      یجوری عنوان تاپیک رو نوشتی من گفتم الان ترازت 4 هزاری چیزیه.....بخدا خود من توی تراز 5 هزار دست و پا میزدم اینجوری ناامید نبودم

خب شوخی به کنار...
      ببین شرایطی که داری اصلا بد نیست البته حرفم این معنی رو نمیده که شل کنی نه ، اتفاقا پتانسیل عالی تر شدن روهم داری پس تا آخرش قوی ادامه بده

چیزی که ناامیدت کرده ترازت نیست ، شما بخاطر مقایسه کردن های خودت با بقیه و گذشته ات هست که اینقدر حس منفی و ناامیدی رو انداختی به جون خودت
      رقابت تا جایی خوب و مفیده که شما رو توی جو و حال و هوای درس خوندن نگه داره
      اما اگه بخوای برساس رتبه های آزمونت این همه ناامید بشی دیگه رسما تا روز کنکور چیزی ازت نمیمونه =/

عزیزم رتبه ی آزمونای آزمایشی رسما یه چیزه کشک هست =/
      من برای کنکور اولم رتبه های آزمون هام زیر 6 هزار هم نمیرسید اما رتبه کنکورم شد 3 هزار
      برای کنکور دومم هم رتبه آزمون هام زیر هزار نمیشد ولی رتبه ام توی کنکور شد 300

آزمونی که میدی ارزش و اهمیتش توی رتبه ای که بهت میده نیست که بخوای براساسش امیدوار بشی یا ناامید
      آزمون رو بده که درصدهات و وضعیت هات رو بهبود ببخشی
      آزمون بده تا مهارت تست زنی و سنجش موقعیت و هوش هیجانیت رو قوی کنی
      آزمون بده تا بهت نظم و استمرار و هدف مندی ببخشه

http://forum.konkur.in/thread72510-116.html#post1611100

درمسیر بمان و به تلاشت ادامه بده و به ضربه آخر ایمان داشته باش

استمرارت رو تا آخرین روز حفظ کن و به تلاشت ادامه بده قوی تر و صحیح تر...
      قول میدم که نتیجه اش رو به بهترین شکل ممکن میگیری شک نکن
      موفق باشی
      اون کامنت طولانیه رو واسه شما نوشتم میشه ج بدید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azzzz نمایش پست ها
      ممنون امیدوارم اینطور باشهکه میگی
      مخاطب پرفسور اسنیپ

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من سال دوممه پارسال خیلی خوب خوندم از ساال دهم ولی خب استرس سرجلسه بااعث شد رتبم بشه 7000 الان ازمون دیروزو که دادم ترازم شده 6600 خیلی ناامید شدم چون سقف ترازام بالا رفته بود خیلی کمه هدفم زیر هزار بود لعنت به من
      امیدی نمونده ؟
      چرا هی نتیجه نمیگیرم
      شهر ما پارسال 5 تا زیر 1000 داشت الان من نفر 23 ام شدمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2022-01-16 120744.png
مشاهده: 401
حجم: 57.4 کیلو بایت
      ازینکه ترازت رفته پایین و ضعف و اشکلاتتو بهت نشون میده خوشحال شو

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدی نمونده ؟
      چرا هی نتیجه نمیگیرم
      شهر ما پارسال 5 تا زیر 1000 داشت الان من نفر 23 ام شدمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2022-01-16 120744.png
مشاهده: 401
حجم: 57.4 کیلو بایت
      اولا که ترازت خوبه دوما صرفا یا یک تراز داری واسه کنکورت نتیجه گیری میکنی؟
      همون تایم ۸ تا ۱۲ خوبه فقط کیفیت مطالعه رو بالا ببر باید خاب خوبی داشته باشی ضمنا

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم اولا بخاطر گذشته ت خودتو باید ببخشی دیگ گذشته کاری نمیشه واسش کرد و تو هر چی بودی باید رهاش کنی و مسئولیتشو بپذیری

دوما چه تو 4000 باشی چه 7000 باید بهش افتخار کنی و افزایشش بدی و بابت هر تراز و درصدی که الان بدستش اوردی شکرگزاری کنی که بیشتر و بیشتر نصیبت بشه این راهشه

چیزی که همیشه جواب میده . اینکه من فیزیک تا 2 ماه پیش 10 درصد بودم الان شدم 58 درصد بابتش شکرگزاری میکنم و به خودم افتخار میکنم بابت این افزایش و روند صعودی که داشتم

اینکه گریه کنم یا بنالم یه جور وسواس عملکردی و ناخویشتن داری شدید میاره .

خودتو بپذیر و به خودت بابت این اقدام موثری که نسبت به سال های گذشته کمتر داشتی و الان خیلی موثر و مفید قدم برمیداری هدیه بده و این کار باعث میشه ریوارد سیستم مغز تو فعال تر بشه و تلاش کنه هر سری بابت هر روند مثبت تو مغزت میزان دوپامینشو بیشتر کنه و میل تو نسبت به هدیه دادن به خودت تبدیل به یه روتین بشه

چقدر تاثیر داره مثل اینکه من هر هفته ورزش سنگین میکنم و رژِیم متناسب با تمرین هام دارم و 2 روز در هفته رو اختصاص میدم به خودم هرچیزی رو مصرف میکنم یعنی به خودم هدیه میدم و میزان دوپامین مغز من در طول هفته زیاد تر بشه و بیشتر تمرین میکنم چون میل من واسه دو روز اخر هفته زیاده به عشق اون دو روز بیشتر و سنگین تر تمرین میکنم .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونمم ازتون بچه ها این دوهفته رو رو ۱۳ ساعت میخونم نتیجه رو تو ازمون بعدی همینجا میزارم
      چون سال دوممه پارسالم غیرحضوری گرفتم خیلی انرژی منفی دارمو دپم هر چند وخ یبار بهم انگیزه بدید

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Boredom نمایش پست ها

جدی و شوخی شو دیگه خودت باید با تلاشی که میکنی مشخص کنی .... آره جدی جدی
      آدما متفاوت هستن ، من خودم هدف گذاری هام تا جای ممکن جوری بود که کمترین استرس و آسیب رو بخودم بزنم منظور اینکه زیاد ذهنم رو نمیدادم به اینکه آیا میشه رتبه ام زیر هزار بشه یا نه ، ذهنم رو بیشتر درگیر میکردم به آنالیز عملکردم و بالا کشیدن خودم تا جای ممکن ، اینکه چیکار کنم که درصدهام رشد کنن ، کجاها ضعف دارم چرا ضعف دارم ، مشکلاتم رو دسته بندی میکردم و ...
      خلاصه سیاستی که داشتم این بود که درمورد اینکه قراره چی بشه و چه رتبه ای بیارم با هیچ کسی حتی با خودم هم درموردش حرف نمیزدم

ساعت چند استارت مطالعه ام رو میزدم ؟
      توی این مورد من شفاف و رک بخوام جواب بدم خب باشه ، من رسمااااا روانی بودم
      این رتبه برترایی که میان میگن من تراز 6 هزار یا 7 هزار شروع کردم و فلان و بهمان رو نگاه نکن...... من خودم از تراز 4 هزار شروع کردم رسما زیر خط فقر بودم
      اینجوری بود که مجبورشدم مثل روانی ها زور بزنم تا خودم رو برسونم و جبرانش کنم
      ساعت چند شروع میکردم ؟
      یک فصل (زمستون بود فکر کنم) ساعت 12 شب شروع میکردم به خوندن
      یک دوران ساعت 1 یا 2 نصف شب
      بصورت نرمال و متوسط هم استارتم ساعت 3 یا 4 نصف شب بود

البته اینا رو بعنوان بدآموزی برداشت نکنید خودم دارم میگم روانی بودم

نه الان زمان این نیست که شما بیای زمان خودت رو برای نوشتن صورت تست توی برگه کنی ، اونجوری هم انرژیت و هم زمانت حسابی اتلاف میشه (البته اینکه صورت سوال رو نوشتن چجوری باشه یا نباشه هم من خودم یسری کارا انجام میدادم ولی اون کارا بدرد این موقع از سال نمیخورن)
      برای ریاضی همون خلاصه هایی که داری رو مرور داشته باش ، دیگه 90 درصد باقی زمان و انرژیت رو بذار روی حل تست و تمرین و دست به قلم شدن و رفع اشکال با آزمون و فیلم و هرمنبعی که داری و اوکیه

زود تموم کردن درس ها
      قضیه ی زود تموم کردن همیشه چیز خوب و مفیدی نیست !
      بشدت بستگی به داوطلب و شرایطش داره ، اما اغلب اوقات ضررش بیشتره تا سودش ولی اگه شرایطش اوکی باشه با برنامه ریزی میشه ازش بشدت استفاده مفیدی کرد
      تموم کردن دروس عملا کار خاصی نداره ، یکی میتونه همین الان کتاب رو برداره و ورق بزنه روخوانی کنه بعدش بگه من تموم کردم !!!
      خب این تموم کردن نیست ، درواقع ماس مالی کردنه و به هیچ دردی نمیخوره
      شرط اصلی اینکه شما بتونی همگام با خوندن و پیش روی ، سطح تسلط مناسبی نسبت به مطالب کسب کنی
      کسی که دروس رو تموم کرده توی کنکور نتیجه نمیگیره ، کسی که چیزایی که خونده رو به بازدهی و تسلط رسونده نتیجه خواهد گرفت حالا ممکنه این فرد بعضی درس هارم تموم نکرده باشه!

درکل
      اول اینکه نسبت به زود تموم کردن حساسیت نداشته باش ، با برنامه آزمون جلو برو و خوب بخون و تا میتونی رو چیزایی که میخونی مسلط شو
      نظر خودم رو بخوام بگم ، درس هایی که توشون ضعف زیادی داری بهتره زود تمومشون نکنی و با همون آزمون جلوشون بیاری و خوب و بابرنامه و صبورانه روشون کار کنی نه اینکه بخوای شتاب زده و پراز ناقصی تمومشون کنی و فقط به سراب یادگیری برسی...
      میتونی دورس عمومی رو تا اواخر اسفند حداقل تا 80 ، 90 درصد از بودجه بندی کل رو تموم کنی و بعداز اون برای عمومی ها بری سراغ کار کردن کنکورهای عمومی سایر رشته ها (ریاضی و انسانی و زبان و هنر... یا آزمون های آزمایشی جامع عمومی) و این آزمون هارو بصورت شبیه سازی شده یا تک درس از خودت بگیری و براساس نتیجه هات و تحلیل ها برنامه مرور و تمرکز روی بخش های مورد نیاز رو بچینی.
      برای دروس تخصصی هم ، درس هایی که نقطه قوتت محسوب میشن رو میتونی زودتر تموم کنی و برای تبدیل کردنشون به نقطه قوت پایدار و وجه تمایز ، بری سراغ استراتژی های مروری یا منابع سطح بالاتر و چالشی

یه چیزی هم بگم
      برای اینکه شما کتاب های موج آزمون رو استارت بزنی حتما لازم نیست 100 درصد درس رو تموم کرده باشی ، همچین وسواسی هم نداشته باش ، میتونی از خیلی از بخش ها و آزمون های موج آزمون استفاده کنی حتی اگه درسی رو تموم نکرده باشی

سوال آخری هم که پرسیدی نیاز به سنجیدن خیلی از فاکتور ها داره و نیازه که به یسری از سوالا جواب بدی....اما الان زمان مناسب برای مطرح کردنشون نیست پس الان درگیر همچین فکرهایی نشو فقط تلاش کن بهترین نتیجه ی خودت رو بگیری ، به موقعش درمورد اون موضوع ها هم برسی های لازم رو انجام میدی

موفق باشی

بلد نبودم تگتون کنم دونه دونه ریپلای میکنم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      ازینکه ترازت رفته پایین و ضعف و اشکلاتتو بهت نشون میده خوشحال شو
      ..

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

اولا که ترازت خوبه دوما صرفا یا یک تراز داری واسه کنکورت نتیجه گیری میکنی؟
      همون تایم ۸ تا ۱۲ خوبه فقط کیفیت مطالعه رو بالا ببر باید خاب خوبی داشته باشی ضمنا

خوشبحالتون منم ارزوم دندونه
      از انتخابتون راضیید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن