خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ریاضی آریان حیدری یا ملاک پور؟؟؟

سلام دوستان حالتون خوبه؟؟
      به نظرتون بین ریاضی آریان حیدری و ملاک پور کدوم جوابه؟؟
      من نمونه های تدریسشون رو دیدم ملاک پور به نظرم آروم تر پیش میره آریان حیدری خیلی شلوغ میکنه کلا زیاد نتونستم ارتباط بگیرم ولی اگر خوب باشه حاضرم باهاش پیش برم در کل کدومشون مناسب سطح کنکور الان هستن جدا از کتابها و غیره؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ملاک پور

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جوابه؟
      جواب چی. اینا ۳۰درصد کارن
      جواب تمرین و تست زیاده

ولی خب از بین این دوتا من اگه بخوام انتخاب کنم بدلایلی آریان حیدری رو انتخاب میکنم...
      شما خودت باید ببینی با کدوم بیشتر کنار میای
      اینکه میگن با فلانی نتیجه نمیگیری چرته
      خیلیا با آریان موفق شدن خیلیا هم نشدن و همینطور ملاک پور هم خیلیا باهاش نتونستن خوب بزنن!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مصداق کامل تقدم رفتار بقیه به عقل و شعور شخص!

ملاک پور رو پسندیدم و اریان حیدری خیلی شلوغ میکنه اما اگر خوب باشه ( شما ها میرین و من دودل شدم که برم یا نرم و همه میرن و نکنه نرم و عقب بمونم ، اصن چرا باس وقتی همه میرن یه جا من اونجا نرم ) حاضرم باهاش پیش برم!

تقلید کار انسانهاس البته برای کارهای ابتدایی که اموزشش با تقلیده مث یادگیری از معلم و تقلید از اون ! اما انتخاب کانون تقلید دست خود بشره ، و هیچگاه نباس تقلید کنین از انچه که یک جامعه تقلید میکنن از یکی! ( جواد خیابانی)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

ملاک پور رو پسندیدم و اریان حیدری خیلی شلوغ میکنه اما اگر خوب باشه ( شما ها میرین و من دودل شدم که برم یا نرم و همه میرن و نکنه نرم و عقب بمونم ، اصن چرا باس وقتی همه میرن یه جا من اونجا نرم ) حاضرم باهاش پیش برم!

تقلید کار انسانهاس البته برای کارهای ابتدایی که اموزشش با تقلیده مث یادگیری از معلم و تقلید از اون ! اما انتخاب کانون تقلید دست خود بشره ، و هیچگاه نباس تقلید کنین از انچه که یک جامعه تقلید میکنن از یکی! ( جواد خیابانی)
      من میدونم شماها فرا انسان هستین و در مقامی هستین که میتونین رهبری کنین ملت هارو چرچیل و آیزنهاور اگه بودن بهتون درس پس میدادن
      پروفسور عزیز منظور من اینه که چون ویدیوهاش رو زیاد ندیدم و سمپل دیدم کلا اگر بگن خوبه میتونم نتیجه بگیرم که اوکیه و شاید مقطعی اونجا هیجانی شده لااقل چار نفر تایید کنن میرم بیشتر تحقیق میکنم فازت چیه جدا؟؟ جدی نگیر انقدر دنیارو برای سلامتیت خوب نیست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ملاکپور ۴۶ جلسه ۴ ساعته + ۳ جلسه هندسه ۳ ساعته سال قبل تدریس کرد
      اگه میخای کلاس بری زودتر شروع کن دیر نشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      من نمونه های تدریسشون رو دیدم ملاک پور به نظرم آروم تر پیش میره آریان حیدری خیلی شلوغ میکنه کلا زیاد نتونستم ارتباط بگیرم ولی اگر خوب باشه حاضرم باهاش پیش برم در کل کدومشون مناسب سطح کنکور الان هستن جدا از کتابها و غیره؟؟؟
      سلام
      هدفت چیه؟
      میخوای تو یه کنکور نرمال (مثلا عین ۹۹) چند درصد ریاضی بزنی؟
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      ملاکپور ۴۶ جلسه ۴ ساعته + ۳ جلسه هندسه ۳ ساعته سال قبل تدریس کرد
      اگه میخای کلاس بری زودتر شروع کن دیر نشه
      چقدر زیادهههههه
      کلا مفصل تدریس میکنه یا طولش میده؟؟ شما نتیجه گرفتی؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام
      هدفت چیه؟
      میخوای تو یه کنکور نرمال (مثلا عین ۹۹) چند درصد ریاضی بزنی؟
      رنج فضایی نمیخوام چون ساعت مطالعم بالاست (9 ساعت پایینتر نمیاد) انتظار بالای 50-60 دارم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نمونه ببین با هرکدوم تونستی تست بزنی وراحت بودی برو،
      منظورم تست جزوه خودشونم نیست!! الان دیره خیلی درگیر نشو..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

داداش اینارو از خودت در وکردی؟؟؟؟ عالی بود

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من انتخابم ملاک پور چون نه حاشیه داره نه سطحش پایینه و رتبه برتر هم کم نداشته پس الکی دنبال دردسر نمیرم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      رنج فضایی نمیخوام چون ساعت مطالعم بالاست (9 ساعت پایینتر نمیاد) انتظار بالای 50-60 دارم
      واقعیتی که هست خوشبختانه چند سال اخیر دیگه ریاضی (و همینطور فیزیک) بالای 60 درصد رو فقط میشه داخل کارنامه رتبه های زیر 4000-5000 کشوری اونم با ارفاق پیدا کرد مگر این که طرف یکی دو درس دیگه رو بسوزونه تا ریاضی رو بالا ببره که زیاد عقلانی نیست.
      مثال=
      (کارنامه هایی که آوردم تقریبا سعی کردم رنج کشوری مشابهی داشته باشن، به ترتیب برای کنکور 94>95>98>99عه و خب 1400 رو نیاوردم که دلیلش مشخصه)
      94.jpg
      95.jpg
      98.jpg
      99.png
      اینا با این که درصدای یکسانی تو بقیه درس ها ثبت نکردن و صرفا کشوری های نزدیک بهم داشتن ولی درصد ریاضی تو هیچ کدوم به بالای 50 تجاوز نمیکنه. در واقع ویژگی مشترک خیلی از کارنامه های این مدلی اینه که ریاضی و حالا فیزیک رو نهایتا 50 رسوندن و رفتن سراغ بالا کشیدن زیست و شیمی. حالا این وسط ممکنه یه یکی شون بالای 70 درصد مطالب رو خونده باشه و مسلط باشه و اون یکی 50 درصد. به هر حال همگی متوجه این موضوع شدن که شعار "ریاضی فقط بالای 80" صرفا یه شعار تخـمی تبلیغاتیه که سر جلسه کنکور با توجه به محدودیت زمانی برای 80 درصد رتبه های زیر 10 هزار تو یه کنکور تازه نرمال عملی نیست.
      پس شما اول تکلیفت رو با خودت روشن کن
      1- این که چند درصد مطالب رو بخونی (آموزش ببینی)
      2- روی چند درصد مطالبی که خوندی سوار و مسلط بشی؟ (انجام پروسه تست زیاد به صورت آموزشی / پوششی / سنجشی / آزمونی جامع و نیمه جامع)
      3- و مهم تر از همه کف درصدی که میخوای سر جلسه یه کنکور نرمال play بدی چقدره؟ (در آزمون های جامع به این مهم به صورت اتومات خودت میرسی و بعدا انقدر کم و زیادش میکنی تا به فرم ایده آل ات نزدیک و نزدیک تر بشه)

حالا در مورد سوالی که شما برای تاپیکت مطرح کردی (یعنی کلاس کدوم استاد جوابه؟)
      سوال شما از 3 مرحله ای که بالاتر گفتم ، مرحله 1 رو شامل میشه و این مرحله یعنی آموزش حتی اگر روی 100 درصد محتوا هم کامل صورت بگیره درصدی بین 20 الی نهایتا 30 درصد راه و مسیر 3 مرحله ای که گفتم (به شرط انجام تکالیف دبیر مدنظر و همراهی باهاش) رو کاور میکنه و 70 درصد مابقی ماجرا یعنی مرحله 2 و 3 رو شخص خودت تا شب کنکور جلو میبری و به نتیجه ای که میخوای میرسی. پس پیشنهادم اینه مطابق بودجه های کنکور های اخیر که پایین آوردم، ابتدا تصمیم بگیر کدوم مباحث رو میخوای که روشون 2 مرحله اول رو پیاده سازی کنی برو اون مباحث رو اوکی کن (حالا مرحله آموزش یا با درسنامه یا با دبیر (پیشنهادم=عباسپور یا ملاکپور) ) و در انتها انقدر مرحله 3 رو تکرار کن تا تمام اونچه کاشتی رو سر جلسه بتونی درو کنی و تلاشت بی ثمر نشه.
      8.png
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

واقعیتی که هست خوشبختانه چند سال اخیر دیگه ریاضی (و همینطور فیزیک) بالای 60 درصد رو فقط میشه داخل کارنامه رتبه های زیر 4000-5000 کشوری اونم با ارفاق پیدا کرد مگر این که طرف یکی دو درس دیگه رو بسوزونه تا ریاضی رو بالا ببره که زیاد عقلانی نیست.
      مثال=
      (کارنامه هایی که آوردم تقریبا سعی کردم رنج کشوری مشابهی داشته باشن، به ترتیب برای کنکور 94>95>98>99عه و خب 1400 رو نیاوردم که دلیلش مشخصه)
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 94.jpg
مشاهده: 460
حجم: 55.9 کیلو بایت

نام: 95.jpg
مشاهده: 454
حجم: 52.1 کیلو بایت

نام: 98.jpg
مشاهده: 456
حجم: 125.0 کیلو بایت

نام: 99.png
مشاهده: 462
حجم: 1.22 مگابایت
      اینا با این که درصدای یکسانی تو بقیه درس ها ثبت نکردن و صرفا کشوری های نزدیک بهم داشتن ولی درصد ریاضی تو هیچ کدوم به بالای 50 تجاوز نمیکنه. در واقع ویژگی مشترک خیلی از کارنامه های این مدلی اینه که ریاضی و حالا فیزیک رو نهایتا 50 رسوندن و رفتن سراغ بالا کشیدن زیست و شیمی. حالا این وسط ممکنه یه یکی شون بالای 70 درصد مطالب رو خونده باشه و مسلط باشه و اون یکی 50 درصد. به هر حال همگی متوجه این موضوع شدن که شعار "ریاضی فقط بالای 80" صرفا یه شعار تخـمی تبلیغاتیه که سر جلسه کنکور با توجه به محدودیت زمانی برای 80 درصد رتبه های زیر 10 هزار تو یه کنکور تازه نرمال عملی نیست.
      پس شما اول تکلیفت رو با خودت روشن کن
      1- این که چند درصد مطالب رو بخونی (آموزش ببینی)
      2- روی چند درصد مطالبی که خوندی سوار و مسلط بشی؟ (انجام پروسه تست زیاد به صورت آموزشی / پوششی / سنجشی / آزمونی جامع و نیمه جامع)
      3- و مهم تر از همه کف درصدی که میخوای سر جلسه یه کنکور نرمال play بدی چقدره؟ (در آزمون های جامع به این مهم به صورت اتومات خودت میرسی و بعدا انقدر کم و زیادش میکنی تا به فرم ایده آل ات نزدیک و نزدیک تر بشه)

حالا در مورد سوالی که شما برای تاپیکت مطرح کردی (یعنی کلاس کدوم استاد جوابه؟)
      سوال شما از 3 مرحله ای که بالاتر گفتم ، مرحله 1 رو شامل میشه و این مرحله یعنی آموزش حتی اگر روی 100 درصد محتوا هم کامل صورت بگیره درصدی بین 20 الی نهایتا 30 درصد راه و مسیر 3 مرحله ای که گفتم (به شرط انجام تکالیف دبیر مدنظر و همراهی باهاش) رو کاور میکنه و 70 درصد مابقی ماجرا یعنی مرحله 2 و 3 رو شخص خودت تا شب کنکور جلو میبری و به نتیجه ای که میخوای میرسی. پس پیشنهادم اینه مطابق بودجه های کنکور های اخیر که پایین آوردم، ابتدا تصمیم بگیر کدوم مباحث رو میخوای که روشون 2 مرحله اول رو پیاده سازی کنی برو اون مباحث رو اوکی کن (حالا مرحله آموزش یا با درسنامه یا با دبیر (پیشنهادم=عباسپور یا ملاکپور) ) و در انتها انقدر مرحله 3 رو تکرار کن تا تمام اونچه کاشتی رو سر جلسه بتونی درو کنی و تلاشت بی ثمر نشه.

نام: 8.png
مشاهده: 476
حجم: 219.2 کیلو بایت
      من از شما چندتا راهنمایی میخواستم ممنون میشم جوابمو بدین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میخوای تو ریاضی کنکور نتیجه بگیری برو سمت دبیرایی مثل عباسپور ، ملاکپور ، رفعتی ولی اگه میخوای ریاضی خوندن برات راحت باشه با ریاضی حال کنی سر کلاس شاد باشی و بخندی و توهم ریاضی بلد بودن و ریاضی چقدر آسونه بگیری و سر جلسه بزنی تو سر خودت برو سمت سلطان آریان حیدری (از خوبای شاخ مجازی)( فکر کنم چند وقت دیگه بزنه تو کار بلاگری چون خیلی تو اینستا فعاله )
      ویرایش توسط Ali Darkness : 28 آبان 1400 در ساعت 06:21

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)