خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb نحوه کسب درصد بالا در زیست شناسی

سلام دوستان ، من از زمانی که در ازمون های ازمایشی شرکت کردم درصد زیستم دلخواهم نبوده و گفتم یک تاپیک جدید ایجاد کنم تا کسانی که وارد هستند لطفا نظر بدن که چطور میشه زیست را از ۲۰ ٪ رسوند به ۷۰تا۶۰٪ ؟ میدونیم که اینکار با تلاش مداوم هست ولی کسانی مثل من با وجود تلاش کردن نتیجه دلخواه را نگرفتن از طرفی ممکنه شمایی که درصد بالایی میزنی نکاتی را بدونین که ما بهش توجه نمیکنم خواهشم اینه که لطفا به یک راهکار نتیجه بخش بدید ازتون متشکرم
      ( در ضمن تاپیک های قبلی قدیمی بودن برای همین تاپیک جدید زدم )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliporkhani نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من از زمانی که در ازمون های ازمایشی شرکت کردم درصد زیستم دلخواهم نبوده و گفتم یک تاپیک جدید ایجاد کنم تا کسانی که وارد هستند لطفا نظر بدن که چطور میشه زیست را از ۲۰ ٪ رسوند به ۷۰تا۶۰٪ ؟ میدونیم که اینکار با تلاش مداوم هست ولی کسانی مثل من با وجود تلاش کردن نتیجه دلخواه را نگرفتن از طرفی ممکنه شمایی که درصد بالایی میزنی نکاتی را بدونین که ما بهش توجه نمیکنم خواهشم اینه که لطفا به یک راهکار نتیجه بخش بدید ازتون متشکرم
      ( در ضمن تاپیک های قبلی قدیمی بودن برای همین تاپیک جدید زدم )
      سلام من هم تقریبا با این درصدی ک گفته بودین شروع کردم تو زیستو ازمون هفته پیش رو ۵۰ زدم البته ۴ تا بی دقتی داشتم ک باید بالاتر میشد زیست ۳ رو میگم البته هستن دوستانی ک درصدشون بالاتره و اونا بهتر میتونن کمک کنن اما اگ بخوام تجربه خودم رو بگم ادنه ک تعداد تست رو ببری بالا من تو همین ازمون تستایی ک زده بودم نکتشونو از قبل بلد بودم و اینکه تست یاد میده چطوری زیست رو بخونی ب کجا ها توجه کنی یعنی مثلا وقتی کتاب میگه گیاه سس ریشه نداره تو تو ذهنت میاد ک ممکنه تست ی چیز دگ رو بپرسه یعنی حواستو پرت چیز دگ ای بکنه ولی خیلی نامحسوس بیاد بگ همه گیاهان از ریشه خود فلان میکنن یا ی چیزی شبیه اینا و با تست یاد میگیری چطور شکل های کتاب رو ک خیلی مهمن تحلیل کنی مثلا بلد میشی ک اصولا اینو میپرسن ک هستاها مشابهن یا اندازشون فرق داره یا راجع ب بالا تر پایین تر میپرسه یا مژک داره نداره؟
      برای درصد بالا تر از ۵۰ ک من هنوز کسب نکردم فکر میکنم باید اون مبحثی ک ترکیبی میان رو باهم بخونی مثلا توی ژنتیک وقتی تست میزنی میفهمی ک با فصل ۶ و ۷ یازدهم ک فعلا نخوندیش داره ترکیب میشه و باید بری اونادو هم بخونی و نکته هاشو بلد باشی
      امیدوارم کمکی کرده باشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن