خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم . ایشاالله شرایطتت هر روز بهتر بشه . آره خداروشکر خوبه .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از تکنیک پومودورو استفاده کن

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash07 نمایش پست ها
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه . دقیقا چیزی که میگی رو درک می کنم چون منم دقیقا همینجور رفتار رو دارم . ببین کنکور اول من 93 بود و از همون سال پشت کنکور وایستادم حتی 99 پرستاری بهشتی پردیسش قبول شدم اما بازم پشت کنکور وایستادم . این حرفو کسی میزنه که این نوع اتفاق رو زندگی کرده . ببین دوست من اگه به همین حال باشی مطمئن باش اتفاق بدی که برا من افتاد یعنی تعداد سالای زیاد کنکور . ممکنه برات پیش بیاد پس گذشته رو بذار کنار هر چی بوده تموم شده از الان مهمه . برنامه تو با ساعت کم مثلا 3 ساعت تنظیم کن و به مرور بهش اضافه کن تا کم کم به درس خوندن عادت کنی و تنها مشکلی که هم من این چند سال درگیرش بودم و هم تو الان درگیرشی همین بحث عادت به مطالعه ی زیاد نداشتنه . از الان تا کنکور خیلی زمانه خوبی وجود داره اینو از دست نده و مطمئن باش اگه هدف دندونپزکی داری قطعا توان رسیدن بهش رو خدا بهت داده . این طلب در تو گروگان خداست زانکه هر طالب به مطلولبی سزاست . افکار منفی رو از ذهنت بریز دور و هیچوقت هیچوقت خودت رو با کسی تو این کره خاکی مقایسه نکن چون از تو فقط یه نسخه وجود داره پس بهترین نسخه ی خودت باش و سعی کن قصدت از خوندن درسا فهمیدنشون باشه چون اگه هر درسی رو خوب خوب بفهمی هر تستی که تو کنکور از اون مبحث بدن حل میکنی شک نکن . به خودت دوباره ایمان بیار خدابزرگه .قطعا تلاشاتو میبینه . مواظب خودت باش
      برادره گرامی شما اگر بقالی بزنید موفق تر خواهید بود. بااین وضیت شما هر درسی رو باید 7/8/10بار بردارید

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leili. نمایش پست ها
      حق با شماس اتفاقا امروز میخوام برم پیش ی مشاور و حلش کنم این مشکلمو
      خیلی ممنونم ازت ✨
      موفق باشی (:

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      امسال دوازدهمم و برام خیلی مهمه ک امسال قبول شم پتانسیلش رو دارم چون کلا توی دوران تحصیلم جز دانش اموزای برتر کلاس بودم با ساعت مطالعه کم ولی متاسفانه از وقتی کرونا اومد و مجازی شد من قشنگ درسو ول کردم و خیلی کم از پایه خوندم الان به کنکور کم مونده و هدفمم دندانه
      با اینکه میدونم باید بخونم ولی نمیخونم و همه ی روزام صرف کارای چرت و پرت میشه
      حس میکنم واقعا بی ارادم که. هدفم مشخصه حتی انگیزه. م فوله ولی هیچکاری نمیکنم برنامه ریزی میکنم ولی خیلی پایبند باشم دو روز نه بیشتر و این واقعا خستم کرده
      چیکار کنم ؟
      تا عمل نباشه فایده نداره!
      باید ببینی ریشه مشکلت از کجاس
      در درجه اول ی برنامه ریزی مطابق با توان مطالعاتیت داشته باش
      اگه نمیتونی تایم های بالا بخونی از تایم کم استارت بزن و کم کم زیاد کن تایمو
      برای خودت حتما بین بازه های مطالعاتی استراحت بزار
      روزتو با درسایی ک علاقه داری شروع کن تا انگیزت بالاتر بره
      پیوسته و مستمر با تایم پایین بخونی بهتر ازینه که دوروز با تایم بالا بخونی و چند روز بیخیال شی!
      به همین منوالی گفتم جلو بری کم کم عادت مطالعاتیت قوی میشه و میتونی پیوستگیتو حفظ کنی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      تا عمل نباشه فایده نداره!
      باید ببینی ریشه مشکلت از کجاس
      در درجه اول ی برنامه ریزی مطابق با توان مطالعاتیت داشته باش
      اگه نمیتونی تایم های بالا بخونی از تایم کم استارت بزن و کم کم زیاد کن تایمو
      برای خودت حتما بین بازه های مطالعاتی استراحت بزار
      روزتو با درسایی ک علاقه داری شروع کن تا انگیزت بالاتر بره
      پیوسته و مستمر با تایم پایین بخونی بهتر ازینه که دوروز با تایم بالا بخونی و چند روز بیخیال شی!
      به همین منوالی گفتم جلو بری کم کم عادت مطالعاتیت قوی میشه و میتونی پیوستگیتو حفظ کنی
      مرسی عزیزم امتحانش میکنم❤️

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash07 نمایش پست ها
      ممنونم . ایشاالله شرایطتت هر روز بهتر بشه . آره خداروشکر خوبه .
      مرسییییی ایشالا توعم موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور اصلا ترسناک نیست فقط تمرکز کنید و روی چیزایی که خوب بلدید تمرکز و تکرار و تمرین پیوسته بکنید
      مدرن ویلا، مهندسی رویاهای شما

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . وقتتون بخیر باشه
      هدف دارید ، درسته شکی نیست ولی آیا چقدر به هدف تون غیرت دارید ؟
      چقدر روش تعصب دارید ؟
      اینها مهمه صرف اینکه من هدف دارم و بهش فکر میکنم چیزی درست نمیشه . هدف داشتن به همراه عمل کردن منجر به یک اتفاق خوب میشه
      همونطور که خودتون میگید . برنامه ریزی میکنید ولی بعد دو روز دیگه نمیتونید ادامه بدید علتش تو اینه که روی هدف تون غیرت ندارید !
      بببنید موفقیت های که یک شبه حاصل میشند پشتش هزاران سختی داره که رد شده و به اینجا ها رسیده .
      موفقیت آسانسور نداره ! اگه واقعا هدف دارید باید روش غیرت داشته باشید و با نردبان مخصوص خودش آرام آرام پله هاش رو برید بالا .
      افراد موفق امروزی هم دومین روز برنامه ریزی شون نشدن اون فردی که آرزوش رو میکردند ، یکم سختی باید بکشیم تا به هدف مون برسیم به همین خاطر ثابت قدم باشید تو برنامه هاتون . مطمئناً به هدف تون خواهید رسید .
      موفق باشید 🌹

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم امتحانش میکنم❤️
      قربونت برم
      ایشالا برسی ب ایده آلت
      موفق باشی^.^

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      قربونت برم
      ایشالا برسی ب ایده آلت
      موفق باشی^.^
      فداتشم ایشالا توعم موفق باشی❤️

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.ashrafi نمایش پست ها
      سلام . وقتتون بخیر باشه
      هدف دارید ، درسته شکی نیست ولی آیا چقدر به هدف تون غیرت دارید ؟
      چقدر روش تعصب دارید ؟
      اینها مهمه صرف اینکه من هدف دارم و بهش فکر میکنم چیزی درست نمیشه . هدف داشتن به همراه عمل کردن منجر به یک اتفاق خوب میشه
      همونطور که خودتون میگید . برنامه ریزی میکنید ولی بعد دو روز دیگه نمیتونید ادامه بدید علتش تو اینه که روی هدف تون غیرت ندارید !
      بببنید موفقیت های که یک شبه حاصل میشند پشتش هزاران سختی داره که رد شده و به اینجا ها رسیده .
      موفقیت آسانسور نداره ! اگه واقعا هدف دارید باید روش غیرت داشته باشید و با نردبان مخصوص خودش آرام آرام پله هاش رو برید بالا .
      افراد موفق امروزی هم دومین روز برنامه ریزی شون نشدن اون فردی که آرزوش رو میکردند ، یکم سختی باید بکشیم تا به هدف مون برسیم به همین خاطر ثابت قدم باشید تو برنامه هاتون . مطمئناً به هدف تون خواهید رسید .
      موفق باشید ������
      کاملا درسته حق با شماست
      مرسی ک وقت گذاشتی توعم موفق باشی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن