خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تست زیست

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question تست زیست

درود
      رفقا روزتون بخیر و پر از انرژی

چطوری باید تست زیست حل کنیم ؟
      بعد از اینکه درسنامه رو خوندیم بلافاصله بعدش چند تا تست حل کنیم که مسلط بشیم ؟ یا نیاز نیست ؟
      فاصله بین درسنامه خوندن و تست زنی چقدر باشه ؟
      تسط های تسلط رو باید دونه دنه پاسخنامه رو چک کنیم ؟
      من خودم به این صورت عمل میکنم که اول درسنامه رو میخونم و بعد روز بعد تستای زوج رو حل میکنم و همون لحظه بعد از زدن تست پاسخنامه رو چک میکنم
      بعد از اون توی یه تایم دیگه و یک روز دیگه تستای فرد رو به صورت زماندار حل میکنم و همه رو با هم تحلیل میکنم .

در کل به نظر شما نحوه درست تست زدن چطوریه ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه تاپیکی هم دراین مورد سراغ دارید ممنون میشم لینکش رو بفرستید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شبو روز خودتم پر انرژی
      مدل زیست خوندن من اینه: (امیدوارم به دردت بخوره و الکی تایپ نکنم با این خستگی:/)
      اول یه دور سریع درسنامه کتاب درسی رو میخونم
      بعدش کتاب تستمو میارم و عنوان اول فصل X رو نگاه میکنم که تستاش چه مدلیه و باید تا کجا از کتاب درسی به طور دقیق بخونمش
      حالا میام برای بار دوم از کتاب درسی فقط همون عنوانو میخونم اما دقیق تر از دفه قبل
      بعدش تستای منبعی ک دارمو دونه دونه برای اون عنوان میزنم(ممکنه ضریب2یا اگه تستا زیاد باشن ضریب3بزنم)و پاسخ نامه رو چک میکنم، چون اینجا در مرحله آموزش با تستم و ده تا زدن بعد پاسخ نامه چک کردن ممکنه باعث شه یه اشتباهو ده بار بیخودی تکرار کنم
      بعد ازینکه اینکارو برای همه عنوانای فصل x کردم میام یه تعداد تست مشخص مثلا همون ده تا برای هر عنوان میزنم و پاسخ نامه رو بعد از ده تا چک میکنم
      در آخر فصلم تست ترکیبی میزنم از اون فصل 25 یا 50 تا حدودا با زمان.
      و متاسفانه یا خوشبختانه من تستای کنکورو بعد از این مراحل میزنم
      این روش باعث میشه مدت بیشتری مطالب توی ذهنم بمونه، موفق باشی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the LEO نمایش پست ها
      سلام شبو روز خودتم پر انرژی
      مدل زیست خوندن من اینه: (امیدوارم به دردت بخوره و الکی تایپ نکنم با این خستگی:/)
      اول یه دور سریع درسنامه کتاب درسی رو میخونم
      بعدش کتاب تستمو میارم و عنوان اول فصل X رو نگاه میکنم که تستاش چه مدلیه و باید تا کجا از کتاب درسی به طور دقیق بخونمش
      حالا میام برای بار دوم از کتاب درسی فقط همون عنوانو میخونم اما دقیق تر از دفه قبل
      بعدش تستای منبعی ک دارمو دونه دونه برای اون عنوان میزنم(ممکنه ضریب2یا اگه تستا زیاد باشن ضریب3بزنم)و پاسخ نامه رو چک میکنم، چون اینجا در مرحله آموزش با تستم و ده تا زدن بعد پاسخ نامه چک کردن ممکنه باعث شه یه اشتباهو ده بار بیخودی تکرار کنم
      بعد ازینکه اینکارو برای همه عنوانای فصل x کردم میام یه تعداد تست مشخص مثلا همون ده تا برای هر عنوان میزنم و پاسخ نامه رو بعد از ده تا چک میکنم
      در آخر فصلم تست ترکیبی میزنم از اون فصل 25 یا 50 تا حدودا با زمان.
      و متاسفانه یا خوشبختانه من تستای کنکورو بعد از این مراحل میزنم
      این روش باعث میشه مدت بیشتری مطالب توی ذهنم بمونه، موفق باشی.

خیلی ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن