خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

حذف دستور زبان

بچه ها من اولین بار که شروع به خوندن دستور زبان به صورت موضوعی کردم با کتاب نشر الگو بود
      بعد از دو سه روز از دستور زده شدم و کتاب رو گذاشتم کنار و به سرم زد که دستور زبان رو حذف کنم تا همین امروز. الان میخوام بدونم آیا دلیل زدگی من از دستور به خاطر کتاب الگو بوده یا مشکل از منه
      ضمنا نظرتون رو هم بگید که آیا با این زمان باقی مانده میتونم دستور رو هم بخونم یا نه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamrarn نمایش پست ها
      بچه ها من اولین بار که شروع به خوندن دستور زبان به صورت موضوعی کردم با کتاب نشر الگو بود
      بعد از دو سه روز از دستور زده شدم و کتاب رو گذاشتم کنار و به سرم زد که دستور زبان رو حذف کنم تا همین امروز. الان میخوام بدونم آیا دلیل زدگی من از دستور به خاطر کتاب الگو بوده یا مشکل از منه
      ضمنا نظرتون رو هم بگید که آیا با این زمان باقی مانده میتونم دستور رو هم بخونم یا نه
      بله منبع هم میتونه دلیل باشه!
      زمان هم زیاده واسش میتونی از هفت خوان خیلی سبز کمک بگیری یا فیلم ببینی که اصل مطلب واست جا بیوفته .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      قطعا از کتابته منم پارسال همین بلا سرم اومد کتاب هف خوان رو خریدم کاملا راه افتادم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دستور خیلی سبز برای آموزش وسطوح پایین
      دستور نشرالگو برای تثبیت و سطوح بالاتر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

الگو کتاب بدی نیست بنظرم و میتونی فیلم هم ببینی. اما کلا یه موضوعی هست خیلی ها ازش غافلن اینکه فک میکنن حذف مطلب فقط برای دانش اموزای ضعیفه در صورتی که گاهی اوقات مثلا بعضی بخش های ادبیات با توجه به سطحش تو کنکور های اخیر حدفش به فرد کمک هم میکنه ( چه به لحاظ وقت که میتونه بقیه سوالارو با دقت تر بزنه چه زمان مطالعه طی سال). مثلا من خودم خیلی ارایه خوندم اما سر جلسه هم بخاطر سختی هم وقت نزدم جالبه وقتی هم تو خونه زدم دوتاش غلط بود دوتاش درست یعنی سر جلسه باید حدود 4 مین وقت میذاشتم تا ادبیات 4 درصد بالاتر بزنم پس تصمیمم خوب بوده . یا مثلا رتبه 1 تجربی ادبیاتش رو 74 زده . خلاصه میتونی فکر کنی و تصمیم بگیری

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به هیچ وجه فکر حذف دستور رو نکن،وقت زیادی داری و میتونی جمش کنی،به نظرم الگو رو فعلا بذار کنار و برو سراغ هفت خان،من خودم هفت خان رو خیلی بیشتر میپسندم و کتاب کاملیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دستورزبان هامون سبطی برای درسنامه عالیه
      .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کارگاه دستور شاهین زاد !

ببینین لََََََََََََََََََََََََ َََََََََََََََََََََََََ ََََََََََََََََََذت ببرین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن