خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

دانشجو کنکوری ها

سلام
      راستش نمیدونم زدن این تاپیک کار درستی هست یا نه اما میخوام ازتون راهنمایی بخوام.
      من دانشجوی یه رشته ای توی دانشگاه پیام نور هستم و تمام تلاشم رو کردم که کمترین واحد و شبیه ترین درسا رو به کنکور بردارم و از طرفی فشار خانواده روی من هست که حتما باید نمره ی خوبی کسب کنم وگرنه اجازه کنکور دادن و مرخصی برای ترم بعد رو ندارم.
      از طرفیم مجبورم روزی یه ساعت اینا تایم بذارم به خواهر کوچیک ترم درس بدم چون پدر و مادر شاغل دارم.
      از آذر ماه هم شروع کردم به خوندن کنکور.
      تو انجمن هم خیلی دیدم گفتن که در کنار شاغل بودن و دانشجو بودن دارید برای کنکور میخونید.
      سوال من ازتون اینه که چجوری همه چی رو هندل میکنید و شرایطتون چیه و چجوری برنامه ریزی کردید که به کارهاتون برسید و کلا چیکار میکنید؟
      ممنون میشم اونایی که شرایط مشابهی دارم بگن تا من بتونم ازشون الگو بگیرم.
      متشکرم.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من شاغل نیستم ولی متاهلم همینو باعث میشه وقت زیادی رو صرف کارای منزل کنم ولی بعد از کلی آزمون و خطا دیدم برای اینکه تحت هر شرایطی هر روز بتونم حداقل مطالعه رو داشته باشم‌، باید صبح زود استارت بزنم.اگه بتونی ساعت ۶ بیدار شی تا ۶/۳۰ استارت بزنی خیلی خوب میشه اگه زودتر هم بتونی که عالیه.
      برای امتحانت هم نذار درسات انباشته بشه اگه روزی نیم ساعت یک ساعت واسه دانشگاه بخونی برای امتحانت اذیت نمیشی.
      ولی یه تجربه بزرگی که دارم اینه که وقتی چند تا کار رو باید مدیریت کنی اگه نتونی درست از پسش بر بیای یا هر دو تا رو ول میکنی یا هر دوتا رو شدیدا خراب میکنی پس هرکاری میکنی نذار استرس بهت غلبه کنه و نتونی بخونی.شده روزی دو سه ساعت هم بخون ولی رها نکن.
      با خودت بگو هرکسی قطعا مشکلاتی داره در طول خوندن یکی شاغله یکی خونشون شلوغه یکی امکانات کافی نداره یکی مشکلات خانوادگی داره و... بگو مشکل من هم یکی تدریس به خواهرمه یکی هم درسای دانشگاه.میخوام بهت بگم هرچقدر مشکل داری اونقدری نیست که باعث بشه به هدفت نرسی چون قراره مرخصی بگیره روزای طلایی رو پس هر چقدر که این روزا بخونی تو اون روزا که مرخصی داری حال بهتری داری.
      شده روزی یک ساعت بخونی بخون ولی ول نکن.
      انشالله موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کالکانئوس نمایش پست ها
      من شاغل نیستم ولی متاهلم همینو باعث میشه وقت زیادی رو صرف کارای منزل کنم ولی بعد از کلی آزمون و خطا دیدم برای اینکه تحت هر شرایطی هر روز بتونم حداقل مطالعه رو داشته باشم‌، باید صبح زود استارت بزنم.اگه بتونی ساعت ۶ بیدار شی تا ۶/۳۰ استارت بزنی خیلی خوب میشه اگه زودتر هم بتونی که عالیه.
      برای امتحانت هم نذار درسات انباشته بشه اگه روزی نیم ساعت یک ساعت واسه دانشگاه بخونی برای امتحانت اذیت نمیشی.
      ولی یه تجربه بزرگی که دارم اینه که وقتی چند تا کار رو باید مدیریت کنی اگه نتونی درست از پسش بر بیای یا هر دو تا رو ول میکنی یا هر دوتا رو شدیدا خراب میکنی پس هرکاری میکنی نذار استرس بهت غلبه کنه و نتونی بخونی.شده روزی دو سه ساعت هم بخون ولی رها نکن.
      با خودت بگو هرکسی قطعا مشکلاتی داره در طول خوندن یکی شاغله یکی خونشون شلوغه یکی امکانات کافی نداره یکی مشکلات خانوادگی داره و... بگو مشکل من هم یکی تدریس به خواهرمه یکی هم درسای دانشگاه.میخوام بهت بگم هرچقدر مشکل داری اونقدری نیست که باعث بشه به هدفت نرسی چون قراره مرخصی بگیره روزای طلایی رو پس هر چقدر که این روزا بخونی تو اون روزا که مرخصی داری حال بهتری داری.
      انشالله موفق باشی
      خیلی ممنونم ازتون لطف کردید راهنمایی کردید به این دید بهش نگاه نکرده بودم .
      خیلی ممنونم امیدوارم شما هم موفق باشید.
      همین.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روزی فرضا دو ساعت واسه درس دانشگاه یک ساعتم واسه کمک به خواهرتون ماکسیمم میشه 3 ساعت. کل تایم روزتون اینجوری که متوجه شدم خالی هست که میشه 12 ساعت مفید خوندن 3ساعتشم کم کنید میشه 9ساعت درس خوندن واسه کنکور اگر اینو میخونی و دنبال راهکاری واسه بیشتر خوندن که اوکی هست ولی اگه داری کمتر میخونی و دنبال راهکاری متوجه باش که دانشگاه رو واسه تنبلی کردن بهونه کردی

اگر 9ساعتت میخونی یه راهکار هس ولی بدآموزی داره دانشگاه بیخیال شو فقط سرکلاسا حاضری بزن درس کنکورت بخون برای امتحانا چن نفر پیدا کن تقلب کنید تا این مدت بگذره مرخصی بگیری
      هر چند به نظرم همون خانواده هم ببینن داری همه تلاشت واسه کنکور میذاری بعید میدونم مخالفت کنن با زیاد جدی نگرفتن دانشگاهت و تمرکز بیشتز روی کنکورت.به نظرم بیشتر ترسشون از اینه که کنکور قبول نشی همین رشته رو هم از دست بدی که با زیاد خوندن میتونی خودت بهشون ثابت کنی و این فشارا از روت برداشته شه

امیدوارم موفق باشی
      ویرایش توسط Dream come true : 16 آذر 1400 در ساعت 20:56

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dream come true نمایش پست ها
      روزی فرضا دو ساعت واسه درس دانشگاه یک ساعتم واسه کمک به خواهرتون ماکسیمم میشه 3 ساعت. کل تایم روزتون اینجوری که متوجه شدم خالی هست که میشه 12 ساعت مفید خوندن 3ساعتشم کم کنید میشه 9ساعت درس خوندن واسه کنکور اگر اینو میخونی و دنبال راهکاری واسه بیشتر خوندن که اوکی هست ولی اگه داری کمتر میخونی و دنبال راهکاری متوجه باش که دانشگاه رو واسه تنبلی کردن بهونه کردی

اگر 9ساعتت میخونی یه راهکار هس ولی بدآموزی داره دانشگاه بیخیال شو فقط سرکلاسا حاضری بزن درس کنکورت بخون برای امتحانا چن نفر پیدا کن تقلب کنید تا این مدت بگذره مرخصی بگیری
      هر چند به نظرم همون خانواده هم ببینن داری همه تلاشت واسه کنکور میذاری بعید میدونم مخالفت کنن با زیاد جدی نگرفتن دانشگاهت و تمرکز بیشتز روی کنکورت.به نظرم بیشتر ترسشون از اینه که کنکور قبول نشی همین رشته رو هم از دست بدی که با زیاد خوندن میتونی خودت بهشون ثابت کنی و این فشارا از روت برداشته شه

امیدوارم موفق باشی
      ممنونم ازتون
      سر کلاسا هم من درسای عمومی رو میخونم
      ولی روزی یکی دو ساعتو مجبورم بذارم برای درس دانشگاه
      چون خانواده روشن فکری ندارم اصن میگن بخون تطبیق میزنی بعدا
      متاسفانه خیلیا اومدن تو امتیاز گفتن نمیتونی نخون و اینا نمیدونم چرا
      بازم ممنونم ازتون و حرفای امید بخشتون
      همین.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      ممنونم ازتون
      سر کلاسا هم من درسای عمومی رو میخونم
      ولی روزی یکی دو ساعتو مجبورم بذارم برای درس دانشگاه
      چون خانواده روشن فکری ندارم اصن میگن بخون تطبیق میزنی بعدا
      متاسفانه خیلیا اومدن تو امتیاز گفتن نمیتونی نخون و اینا نمیدونم چرا
      بازم ممنونم ازتون و حرفای امید بخشتون
      عزیزم شرایطت خیلی خوبه نسبت به من. من یه بچه کوچیک دارم وکلا روزی ۲.۳ ساعت بیشتر نمیرسم بخونم و کم کم دارم نا امید میشم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme18 نمایش پست ها
      عزیزم شرایطت خیلی خوبه نسبت به من. من یه بچه کوچیک دارم وکلا روزی ۲.۳ ساعت بیشتر نمیرسم بخونم و کم کم دارم نا امید میشم
      نا امید نشو منم خواهرم کوچیکه یه مقداری از کارای خونه هم باید انجام بدم
      میدونم سخته و احتمالا شرایط سخت تری داری نسبت به من و مسئولیت یه خانواده روی دوشته ولی کم نیار
      یه جا خوندم نوشته بود اونایی که تو شرایط غیر عادی به موفقیت میرسن قدر موفقیتشون رو بیشتر میدونن و بیشتر می‌درخشن
      یه نمونه رو خودم مصاحبه شو دیده بودم با دو تا بچه کلاس دومی و تو شهر غریب شوهرش هم ماموریت تو سن ۳۲ سالگی فک کنم داروسازی شهر خودش رو آورده بود
      میگفت کارای بچه ها و خونه رو سریع میکردم و بعد سرگرمشون میکردم با یه چیزی و می‌نشستم درس میخوندم روزی ۷ ساعت میگفت درمی‌آوردم از روزم از آذر هم شروع کرده بود
      پس کم نیار دختر من خودم پوکیده ام زیر این همه فشار ولی اگه کم بیاریم هم خیلی بده
      نمیدونم چیکار کنم نا امیدی بهم غلبه نکنه
      همین.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کالکانئوس نمایش پست ها
      انشالله موفق باشی
      شما که تا کالکانئوس اومدید یک ذره دیگه هم بیاید به اسفنوئید هم میرسید

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      شما که تا کالکانئوس اومدید یک ذره دیگه هم بیاید به اسفنوئید هم میرسید
      خانم دکتر شما راهنمایی ای دارید ؟
      اگه میشه نظری دارید راهنمایی کنید.
      همین.

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ
      همین.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم،خب فک کنم همه خوابن تو انجمن
      ببین منم پشت کنکور بودم بالاجبار دارم ی رشته ای که دوست ندارم و به طور کاملا مخفیانه و جیمز باندی باز برای کنکور میخونم فقط طبق تجربه ای که بدست آوردم فهمیدم هیچ شرایط ایده آلی وجود نداره و باید تو هر وقتی که پیش میاد حتی شده هفت هشت دیقه برای کنکور وقت گذاشت و به مغز فرمان داد آقا این اول و آخرین سریه که باید فلان مطلب یاد بگیری..چون اگه وعده بدی که بازم مرور میکنم و وقت هست اصلا مغز به بازده صد درصد خودش نمی‌رسه..البته بدون ایجاد استرس
      واقعا هم درکت میکنم چون خودم مبتلا به همین قضیه ام.ولی راز پیروزی استفاده صد در صدی از زمان بدون کمالگرایی و ایده آل گرایه صرفه..
      به امید درخششت عزیزم
      Born leader
      ویرایش توسط Bossbaby : 19 آذر 1400 در ساعت 03:51

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bossbaby نمایش پست ها
      سلام عزیزم،خب فک کنم همه خوابن تو انجمن
      ببین منم پشت کنکور بودم بالاجبار دارم ی رشته ای که دوست ندارم و به طور کاملا مخفیانه و جیمز باندی باز برای کنکور میخونم فقط طبق تجربه ای که بدست آوردم فهمیدم هیچ شرایط ایده آلی وجود نداره و باید تو هر وقتی که پیش میاد حتی شده هفت هشت دیقه برای کنکور وقت گذاشت و به مغز فرمان داد آقا این اول و آخرین سریه که باید فلان مطلب یاد بگیری..چون اگه وعده بدی که بازم مرور میکنم و وقت هست اصلا مغز به بازده صد درصد خودش نمی‌رسه..البته بدون ایجاد استرس
      واقعا هم درکت میکنم چون خودم مبتلا به همین قضیه ام.ولی راز پیروزی استفاده صد در صدی از زمان بدون کمالگرایی و ایده آل گرایه صرفه..
      به امید درخششت عزیزم
      خیلی ممنونم ازتون.
      فک کنم چون کسی منو تو انجمن نمیشناسه توجه نمیکنه
      اینکه یکی تو شرایط مشابه هست و درک میکنه باعث دلگرمیه.
      امیدوارم موفق باشید
      بازم ممنونم که کمکم کردید.
      همین.
      ویرایش توسط Little_girl : 19 آذر 1400 در ساعت 17:35

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام
      راستش نمیدونم زدن این تاپیک کار درستی هست یا نه اما میخوام ازتون راهنمایی بخوام.
      من دانشجوی یه رشته ای توی دانشگاه پیام نور هستم و تمام تلاشم رو کردم که کمترین واحد و شبیه ترین درسا رو به کنکور بردارم و از طرفی فشار خانواده روی من هست که حتما باید نمره ی خوبی کسب کنم وگرنه اجازه کنکور دادن و مرخصی برای ترم بعد رو ندارم.
      از طرفیم مجبورم روزی یه ساعت اینا تایم بذارم به خواهر کوچیک ترم درس بدم چون پدر و مادر شاغل دارم.
      از آذر ماه هم شروع کردم به خوندن کنکور.
      تو انجمن هم خیلی دیدم گفتن که در کنار شاغل بودن و دانشجو بودن دارید برای کنکور میخونید.
      سوال من ازتون اینه که چجوری همه چی رو هندل میکنید و شرایطتون چیه و چجوری برنامه ریزی کردید که به کارهاتون برسید و کلا چیکار میکنید؟
      ممنون میشم اونایی که شرایط مشابهی دارم بگن تا من بتونم ازشون الگو بگیرم.
      متشکرم.
      اگه واقعا به رشته ای که مشغول تحصیلی علاقه نداری و هدف داری واسه کنکور
      نیازی نیست برای امتحانات خودتو خسته کنی و اصلا خانواده رو فاکتور بگیر اگر بازم خیلی پیگیرن به خانواده نمرات فیک نشون بده اره
      یه برنامه ریزی خوب مطابق با تایم هایی ک در اختیارته انجام بده
      تمام تلاشتو کن و تمرکزتو بزار رو کنکور اونم در این شرایط مجازی که اتفاقا راحت تره واست!
      مطمئن باش تو شرایط سخت و با هدفمند بودن میتونی موفق شی!

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      اگه واقعا به رشته ای که مشغول تحصیلی علاقه نداری و هدف داری واسه کنکور
      نیازی نیست برای امتحانات خودتو خسته کنی و اصلا خانواده رو فاکتور بگیر اگر بازم خیلی پیگیرن به خانواده نمرات فیک نشون بده اره
      یه برنامه ریزی خوب مطابق با تایم هایی ک در اختیارته انجام بده
      تمام تلاشتو کن و تمرکزتو بزار رو کنکور اونم در این شرایط مجازی که اتفاقا راحت تره واست!
      مطمئن باش تو شرایط سخت و با هدفمند بودن میتونی موفق شی!
      ممنونم ازتون
      همین.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنونم ازتون
      فدات
      موفق باشی ♥︎

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن