خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نمیتونم بخونم لطفا کمک کنید:(

امسال دوازدهمم و برام خیلی مهمه ک امسال قبول شم پتانسیلش رو دارم چون کلا توی دوران تحصیلم جز دانش اموزای برتر کلاس بودم با ساعت مطالعه کم ولی متاسفانه از وقتی کرونا اومد و مجازی شد من قشنگ درسو ول کردم و خیلی کم از پایه خوندم الان به کنکور کم مونده و هدفمم دندانه
      با اینکه میدونم باید بخونم ولی نمیخونم و همه ی روزام صرف کارای چرت و پرت میشه
      حس میکنم واقعا بی ارادم که. هدفم مشخصه حتی انگیزه. م فوله ولی هیچکاری نمیکنم برنامه ریزی میکنم ولی خیلی پایبند باشم دو روز نه بیشتر و این واقعا خستم کرده
      چیکار کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد ******* این هفته یه ویدئو گذاشته که موضوعش همینه و درباره همین مسئله صحبت میکنه که چرا انگیزه و هدف دارین ولی درس نمیخونین
      به نظرم میتونه کمکتون کنه اینم لینکش

https://hasangoli.com/%da%86%d8%b1%d...c%d8%af%db%8c/

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leili. نمایش پست ها
      امسال دوازدهمم و برام خیلی مهمه ک امسال قبول شم پتانسیلش رو دارم چون کلا توی دوران تحصیلم جز دانش اموزای برتر کلاس بودم با ساعت مطالعه کم ولی متاسفانه از وقتی کرونا اومد و مجازی شد من قشنگ درسو ول کردم و خیلی کم از پایه خوندم الان به کنکور کم مونده و هدفمم دندانه
      حس میکنم واقعا بی ارادم که. هدفم مشخصه حتی انگیزه. م فوله ولی هیچکاری نمیکنم برنامه ریزی میکنم ولی خیلی پایبند باشم دو روز نه بیشتر و این واقعا خستم کرده
      چیکار کنم ؟
      برای رسیدن به هدفت جدی نیستی!
      میگی هدف دارم ولی بنظرم هدف نداری در حد یه آرزو هست
      هدف داشتن یعنی جنگنده بودن!
      دخر خوب بدخواهانت رو خوشحال نکن ....بجنگ و تلاش کن برای رسیدن به اهدافت
      به این فکر نکن چقدر زمان گذشته از هر زمان جدی شروع کنی موفق میشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیکار کنم ؟
      https://uupload.ir/view/p1xk_audio_2...2-23_zlih.ogg/

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیکار کنم ؟
      یعنی چی که میگی اراده ندارم ولی انگیزم فوله؟ انگیزه اراده میاره با خودش.
      من حس میکنم هنوز اونقدر که لازمه جدی نیستی توی مسیر هدفت و نمیدونی چه روزای مهمی رو داری از دست میدی.
      وقتی که میگی من تا الان درس نخوندم و عقبم و فلان، باید از الان بیشتر بخونی. باید تلاشت رو بیشتر بکنی. نه اینکه بخاطر اینکه تا الان نخوندی بگی از الانم تو ناراحتی اون مدت می‌مونم و نمیخونم!
      این کارای چرت و پرت که میگی روزم صرفش میشه، دقیقا چیه؟ گوشی؟ اینستا؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_tu نمایش پست ها
      سلام استاد ******* این هفته یه ویدئو گذاشته که موضوعش همینه و درباره همین مسئله صحبت میکنه که چرا انگیزه و هدف دارین ولی درس نمیخونین

https://hasangoli.com/%da%86%d8%b1%d...c%d8%af%db%8c/
      خیلی عالی بود مرسی
      دانستن کافی نیست، باید اقدام کرد.
      خواستن کافی نیست، باید کاری کرد.
      هیرام اسمیت

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه . دقیقا چیزی که میگی رو درک می کنم چون منم دقیقا همینجور رفتار رو دارم . ببین کنکور اول من 93 بود و از همون سال پشت کنکور وایستادم حتی 99 پرستاری بهشتی پردیسش قبول شدم اما بازم پشت کنکور وایستادم . این حرفو کسی میزنه که این نوع اتفاق رو زندگی کرده . ببین دوست من اگه به همین حال باشی مطمئن باش اتفاق بدی که برا من افتاد یعنی تعداد سالای زیاد کنکور . ممکنه برات پیش بیاد پس گذشته رو بذار کنار هر چی بوده تموم شده از الان مهمه . برنامه تو با ساعت کم مثلا 3 ساعت تنظیم کن و به مرور بهش اضافه کن تا کم کم به درس خوندن عادت کنی و تنها مشکلی که هم من این چند سال درگیرش بودم و هم تو الان درگیرشی همین بحث عادت به مطالعه ی زیاد نداشتنه . از الان تا کنکور خیلی زمانه خوبی وجود داره اینو از دست نده و مطمئن باش اگه هدف دندونپزکی داری قطعا توان رسیدن بهش رو خدا بهت داده . این طلب در تو گروگان خداست زانکه هر طالب به مطلولبی سزاست . افکار منفی رو از ذهنت بریز دور و هیچوقت هیچوقت خودت رو با کسی تو این کره خاکی مقایسه نکن چون از تو فقط یه نسخه وجود داره پس بهترین نسخه ی خودت باش و سعی کن قصدت از خوندن درسا فهمیدنشون باشه چون اگه هر درسی رو خوب خوب بفهمی هر تستی که تو کنکور از اون مبحث بدن حل میکنی شک نکن . به خودت دوباره ایمان بیار خدابزرگه .قطعا تلاشاتو میبینه . مواظب خودت باش

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash07 نمایش پست ها
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه . دقیقا چیزی که میگی رو درک می کنم چون منم دقیقا همینجور رفتار رو دارم . ببین کنکور اول من 93 بود و از همون سال پشت کنکور وایستادم حتی 99 پرستاری بهشتی پردیسش قبول شدم اما بازم پشت کنکور وایستادم . این حرفو کسی میزنه که این نوع اتفاق رو زندگی کرده . ببین دوست من اگه به همین حال باشی مطمئن باش اتفاق بدی که برا من افتاد یعنی تعداد سالای زیاد کنکور . ممکنه برات پیش بیاد پس گذشته رو بذار کنار هر چی بوده تموم شده از الان مهمه . برنامه تو با ساعت کم مثلا 3 ساعت تنظیم کن و به مرور بهش اضافه کن تا کم کم به درس خوندن عادت کنی و تنها مشکلی که هم من این چند سال درگیرش بودم و هم تو الان درگیرشی همین بحث عادت به مطالعه ی زیاد نداشتنه . از الان تا کنکور خیلی زمانه خوبی وجود داره اینو از دست نده و مطمئن باش اگه هدف دندونپزکی داری قطعا توان رسیدن بهش رو خدا بهت داده . این طلب در تو گروگان خداست زانکه هر طالب به مطلولبی سزاست . افکار منفی رو از ذهنت بریز دور و هیچوقت هیچوقت خودت رو با کسی تو این کره خاکی مقایسه نکن چون از تو فقط یه نسخه وجود داره پس بهترین نسخه ی خودت باش و سعی کن قصدت از خوندن درسا فهمیدنشون باشه چون اگه هر درسی رو خوب خوب بفهمی هر تستی که تو کنکور از اون مبحث بدن حل میکنی شک نکن . به خودت دوباره ایمان بیار خدابزرگه .قطعا تلاشاتو میبینه . مواظب خودت باش
      مرسی ک بهم روحیه میدی امیدوارم توعم موفق باشی
      حتما به توصیه هات عمل میکنم و اینکه آره مشکل من عادت نداشتن به مطالعه س ک سعی میکنم درستش کنم
      راستی امسال اوضاع درس خوندنت اوکی شده؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      یعنی چی که میگی اراده ندارم ولی انگیزم فوله؟ انگیزه اراده میاره با خودش.
      من حس میکنم هنوز اونقدر که لازمه جدی نیستی توی مسیر هدفت و نمیدونی چه روزای مهمی رو داری از دست میدی.
      وقتی که میگی من تا الان درس نخوندم و عقبم و فلان، باید از الان بیشتر بخونی. باید تلاشت رو بیشتر بکنی. نه اینکه بخاطر اینکه تا الان نخوندی بگی از الانم تو ناراحتی اون مدت می‌مونم و نمیخونم!
      این کارای چرت و پرت که میگی روزم صرفش میشه، دقیقا چیه؟ گوشی؟ اینستا؟
      هر کاری غیر از درس خوندن اینستا ک نه خیلی وقته حذفش کردم ولی تازگیا فیلم میدیدم ک چن روزه اونم حذف کردم ینی به سقف ذل میزنم ولی درس نمیخونم خیلی از دست خودم شاکیم
      شاید حق با شماس انگیزم به حد کافی قوی نیست ک هنوز ک هنوزع شروع نکردم
      و البته دلیل نخوندنم عقب موندگی با ناراحتی بخاطر عقب موندنم نیست مشکل من استارت زدن و تداوم مطالعه س
      مرسی بخاطر اینکه نظر دادی دوست خوبم❤️

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها

برای رسیدن به هدفت جدی نیستی!
      میگی هدف دارم ولی بنظرم هدف نداری در حد یه آرزو هست
      هدف داشتن یعنی جنگنده بودن!
      دخر خوب بدخواهانت رو خوشحال نکن ....بجنگ و تلاش کن برای رسیدن به اهدافت
      به این فکر نکن چقدر زمان گذشته از هر زمان جدی شروع کنی موفق میشی
      مرسی بخاطر وقتی ک گذاشتی دوست خوبم
      اتفاقا خودمم ی مدت فکر میکردم هدفمو دقیق انتخاب نکردم اون موقع یه چیز دیگه میخواسنم ولی با کلی تحقیق و بررسی و حرف‌ زدن با داننشجو ها هدفمو انتخاب کردم و واقعا عاشق دندانپزشکیم
      هی شروع میکنم ولی این شروعا پایدار‌نیستن و همینه ک اذیتم میکنه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_tu نمایش پست ها

https://hasangoli.com/%da%86%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1%d b%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d8%a7%d9%88%d8%b7%d9%84%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%87%d9%86%d9%88%d8%b2-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c/
      خیلی ممنون دوست خوبم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کاری غیر از درس خوندن اینستا ک نه خیلی وقته حذفش کردم ولی تازگیا فیلم میدیدم ک چن روزه اونم حذف کردم ینی به سقف ذل میزنم ولی درس نمیخونم خیلی از دست خودم شاکیم
      شاید حق با شماس انگیزم به حد کافی قوی نیست ک هنوز ک هنوزع شروع نکردم
      و البته دلیل نخوندنم عقب موندگی با ناراحتی بخاطر عقب موندنم نیست مشکل من استارت زدن و تداوم مطالعه س
      مرسی بخاطر اینکه نظر دادی دوست خوبم❤️
      اگه بدونی چه روزایی رو داری از دست میدی اینطوری نمیگی‌.
      وقتی که یک هفته مونده باشه یه کنکورت، تازه دستت میاد که توی یک روز و یک هفته چه کارایی میشه کرد.
      قبل اینکه دیر بشه به داد خودت برس.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      اگه بدونی چه روزایی رو داری از دست میدی اینطوری نمیگی‌.
      وقتی که یک هفته مونده باشه یه کنکورت، تازه دستت میاد که توی یک روز و یک هفته چه کارایی میشه کرد.
      قبل اینکه دیر بشه به داد خودت برس.
      حق با شماس اتفاقا امروز میخوام برم پیش ی مشاور و حلش کنم این مشکلمو
      خیلی ممنونم ازت ✨

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین پیشنهادی که می‌تونم بدم به شما،
      خوندن کتاب قانون پنج ثانیه‌ست.
      موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morningstar نمایش پست ها
      بهترین پیشنهادی که می‌تونم بدم به شما،
      خوندن کتاب قانون پنج ثانیه‌ست.
      موفق باشید
      مننون از پیشنهادت حتما میخونمش✨

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن