خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Question نتیجه سفید گذاشتن یک درس در کنکور

سلام دوستان و داوطلبان و انواع و اقسام انسان های مختلف

بچه ها بنظرتون اگر یک درس رو در کنکور سفید بذارید ولی بقیه دروس رو درصدهای بالای 50 بزنید رتبتون چی میشه؟؟؟
      کسی در این زمینه تجربه ای داشته؟ نمونه کارنامه ای دیده؟
      فکر کنید شخصی تمام دروس رو بالای 50 درصد بزنه و حتی دروس عمومی رو بالای 70 بزنه ، فقط یک درس رو مثلا فیزیک رو سفید بذاره ، رتبه اش چطور میشه؟
      میتوانه رتبه زیر هزار بیاره؟
      نکته: ضریب درس ریاضی 2 هست و فیزیک هم 2 هست ، بنظر من اگر هرکدوم رو بالا بزنه ، بخاطر ضریبش میتوانه با درس دومی که خالی گذاشته چون هم ضریب هستن جبران بشه ... مثلا ریاضی رو 60 بزنی و فیزیک رو 0 ، انگار هر دو درس رو 30 زدی ( این تفکر منه البته)

حالا شما تجربیاتتون رو در اختیارما بذارید؟؟؟
      بنظرتون چی میشه رتبه شخص؟
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|
      ویرایش توسط AceTaminoPhen : 19 دی 1400 در ساعت 16:07

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخیرا توی پیک سنجش مقاله ایی در این زمینه منتشر شده (درمورد کنکور 1400)

+
      زیر هزار کشور نیاز به این داره همه رو بالای 80 بزنی مثلا ریاضی رو 10 بزنی (مثلا یک اینطور چیزی ) ولی اینکه یکیو کلا سفید بذاری رتبه مشمول جنایت میشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال ی کارنامه دیدم هم شهریم ریاضی فیکس صفر زد ولی شیمی زیست فیزیک بالا پزشکی قبول شد ولی ریاضی امسال استثنا بود

4. Top | #4
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      کاملا بستگی به سطح سوالات اون درسی داره که میخوای صفر بزنی و کنکور اون سال

من خودم در کنکور 96 با فیزیک 65 رتبه ام نسبتا خوب شد و تونستم رشته ام رو تو دانشگاه خوب قبول شم. چون فیزیک اون سال سخت شده بود و تراز داد بهم. عمومیا رو همه رو جز عربی 40 50 زده بودم. اگه اون درس تو اون سال خیلی سخت باشه و 0 بزنی شاید با درسای دیگه تا حدی جبران شه ولی بازم نمیشه گفت.

از طرفی ممکنه با نیت صفر زدن بری و اون درس به شدت هتل باشه و نابود شی به خاطر صفر زدنش )
      البته رشته بنده ریاضی بود نه تجربی

در کل کار ریسکی ای هست چون از سطح داوطلبا و سوالات کنکور ادم بی خبره
      ----* خبری نیس *----

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام دوستان و داوطلبان و انواع و اقسام انسان های مختلف

بچه ها بنظرتون اگر یک درس رو در کنکور سفید بذارید ولی بقیه دروس رو درصدهای بالای 50 بزنید رتبتون چی میشه؟؟؟
      کسی در این زمینه تجربه ای داشته؟ نمونه کارنامه ای دیده؟
      فکر کنید شخصی تمام دروس رو بالای 50 درصد بزنه و حتی دروس عمومی رو بالای 70 بزنه ، فقط یک درس رو مثلا فیزیک رو سفید بذاره ، رتبه اش چطور میشه؟
      میتوانه رتبه زیر هزار بیاره؟
      نکته: ضریب درس ریاضی 2 هست و فیزیک هم 2 هست ، بنظر من اگر هرکدوم رو بالا بزنه ، بخاطر ضریبش میتوانه با درس دومی که خالی گذاشته چون هم ضریب هستن جبران بشه ... مثلا ریاضی رو 60 بزنی و فیزیک رو 0 ، انگار هر دو درس رو 30 زدی ( این تفکر منه البته)

حالا شما تجربیاتتون رو در اختیارما بذارید؟؟؟
      بنظرتون چی میشه رتبه شخص؟
      سلام
      اگه 0 بدی خیلی کارت سخت میشه
      حتی 4 درصد بزنی خیلی فرق داره با 0
      ترازی که درصد 0 میده خیلی پایینه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن