خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا0_0 نمایش پست ها
      سلام یهویی وسط کلاس گفت ولی فکر منو درگیر کردا عجیب .
      داشت متن کتاب رو بررسی میکرد بعد رسید به یکی دو مثال کُپ کرد گفت بدون هیچ تغییری از هالیدی اوردنش اگر طبق کتاب بخوان طراحا طرح کنن با توجه به اینکه ۱۷_۱۸ ساله فیزیک تغییر جدی نداشته احتمالا سیرتکاملش رو توی این دوسه کنکور بعدی بخواد داشته باشه ‍♀️ یعنی دیگه بستگی با شانسه ولی یا ۱۴۰۱ یا ۱۴۰۲ یا ۱۴۰۳ این فیزیکم میرسه به مرحله سختی ..
      از طرفیم گفت این طرح فقط اختصاصی اگر بیاد برا ۱۴۰۲ بخاطر همین احتمال اینکه فیزیک امسال سخت بیاد خیلی زیاده
      چقدر روی این نظریه میشه کار کرد؟ ارزش ریسک رو داره که جای فیزیک و ریاضی رو برای خودمون عوض کنیم و بیشتر به فیزیک اهمیت بدیم؟
      دبیرتون درست گفته. الان برای هر درسی ممکنه سوال سخت در حد المپیاد هم بیاد. ولی شما هیچ حرکت عجیب و غریبی لازم نیست انجام بدید. اینکه مثلا تایم بیشتری به مطالعه فیزیک اختصاص بدید یا تو کنکور زمان بیشتری بهش بدید نه اصلا. فقط سعی کنید درسنامه ها رو مفهومی یاد بگیرید و تست زیاد بزنید.و حتما منابع پیشرفته فیزیک مثل موج ازمون رو به عنوان منابع تکمیلی استفاده کنید. واقعا الان دیگه تقریبا برای هیچ درسی یک منبع کافی نیست

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید براش جالب بوده ک دقیقا همون سوال رو اوردن
      چش بسته داره غیب میگه
      9/9/2022

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالات فیزیک امسال نرمال بود برید کارنامه رتبه ۴۰۰ تا ۲۰۰۰ منطقه ها ک پزشکی قبول شدنو ببینین ۶۰ به زور زدن میانگینشون ۵۰ ۵۵ همین حدودا بعد بخوان خیلی سخت طرح کنن چی میشه؟ عالی میشه از ۳۰ سوال ۱۲ سوال روتین میزنی ۴۰ درصد = پزشکی
      ب همین سادگی ب همین خوشمزگی ( باورکنین بقیه داوطلبا بجز رتبه های تا ۲۰۰ ۳۰۰ منطقه عین خودتونن فکر نکنین نیوتون و انیشتین میخوان کنکور بدن)

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب اخرش که گفتم ؛ خواستم نظرتون رو راجب این ریسک که جای ریاضی و فیزیک رو عوض کنم(یعنی خب میدونی اختصاصی ها اینجوریه ک اول زیست و شیمی بعدش ریاضی بعدش فیزیکه من بیام ریاضی رو اولیت اخرم بزارم فیزیک سوم) خواستم بدونم ‌.
      همین .
      بالاخره شماهم کنکور دادید و تجربه دارید . توی یکی دوسال کنکوری بودن و یکی دو کنکور دادن حتما تجربه اتون از من بیشتره
      البته من یک بار کنکور دادم واین چیزیهم که میگین حقیقتا برای من هیچ فرقی نداشت ولی خو بهتره تو چند ازمون شبیه سازی کنید و گفته معلمتون هم بیشتر میخواست سیس بگیره بگه من هالیدی میشناسم وگرنه بش میگفتی اسگل تمام کتب از منابع رفرنس نوشته شدن از زیست تا حتی دینی و چیز تازه ای نیست و بیشتر برای اینکه بگن من خیلی باحالم مثلاین معلما که می خوان جزوه بنویسن چند تا کتاب خارجی میزارن جلوشون انگار خیلی خفنه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم یهویی گفت عع این تو هالیدیه شکلشم عوض نکردن
      خواسته بگه منم بلدم کتابِ خفن خوندم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دبیرتون .. گفت /اینکهرو کدوم درسا بیشتر تایم بزاری و... اصلا ربطی هم به اهمیت نداره شاید یکی مثلا شیمیش خفن باشه بیاد نصف ریاضیش تایم بده و.... مثلا یکی هست عربیش داغونه صفر صفره ولی مثلا زبانش خوبه قبلا کلاس رفته پس اگه بیاد هفته ای 1ساعت زبانم بخونه شاید براش کفایت بکنه ،،فکر کنم الانم برای فکر کردن به کنکور با این جزئیات خیلی زوده شما ، سوالات فیزیکم پتانسیل سخت کردن مثل ریاضی روهم ندارن به نظرم (اکثر فصول..!)ولی میتونن ترکیبی و وقت گیر زیاد بدن مثلا سوالات الکترسیته ساکن تو دوسال اخیر ببینی جزو وقت گیرترین ها بودن...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ​کسی که از الان برای کنکور 1401 نظر میده یه بی سواده

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم یهویی گفت عع این تو هالیدیه شکلشم عوض نکردن
      اگه به عکس باشه که عکس کتاب فیزیک هنرستان با کتاب فیزیک کاتنل یکیه
      2015-04-28-054657.jpg
      unnamed-1-.jpg
      9/9/2022

9. Top | #24
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اینو پخش نمیکردی ای کاش،معلمشون ببینه سکته میکنه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دروه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا بارنسانسی که ریاضی کرد تا 3 چهارسال دیگه رنسانسی در سوالات کنکور پیش نمیاد بعلاوه اینکه فیزیک همین الانهم ساده نیست
      ریاضی رو که دیدید واقعا مشکل داشت وگرنه یه درس سختی مث ریاضی سالانه 30/40تا صد نباید می داد و یه چرتو پرتی مثل زیست سالی 0 نفر 100 داشته باشه ولی فیزیکه 99 و 1400 نشون دادن این مشکلو ندارن

(حتی یه مدتی این شائبه برای مردم پیش اومده بود که زیست سختتر از ریاضیه!!!!!!!!!)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن