خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتاب های تراز آور قلمچی

سلام بچه ها لطفا بگین کدوم کتاب ها برای ازمون قلم چی تراز اورن و با خوب خوندنشون ازمونشو خوب میدیم با تراز بالا
      سه سطحی ها چطورن؟
      من منابع خوب دیگه هم دارم ولی طی چند ازمون قبل احساس کردم با خوندن صرفا منابع خودم نمیتونم آنچنان تراز بالایی داشته باشم تو قلمچی الان یه شرایطی هست ک واقعا میخام ترازم هم بالا بره

لطفا کمک کنید وفقط درمورد منابع تراز اور قلمچی صحبت کنیدممنون
      جــــزی الّٰلـــــه شـــدائد کل خیـــــر!/عـــــرفتُ بهـــــا صدیقــــــی من عـــــدوی!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shansy نمایش پست ها
      سلام بچه ها لطفا بگین کدوم کتاب ها برای ازمون قلم چی تراز اورن و با خوب خوندنشون ازمونشو خوب میدیم با تراز بالا
      سه سطحی ها چطورن؟
      من منابع خوب دیگه هم دارم ولی طی چند ازمون قبل احساس کردم با خوندن صرفا منابع خودم نمیتونم آنچنان تراز بالایی داشته باشم تو قلمچی الان یه شرایطی هست ک واقعا میخام ترازم هم بالا بره

اکثر کتاب های قلم چی رو جلوی سگ بندازی قهر میکنه. به نظرم بهتره بری منبع اولت رو کامل کار کنی بعدا بیای سراغ کتابای سطح بالاتر مثل نردبام و آیکیو و ... یا حتی از سوالات آزمون های آزمایشی دیگه استفاده کنی برای حل تست بیشتر. (حالا باز قصه تکراری پیش میاد که آآآآی فلان پسر روستایی از نقطه کور مرزی همین ها رو خوند و رتبه n شد که حوصله بحث نیست اون درست خونده و درست استفاده کرده نه مثل اکثر شما که کتاب قلم چی رو میخرید میگذارید در کنار کتاب های گاج و خیلی سبز و ... تا کلکسیون تون قشنگ تر از قبل بشه)

در ضمن تو داری برای کنکور خودت رو آماده میکنی نه آزمون های قلمچی. بهتره اولویت اولت فهم و درک درست مطالب و تست های کنکور باشه و در مرحله بعدی تست های تالیفی سخت تر و غیر استاندارد. در غیر این صورت تراز بیار ترین کار برای موفقیت ظاهری در آزمون های کانون تقلب پنج شنبه شب هست که بدون هیچ دغدغه ای تراز بالا میده و خیلی ها دارن از این روش نتیجه کسب میکنند. یا مثلا یک زمانی یادمه سوالاتی از کتاب های زرد میدادن داخل آزمون هاشون که عده ای میرفتن حفظ میکردن سوالات رو و جوابش رو سریع میزدن تا تراز بهتری بیارن.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوندن برای تراز که ارزش نداره. چون شاید آزمون مسیر متفاوتی با کنکور بره اگه تیپ تستات رو بر اساس آزمون فیلتر کنی موقع مواجهه با کنکور به مشکل میخوری.
      ولی بطور کلی سه‌سطحی‌های فیزیک و ریاضیش خوبن. یه کتاب آزمون جمع‌بندی داشت اونم خوب بود.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه برا تراز میخونی
      ابی قلمچی بگیر بزن جمعه هم از همون تیپ میاد

ولی برا کنکورت تضمینی نیس اون موقع
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      خوندن برای تراز که ارزش نداره. چون شاید آزمون مسیر متفاوتی با کنکور بره اگه تیپ تستات رو بر اساس آزمون فیلتر کنی موقع مواجهه با کنکور به مشکل میخوری.
      ولی بطور کلی سه‌سطحی‌های فیزیک و ریاضیش خوبن. یه کتاب آزمون جمع‌بندی داشت اونم خوب بود.
      سلام مرسی از پاسختون ببینید من درسم خوبه و برای کنکور میخونم اما میخام توی قلم چی هم تراز بالا بیارم تراز برترا رو ک دیدم همه چند تا کتاب هم ک شده از قلم داشتن
      من همه حرفای شما رو قبول دارم اما بین سه سطحی و ابی لطفا بگین کدوم شبیه تره ب سوالات امسال قلمچی؟
      جــــزی الّٰلـــــه شـــدائد کل خیـــــر!/عـــــرفتُ بهـــــا صدیقــــــی من عـــــدوی!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اگه برا تراز میخونی
      ابی قلمچی بگیر بزن جمعه هم از همون تیپ میاد

ولی برا کنکورت تضمینی نیس اون موقع
      سلام مرسی از پاسختون ببینید من درسم خوبه و برای کنکور میخونم اما میخام توی قلم چی هم تراز بالا بیارم تراز برترا رو ک دیدم همه چند تا کتاب هم ک شده از قلم داشتن
      من همه حرفای شما رو قبول دارم اما بین سه سطحی و ابی لطفا بگین کدوم شبیه تره ب سوالات امسال قلمچی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

اکثر کتاب های قلم چی رو جلوی سگ بندازی قهر میکنه. به نظرم بهتره بری منبع اولت رو کامل کار کنی بعدا بیای سراغ کتابای سطح بالاتر مثل نردبام و آیکیو و ... یا حتی از سوالات آزمون های آزمایشی دیگه استفاده کنی برای حل تست بیشتر. (حالا باز قصه تکراری پیش میاد که آآآآی فلان پسر روستایی از نقطه کور مرزی همین ها رو خوند و رتبه n شد که حوصله بحث نیست اون درست خونده و درست استفاده کرده نه مثل اکثر شما که کتاب قلم چی رو میخرید میگذارید در کنار کتاب های گاج و خیلی سبز و ... تا کلکسیون تون قشنگ تر از قبل بشه)

در ضمن تو داری برای کنکور خودت رو آماده میکنی نه آزمون های قلمچی. بهتره اولویت اولت فهم و درک درست مطالب و تست های کنکور باشه و در مرحله بعدی تست های تالیفی سخت تر و غیر استاندارد. در غیر این صورت تراز بیار ترین کار برای موفقیت ظاهری در آزمون های کانون تقلب پنج شنبه شب هست که بدون هیچ دغدغه ای تراز بالا میده و خیلی ها دارن از این روش نتیجه کسب میکنند. یا مثلا یک زمانی یادمه سوالاتی از کتاب های زرد میدادن داخل آزمون هاشون که عده ای میرفتن حفظ میکردن سوالات رو و جوابش رو سریع میزدن تا تراز بهتری بیارن.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید شما با تراز های بالا در ارتباط دارین چه منابعی را کار میکنند که تراز بالایی را دارند

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حاجی اخه ترازت بالا باشه که چی؟

میخوای ترازت بالا باشه کلید بزن والا! نمیدونم چرا از خود کنکور مهمتر این ازمون های کوفتی دو هفته یکبار شده . سوالا بی در پیکر معلوم نی طراحا از کدوم دنده بلند شدن، همین ریاضی قلم امسال چقدر سوتی داده
      مال دو ازمون پیش طراح خواسته از انتقال سوال بده و تابع چند جمله ای بوده

اسکل به تمام معنا نمیدونسته که یه ضابطه دیگه هم میشه برا سوال نوشت و جواب هم میداد! خب مثلا ابی رو بخری این تیپ سوال بزنی؟ که چی؟

کلا مقوله ازمون برا بچه ها جور دیگه تعریف شده ، البته تقصیری هم ندارن ماهم پارسال کنکوری بودیم همین شکلی برخورد داشتیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه بدون کلید میبخوام تراز بیارم خوب اگه خوب باشه که خوبه راستی واقعا شبیه کتاب آبی سوال میدن خواهاشا بگید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی میدونه فمنابع تراز اور قلمچی چیه تورو خدا جواب بدین نیازدارم به خدا

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

حاجی اخه ترازت بالا باشه که چی؟

میخوای ترازت بالا باشه کلید بزن والا! نمیدونم چرا از خود کنکور مهمتر این ازمون های کوفتی دو هفته یکبار شده . سوالا بی در پیکر معلوم نی طراحا از کدوم دنده بلند شدن، همین ریاضی قلم امسال چقدر سوتی داده
      مال دو ازمون پیش طراح خواسته از انتقال سوال بده و تابع چند جمله ای بوده

اسکل به تمام معنا نمیدونسته که یه ضابطه دیگه هم میشه برا سوال نوشت و جواب هم میداد! خب مثلا ابی رو بخری این تیپ سوال بزنی؟ که چی؟

کلا مقوله ازمون برا بچه ها جور دیگه تعریف شده ، البته تقصیری هم ندارن ماهم پارسال کنکوری بودیم همین شکلی برخورد داشتیم
      ببینید گفتم بالا ک همه حرفاتونو قبووول دارم ولی خب ما هم خانواده داریم و‌انتظار دارن ....خودمون هم استرس میگیریم و ناراحت میشیم وقتی تراز و درصدا توی ازمونی ک میدیم انچنان بالا نمیان... وقتی من این سوال تاپیک رو مطرح کردم، یعنی ب همه چیزش فکر کردم...میدونم قلمچی کنکور نیست...میدونم تراز ممکنه کاذب شه...و ذکر کردم ک درس میخونم و دنبال کلید و... نیستم...فقط دنبال اینم ک رشد تراز داشته باشم و بتونم از پس قلمچی بربیام....ن اینکه بعد هر ازمون بهمبگن تو ک تراز همونه باز!... و رشدی نداشتی...!من از خودم خبر دارم و میدونم دارم خوب میخونم، ولی میخام ببینم اینو و لمسش کنم زودتر

مرسی همچنان...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا پشتیبان من خودش اعتراف کرد که کتاب های قلم چی بدردنمیخورن و فقط یه سه سطحی ریاضی و فیزیکش خوبه
      البته کتاب شیمیش هم گفت خوبه ولی خودش گفت اگه همین کتاب های مبتکران بهمن بازرگان رو کامل کار کنی خدا میشی تو شیمی دیگه سه سطحی و اینا نمیخواد
      کوچک تر از اونم که نصیحت کنم ولی خواهشا درگیر تراز نباشید وضعیت تقلب هارو هم در نظر داشته باشید و فقط رو افزایش درصد هاتون تمرکز کنید و وقت باارزش و نازنینتون رو برای یافتن کناب های تراز آور هدر ندید چون حقیقتا تراز بالا تو آزمونا نه به کتاب بلکه به میزان تسلط شما در درس ها و مهارت آزمون دادن شما ارتباط دارد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سه سطحی ها چطورن؟

سلام
      از اونجایی که میگی کتابهای خوبی داری و درست هم خوبه...پس مشکل از منابعت نیست که بخوای منابع رو تغییر بدی
      بنظر من مشکل تو مهارت آزمون دادنه که باید با تمرین و تکرار و زدن تعداد زیادی آزمون شبیه سازی و همچنین یادگیری تکنیکهای سر جلسه میتونی به دستش بیاری و ترازت رو افزایش بدی

ولی در مورد سوالی که پرسیدی ،من این منابع رو دیدم و خوشم اومده:
      از بین کتابهای آبیش عربیش خوبه
      از بین کتابهای سه سطحی هم ریاضی و فیزیکش خوبن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      با اینکه با قرمزم بولد کردی اما هیشکی توجه نکردمنم بااجازت میخوام اول توجه نکنم
      اول بگم برای 99 درصد داوطلبای زرنگ، آزمون نقش منبع یادگیری داره نه سنجشی
      دلیلشم تسلطه پایینه و اینکه هنوز خفن ترینای کنکورم توی مرحله آزمون و خطانو یادگیری تا ثباتو سنجش
      اگه آزمون قلمچی میری قطعا میدونی که از کتابای آبیش سوالای زیادی میریزه تو آزمون، توی برنامه راهبردی مشخص کرده از هر درس چند پیمانه میکشه تو آزمون.
      خب کسی که به فلان مبحث مسلط باشه سوالای آبی براش مضحکه و وقت تلف کن! (من یکی حاضر نیستم وقتمو برا منبع آسون بزارم جز برای مرور که عادت دارم با تست مرور کنم)
      سه سطحیای اختصاصی از آبیا به مراتب بهترن اما مگه منابعت تکمیلو خوب نیست؟ خیلیم فن قلمچی نکن فضای منابعتو
      ×و بازم من موافق این نیستم وقتی که تسلطتون کافی نیستو نیاز دارید سوالارو قبل از آزمون کار کنید آزمونو برا ترازش برید. اما تسلط کافی پیدا کنید اشکالی نداره به آزمون به دید سنجش و تراز نگاه کنید
      ازونجا که توی قلمچی هر تست ممکنه خلاقیت یه طراح نابغه و متفکر باشه که ساعتها نشسته زاویه جدید ساخته که ما بفهمیم خفن تر از بقیس طبیعیه با سوالای سختی مواجه شیم که رسیدن به جوابش زمانی چند برابر تایم استاندارد بخواد یا حتی با دادن زمان نتونیم ترازشو بگیریم
      درکت میکنم مگه خونواده ها این چیزارو میپذیرن؟
      در هر صورت اگه نمره تراز خوشگلو دوسداری(خودمم دوسدارم:/یطوری که با تراز پایین هیچ با تراز پایینام حال نمیکنم درین حد تراز شرطیم کردهدر حالی که ممکنه بیشترم تلاش کنن اما قلمچی سبک خودشو داره که اول باید به تسلط رسید بعد با قلمچی مچ شد)چی میخواستم بگم اصلا؟
      آها خب میتونی اینکارو کنی: برای آزمونت سوالای آبیو کار کن(این باعث میشه سر جلسه تایم کمتری سرش بدی و وقتو به سوالای تایپ جدید آزمون بدی. بالاخره آبی هم یه منبع یادگیریه و شما به سوالای آبی تسلط پیدا میکنی امااااا قبل از آزمون!
      موفق باشی تراز خفنه آینده، بترکون تراز درصدارو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن