خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 141
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.G.I.-2 STRIKE نمایش پست ها
      سلام ببخشید من ۲۸شهریور انصراف از تحصیل از پیامنور دادم پرستاری شیراز قبول شدم هنوز چیزی اعلام نشده مهلت اتمام معافیت تحصیلیم ۳۱شهریوره مشکلی برام پیش نمیاد رفتم سایت سخا نوشته بود مشمول از طرفی من برگه ای رو بردم نظام وظیفه تا برام انصراف از تحصیلو ثبت کنن اما پلیس +۱۰ بهم گفت وقتی برگه دانشگاه جدیدو آوردی بیا ثبت نامت میکنیم حالا سوال من اینه بعد از ثبت انصرافم تا یکسال بعد از اون تاریخ من معافیت دارم حتی اگه دانشگاهم نرم این یه قانونه که بعد از انصراف از دانشگاه تا یکسال معافیت داری حالا مشکلی برام پیش نمیاد غیبت نمی خورم؟
      نه تا یکسال هیچی نمیشه و غیبت نمیخوری
      البته اگه پرینت قبولی از سنجش و اون نامه پیام نور رو میبردی پلیس بعلاوه ده،معافیت جدید رو ثبت میکردن.بعضی شعبه های پلیس بعلاوه ده قوانین جدید رو نمیدونن و ثبت نمیکنن ولی خب هر شهری چنذتا پلیس داره دیگه شما اگه یه شعبه ی دیگه میبردی حتما برات انجام میدادن.(البته الان هم مشکلی پیش نمیاد واست چون یکسال وقت داری
      البته اینم بگم که اجباری نیست که بری پلیس بعلاوه ده!خودت هم میتونی بری تو سایت سامانه سخا و درخواست رو ثبت کنی.ولی معمولا همه برای احتیاط بیشتر میبرن پلیس بعلاوه ده ثبت کنه

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط student1380 نمایش پست ها
      برای من هم دقیقن مثل شما توی گلستان همه چیز مثل قبل از انصرافه.
      یه سوال داشتم ازتون.توی مدارک ثبت نام دانشگاه میگن نامه انصراف قطعی از دانشگاه قبلی رو بیارین،فقط کسانی که قبلا روزانه بودن باید ببرن یا ما هم باید ببریم؟بعد نامه انصراف قطعی همون کاغذی که دونسخه بهمون دادن که یک نسخه رو بدیم به پلیس بعلاوه ده و یک نسخه پیش خودمون باشه،یا اینکه نامه انصراف قطعی یه چیز دیگست که باید از دانشگاه میگرفتم؟
      سلام اره ماهم باید ببریم نامه انصراف قطعی یه برگه اس که دانشگاه بهتون میده و مهرو امضای رییس دانشگاه زیرشه البته در واقع سه تا برگه اس که نشون دهنده تسویه با دانشگاهم هست

3. Top | #48
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..دوستان من سال قبل انصراف دادم از پیامنور و تا ۱۰ مهر امسال معافیت دارم...رفتم پلیس +۱۰ میگ باید بری از دانشگاه جدیدت نامه بیاری

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس انشالله مال هر دومون درسته
      انشاالله
      9/9/2022

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام..دوستان من سال قبل انصراف دادم از پیامنور و تا ۱۰ مهر امسال معافیت دارم...رفتم پلیس +۱۰ میگ باید بری از دانشگاه جدیدت نامه بیاری
      پرینت قبولی سنجش رو قبول نمیکنن ؟
      9/9/2022

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      بعضی شعبه های پلیس بعلاوه ده قوانین رو بلد نیستن...شما با پرینت قبولی جدیدت برو یه شعبه ی دیگه حتمن قبول میکتنن.چون ما هایی که امساب انصراف دادیم،عجله نداریم چون یکسال وقت داریم ولی جای شما بودم احتیاط میکردم میرفتم از شعبه های دیگه انجام میدادم.چون تا 6 مهر که همش تعطیلی و بین التعطیلینه تازه از 6 مهز ثبت نام غیرحضوری شروع میشه.شاید تا 10 مهر دانشگاه اون برگه ای که بعضی شعبه های ناشی پلیس بعلاوه ده میخوان رو ندن بهت.

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعضی شعبه های پلیس بعلاوه ده قوانین رو بلد نیستن...شما با پرینت قبولی جدیدت برو یه شعبه ی دیگه حتمن قبول میکتنن.چون ما هایی که امساب انصراف دادیم،عجله نداریم چون یکسال وقت داریم ولی جای شما بودم احتیاط میکردم میرفتم از شعبه های دیگه انجام میدادم.چون تا 6 مهر که همش تعطیلی و بین التعطیلینه تازه از 6 مهز ثبت نام غیرحضوری شروع میشه.شاید تا 10 مهر دانشگاه اون برگه ای که بعضی شعبه های ناشی پلیس بعلاوه ده میخوان رو ندن بهت.
      دقیقا همینه
      شعبه اولی که من رفتم واقعا ناشی بودن واسه همین میگفتن این موضوع ب ما ربطی نداره
      9/9/2022

8. Top | #53
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      پرینت قبولی سنجش رو قبول نمیکنن ؟
      گفت نامه داشگاه با \رینت قبولی و ک\ی شناسنامه

9. Top | #54
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بعضی شعبه های پلیس بعلاوه ده قوانین رو بلد نسلایستن...شما با پرینت قبولی جدیدت برو یه شعبه ی دیگه حتمن قبول میکتنن.چون ما هایی که امساب انصراف دادیم،عجله نداریم چون یکسال وقت داریم ولی جای شما بودم احتیاط میکردم میرفتم از شعبه های دیگه انجام میدادم.چون تا 6 مهر که همش تعطیلی و بین التعطیلینه تازه از 6 مهز ثبت نام غیرحضوری شروع میشه.شاید تا 10 مهر دانشگاه اون برگه ای که بعضی شعبه های ناشی پلیس بعلاوه ده میخوان رو ندن بهت.
      سلام...ممنون از وقتی ک گذاشتید..من شهرستانم و اینجا فقط و فقط یک \لیس +10 داره

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      سلام اره ماهم باید ببریم نامه انصراف قطعی یه برگه اس که دانشگاه بهتون میده و مهرو امضای رییس دانشگاه زیرشه البته در واقع سه تا برگه اس که نشون دهنده تسویه با دانشگاهم هست
      ببخشید ازین فرم انصرافی که پیام نور بهتون داده یه عکس میتونیذ بدید که ببینم چطوریه که به دانشگاه بگم بهم بده؟
      اگه اینجا نمیتونید بفرسنید،در خصوصی آیدی تلگرامم رو هم بهتون دادم

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ثبت نام دانشگاه ها کی شروع میشه ؟
      9/9/2022

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      چون دانشگاه ما میگه چنین فرمی نمیدونیم چیه!از یک نفر که چنین فرمی از پیام نور گرفته،عکسش رو بگیر به ما نشون بده که بهت بدیم

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      ثبت نام دانشگاه ها کی شروع میشه ؟
      شروع شده
      پیامک میفرستن و میگن چطور ثبت نام کنی
      کانال دانشگاهت رو هم اگ میتونی پیدا کن توضیح میدن
      یا سایت دانشگاهو پیدا کنید شاید اطلاعیه گذاشته باشن

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      شروع شده
      پیامک میفرستن و میگن چطور ثبت نام کنی
      کانال دانشگاهت رو هم اگ میتونی پیدا کن توضیح میدن
      یا سایت دانشگاهو پیدا کنید شاید اطلاعیه گذاشته باشن
      واسه من که پیامکی نیومده
      فقط امروز تو سایت دانشگاه دیدم ورودی های جدید کلاساشون از شنبه ۱۶ مهر شروع میشه
      9/9/2022

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون دانشگاه ما میگه چنین فرمی نمیدونیم چیه!از یک نفر که چنین فرمی از پیام نور گرفته،عکسش رو بگیر به ما نشون بده که بهت بدیم
      من این فرم رو گرفتم ولی دو صفحس میخوای واست بفرستم
      یه برگش امضا مسئولای مختلف دانشگاس
      یکی دیگشم مربوط به تاریخ انصراف و بدهی و .... این چیزا
      9/9/2022

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)