خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پیش رفتن با برنامه‌دوپینگ 🚶🏼‍♀️👍🏻+ گزارش کار

اگر شماهم پیش میرید ک بیاید اینجا گزارش کار بدیم .
      تغییرات رو اعمال‌کردم و با همین برنامه پیش میرم لطفا دو دلم نکنید هزار و یک مشاور امتحان کردم انگار نمیشه چون همشون برنامه هفتگی یا روزانه یا ماهانه میدن من اصلا ایده ای راجب آینده ندارم بخاطر همین اذیت میشم چون خیلییی به اینکه مثلا ۱ بهمن چیکار میکنم فکر میکنم برای همین ترجیح دادم با یه برنامه کامل پیش برم .
      اگر کسی پیش میره خوشحال میشم هر شب گزارش کار بدیم اگرم نه ک این تاپیک میشه یه جورایی دفترچه خاطراتم !
      تایم ارسال گزارش کار هم ۲۳:۳۰
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مینا0_0@

همین که با برنامه ای پیش بینی شده میری جلو خیلی خوبه!

رقیب هم نخواه! رقیبت خود ماه پیش هفته پیشت باشه میدون رقابتت هم دفتری که ساعت مطالعه و وضع خودتو نشون میده! والسلام

آن دم ار که کنکوری عزلت برگزیند ////// ایزد، طالع هموار بر افاق او میگزیند
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      مینا0_0@

همین که با برنامه ای پیش بینی شده میری جلو خیلی خوبه!

رقیب هم نخواه! رقیبت خود ماه پیش هفته پیشت باشه میدون رقابتت هم دفتری که ساعت مطالعه و وضع خودتو نشون میده! والسلام

آن دم ار که کنکوری عزلت برگزیند ////// ایزد، طالع هموار بر افاق او میگزیند
      صحیح .. برم ک بترکونم . قشنگ ۸ ماه دیگه این موقع من کنکورمو دادم و شب بعد کنکوره .. چ حس بدی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من تازه می‌خوام شروع کنم
      آزمونهایی‌ که داشت رو شما دیدید؟میشه اطمینان کرد؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برنامه دوپینگ؟
      این چی هست اصن!
      یکی توضیح بده

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا0_0 نمایش پست ها
      اگر شماهم پیش میرید ک بیاید اینجا گزارش کار بدیم .تغییرات رو اعمال‌کردم و با همین برنامه پیش میرم لطفا دو دلم نکنید هزار و یک مشاور امتحان کردم انگار نمیشه چون همشون برنامه هفتگی یا روزانه یا ماهانه میدن من اصلا ایده ای راجب آینده ندارم بخاطر همین اذیت میشم چون خیلییی به اینکه مثلا ۱ بهمن چیکار میکنم فکر میکنم برای همین ترجیح دادم با یه برنامه کامل پیش برم .اگر کسی پیش میره خوشحال میشم هر شب گزارش کار بدیم اگرم نه ک این تاپیک میشه یه جورایی دفترچه خاطراتم !تایم ارسال گزارش کار هم ۲۳:۳۰
      سلام برنامه دوپینگ اقا مهدی رو میگین دیگ درسته؟بااینکه بانظر @Mohamad_R موافقم و حتما هم اونطور خواهد بود اما بسم الله شروع کنیمدر مورد ساعت گزارش کار چون من تا ۳ شب تقریبا میخونم نمتونم اون موقعی که شما فرمودید بفرستم بعد یه سوال چرا تو همون تاپیک ایشون نمیفرستید من اونجا میفرستم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zolghadr نمایش پست ها
      سلام برنامه دوپینگ اقا مهدی رو میگین دیگ درسته؟بااینکه بانظر @Mohamad_R موافقم و حتما هم اونطور خواهد بود اما بسم الله شروع کنیمدر مورد ساعت گزارش کار چون من تا ۳ شب تقریبا میخونم نمتونم اون موقعی که شما فرمودید بفرستم بعد یه سوال چرا تو همون تاپیک ایشون نمیفرستید من اونجا میفرستم
      سلام ببخشید ولی برنامه دوپینگ مرورش کم نیست؟!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ry__sgrni نمایش پست ها
      سلام ببخشید ولی برنامه دوپینگ مرورش کم نیست؟!
      سلام عزیزم دوپینگ ک کلی اقا مهدی روی مرورش حرف زده ‌ . بنظرم مرورش خوبه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Big_empire نمایش پست ها
      سلام من تازه می‌خوام شروع کنم
      آزمونهایی‌ که داشت رو شما دیدید؟میشه اطمینان کرد؟
      اره دیدم بد نیس ولی نزدمشون . من قلمچی هم ثبت نام کردم ولی گفتم نزارم به جای هدر رفتن پولم . پور و سرمایه مهم ترم یعنی زمان هدر بره..
      از اول هم باید اینجوری پیش میرفتیم چون قلمچی فازش روی اوناییه ک دهم یازدهم رو خوندن . خیلی سخته بکوب بخوتی دیگه از الان به شدت مشکل میتونی برسی بهش ...
      برای همین دیگه اطمینان کردم به این برنامه . نگاش هم کردم انصافا خوبه سبکه
      مثلا اقای مهدی ک میگف ۱۱ من میتونم با ۸_۹ برسونمش . یعنی زیادم سنگین نیست . نترس از اینکه همش میگف یازده باید بخونی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه اون تاپیک شلوغ شده خواستم یه جایی باشه برا خودم .. هروقت نوشتید مشکلی نیس
      باشه هردوتا تاپیک میفرستم مشکلی ندارم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بیداری :۹:۳۰
      مرور با لایتنر : ۲:۱۵hفلش کارت های زیستو که از متن اون تیکه هایی ک فراموش میکردم رو نوشته بودم حذف کردم چون حس کردم با ازمونی ک دادم بهتره وقتم رو تست بیشتر و دوره در دفعات بعد بذارم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم
      زیست:۱۲:۳۵_14:40>>>2:05h28 تست اعصاب: 30 min ولی باز تستاش مونده30دقیقه : خوندن ۲ گفتار (کل فصل)
      شیمی>>16:3_18:40>>2h52'دقیقه>>10صفحه از درسنامه و اتمامشزبان>>درس ۴ لغت >>'30
      فیزیک >>1h :15h14
      تست ریاضی >>1:4520 تست
      کل ساعت مطالعه :۱۰
      تست:۶۰
      ویرایش توسط Zolghadr : 12 آبان 1400 در ساعت 10:08

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا0_0 نمایش پست ها
      سلام عزیزم دوپینگ ک کلی اقا مهدی روی مرورش حرف زده ‌ . بنظرم مرورش خوبه
      آره واقعا برنامه خوبیه منم دو روزی با همین برنامه دارم پیش میرم شاید منم آخر شبا بیام گزارشمو بنویسم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم میخوام با این برنامه پیش برم فقط پیش رفتن با این برنامه جمع بندی مخصوص به خودشم نمیخواد ؟ چون برنامه جمع بندی نداره ؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad01 نمایش پست ها
      سلام منم میخوام با این برنامه پیش برم فقط پیش رفتن با این برنامه جمع بندی مخصوص به خودشم نمیخواد ؟ چون برنامه جمع بندی نداره ؟
      قرار بود باشه ولی نیست مث اینکه . حالا فعلا بخونیم برای جمع بندی مشاور میگیریم یا یه کار دیگه ای ..

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیداری :۹:۳۰
      مرور با لایتنر : ۲:۱۵hفلش کارت های زیستو که از متن اون تیکه هایی ک فراموش میکردم رو نوشته بودم حذف کردم چون حس کردم با ازمونی ک دادم بهتره وقتم رو تست بیشتر و دوره در دفعات بعد بذارم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم
      زیست:۱۲:۳۵_14:40>>>2:05h28 تست اعصاب: 30 min ولی باز تستاش مونده30دقیقه : خوندن ۲ گفتار (کل فصل)
      شیمی>>16:3_18:40>>2h52'دقیقه>>10صفحه از درسنامه و اتمامشزبان>>درس ۴ لغت >>'30
      فیزیک >>1h :15h14
      تست ریاضی >>1:4520 تست
      کل ساعت مطالعه :۱۰
      تست:۶۰
      تا کجا رسوندی برنامه رو؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن