خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrajahanshahi نمایش پست ها
      واقعیتش زمان انتخاب رشته با خودم گفتم عمومیو ک گرفتم تخصصم میگیرم ولی شرایطی تو زندگیم بوجود اومده که نهایتا بتونم عمومیو بگیرم واسه همین میخواستم برم دندون که عمومیشو بگیرم و با همون عمومی درامدش به اندازه ی ۲ تا ۳ پزشک عمومی هستش... وگرنه پزشکی یکی از بهترین رشته هاست
      ببین درسته که دندون زودتر از پزشکی به درآمد میرسه، ولی دندون هم توی سال‌های اخیر داره به سمتی میره که مثل پزشکی لازمه که تخصص بگیری. اوضاع فرق کرده گویا...! در این باره بیشتر تحقیق کن. به خصوص از اساتیدت.
      به نظر من، اگر صرفا و فقط بحث تایم تحصیل و درآمد مد نظرته، تغییر رشته نده. پزشکی و دندون کلا ۲ تا دنیای متفاوتن با هم.
      امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خبر خوش برا پزشکا
      طبق دستور رهبری حقوق رزیدنتی دوبرابر شده یعنی:۶ملیون ماهی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      خبر خوش برا پزشکا
      طبق دستور رهبری حقوق رزیدنتی دوبرابر شده یعنی:۶ملیون ماهی
      همچنین دندانپزشکی. طرح افزایش ظرفیت هم با لابی دکتر مرندی لغو شد. تبریک به قشر مظلوم علوم پزشکی و هر کسی که دغدغه‌ش سلامت مردمه. باید به آقای عین الهی و دستیارانشون در وزارت بهداشت هم بابت عملکرد خوبشون تبریک گفت.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      ببین درسته که دندون زودتر از پزشکی به درآمد میرسه، ولی دندون هم توی سال‌های اخیر داره به سمتی میره که مثل پزشکی لازمه که تخصص بگیری. اوضاع فرق کرده گویا...! در این باره بیشتر تحقیق کن. به خصوص از اساتیدت.
      به نظر من، اگر صرفا و فقط بحث تایم تحصیل و درآمد مد نظرته، تغییر رشته نده. پزشکی و دندون کلا ۲ تا دنیای متفاوتن با هم.
      امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.
      سلام عزیزم. شما رشتتون دندونپزشکیه ظاهرا.
      واقعیتش بخاطر مشکلاتی الان دغدغم شده فقط بحث مالی. و به هیچ عنوان نمیتونم واسه تخصص اقدام کنم. پزشک عمومی میدونم تو شهرخودمون ک شهر کوچکیه ۲۰ تومنو دارن کلینیک ترک اعتیادم میتونن بزنن. شما میدونی الان اوضاع درامدی دندونپزشک عمومی چطوریاست؟ منظورم وقتیه که مطب شخصی داشته باشه. چون توی همین رشته هستین ممنون میشم کامل بگین

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrajahanshahi نمایش پست ها
      سلام عزیزم. شما رشتتون دندونپزشکیه ظاهرا.
      واقعیتش بخاطر مشکلاتی الان دغدغم شده فقط بحث مالی. و به هیچ عنوان نمیتونم واسه تخصص اقدام کنم. پزشک عمومی میدونم تو شهرخودمون ک شهر کوچکیه ۲۰ تومنو دارن کلینیک ترک اعتیادم میتونن بزنن. شما میدونی الان اوضاع درامدی دندونپزشک عمومی چطوریاست؟ منظورم وقتیه که مطب شخصی داشته باشه. چون توی همین رشته هستین ممنون میشم کامل بگین������������
      من راستش اطلاع دقیق از درآمد ندارم چون تازه سال یک هستم. و در کل بستگی به شهر داره. ولی شما که میگین دغدغه‌ی مالی دارین، نمبتونین روی زدن مطب دندانپزشکی حساب کنین از همون اول کار. چون حداقل سرمایه‌ی لازم برای زدن مطب مستقل بدون احتساب هزینه‌ی ملک، بالای یک میلیارده. به همین خاطر بیشتر افراد اول چند سالی در کلینیک کار میکنن. اما در کل درآمد دندانپزشک عمومی در حال حاضر بیشتر از پزشک عمومیه قطعا.
      من برای ۶_۷ سال آینده گفتم که تخصص لازمه. یعنی خب الان هم میبینین که خیلی از پزشک‌های عمومی درآمد خوبی دارند ولی بیشتر گرایش بچه‌ها به سمت تخصص گرفتن رفته. و برای رشته‌ی ما هم داره همین اتفاق می‌افته.
      در کل، منظور بنده اینه که اگر به خاطر پول میخواین بیاین این سمت ولی علاقه بهش ندارین، به نظرم بیشتر درباره‌ی تصمیمتون فکر کنین.
      ویرایش توسط Bookworm81 : 06 آذر 1400 در ساعت 01:35

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن