خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      50روز مونده به سرنوشت ساز ترین روز زندگیتون

خودتون رو با نخوندن گول نزنید با امروز و فردا کردن زندگیتون رو حروم نکنید

اره بعد کنکور میری سفر؛باشگاه؛بیرون؛
      موهاتون رنگ میکنی؛دماغتو عمل میکنی؛تا لنگ ظهر میخوابی شبا تا5صبح بیداری ...
      اره اینا همه درسته ولی موقت!
      (موقتتتتتتتت)
      اونم فقط برای یک ماه!
      چرا؟!
      چون مرداد ماه سنجش اعلام میکنه هفته اول جوابا قراره بیاد؛

هوممم؛یادت بیار چه گندی زدی سرجلسه؛
      یادت بیار نمیدونستی این سوال چی میگه؟
      از کجای کتابه؟آها از گوارشِ ولی کدوم خطش؟چرا هرچی فک میکنم یادم نمیاد
      قیدش بعضی بود یا بسیاری...

تو اون روزای وحشتناک اول مرداد نه میتونی درست بخوابی نه غذا بخوری نه دیگه اون بیرون رفتن کیف داره نه ذوقی برای رنگ موهات مونده!!

چرا؟!!چون اون50 روز کوفتی به جای درس خوندن دنبال هررررر بساطی بود بجز حل تست؛بجز سحرخیزی!
      ببین کسی با ۶ساعت خواب نمرده!
      اولین نفری نیستی که قراره صبحا 5بیدار شه که گند نزنه به عمرش... به کنکورش...

این روزا به هرچی غیر درس فک کنی سمه؛فوشِ؛نهایت احمق بودنه!
      توکه نمیخوای با دستای خودت فرصت پوشیدن روپوش سفید رو از خودت بگیری!
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من در کنکور امسال....

۱)باید قبول بشم ۲)باید قبول بشم ۳)باید قبول بشم ۴)باید قبول بشم

نه عزیزم سوال اشتباه نیست تو راه دیگه ای نداری
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موقعش کیه؟!
      همین ساعتا؛
      همین حالا
      جمعه ۱۱تیر همین ساعتا سرنوشتت رو‌خودت با ی مداد و پاکن رقم زدی

چرا تلگرام و اینستا و خواب و فیلم و رمان و (الکی درس خوندن رو)فدای آیندت میکنی؟

هیچ چیز نباید مهمتر از سرنوشتت و رشته ای که قراره بخونی و اون روپوش سفید باشه

میفهمی با گند زدن ب این ساعتا؛حسرت ب دل میمونی؟

اینو فایل رو دانلود کن و حتما گوش بده عملگرا باش بجای این همه حرفی که زدی !!!

ویرایش توسط Parimah : 22 اردیبهشت 1401 در ساعت 00:13

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و باید به خودت افتخار کنی؛ برای تمام تلاش‌هایی که تا امروز داشتی، برای جسارت و شجاعتت و برای تمام زمان‌هایی که خسته می‌شدی و اندوه محاصره‌ات می‌کرد و همچنان ادامه می‌دادی.
      تو باید به خودت افتخار کنی که به هر قیمتی خوشحال نبودی و به هر شکلی زندگی نکردی و از هر راهی به موفقیت نرسیدی.
      تو باید به خودت افتخار کنی که حتی وقتی که به سودت بود، همرنگ جماعت نشدی و برای راحت‌تر زیستن، از ارزش‌های وجودی‌ات صرف‌نظر نکردی و در مراوداتت با آدم‌ها محتاط بودی و روشن و زلال ماندی، وقتی که بازار کدورت و تاریکی رونق یافته‌بود.
      تو باید به خودت افتخار کنی، تو باید همیشه به آدمِ ایستاده در آینه، حتی وقت‌هایی که غمگین و بلاتکلیف بود، افتخار کنی، به او اطمینان بدهی که دوستش داری و برای دوباره ایستادنش و برای دوباره لبخند زدنش، فانوس جسارت و باورت را به دست بگیری و با تاریکی‌ِ جهان آدم‌ها بجنگی

ویرایش توسط Parimah : 22 اردیبهشت 1401 در ساعت 00:25

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در باورهای من قناعت به حداقل و یا حتی حد‌وسط در زندگی یعنی خودکشی!

من معتقدم زندگی کردن توی این دنیا یعنی کشته شدن توی مسیر رسیدن به رویای حداکثرها..
      من قماربازی هستم که اگر نیمی از زندگیش را ببازد سر نیمه دیگرش باز هم قمار میکند...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      «أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ»
      استادی میگفت:
      این آیه معنایش این نیست که با ذکر خدا دل آرام می گیرد
      این جمله یعنی خدا می گوید:

جوری ساخته ام تو را که جز با یاد من آرام نگیری

تفاوت ظریفی است
      اگر بیقراری
      اگر دلتنگی
      اگر دلگیری
      گیر کار آنجاست که هزار یاد،
      جز یاد او، در دلت جولان می‌دهد
      و خواسته هایت را از مردم طلب میکنی نه او
      چاره ساز فقط خداست به دست مردم چشم ندوز

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نباید فاصله بین رویا و عمل زیاد بشه.
      با فکر به اینکه قبول بشم چقدر بهم خوش میگذره ،به جایی نمیرسی...
      مهم جسمیه که عمل کنه

فایل پایین مربوط به این تصویر هست حتما گوش کنید

photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B5-%DB%B1%DB%B1_%DB%B1%DB%B1-%DB%B5%DB%B4-%DB%B4%DB%B2.jpg

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قوی باش ، چون خدا فقط کسی رو به لبه پرتگاه میرسونه که ؛ قدرت پرواز رو داشته باشه

" میدونی این دوتا فایل صوتی که قرار میدم صدای خودمه و با متن هایی که دلم میخواست بگمشون شاید چون مدتهای طولانی بعدش نیستم "

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن