خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 81
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

خودتو بیشتر از این گیر ننداز
      ببین اون مشاور هر آزمون کوتاه که نمیاد هیچ تازه بیشتر زیر منگنه میزاره تو رو چرا؟ چون به اسکرین ترازت نیازه داره تا بزاره کانالش و دانش آموز بیشتری جذب کنه، نهایتا یه جایی از کار به خودت که میای می بینی اواسط اسفندی و هنوز ترازت فیک 7000عه. اون موقع خیلی سخت تر از الآن میتونی برسونی خودتو...
      یه جایی باید بالاخره وا بدی و مسیر تازه ای رو شروع کنی؟
      به مشاورت بگو ترازم پایینه قبول کرد که میکنه و برات یه برنامه متناسب با خودت نوشت که هیچ برو جلو باهاش
      قبولم نکرد گور باباش ،
      برو واسه خودت یه برنامه بچین زودتر شروع کن تا دیر نشده.
      اگه میخوای به آزمون برسی که بالاتر گفتم، تایم جبران هست و میتونی تا دی حدقل کل پایه دهم رو بخونی در کنارش فصل 2و4 زیست دوازدهم + فصل 2 شیمی دوازدهم و فصل 3 فیزیک دوازدهم رو کامل بخونی و خودتو برسونی به نیم سال دوم. رفته رفته روزی یک ساعتم بزاری به صورت تک درس آزمونایی که نرفتی رو بزاری تو برنامه ات و بزنی و تحلیل شون کنی. از نیم سال دوم هم میری آزمون و کارو خیلی خوب ادامه میدی. اگرم که کلا با آزمون اوکی نیستی میتونی تا عید وقت تو کامل بزاری روی پایه (دهم و یازدهم) و اونارو کامل بخونی یا هر برنامه دیگه که مد نظرت بود به اجرا بزاری در کنارش از خودت آزمون هم بگیری تو خونه. یا حتی میتونی کل عمومی ها + یکی دو درس تخصصی از آزمونی که قبلا ثبت نام بودی رو برسونی و شرکت کنی و دو سه تا تخصصی دیگه رو با خیال راحت طبق برنامه خودت جلو بیاری.
      ببین از الآن دستت بازه واسه هر کاری
      نزار تایمت به ف نا بره حیفه وقتتو صرف کارای بیهوده کنی.
      کاملا میفهمم چی میگید ولی من بالا هم گفتم اگه حقیقتو بگم باید کنکور ببوسم بزارم کنار بخدا بدبخت تر از خودم ندیدم.خودم خودمو بدبخت کردم الان فقط یه راه دارم که تا اخر آذر هر گندی که زدم جمع کنم فقط خودم میدونم و شماهایی که درجریان هستید اگه سال اول دوم بودم میشد ولی الان کافیه فقط خانوادم بفهمن دیگه کارم.تمومه و مستقیم میفرستنم دانشگاه آزاد و رشته ایکه دوست ندارم توروخدا بنطرتون چه غلطی کنم که آبرومم نره ؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقدر شبیه من هست کارات و این راه تهش تباهی خودمونه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zehiii نمایش پست ها
      ممنون از راهنمایی تون الان یه تصمیمی گرفتم اونم اینکه خودمو به آزمون19آذر قلمچی برسونم به مشاور نمیتونم چیزی بگم چون اونوقت به خانوادم میگه و دیگه نمیذارن کنکور بدم پس تنها راهش اینه که خودم دوسه هفته تو تنهایی خودم پیش برم چون برنامه مشاورمم طبق قلمچیه فقط این وسط موندم آزمونارو چیکار کنم نمیخوام با تقلب پیش بره این آزمون که 21 ابان که نمیرسم باید یجوری بپیچونم که بگم سایت خراب بود از آزمون بعد تاجاییکه رسیدم برم شرکت کنم دیگه برا افت تراز باید یه غلطی کنم که نفهمه تقلب کردم
      عزیزم اینکه به خانوادت هم بگی یه بار گنده ای از روی دوشت برداشته میشه..
      تو بچه اونایی و اونا بد شمارو نمیخوان
      من مطمئنم که اینطوریه..
      پس بهتره رودربایستی رو بذارید کنار و با مشاور و خانوادتون صحبت کنید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرنازm نمایش پست ها

من مطمئنم که اینطوریه..
      بخدا نمیتونم بگم اگه میتونستم که مشکل نداشتم بخدا نمیتونم بگم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقدر کارخانه شبیه من و ته این کار ما تباهی ������������
      حالم یه حالت خنثی‌ست
      نه خوشحالم؛ نه ناراحت.
      حتی نمیتونم توصیفش کنم.
      خنثی ام اما به اندازه تمام دنیا فکرم درگیره..!
      من حالِ این روزامو دوست ندارم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرنازm نمایش پست ها

من مطمئنم که اینطوریه..
      فقط یراهی هست اونم اینکه به مشاورم بگم میخوام از دی ماه مشاورم شه تا اونموقع یه مشکلی دارم که نمیخوام مشاور داشته باشم بنظرت خوبه؟؟تا اونموقع خودم برسونم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کاملا میفهمم چی میگید ولی من بالا هم گفتم اگه حقیقتو بگم باید کنکور ببوسم بزارم کنار بخدا بدبخت تر از خودم ندیدم.خودم خودمو بدبخت کردم ������������الان فقط یه راه دارم که تا اخر آذر هر گندی که زدم جمع کنم فقط خودم میدونم و شماهایی که درجریان هستید اگه سال اول دوم بودم میشد ولی الان کافیه فقط خانوادم بفهمن دیگه کارم.تمومه و مستقیم میفرستنم دانشگاه آزاد و رشته ایکه دوست ندارم توروخدا بنطرتون چه غلطی کنم که آبرومم نره ؟؟
      آزمون یه وسیله است برای کمک به پیشرفت شما
      نه مایه استرس تون
      کاری رو بکنید که لااقل از این به بعد کمترین تنش عصبی رو داشته باشید!
      آرامش فکری کیفیت درس خوندن شما از هر چیزی مهم تره
      برای بار هزارم
      اگه به هر دلیلی تا اینجا خوب جلو نیومدی و با سیلی صورت ترازتو سرخ میکردی از الآن به بعد با خودت رو راست باش، با معلومات خودت آزمون بعدی رو شرکت کن و اگه کسی پرسید چرا ترازت پایینه و ... از علت های کم خوندن+کیفیت پایین درس خوندن خودت+شل کردنای وسط هفته ات+تست نزدن و کم تست زدن و ... حرف بزن بجای این که بگی قبلا تقلب می کردم و این آزمون تقلب نکردم که این شد. در واقع دو هفته "خودت" باش و سر جلسه آزمون هم "خودت" شرکت کن و بعد هر ترازی که آوردی با روی باز به همه بگو من از برنامه عقبم (آخه دو سه تا آزمون که چیزی نیست!!!) و نیاز دارم از الآن خودم رو برسونم. والا بخدا همون رتبه یک کنکورم تراز 5800 تو کارنامه اش داشته! جای نگرانی نیست. فقط کافیه به خودت بیای و از توهم خارج شی.
      در غیر این صورت بری دانشگاه آزاد بهتر از تقلب کردنه...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی تون الان یه تصمیمی گرفتم اونم اینکه خودمو به آزمون19آذر قلمچی برسونم به مشاور نمیتونم چیزی بگم چون اونوقت به خانوادم میگه و دیگه نمیذارن کنکور بدم پس تنها راهش اینه که خودم دوسه هفته تو تنهایی خودم پیش برم چون برنامه مشاورمم طبق قلمچیه فقط این وسط موندم آزمونارو چیکار کنم نمیخوام با تقلب پیش بره این آزمون که 21 ابان که نمیرسم باید یجوری بپیچونم که بگم سایت خراب بود از آزمون بعد تاجاییکه رسیدم برم شرکت کنم دیگه برا افت تراز باید یه غلطی کنم که نفهمه تقلب میکردم
      این اشتباه رو نکن باید بدونه مشاورت
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا0_0 نمایش پست ها
      این اشتباه رو نکن باید بدونه مشاورت
      میدونم اشتباهه خودم از همه بیشتر میدونم که اشتباهه ولی چاره ای ندارم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب بنظر شما برم بهش چی بگم من نمیتونم بگم دروغ گفتم فقط میتونم کلا کنسلش کنم و دیگه هیچی نگم بهش امروز از پیشش اومدم با چه رویی بهش پیام بدم اصلا چه متنی بنویسم که هم زشت نباشه هم محترمانه کنسل کنم بخدا شهر ما کوچیکه نمیشه صادق بود و راحت شد ولی تنها راهم اینه که کنسلش کنم و خودم با برنامه خودم برم جلو و بابت آزمون به کسی جوابگو نباشم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال آخرین فرصت منه نمیتونم سر رو دربایستی خودمو بدبخت کنم فقط میتونم مشاورمو کنسل کنم نمیدونم میتونم تنهایی بخونم یا نه

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یا حداقل تا دی ماه کنسلش کنم بعد برا نیمسال دوم ازش بخوام مشاورم شه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      امسال آخرین فرصت منه نمیتونم سر رو دربایستی خودمو بدبخت کنم فقط میتونم مشاورمو کنسل کنم نمیدونم میتونم تنهایی بخونم یا نه
      خو کنسل کن از یه موسسه دیگه مشاور بگیررر این همه مشاور ریخته

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      خو کنسل کن از یه موسسه دیگه مشاور بگیررر این همه مشاور ریخته
      چطوری بهش پیام بدم دورادورم منو میشناسه اصلا روم نمیشه چه متنی بنویسم تازه دوساعت پیش بهم برنامه داد حضوری رفته بودم پیشش چطوری بهش بگم اینو موندم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من تصمیممو گرفتم نمیتونم برم اعتراف کنم دروغ گفتم فقطمیتونم.کنسلش کنم تا این بار فشار روحی ازم برداشته شهچون میشناسمش که اهل اعتراف و ...نیست

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)