خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه هایی که مشاور ندارن بخونن...(=[فارغ التحصیلان ]

..
      ویرایش توسط Saja : 17 آذر 1400 در ساعت 08:19

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت تاپیک
      میشه بدونم رتبه کنکورتون چند بود و منطقه چند بودید؟ چه سالی کنکور دادید؟ پشت کنکور بودید؟ اگه بله سال اول رتبه‌تون چند شد؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و احیانا میشه درصد های کنکورتون رو هم بگید؟ خیلی ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saja نمایش پست ها
      امسال درصدام حدودی ادبیات ۴۵ دینی ۶۲ عربی ۶۷ زبان ۲۷ریاضی۲۲ فیزیک ۶۷ شیمی ۶۲ زیست ۶۲
      داروآزاد آمل قبول شدم ولی این چیزی نیست که دلم بخواد اخیرااستارت زدم براکنکور۱۴۰۱...[:

خیلی هم عالی، ولی دوست عزیز این درصدها که شما گفتی در کنکور 1400 رتبه ای که میده دقیقا در بازه 950 تا 1000 منطقه 1 هستش نه 2500 !!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

خیلی هم عالی، ولی دوست عزیز این درصدها که شما گفتی در کنکور 1400 رتبه ای که میده دقیقا در بازه 950 تا 1000 منطقه 1 هستش نه 2500 !!!
      شمااگه چنتاکارنامه درست ببینی تحلیل کنی اینونمیگی درست اختصاصیام بدنیست
      ولی هرچیزی قانون خودشوداره نمودار خودشو داری مثلا مجموع زیست وشیمیت بالای ۱۱۰درصدباشه ولی بعضی عمومی ها نزولی میکشونت پایین مثلازبان زیر۵۰ من زمینوصفرزدم توکارنامه اینارولحاظ کن جااینکه ذهنتوبده به چنتااپلیکشن بیخودتخمین رتبه بااین درصدای گل وبلبل خوشال اونقدم رتبت جالب نمیشهبااعمال سهمیه((=که یه مقوله جداس((=و چ تاثیروحشتناکی داشت امسال سهمیه ۵درصد
      درست کنکور سخته کمافی اسابق سخت میمونه ولی تعادل توازن ک به تورتبه تراز میده...
      ممنون میشم بافکرآدم موردانتقادقضاوت قراربدین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saja نمایش پست ها
      شمااگه چنتاکارنامه درست ببینی تحلیل کنی اینونمیگی درست اختصاصیام بدنیست
      ولی هرچیزی قانون خودشوداره نمودار خودشو داری مثلا مجموع زیست وشیمیت بالای ۱۱۰درصدباشه ولی بعضی عمومی ها نزولی میکشونت پایین مثلازبان زیر۵۰ من زمینوصفرزدم توکارنامه اینارولحاظ کن جااینکه ذهنتوبده به چنتااپلیکشن بیخودتخمین رتبه بااین درصدای گل وبلبل خوشال اونقدم رتبت جالب نمیشهبااعمال سهمیه((=که یه مقوله جداس((=و چ تاثیروحشتناکی داشت امسال سهمیه ۵درصد
      درست کنکور سخته کمافی اسابق سخت میمونه ولی تعادل توازن ک به تورتبه تراز میده...
      ممنون میشم بافکرآدم موردانتقادقضاوت قراربدین
      دوست عزیز من اگه بعد 6 سال سمپاد بودن و دیدن بیش از 500 کارنامه از کنکورهای 98 تا 1400 دیگه در حدی تشخیص میدم هر کارنامه حدود چه رتبه ای میده، در ضمن هنوز نرم افزار تخمین رتبه نیومده واسه 1400 من از روی کارنامه ها گفتم و اون رتبه ای که شما گفتی اونقدر اختلافش با درصدا تابلو هست که تو یک نگاه هم بشه فهمید. این هم تقریبا همه میدونن سهمیه تاثیرش روی قبولیه نه اینکه رتبه منطقه رو تغییر بده و نمیدونم این که تو پیام قبلی گفتی چه ربطی به این و حرف من داره.و حتی بعد از اینکه پست مربوط به درصد ها رو ویرایش کردی ( و مثلا ما نفهمیدیم) بازهم این درصدها حوالی رتبه 1000 تا 1050 میده .

capture.png

مثلا این یه کارنامه از سایت گزینه دو توجهتون رو جلب میکنم. مربوط به فردی با رتبه 2000 زیرگروه 1 که تو ادبیات و عربی و زبان مجموعا 16 درصد از اونایی که شما نوشتی کمتره و تو دینی نسبت به چیزی که نوشتی 19 درصد بیشتره ( البته قبل ویرایش بکنی 9 درصد بیشتر بود ولی حالا مهم نیست
      ) یعنی تو عمومی تقریبا کاملا یکسانه . حالا زیستش دقیقا با چیزی که نوشتی یعنی 62 برابره . ریاضیش 3 درصد بیشتر و فیزیکش 3 درصد کمتره . یعنی تا اینجا هم تو اختصاصی و در واقع همه چیز بجز شیمی برابره با تقریب بسیار کم. میریم سراغ شیمی که متاسفانه اونچیزی که شما گفتی 29 درصد !! از این دوستمون بیشتره اما در کمال ناباوری رتبش 500 تا از شما بهتر میشه. در ضمن زبانشم 20 زده راجع به اینکه گفتی بعضی عمومی ها نزولی میاره پایین .

اینارو هم به این جهت گفتم که بعضی دوستان کنکوری با دیدن درصد ها ورتبه منطبقی که شما براش نوشتی ناامید نشن و قصد دیگه ای نداشتم.
      ویرایش توسط aminlmnop : 17 آذر 1400 در ساعت 00:44

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من اگه بعد 6 سال سمپاد بودن و دیدن بیش از 500 کارنامه از کنکورهای 98 تا 1400 دیگه در حدی تشخیص میدم هر کارنامه حدود چه رتبه ای میده، در ضمن هنوز نرم افزار تخمین رتبه نیومده واسه 1400 من از روی کارنامه ها گفتم و اون رتبه ای که شما گفتی اونقدر اختلافش با درصدا تابلو هست که تو یک نگاه هم بشه فهمید.
      طی یک اقدام انتحاری تاپیک هایش را نابود کرده و تبلیغاتچی میشود ......

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من اگه بعد 6 سال سمپاد بودن و دیدن بیش از 500 کارنامه از کنکورهای 98 تا 1400 دیگه در حدی تشخیص میدم هر کارنامه حدود چه رتبه ای میده، در ضمن هنوز نرم افزار تخمین رتبه نیومده واسه 1400 من از روی کارنامه ها گفتم و اون رتبه ای که شما گفتی اونقدر اختلافش با درصدا تابلو هست که تو یک نگاه هم بشه فهمید. این هم تقریبا همه میدونن سهمیه تاثیرش روی قبولیه نه اینکه رتبه منطقه رو تغییر بده و نمیدونم این که تو پیام قبلی گفتی چه ربطی به این و حرف من داره.و حتی بعد از اینکه پست مربوط به درصد ها رو ویرایش کردی ( و مثلا ما نفهمیدیم) بازهم این درصدها حوالی رتبه 1000 تا 1050 میده .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 200
حجم: 36.5 کیلو بایت

مثلا این یه کارنامه از سایت گزینه دو توجهتون رو جلب میکنم. مربوط به فردی با رتبه 2000 زیرگروه 1 که تو ادبیات و عربی و زبان مجموعا 16 درصد از اونایی که شما نوشتی کمتره و تو دینی نسبت به چیزی که نوشتی 19 درصد بیشتره ( البته قبل ویرایش بکنی 9 درصد بیشتر بود ولی حالا مهم نیست
      ) یعنی تو عمومی تقریبا کاملا یکسانه . حالا زیستش دقیقا با چیزی که نوشتی یعنی 62 برابره . ریاضیش 3 درصد بیشتر و فیزیکش 3 درصد کمتره . یعنی تا اینجا هم تو اختصاصی و در واقع همه چیز بجز شیمی برابره با تقریب بسیار کم. میریم سراغ شیمی که متاسفانه اونچیزی که شما گفتی 29 درصد !! از این دوستمون بیشتره اما در کمال ناباوری رتبش 500 تا از شما بهتر میشه. در ضمن زبانشم 20 زده راجع به اینکه گفتی بعضی عمومی ها نزولی میاره پایین .

اینارو هم به این جهت گفتم که بعضی دوستان کنکوری با دیدن درصد ها ورتبه منطبقی که شما براش نوشتی ناامید نشن و قصد دیگه ای نداشتم.
      دمت گرم یارو کلا پاک کرد پیامش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز یه سوال
      تو عنوان افزایش ظرفیت ورودی پزشکی من گفتم حقوق اینترن های متاهل ماهی ۱/۵ هست و اونم با تاخیر میدن ولی شما رای منفی دادید ولی نقل قول نکردید
      من برام سوال شد دلیل منفی دادن چی بوده چرا مخالف بودید؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا منم درصداشو دیدم گفت ۲۵۰۰ شدم نابوووود شدم اخه خیلی بالا بود
      بعدم اینجور موقعا بحثی نمیمونه که بهترین کار اینه مدرک رو کنه و عکس کارنامه بذاره.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 200
حجم: 36.5 کیلو بایت

میشه بگین کجا میتونم کارنامه های سهمیه ی 5درصد رو نگاه کنم؟
      سایت گزینه دو و قلمچی اصلا این سهمیه رو قرار ندادن:/
      +ولی خیلی خوب مچشو گرفتین

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyra.kooki نمایش پست ها
      میشه بگین کجا میتونم کارنامه های سهمیه ی 5درصد رو نگاه کنم؟
      سایت گزینه دو و قلمچی اصلا این سهمیه رو قرار ندادن:/
      +ولی خیلی خوب مچشو گرفتین
      من سایتی رو ندیدم که بطور مجزا کارنامه های سهمیه رو بذاره اما یه راه خوب بهتون میگم که البته یکم دردسر داره: به بلاگ ماز برید( https://biomaze.ir/blog ) و بعد ازپایین صفحه سمت راست قسمت کارنامه های رتبه های زیر هزار کنکور 1400 رو انتخاب کنید. تو این صفحه رتبه سهمیه و کشوری افراد رو کنار هم نوشته و کارنامشون رو گذاشته ، اونهایی که رتبه کشوریشون حدودا بیش از 5 6 برابر رتبه سهمیه باشه، مربوط به 5 درصده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)