خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوال در مورد امکان شرکت در کنکور ۱۴۰۱

سلام
      یکی از دوستان من بهمن امسال فارغ‌التحصیل میشه از رشته علوم آزمایشگاهی مقطع کارشناسی
      آیا می تونه سال ۱۴۰۱ در کنکور شرکت کنه برای رشته های دندون و پزشکی ؟
      یا دیگه نمی تونه از معافیت تحصیلی استفاده کنه چون یک بار در مقطع کارشناسی استفاده کرده ؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      سلام
      یکی از دوستان من بهمن امسال فارغ‌التحصیل میشه از رشته علوم آزمایشگاهی مقطع کارشناسی
      آیا می تونه سال ۱۴۰۱ در کنکور شرکت کنه برای رشته های دندون و پزشکی ؟
      یا دیگه نمی تونه از معافیت تحصیلی استفاده کنه چون یک بار در مقطع کارشناسی استفاده کرده ؟
      سلام روزتون بخیر خوب هستین؟ دوست شما دقیقا تو شرایط خود منه و الان بهتون توضیح میدم
      طبق قانون دوستتون اگه خدمت نامقدس سربازی داره و نرفته نم
      یتونه در هیچ کنکور سراسری و نه فقط امسال شرکت کنه ، مگه در یک صورت که راه دررو هستش و الان توضیح میدم
      طبق قانون اومده که تو دفترچه ثبت نام آزمون سراسری اومده برای هر دانشجو فقط یکبار معافیت تحصیلی همون مقطع صادر میشه و طبق قانون نمیشه ازمون سراسری داد و باید بره خدمت بیاد یا ارشدشو بخونه
      untitled.jpg
      اما من برای این قانون که شامل حال منم میشد تقریبا به همه جا سر زدم به سازمان سنجش رفتم به نظام وظیفه مرکزی تو میدان سپاه رفتم و یک نتیجه گرفتم که فقط در یکصورت میتونه شرکت کنه
      نگاه کنی توی این قانون نوشته دانشجوی مشمول این شرایط رو داره و برای رها شدن از این قانون باید بلافاصله بعد از دادن کنکور بره سربازی و نتایج که اعلام شد اگه قبول شده باشه ایست خدمت بزنه اینطوری چون مشمول نیستی و حین خدمت محسوب میشی میشه این قانونو دور زد
      فقط به دوستت بگو قانون ایست خدمت رو میشه برای مقاطع بالاتر از فعلی استفاده کرد و اگه نتیجه اش بد بشه و یه رشته کارشناسی بیاره دیگه نمیشه از این قانون استفاده کنه یعنی فقط برای 5 رشته پزشکی ، دندونپزشکی ، داروسازی ، دکترای دامپزشکی ، دکترای بیوتکنولوژی که همشون دکتران میتونه درخواست ایست خدمت بزنه و یعنی باید از الان شروع کنه با انگیزه کامل بخونه چون تنها راهشه اگه بخواد
      راستی تا یکسال هم فرصت داره که دفترچه رو پست کنه و غیبت نمیخوره ولی اگه میخواد از ایست خدمت استفاده کنه باید مرداد ماه اعزام بشه
      ویرایش توسط mr.masomi : 03 آذر 1400 در ساعت 20:18

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن