خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      چجوری موافقتمو اعلام کنم
      هزار درصد باهات موافقم
      حقیقت محضه
      و اینو فقط کسی که تجربه داره میفهمه
      تجربه نکته تست ماز که بعد عید بود هم داشتین؟ و کلاس های ریاضی اریان حیدری چطور؟

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دقیقا تجربیاتم همیناست همایش اریان حیدری و نکته و تست ماز که پارسال از 19 فروردین شروع شد
      و هر جا برم به عنوان یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیم ازش یاد میکنم
      ببین برای جاهایی که فقط اشکال داری فیلم ببین اونم فقط برای زیست سمت ماز برو برای کلاس فرهمندنیا
      تست تکراری معجزست
      جای فیلم دیدن وقت بزار ازمون بزن اشکالتو در بیار رفع کن
      واقعا دیگه نمیدونم چجوری بگم که بچه ها اشتباه منو تکرار نکنن
      تست تکراری یعنی تستایی که قبلا زدم؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      من اهل کلاس اینا نیستم هم هزینش زیاده هم وقت گیره ولی خب مطمعنن کلاس رو ترجیح میدم به کتاب خوندن چون میشینی فقط گوش میدی و یه جور استراحته/ کل فامیل بهم گیر دادن کلاس نری قبول نمیشی :/
      ببین دقیقا همینه . فیلم آدم رو یه جورایی تنبل بار میاره .
      قبول کنیم که هر فیلمی رو ببینیم باز هم باز بریم سر کتاب کمک درسی و تست بزنیم و یا حتی درسنامه رو هم مرور کنیم باز
      خوب پس فیلم یدن حکم اش چیه؟؟
      به نظرم باید برای قسمتایی فیلم دیده بشه که هیچ جوره نشده با کتاب تست یاد بگیریدش .
      ولی میبینیم که از صفر تا صد رو فیلم میبینیم .
      کلا گفتم که یه جور طلسم هستش انگار که همه دچارش شده اند .
      یه نظرم فیلم دیدن باید هدف دار باشه ولی ما اکثرا بی هدف و بدون برنامه و حتی بدون نیاز داشتن بهش فیلم میبینیم و اصلا انگار یک چیز بایدی شده برامون و اگر نبینیم احساس میکنیم که نکات خیلی خاصی رو قراره از دست بدیم که بقیه میدوننش و ما نه . در حالی که من بعد دیدن حتی کلاس بهترین اساتید هم میتونم بگم همون نکات کتابای کمک درسی رو میان میگن / حتی بعضی هاشون کمتر از اونا میگن که بیشتر نمیگن.
      بینوشن بله چند تا دبیر خاص هم پیدا میشه که هر از گاهی نکته خاصی هم بگه ولی هم اون دبیرها کم اند و هم اون نکات کم اند و کاربرد کمی دارند .
      ولی ما تصور بسیار خیالی و ماورایی از کلاسا داریم مخصوصا کلاسای نکته و تست که فکر میکنیم دیگه میترکونن و ....

همه مون دچار یه طلسم شدیم و فکر میکنم اثر تبلیغاته
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 04 اسفند 1400 در ساعت 09:24

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      Oh My God
      راس میگی هاااااااااا
      کار جالبیته
      دمت گرم

ولی میخوام یه چیزی بگم خودمونی
      ببینید قبل از تلگرام و اینکه موسسات فیلمشون پخش بشه رایگان در دسترس همه قرار بگیره و یا حتی اینکه موسسات انلاین مثل مور و ملخ وجود نداشته باشند بیایید قبول کنیم که بهتر درس میخودیم
      با پیدایش اینها حاشیه جدید ی ایجاد شده و واقعا هم کلاسها در بهترین حالت بیشتر از 50 درصد بازدهی ندارن . و بیشتر وقت تلف کنی هستند
      ولی یه چیزی که باب شده به وسیله رتبه برتر های چند سال اخیر که بیشترشون هم شاید ر اثر پول و تبایغ باشه نه واقعیت اینه که همه بدون حتی بررسی و تلاش برای فهمیدن و خوندن اول میخواییم ناخود اگاه بریم سراغ فیلم اموزشی و به شدت هم وسواس داریم که کدوم خوبه و ..... یعنی حتی اگر مبحثی رو هم بلد باشیم باز میخواییم فیلم ببینیم براش . نمیدونم این ز تنبلی و بی حوصلگی هستش یا چیز دیگه ولی قطعا ضربه زننده هستش . به نظرم حتی اگر فیلم میخواییم ببینیم بید خودمون دو سه بار قبلش با مطلب کلنجار بریم و ببینیم کجای مطلب و فصل رو ایراد داریم و برای اون مبحث بریم سراغ فیلم و نه اینکه کل صفر تا صد رو بریم فیلم ببینیم . ولی این وسواس و طلسم و کمال طلبی به نوعی در همه به وجود اومده .
      انگار مثل قحطی زدگان افتاده ایم بر سر این فیلم ها و داریم خودکشی میکنیم باهاشون .
      در حالی که رایگان هستند و میتونید خودتون بررسیشون کنید و یا حتی ببینید و خوشتون نیامد برید سمت دیگری پول که نمیدهید .{ البته شاید بعضی ها بخوان پولی تهیه کنن }

من خودم واقعا به جای رفتن به کتاب درسی میرفتم سراغ فیلم تا اینکه دیدم واقعا بعضی مباحث هر چقدر فیلم ببینی هم اوکی نمیشود مخصوصا دستور زبان فارسی
      قسمت خرت و پرت خیلی سبز جامع رو باز کردم و قشنگ کل دستور زبانش رو مطالعه کردم و رفتم سراغ تستهای هفت خوان تازه فهمیدم که کلا داشتم مسیر رو اشتباهی میرفتم

اکیدا توصیه میکنم از این طلسم که باید فیلم ببینیم و ......... بیایید بیرون مخصوصا اینکه الان کانالها هستند وسوسه می شید که برید ازشون استفاده کنید ولی واقعا چیزی که شما رو رو به جلو خواهد برد تست زدن هستش
      حتی به غلط هم تست زدن بهتر از فیمل دیدن هستش .
      منکه کلا دیگه فیلم تصمیم گرتم نبینم چون واقعا به جز اتلاف وقت و جلوگیری از رفتن به سوی کتاب کمک اموزشی هیچ چیز دیگری برایم به ارمغان نداشت .
      حرف هات کاملا درسته
      توی زیست که واقعا نیازی به فیلم دیدن نیس چون درسنامه ها خیلی خوب و بهتر از هر معلمی مطلبو برات جا میندازه. اگه هم یه جا خیلی گیر کردی وویسای اشکالات هاشمی هس که واقعا عالین
      شیمی هم که درسنامه مبتکران خیلی سبز میکرو کامل کاملهو بهتر از هر معلمی
      فیزیک هم درسنامه های میکرو و خیلی سبز و نشر الگو کامل هست
      ریاضی هم که این همه درسنامه خفن داریم خیلی سبز و مهر و ماه و درسنامه آیکیو خوشخوان و گلابی و.... اما اگه باز از روی اینا هم متوجه نشیم دیگه حتمن میشه از روی درسنامش حسابان میکرو طلایی کامل روی همه چی مسلط شد

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چجوری موافقتمو اعلام کنم
      هزار درصد باهات موافقم
      حقیقت محضه
      و اینو فقط کسی که تجربه داره میفهمه
      من امسال یازدهم هستم اما یادمه پارسال. به خاطر همین تبلیغاتنشستم و همه فیلم ها رو برای دهم دیدم.هر استادی که بگی از هر موسسه ای که بگی حتی اگه مثلا کلاسینو دو تا دبیر ریاضی داش من هر دو تا رو دیدم
      نمی گم فیلم ها کلا بدرد نمیخورن اما اون تاثیری که ما فکرشو میکنیم نداره
      مهم ترین وسیله برای مسلط شدن حل تست زیاد هستش و همه این کلاس ها حتی اگه بهترین دبیر هم بهت تدریس کنه بدون تست یا با تست کم فایده ندارد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)