خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دانلود فیلم

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانلود فیلم

دوستان سلام وقت تون بخیر

ممنون میشم به سوالم جواب بدید

من دیگه فیلم های آلاء برام دانلود نمیشه ، حتی اپلیکیشن آلاء رو هم نصب کردم ولی بازم فیلم ها برام دانلود نمیشن ، الان چیکار کنم که دانلود بشن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      دوستان سلام وقت تون بخیر

من دیگه فیلم های آلاء برام دانلود نمیشه ، حتی اپلیکیشن آلاء رو هم نصب کردم ولی بازم فیلم ها برام دانلود نمیشن ، الان چیکار کنم که دانلود بشن
      سلام روزتون بخیر
      امکان دانلود فیلمای رایگان رو از سایت برداشتنولی فیلمای راه ابریشم و همایش ها هنوز امکان دانلودش هست
      برای رایگان با اپ هم از طریق ADM و اینا دانلود میشه نمیدونم مشکلتون کجاست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Boredom نمایش پست ها

سلام

من چندتا نرم افزار و برنامه برای دانلود ویدئو آنلاین دارم رفتم امتحان کنم ببینم میشه باهاشون دانلود کرد یا نه...هرکاری کردم نشد و جواب نداد =/

ولی میشه یکاری کرد
      میتونی با برنامه ها و اپ های screen recorder ضبط شون کنی
      مرسییی ممنونم ازتون لطف کردید وقت گذاشتید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      دوستان سلام وقت تون بخیر

سلام دوست عزیز

ببینید اگر با کامپیوتر و لپ تاپ هستید میتونید برنامه Internet download manager رو نصب کنید .
      بعد از نصب و فعالسازی افزونه این برنامه در مرورگر هر فیلمی که در هر سایتی پخش میکنید یک علامتی شبیه علامت بالایی عکس زیر می آید که میتوانید بر روی آن کلیک کنید و فیلم رار دانلود کنید.
      پ.ن: کیفیتی که در حال پخش است دانلود خواهد شد اگر میخواهید کیفیت خاصی را دانلود کنید باید از مرورگر کیفیت پخش فیلم را در سایت از طریق استریمر انلاین تغییر دهید تا روی علامت IDM همان کیفیت نمایان شود
      به عنوان مثال در زیر میتوانید دو کیفیتی که بنده پخش کرده ام را ببینید که در حجم های متفاوتی هستند.
      میتوانید همه کیفیتها را پخش کنید تا حجم دانلودی نمایش داده شود و هر کدام خواستید دانلود کنید.

screenshot-4141.png
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin_m27 نمایش پست ها

سلام روزتون بخیر
      امکان دانلود فیلمای رایگان رو از سایت برداشتنولی فیلمای راه ابریشم و همایش ها هنوز امکان دانلودش هست
      برای رایگان با اپ هم از طریق adm و اینا دانلود میشه نمیدونم مشکلتون کجاست
      من‌ برای قسمت های رایگان همون بخش های صفر تا صد میخواستم که دانلود نمیشد برام ، حقیقتش adm رو هم امتحان نکردم که ببینم دانلود میشن برام یا نه ، ولی الان امتحان میکنم

خیلی ممنونم ازتون لطف کردید که راهنمایی کردید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز [/B]

ببینید اگر با کامپیوتر و لپ تاپ هستید میتونید برنامه Internet download manager رو نصب کنید .
      بعد از نصب و فعالسازی افزونه این برنامه در مرورگر هر فیلمی که در هر سایتی پخش میکنید یک علامتی شبیه علامت بالایی عکس زیر می آید که میتوانید بر روی آن کلیک کنید و فیلم رار دانلود کنید.
      پ.ن: کیفیتی که در حال پخش است دانلود خواهد شد اگر میخواهید کیفیت خاصی را دانلود کنید باید از مرورگر کیفیت پخش فیلم را در سایت از طریق استریمر انلاین تغییر دهید تا روی علامت IDM همان کیفیت نمایان شود
      به عنوان مثال در زیر میتوانید دو کیفیتی که بنده پخش کرده ام را ببینید که در حجم های متفاوتی هستند.
      میتوانید همه کیفیتها را پخش کنید تا حجم دانلودی نمایش داده شود و هر کدام خواستید دانلود کنید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 4141.png
مشاهده: 81
حجم: 606.2 کیلو بایت
      بله فیلم ها رو با لپ تاپ دانلود میکنم

خیلی ازتون ممنونم‌ لطف کردید که وقت گذاشتید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن