خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

درخواست لغو محرومیت دانشگاه روزانه 1401

رفقا سلام

بنده امسال در رشته روزانه قبول شدم و الان مشغول به تحصیل هم هستم ، آیا هیچ امکانی وجود ندارد که من بتوانم در دوره های روزانه کنکور 1401 در رشته های متمرکز و نیمه متمرکز قبول بشم؟؟؟

اگه راهی داره که برم انصراف بدم و اگه راهی نداره همین لعنتی رو ادامه بدم :/

پیشاپیش ممنون از شما ♥♥♥♥♥

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      رفقا سلام

بنده امسال در رشته روزانه قبول شدم و الان مشغول به تحصیل هم هستم ، آیا هیچ امکانی وجود ندارد که من بتوانم در دوره های روزانه کنکور 1401 در رشته های متمرکز و نیمه متمرکز قبول بشم؟؟؟

اگه راهی داره که برم انصراف بدم و اگه راهی نداره همین لعنتی رو ادامه بدم :/

پیشاپیش ممنون از شما ♥♥♥♥♥
      سلام
      نیازی به رفع محرومیت نیس و فقط تا تاریخی که توی دفترچه راهنما نوشته شده انصراف قطعی بدین.(https://request.sanjesh.org/noetrequest/login/

ویرایش توسط ha.hg : 22 آبان 1400 در ساعت 13:25

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.قسمت سوالات متداول سایت سنجش گفته که محرومیت نداره و حتی گفته عدم انصراف تا پایان مهلت تعین شده.
      حالا نمیدونم منظورش اینه که از این به بعد حتی دانشجوی روزانه هم بدون انصراف میتونه کنکور شرکت کنه یا نه؟؟
      اگ دوستان دیگ اطلاعات بیشتر دارن بگن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها

سلام در مورد اینکه قانونش تغییر کرده یا نه اطلاعی ندارم چون قانون اینه که اونی که 1400 کنکور بده و روزانه قبول بشه از انتخاب روزانه 1401 محرومه ولی شنیدم که دیوان عدالت کشوری اینو لغو کرده ولی اخرین خبری که خوندم اینه که این لغو کردن قانون هنوز نهایی نشده. بهتره با کارشناسای سنجش مکاتبه داشته باشین
      اما یه قانون دیگه که یادم افتاد و مختص ما پسراست اگه سربازی نرفتی و قبلا یه بار انصراف دادی دیگه بعد انصراف دوم نمیتونی هیچ رشته ای در هیچ دانشگاهی بخونی تا پایان خدمتتو بگیری. یعنی اگه انصراف داده باشی قبلا و بخوای انصراف بدی باید بری سربازی
      تا حالا انصراف ندادید؟
      نه من انصراف ندادم و مشکل نظام وظیفه ندارم ، اتفاقا الان پاسخ سازمان سنجش اومد و نوشتن مشکلی در ثبت نام در دوره های روزانه 1401 ندارید.

(البته به شرط انصراف تا اسفند ماه )
      ویرایش توسط thanks god : 22 آبان 1400 در ساعت 21:25

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه من انصراف ندادم و مشکل نظام وظیفه ندارم ، اتفاقا الان پاسخ سازمان سنجش اومد و نوشتن مشکلی در ثبت نام در دوره های روزانه 1401 ندارید.
      میشه لطفا پاسخ سنجش رو اینجا هم قرار بدین؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrajahanshahi نمایش پست ها
      میشه لطفا پاسخ سنجش رو اینجا هم قرار بدین؟؟
      اینو نوشتن :

پذيرفته شدگان نهايي دوره هاي روزانه آزمونهاي سراسري دانشگاهها و موسسات امورش عالي كليه مقاطع سال 1400 در صورت عدم ثبت نام و يا انصراف قطعي براي دانشجويان دوره هاي روزانه تا مهلت تعيين شده در دفترچه راهنماي ثبت نام و نداشتن مشكل نظام وظيفه براي آقايان مي توانند متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون مورد نظر خود برابر شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام شوند.
      ویرایش توسط thanks god : 23 آبان 1400 در ساعت 15:02

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من دانشجوی ترم سه حسابداری روزانه هستم درصورت انصراف از دانشگاه ،می تونم در کنکور 1401 شرکت کنم و دوباره در دانشگاه روزانه پذیرفته بشم ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینو نوشتن :

پذيرفته شدگان نهايي دوره هاي روزانه آزمونهاي سراسري دانشگاهها و موسسات امورش عالي كليه مقاطع سال 1400 در صورت عدم ثبت نام و يا انصراف قطعي براي دانشجويان دوره هاي روزانه تا مهلت تعيين شده در دفترچه راهنماي ثبت نام و نداشتن مشكل نظام وظيفه براي آقايان مي توانند متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون مورد نظر خود برابر شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام شوند.
      ببینید جواب سنجش دو پهلو هست
      گفته میتونی کنکور شرکت کنی که اینو قبلا هم میشد ولی اینو واضح نگفته که سال بعد که کنکور بدی مجاز به انتخاب روزانه هستی یا نه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)