خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ماشالله تعداد انسانیا شد ۴۱۲هزار و ۵۷۷ نفر!!! از پارسال ۴۰ هزار نفر بیشتر شدن یه هل دیگه بدن به تجربیا میرسن

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      ماشالله تعداد انسانیا شد ۴۱۲هزار و ۵۷۷ نفر!!! از پارسال ۴۰ هزار نفر بیشتر شدن یه هل دیگه بدن به تجربیا میرسن
      بخاطر رشته های فرهنگیان اکثراً میرن انسانی وگرنه رشته هایی مثل حقوق و روانشناسی مثل سابق تقاضا نداره
      تعداد داوطلبان ریاضی و تجربی رو هم اگه اطلاع داری بگو
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      photo_2022-03-05_11-05-00.jpg
      بازم طبق معمول بیشترین داوطلب مال تجربیه حتی داوطلبای هنروزبانم ازریاضی بیشتره! شیطونه میگه بریم ریاضی
      داد میزنم بلند
      اما تو برنگرد
      اینجا برای تو
      هیچ چیز جز من و
      گیتار و گریه نیست

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark star نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2022-03-05_11-05-00.jpg
مشاهده: 186
حجم: 38.3 کیلو بایت
      بازم طبق معمول بیشترین داوطلب مال تجربیه حتی داوطلبای هنروزبانم ازریاضی بیشتره! شیطونه میگه بریم ریاضی
      اگه پول داری اپلای کنی برو وگرنه ارزش نداره
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من گول تبلیغات دور معلمی رو نخورید خیلی ، اولا دیگه قبول شدن معلمی مث قبلنا نیست ، همینکه 400 هزار نفر میان انسانی و حداقل 300 هزارتاشون به معلمی فک میکنن خودش رقابت رو نشون میده . بعدشم الان همین 12.5 هزار میلیارد تصویب قطعی نشده چه برسه به بالاتر . الان پدر من با 27 سال سابقه با اضافه کار حکمش 10 تومنه که با کسر مالیات و صندوق بازنشستگی و ... میشه 8 8.5 تومن حدودا. البته اگه با طرح رتبه بندی اگه تصویب بشه 1 2 تومنی بیاد روش با اضافه کار نسبتا بد نیست اما بازم در حد تبلیغات دور معلمی تو این سالها نیست...

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها
      بنظر من گول تبلیغات دور معلمی رو نخورید خیلی ، اولا دیگه قبول شدن معلمی مث قبلنا نیست ، همینکه 400 هزار نفر میان انسانی و حداقل 300 هزارتاشون به معلمی فک میکنن خودش رقابت رو نشون میده . بعدشم الان همین 12.5 هزار میلیارد تصویب قطعی نشده چه برسه به بالاتر . الان پدر من با 27 سال سابقه با اضافه کار حکمش 10 تومنه که با کسر مالیات و صندوق بازنشستگی و ... میشه 8 8.5 تومن حدودا. البته اگه با طرح رتبه بندی اگه تصویب بشه 1 2 تومنی بیاد روش با اضافه کار نسبتا بد نیست اما بازم در حد تبلیغات دور معلمی تو این سالها نیست...
      رشته های فرهنگیان با این وجود که درآمدش پایین هست اما نسبت به ۹۹ درصد رشته های انسانی بهتره ، (روانشناسی ، حسابداری ،‌فلسفه که برای دانشگاه های خوب رتبه های خوبی هم میخواد)
      از رشته های مهندسی هم قطعاً برتری داره ، الان یکی میره فوق لیسانس برق میگیره ، دو سال میره سربازی ، اگه کار پیدا کنه تازه باید با قانون کار یا حقوق ناچیز پنج شش میلیونی زندگی کنه.
      اما یک معلم سربازی هم نرفته و با ۸ سال سابقه ای که داره حقوقش از شش میلیون بیشتره و تو این ۸ سال مقداری هم پول پس انداز کرده.
      البته تو رشته های مهندسی ، دانشگاه رجایی خوبه چون مثل فرهنگیان سربازی نداره و تضمین شغلی داره ، بیشتر رشته های مهندسی داره که البته به عنوان معلم فنی حرفه ای استخدام میکنه.
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
      ویرایش توسط Amir_H80 : 16 اسفند 1400 در ساعت 15:19

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      رشته های فرهنگیان با این وجود که درآمدش پایین هست اما نسبت به ۹۹ درصد رشته های انسانی بهتره ، (روانشناسی ، حسابداری ،‌فلسفه که برای دانشگاه های خوب رتبه های خوبی هم میخواد)
      از رشته های مهندسی هم قطعاً برتری داره ، الان یکی میره فوق لیسانس برق میگیره ، دو سال میره سربازی ، اگه کار پیدا کنه تازه باید با قانون کار یا حقوق ناچیز پنج شش میلیونی زندگی کنه.
      اما یک معلم سربازی هم نرفته و با ۸ سال سابقه ای که داره حقوقش از شش میلیون بیشتره و تو این ۸ سال مقداری هم پول پس انداز کرده.
      البته تو رشته های مهندسی ، دانشگاه رجایی خوبه چون مثل فرهنگیان سربازی نداره و تضمین شغلی داره ، بیشتر رشته های مهندسی داره که البته به عنوان معلم فنی حرفه ای استخدام میکنه.
      با اجازه به عنوان یکی که خودش زجایی میخونه باید بگم که رجایی هم دیگه ارزش نداره و همه فرارین
      اگه مسئله پولش نبودتا الان همه انصراف داده بودن من جمله خودم
      الان کسی که تازه شغلش رو شروع کرده 3500 میگیره و این پول اصلا نمیشه پس انداز داشت که بگی بعد 8 سال پس انداز داره
      خلاصه که من الان اگه میتونستم انصراف میدادم و میرفتم سربازی
      خیلی مسخره س الان من تو رشته کامپیوتر تو یه شرکت تو تهران کار کنم بدون تجربه کاری میتونم 5 دربیارم و قطعا بعد 8 سال به بالای 10 تومن رسیدم اما اینجا چی بعد 8 سال تازه به اون 5 تومن 6 تومن میرسی
      خلاصه که شغل چرتیه
      رتبه بندی و این حرفا هم کشکه
      هیچکس تاکید میکنم هیچ دانشجویی از وضعیتش راضی نیست اونایی که تونستن و پول داشتن انصراف دادن و اونایی هم که مثل ما نتونستن گیر کردن و فردا میشن معلمایی مثل بقیه معلما و حتی بدتر
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      با اجازه به عنوان یکی که خودش زجایی میخونه باید بگم که رجایی هم دیگه ارزش نداره و همه فرارین
      اگه مسئله پولش نبودتا الان همه انصراف داده بودن من جمله خودم
      الان کسی که تازه شغلش رو شروع کرده 3500 میگیره و این پول اصلا نمیشه پس انداز داشت که بگی بعد 8 سال پس انداز داره
      خلاصه که من الان اگه میتونستم انصراف میدادم و میرفتم سربازی
      خیلی مسخره س الان من تو رشته کامپیوتر تو یه شرکت تو تهران کار کنم بدون تجربه کاری میتونم 5 دربیارم و قطعا بعد 8 سال به بالای 10 تومن رسیدم اما اینجا چی بعد 8 سال تازه به اون 5 تومن 6 تومن میرسی
      خلاصه که شغل چرتیه
      رتبه بندی و این حرفا هم کشکه
      هیچکس تاکید میکنم هیچ دانشجویی از وضعیتش راضی نیست اونایی که تونستن و پول داشتن انصراف دادن و اونایی هم که مثل ما نتونستن گیر کردن و فردا میشن معلمایی مثل بقیه معلما و حتی بدتر
      واقعا پشیمونید؟
      خب به جای اینکار چه کاری بهتره تو این شرایط؟
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      واقعا پشیمونید؟
      خب به جای اینکار چه کاری بهتره تو این شرایط؟
      بله پشیمونم
      این شغل برای خانوما مناسبه اما برای آقایون اصلا
      من در مورد رشته های دیگه اطلاعی ندارم اما رشته خودم بازار کار خوبی تو تهران داره و حتی خودمم به صورت انفرادی میتونم کار کنم اما الان مجبورم به محل خدمتم که یه شهر کوچیکه برم و کاری جز تدریس نمیتونم انجام بدم و یا اگه بشه با درامد ناچیزه
      اول از همه اپلای و رفتنه اما اگه نشد کار آزاد خیلی بهتره
      کار دولتی هم خوبه اگه جای خوبی باشه اما آموزش و پرورش اصلا خوب نیست و در حد زنده موندنه
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      تو شهر ما برای دروس اختصاصی دبیرستان یه ساعتو نیم سیصد میگیرن خصوصی
      اما این کار اصلا مناسب من نیست
      من این همه سختی نکشیدم که برم تدریس خصوصی فیزیک کنم وقتی میتونستم برم راحت دبیری فیزیک بخونم که راحتتره
      کار تدریس رو خیلیا میکنن حتی معلمم نیستن
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      بله پشیمونم
      این شغل برای خانوما مناسبه اما برای آقایون اصلا
      من در مورد رشته های دیگه اطلاعی ندارم اما رشته خودم بازار کار خوبی تو تهران داره و حتی خودمم به صورت انفرادی میتونم کار کنم اما الان مجبورم به محل خدمتم که یه شهر کوچیکه برم و کاری جز تدریس نمیتونم انجام بدم و یا اگه بشه با درامد ناچیزه
      اول از همه اپلای و رفتنه اما اگه نشد کار آزاد خیلی بهتره
      کار دولتی هم خوبه اگه جای خوبی باشه اما آموزش و پرورش اصلا خوب نیست و در حد زنده موندنه
      ممنونم
      واقعا این چیزارو نمیدونستم
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark star نمایش پست ها
      حق باشماست عزیزجان معلمی شغلی نیست که بشه روی درامدش زیادحسابی واکرد مخصوصا تواین دوروزمانه بااین وضع اقتصادی!ولی برای خانومابسیارمناسبه هم ازنظردرامدوهم امنیت شغلی و.. علاقه اینجانبم به معلمی یه علاقه درونیه طوری که ازبچگی هروقت معلممون میگفت بچه ها میخوایین چیکاره بشین داوشت مگفت اقا اجازه! معلمممم! البته کنارش ی شغل دومی هم خواهم داشت خلاصه که مدیونین فکرکنین بخاطرپولش میگم
      دقیقا موافقم واسه خانوما خیلی مناسبه ...

در هر صورت امیدوارم موفق باشی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن