خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چجوری انتقالی بگیرم تورو خدا کمک کنید

پیرو تاپیک قبلیم نشد به دندون تغیر بدم.
      وای بچه ها من اهل بجنوردم پزشکی ساری قبول شدم امروز واسه اولین بار تو عمرم رفتم ساری هم دانشگامو ببینم هم کارت دانشجوییمو بگیرم‌ وای نگم براتون از امروز دلم میخواد بیاد تو دهنم. عین ببخشیدا الاغ پشیمونم نمیدونستم اینقد به خونوادم وابستگی دارم. پشیمونم که چرا همون پزشکی بجنورد که شهرخودمه انتخاب رشته نزدم. درحالیکه هم نوبت اول و هم نوبت دوم پزشکی بجنوردو قبول شدم. تورو خدا بگین چیکار کنم که بیام بجنورد؟؟ اصلا راهی هست؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کمترین زمان لازم برای انتقال پایان یک ترم یا دو ترم هست و نیاز به موافقت دانشگاه های مبدا و مقصد داره
      احتمالا موافقت نمیشه ولی امیدتون بخدا باشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mosi killer نمایش پست ها
      سلام
      کمترین زمان لازم برای انتقال پایان یک ترم یا دو ترم هست و نیاز به موافقت دانشگاه های مبدا و مقصد داره
      احتمالا موافقت نمیشه ولی امیدتون بخدا باشه
      اگه دوترم رو بگذرونم، من اشنای هیعت علمی دارم توبجنورد. اونم نمیتونه کاری کنه؟؟؟
      چرا میگین موافقت نمیشه؟؟ باید چیکار کرد که قبول کنن؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان دیگ توروخدا اگ اطلاعاتی دارین کمکم کنید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد از گذراندن 26 واحد (دو ترم-از ترم 2 ) میتونید درخواستتونو توی سامانه ثبت کنید (حتی برای دندان)
      +
      نهایتا بعد از دو هفته به خوابگاه عادت خواهید کرد و این حس بد رو نسبت به خونه خواهید داشت. چون اولشه نگرانید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      بعد از گذراندن 26 واحد (دو ترم-از ترم 2 ) میتونید درخواستتونو توی سامانه ثبت کنید (حتی برای دندان)
      +
      نهایتا بعد از دو هفته به خوابگاه عادت خواهید کرد و این حس بد رو نسبت به خونه خواهید داشت. چون اولشه نگرانید
      پس از ترم ۲ ثبت میکنم. اصلا نمیخوام از خونواده جدا شم
      شما همکلاسی ای چیزی نداشتید که انتقالی یا مهمونی گرفته باشه؟؟
      چه راه هایی هست انجام داد که حتما قبول کنن؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrajahanshahi نمایش پست ها
      پس از ترم ۲ ثبت میکنم. اصلا نمیخوام از خونواده جدا شم
      شما همکلاسی ای چیزی نداشتید که انتقالی یا مهمونی گرفته باشه؟؟
      چه راه هایی هست انجام داد که حتما قبول کنن؟؟؟
      شما در هرحال جدا میشید و برای طرح به مناطق مرزی (استان شما به سیستان و بلوچستان) اعزام میشید.
      +
      چرا مواردی بودن که اتفاق بیفته بهمون روشی که گفتم و همه چی بستگی به معدل ودانشگاه مقصد داره تابستون با معاون آموزشی بجنورد صحبت کنید تا موافقت کنه(اگر ازدواج هم کنید که فبهالمراد)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه دوترم رو بگذرونم، من اشنای هیعت علمی دارم توبجنورد. اونم نمیتونه کاری کنه؟؟؟
      چرا میگین موافقت نمیشه؟؟ باید چیکار کرد که قبول کنن؟؟
      معمولا مشکل در دانشگاه مقصد هست. دانشگاه مقصدت اگه موافقت کنه، احتمال ۹۹ درصد میتونی انتقالی بگیری

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      شما در هرحال جدا میشید و برای طرح به مناطق مرزی (استان شما به سیستان و بلوچستان) اعزام میشید.
      +
      چرا مواردی بودن که اتفاق بیفته بهمون روشی که گفتم و همه چی بستگی به معدل ودانشگاه مقصد داره تابستون با معاون آموزشی بجنورد صحبت کنید تا موافقت کنه(اگر ازدواج هم کنید که فبهالمراد)
      ازدواج که فعلا نمیتونم بهش فک کنم. میگم من پدرم از مادرم طلاق گرفته(البته به صورت سوری گرفتن تا داداشم سربازی نره یعنی تو محضر طلاق گرفتن ثبت شده ولی بعدا عقد کردن) این مورد میتونه تاثیر گذار باشه؟؟ یعنی میشه یجوریی به عنوان کفیل بشم؟؟
      به همون هیعت علمی که دانشگاه بجنورده بگم با معاون اموزشی صحبت کنه میتونه موثر باشه؟؟
      ویرایش توسط Zahrajahanshahi : 04 آذر 1400 در ساعت 18:33

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      معمولا مشکل در دانشگاه مقصد هست. دانشگاه مقصدت اگه موافقت کنه، احتمال ۹۹ درصد میتونی انتقالی بگیری
      هیعت علمی اشنا هست تو دانشگاه که. نمیدونم میتونه موثر باشه یا نه که بهش رو بندازم؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من یه سوال دارم درباره انتقالی
      گفته بودن اگر تو کارنامه سبز اون دانشگاه مقصد روزانشو نیورده باشین
      انتقالی بگیرید شهریه پرداز میشه
      هیچ جوره نمیشه این قانون رو دور زد؟
      معدل مون بالا باشه تاثیر داره
      بعد یه سوال دیگه من مثلا بخوام به بجنورد یا بابل انتقالی بگیرم (توی کارنامه سبز روزانشو انتخاب نکردم ولی رتبه م به روزانه میخوره
      اگه انتقالی بگیرم بازم شهریه پرداز میشه؟)
      بعد برای مهمانی من مشهد روزانه نیوردم با اختلاف بیست نفر رد شدم ولی نوشته بودن برای مهمانی باید نود درصد تراز لازمه رو اورده باشی
      الان برای مهمانی مشهد به صورت روزانه نمیتونم اقدام کنم؟
      لطفاً اگه کسی سر در میاره کمک کنه
      رشتم پرستاری هست دانشگاه قم روزانه
      رتبمم به دانشگاه های بابل و شمال روزانه گمونم بخوره
      ۶۷۰۰ منطقه دو شدم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیعت علمی اشنا هست تو دانشگاه که. نمیدونم میتونه موثر باشه یا نه که بهش رو بندازم؟؟
      اگه هیئت علمی اشنا توی دانشگاه مقصد داری، حتما بهش بگو حتما

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیرو تاپیک قبلیم نشد به دندون تغیر بدم.
      وای بچه ها من اهل بجنوردم پزشکی ساری قبول شدم امروز واسه اولین بار تو عمرم رفتم ساری هم دانشگامو ببینم هم کارت دانشجوییمو بگیرم‌ وای نگم براتون از امروز دلم میخواد بیاد تو دهنم. عین ببخشیدا الاغ پشیمونم نمیدونستم اینقد به خونوادم وابستگی دارم. پشیمونم که چرا همون پزشکی بجنورد که شهرخودمه انتخاب رشته نزدم. درحالیکه هم نوبت اول و هم نوبت دوم پزشکی بجنوردو قبول شدم. تورو خدا بگین چیکار کنم که بیام بجنورد؟؟ اصلا راهی هست؟؟
      سلام
      اولا در نظر داشته باش که انتقالی از ترم دوم به بعد امکان پذیر هست ، یعنی درخواست انتقالی ، شما به هیچ وجه از ترم اول نمیتوانید درخواست انتقالی بدید
      دوما اگر در دفترچه انتخاب رشته شما ، دانشگاهی که قبول شدید نوشته باشن نقل و انتقالات ممنوعه ، شما از ترم دوم هم باز نمیتوانید انتقالی بگیرید
      سوما شرط انتقالی این هست که دانشگاه اول و دانشگاه دوم ، هر دو موافقت کنن و ترجیحا یکی از اون دانشگاه به جای شما وارد دانشگاه مبدا شما بشه ، پس رضایت هر دو دانشگاه ملاک هست و اینی که شما در یکی از دانشگاه ها آشنای هیئت علمی دارید میتوانه موثر باشه ، موثریش هم اینطور هست که اون یه صحبتی با رئیس دانشگاه اونجا بکنه و حداقل موافقت یک دانشگاه رو جلب کنی که بازم کار خیلی سختیه
      چهارما ، ماجرای طلاق و این ها در انتقالی موثر نیست ، فقط ماجرای ازدواج موثر هست ک شما متاهل باشید ، اون هم عقد دائم و به این دلیل درخواست انتقالی بدی یا اینکه دلیل موجه برای انتقالی داشته باشید مثل اینکه شما سرپرست خانواده ای ، یا در منزل پدر یا مادر مریض هستن و شما تنها نون آور خانواده ای که فکر نمیکنم اینطور باشه چون معمولا توی این موارد تحقیق میشه
      حالا تمام موارد رو دیدی؟
      اگر سهمیه ایثارگران یا جانبازان و یا شهدا یا رزمندگان داشته باشی تمام این موارد کشکه ! فعلا ایران دست اینگونه افراده ، اگر سهمیه داری همین الان درخواست بده ، یه نامه هم از بنیاد بگیر و ترم بعد هم دانشگاهی که دوس داری درس بخوان (سهمیه حق الناس)
      نکته پایانی:
      شما باید با ریاست هر دو دانشگاه صحبت کنید ، اگر هر دو موافقت کنن ، با انتقالیتونم موئافقت میشه.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن