خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shansy نمایش پست ها
      سلام مرسی از پاسختون ببینید من درسم خوبه و برای کنکور میخونم اما میخام توی قلم چی هم تراز بالا بیارم تراز برترا رو ک دیدم همه چند تا کتاب هم ک شده از قلم داشتن
      من همه حرفای شما رو قبول دارم اما بین سه سطحی و ابی لطفا بگین کدوم شبیه تره ب سوالات امسال قلمچی؟
      مصاحبه های قلمچی زیاد جدی نگیر نصفش دروغ مینویسن
      تنها کتابی که دیدم برترا ممکنه استفاده کنن همین سه سطحی هست

2. Top | #17
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آزمون های قلمچی صرفا برای تمرین زمان بندیه وگرنه هیچگونه شباهتی با کنکور نداره. کتاباشم واقعا کیفیت نداره البته بنظرم فیزیک و ریاضی سه سطحی خیلی خوبه سوالای جالبی داره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the LEO نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      با اینکه با قرمزم بولد کردی اما هیشکی توجه نکردمنم بااجازت میخوام اول توجه نکنم
      اول بگم برای 99 درصد داوطلبای زرنگ، آزمون نقش منبع یادگیری داره نه سنجشی
      دلیلشم تسلطه پایینه و اینکه هنوز خفن ترینای کنکورم توی مرحله آزمون و خطانو یادگیری تا ثباتو سنجش
      اگه آزمون قلمچی میری قطعا میدونی که از کتابای آبیش سوالای زیادی میریزه تو آزمون، توی برنامه راهبردی مشخص کرده از هر درس چند پیمانه میکشه تو آزمون.
      خب کسی که به فلان مبحث مسلط باشه سوالای آبی براش مضحکه و وقت تلف کن! (من یکی حاضر نیستم وقتمو برا منبع آسون بزارم جز برای مرور که عادت دارم با تست مرور کنم)
      سه سطحیای اختصاصی از آبیا به مراتب بهترن اما مگه منابعت تکمیلو خوب نیست؟ خیلیم فن قلمچی نکن فضای منابعتو
      ×و بازم من موافق این نیستم وقتی که تسلطتون کافی نیستو نیاز دارید سوالارو قبل از آزمون کار کنید آزمونو برا ترازش برید. اما تسلط کافی پیدا کنید اشکالی نداره به آزمون به دید سنجش و تراز نگاه کنید
      ازونجا که توی قلمچی هر تست ممکنه خلاقیت یه طراح نابغه و متفکر باشه که ساعتها نشسته زاویه جدید ساخته که ما بفهمیم خفن تر از بقیس طبیعیه با سوالای سختی مواجه شیم که رسیدن به جوابش زمانی چند برابر تایم استاندارد بخواد یا حتی با دادن زمان نتونیم ترازشو بگیریم
      درکت میکنم مگه خونواده ها این چیزارو میپذیرن؟
      در هر صورت اگه نمره تراز خوشگلو دوسداری(خودمم دوسدارم:/یطوری که با تراز پایین هیچ با تراز پایینام حال نمیکنم درین حد تراز شرطیم کردهدر حالی که ممکنه بیشترم تلاش کنن اما قلمچی سبک خودشو داره که اول باید به تسلط رسید بعد با قلمچی مچ شد)چی میخواستم بگم اصلا؟
      آها خب میتونی اینکارو کنی: برای آزمونت سوالای آبیو کار کن(این باعث میشه سر جلسه تایم کمتری سرش بدی و وقتو به سوالای تایپ جدید آزمون بدی. بالاخره آبی هم یه منبع یادگیریه و شما به سوالای آبی تسلط پیدا میکنی امااااا قبل از آزمون!
      موفق باشی تراز خفنه آینده، بترکون تراز درصدارو
      سلام مرسی از پاسخت اصلا فقط میخاستم اسم کتاب ابی رو بشنوم لامصب هیشکی رک اسم کتابو نمیگفت....مرسی همه حرفاتو قبول دارم و ممنون ک وقت گذاشتی و همینطور بولد قرمزو دیدی
      جــــزی الّٰلـــــه شـــدائد کل خیـــــر!/عـــــرفتُ بهـــــا صدیقــــــی من عـــــدوی!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      آزمون های قلمچی صرفا برای تمرین زمان بندیه وگرنه هیچگونه شباهتی با کنکور نداره. کتاباشم واقعا کیفیت نداره البته بنظرم فیزیک و ریاضی سه سطحی خیلی خوبه سوالای جالبی داره
      می‌دونم مرسی...ولی خب میخام چشام تراز بالا رو هم ببینه یبارم ک شده....هی خجالت جلو خانواده بخاطر تراز ثابت...
      جــــزی الّٰلـــــه شـــدائد کل خیـــــر!/عـــــرفتُ بهـــــا صدیقــــــی من عـــــدوی!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dream come true نمایش پست ها
      مصاحبه های قلمچی زیاد جدی نگیر نصفش دروغ مینویسن
      تنها کتابی که دیدم برترا ممکنه استفاده کنن همین سه سطحی هست
      ن میدونم ک استفاده میکردن صرفا از روی مصاحبه نمیگم... مرسی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کاب های قلمچی(آبی) با یه قیمت گرون میان یه درسنامه چرت،سوالات تالیفی چرت،بعضی سوالات خوب کانون ،سوالات کنکور، وپاسخنامه غالبا چرت رو میندازن به شما،با این توصیفات.....!!
      پس بهترین کار اینه همون منابع خودتو کارکنی ودوسه روز قبل ازمون ازمون یکی دوسال خود قلمچیو حل کنی،یا ازمون مازو از کانالا روز قبل قلم بزن،

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مرسی از پاسختون ببینید من درسم خوبه و برای کنکور میخونم اما میخام توی قلم چی هم تراز بالا بیارم تراز برترا رو ک دیدم همه چند تا کتاب هم ک شده از قلم داشتن
      من همه حرفای شما رو قبول دارم اما بین سه سطحی و ابی لطفا بگین کدوم شبیه تره ب سوالات امسال قلمچی؟
      سه سطحی
      + ببین این مصاحبه‌های کانون رو خیلی جدی نگیر همه میگن آره کتابای کانون رو داشتم و ...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      کاب های قلمچی(آبی) با یه قیمت گرون میان یه درسنامه چرت،سوالات تالیفی چرت،بعضی سوالات خوب کانون ،سوالات کنکور، وپاسخنامه غالبا چرت رو میندازن به شما،با این توصیفات.....!!
      پس بهترین کار اینه همون منابع خودتو کارکنی ودوسه روز قبل ازمون ازمون یکی دوسال خود قلمچیو حل کنی،یا ازمون مازو از کانالا روز قبل قلم بزن،
      اره مرسی....بنظرت مثلا برای ازمونی ک دوازدهم از اولش میاد،سوالات ازمونهای مهر تا حالا رو خوب با تحلیل بخونم تاثیر داره توی این دوروز؟(این دوهفته ک فرجه بود مباحث رو خوندم البته)

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اره مرسی....بنظرت مثلا برای ازمونی ک دوازدهم از اولش میاد،سوالات ازمونهای مهر تا حالا رو خوب با تحلیل بخونم تاثیر داره توی این دوروز؟(این دوهفته ک فرجه بود مباحث رو خوندم البته)
      ازمون هایی که از اول سال دادی دیگه کار بیخودیه بخای بری همشو بزنی ،میتونی فقط سوالات غلط ونزده شونو بررسی کنی،بالاتر که گفتم سوالات همون ازمون یکی دوسال قبل خود قلمو بزنم با ازمون ماز (همشون ریخته تو کانالا)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن