خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوال از رشته مهندسی کامپیوتر

خب من کنکور سومم میشه امسال، رشته تجربی ام ولی دیگه توان پشت کنکور موندن ندارم. مهر می خواستم مهندسی کامپیوتر آزاد ثبت نام کنم ولی پشیمون شدم. الان که بهمن داره میاد دوباره فکرم رفته سمت این رشته.
      میشه از آینده شغلیش بهم بگید؟ علاقه هم دارم و چیزی هم که خیلی برام مهمه آینده کاریش در ایران و خارج از ایرانه که هردوش خوب باشه و بشه باهاش مهاجرت کرد. چیزی که خودم خیلی علاقه دارم امنیت سایبری و هوش مصنوعیه، که اگه درمورد این دوتا و آینده اش هم برام توضیح بدید ممنون میشم. در کل راهنماییم کنید که اگه واقعا بخوام تغییر رشته بدم و برم کامپیوتر ارزششو داره یا خودمو به اجبار بنشونم پای تجربی و یه بار دیگه کنکور بدم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      آینده اون چیزایی که گفتی نیازی به تعریف و توضیح نداره
      اما بنظر من اگر همین ذهنیت رو داشته باشی موفق نمیشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      دانشگاه یک وسیلس. تو این رشته باید خودت بخوای و بخونی و تمرین کنی و یاد بگیری. برای کار تلاش خودت مهمه تا خوندن این رشته.

واقا هم علاقه میخواد و پشتکار
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. من دانشجوی کامپیوتر هستم
      اگر واقعا به هوش مصنوعی علاقه مند هستید بهترین فیلد برای مهاجرت هست. خیلی خیلی رو بورسه. برای مهاجرت کلا رشته های مهندسی راحت تر از بقیه رشته ها هستن به ویژه کامپیوتر و توی کامپیوتر هم حوزه هوش مصنوعی که خودش چندین فیلد رو در بر میگیره مثل ماشین لرنینگ، بینایی ماشین، دیپ لرنینگ و ....
      البته بهتره درموردش تحقیق کنید چون هوش حوزه میان رشته ای هست و داخلش همه چی هست مثل ریاضیات، علوم شناختی، برنامه نویسی و .........
      حوزه هوش بیشتر آکادمیک هست. برنامه نویسی و امنیت و شبکه توی دانشگاه متناسب با نیاز بازار کار آموزش داده نمیشه. پس اگر به این زمینه ها علاقه مندید خودتون باید یاد بگیرید. برای بازارکار ایران نیاز به مدرک برای استخدام شدن به عنوان برنامه نویس وب، اندروید و .... ندارید ولی اگر قصد مهاجرت دارید مدرک لازمه چون راحت ترین روش مهاجرت تحصیلی هست و شاید خواستید برای ارشد مهاجرت کنید البته که برای هوش 100 درصد لازمه که لیسانس مرتبط داشته باشید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با دانشگاه رفتن فقط وقت و پولتو به باد میدی
      حقیقت تلخه ولی الان کسایی که شریف و امیرکبیر هم درس میخونن به خاطر نبود کار مجبور میشن از ایران برن چه برسه به دانشگاه آزار
      اگه قصدتون برنامه نویسی هست اصلا نباید منتظر باشید که در ادارا ها استخدام بشید باید خودتون شغل ایجاد کنید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      خب من کنکور سومم میشه امسال، رشته تجربی ام ولی دیگه توان پشت کنکور موندن ندارم. مهر می خواستم مهندسی کامپیوتر آزاد ثبت نام کنم ولی پشیمون شدم. الان که بهمن داره میاد دوباره فکرم رفته سمت این رشته.
      میشه از آینده شغلیش بهم بگید؟ علاقه هم دارم و چیزی هم که خیلی برام مهمه آینده کاریش در ایران و خارج از ایرانه که هردوش خوب باشه و بشه باهاش مهاجرت کرد. چیزی که خودم خیلی علاقه دارم امنیت سایبری و هوش مصنوعیه، که اگه درمورد این دوتا و آینده اش هم برام توضیح بدید ممنون میشم. در کل راهنماییم کنید که اگه واقعا بخوام تغییر رشته بدم و برم کامپیوتر ارزششو داره یا خودمو به اجبار بنشونم پای تجربی و یه بار دیگه کنکور بدم؟
      توی حرفات انگیزه و هدف رو میبینم
      قطعا موفق میشی
      حتما برو دنبال علاقت
      قید تجربی رو بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن