خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتقال از پزشکی به دندانپزشکی

سلام. من امسال پزشکی روزانه ساری قبول شدم. تو کارنامه سبز پردیس دندون ساری هم قبول شدم. میخوام تغیر بدم به دندون.
      به سنجش پیام دادم میگه چون مهلت کارنامه سبز تموم شده دیگ به سنجش ارتباطی نداره.و باید از طریق دانشگاه پیگیری کنم.
      به دانشگاه هم میگم اصلا هیچ اطلاعاتی ندارن.
      کسی از دوستان اگ منو راهنمایی کنه که دقیقا باید چیکار کنم خیلی ممنون میشم.🙂

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrajahanshahi نمایش پست ها
      سلام. من امسال پزشکی روزانه ساری قبول شدم. تو کارنامه سبز پردیس دندون ساری هم قبول شدم. میخوام تغیر بدم به دندون.
      به سنجش پیام دادم میگه چون مهلت کارنامه سبز تموم شده دیگ به سنجش ارتباطی نداره.و باید از طریق دانشگاه پیگیری کنم.
      کسی از دوستان اگ منو راهنمایی کنه که دقیقا باید چیکار کنم خیلی ممنون میشم.������
      سلام

از نماینده ی ترم بالایی هاتون بپرسید اونا بین بچه هاشون بودن کسایی که تجربه انتقالی گرفتن داشته باشن ، خیلی بهتر راهنمایی تون میکنن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا از دوتا نماینده ی ترم بالایی هم پرسیدم به بچه هاشون گفته بودن ولی از شانس من کسی نبود!!!
      دوستان لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه برام

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اتفاقا از دوتا نماینده ی ترم بالایی هم پرسیدم به بچه هاشون گفته بودن ولی از شانس من کسی نبود!!!
      دوستان لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه برام������
      خودم که تجربه و اطلاع خیلی دقیق و کاملی ندارم اما اینجور شنیدم که
      شما باید موافقت دانشکده مبدا و دانشکده مقصد رو داشته باشید

باید برید به واحد آموزش دانشکده تون یه درخواست نامه ای رو ازشون بگیرید و پر کنید و بعداز امضا شدن درخواست نامه ، به دانشکده مقصد فرستاده میشه... بعد باید حضوری به دانشکده مقصد برید با رئیس بخش آموزشش صحبت کنید و اونجام قطعی نیست باهاتون راه بیان یا نه (اگه پارتی داشته باشید که بحثش جداست) ، معمولا هم انتقالی به دانشکده های بین الملل میگیرن اون هم معمولا سخت بشه گرفت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

خودم که تجربه و اطلاع خیلی دقیق و کاملی ندارم اما اینجور شنیدم که
      شما باید موافقت دانشکده مبدا و دانشکده مقصد رو داشته باشید

باید برید به واحد آموزش دانشکده تون یه درخواست نامه ای رو ازشون بگیرید و پر کنید و بعداز امضا شدن درخواست نامه ، به دانشکده مقصد فرستاده میشه... بعد باید حضوری به دانشکده مقصد برید با رئیس بخش آموزشش صحبت کنید و اونجام قطعی نیست باهاتون راه بیان یا نه (اگه پارتی داشته باشید که بحثش جداست) ، معمولا هم انتقالی به دانشکده های بین الملل میگیرن اون هم معمولا سخت بشه گرفت
      اها که اینطور.ممنون

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان دیگ هم اگ اطلاعاتی دارن بی زحمت راهنمایی کنن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اها که اینطور.ممنون
      خواهش میکنم

ایشالا که جفت و جور شه و هرچی خیره پیش بیاد براتون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی از دوستان اگ منو راهنمایی کنه که دقیقا باید چیکار کنم خیلی ممنون میشم.
      این موضوع توی دانشگاه ما هم مطرحه. ببین اونطور که من متوجه شدم روال کار اینه که شما باید یه نفر از بچه های دندون رو راضی کنی که جاش رو با شما عوض کنه. یعنی اون بیاد جای شما پزشکی و شما بری جای اون دندون. که البته یه چیز تقریبا نشدنیه. الان ۴ نفر مشتری دست به نقد از بچه های پزشکی تو دانشگاهمون سراغ دارم که خودشونو هلاک کردن برای این کار ولی خب کسی حاضر به جابه جایی نشد. ولی به هر حال شما پیگیری کن. میتونی از طریق یه رابط یا نماینده‌شون این درخواست رو به بچه های دندون دانشگاهتون ممتقل کنی.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی از دوستان اگ منو راهنمایی کنه که دقیقا باید چیکار کنم خیلی ممنون میشم.
      میشه بپرسم چرا میخواید تغییر رشته بدید؟
      مگه پزشکی خوب نیس؟
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چون در مهلت مقرر این کارو نکردید ظرفیت به کس دیگه ای داده شده،نمیتپنید مگر اینکه کسی از دندون راضی کنه بیاد پزشکی که بعیده،پزشکی رشته نیست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      میشه بپرسم چرا میخواید تغییر رشته بدید؟
      مگه پزشکی خوب نیس؟
      واقعیتش زمان انتخاب رشته با خودم گفتم عمومیو ک گرفتم تخصصم میگیرم ولی شرایطی تو زندگیم بوجود اومده که نهایتا بتونم عمومیو بگیرم واسه همین میخواستم برم دندون که عمومیشو بگیرم و با همون عمومی درامدش به اندازه ی ۲ تا ۳ پزشک عمومی هستش... وگرنه پزشکی یکی از بهترین رشته هاست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      چون در مهلت مقرر این کارو نکردید ظرفیت به کس دیگه ای داده شده،نمیتپنید مگر اینکه کسی از دندون راضی کنه بیاد پزشکی که بعیده،پزشکی رشته نیست
      نمیدونم شاید بشه انجام داد شایدم نشه. شما خودتون رشتتون چیه ک میگین پزشکی رشته نیس

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم شاید بشه انجام داد شایدم نشه. شما خودتون رشتتون چیه ک میگین پزشکی رشته نیس
      پزشکی رشته پر دردسریه،پزشکی عشقه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام کسی میدونه انتقالی رو میشه روزانه به روزانه گرفت یا نه؟
      پرستاری قم به مشهد
      شهریه پرداز میدونم میشه ولی دانشگاه میگه حتی دانشگاه سطح پایین تر هم بری شهریه پرداز میشه این درسته؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن