خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور ایران یا پزشکی ایتالیا

متشکرم..
      ویرایش توسط imsungirl : 18 آذر 1400 در ساعت 21:16

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بله میرزه
      ولی اگر هم تونستی ایتالیا نمون برو آلمان انگلیس امریکا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت گند زدن به تمامی تلاش های من ودوستان دیگر(کنکوریا تلاش گر و دانشجوها) وبا17سال سن توانستید که افتخارات یک کشور ونخبگان اون رو و این همه دانشگاه رو بسیار بی ارزش بدونین وبگین ارزش داره یا نه ؟
      و ازطرفی خوشحال هستن که خودتون رو درحد دانشگاه تهران هم نمیبینید درصورتی که دوستان از دهم بکوب درس میخونن وهنوز شک دارن که تهران قبول شن شما سال دیگه کنکورته و میگی تهران
      بنده بدون هیچ گونه قصد تحقیر وتوهینی فکر میکنم شما ازاون دسته دانش اموزانی هستین که هنوز سوالاه براشون که کنکور از دهم و یازدهم هم میاد یا فقط دوازدهم(براساس صحبت هاتون این فکر کردم)
      شمابا این طرز تفکر استثنایی تون اگر میتونید برید و فکر نمیکنم به اون چیزی که علاقه دارید اینجا دست پیدا کنید شما بای هزینه فوق زیاد و با مشکلات زیاد باید در ایتالیا درس بخونید شاید توان مالیشو داشته باشید
      دراخر رنکینگ دانشگاه تهران درسال2020 بین300تا400 جهان بوده اونم درجایی که کمترین ارزش علم ودانشجوداره ولی همینا کلی افتخارات چهانی داشتن وبیشترین مهاجرت نخبه هم داشتن کلی از ادم های ناسا ایرانی هستن پس خواهشمندم وقتی خواستین با پول هنگفتتون مهاجرت کنید ارزش این بیچاره ها که برای دانششون خواستنشون رو کم نکنید ممنون
      ویرایش توسط Black_Hawk : 12 آبان 1400 در ساعت 15:21

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imsungirl نمایش پست ها
      سلام دوستان..
      من ۱۷ سالمه و امسال اولین کنکورمه..
      راستش یه سوال دارم لطفااا راهنماییم کنید..
      به نظرتون من کنکور ایران بدم یا از الان برای پزشکی ایتالیا مهاجرت کنم؟
      اصلا کنکور ایران می ارزه؟
      راستش هیچ انگیزه ای برای دانشگاه های ایران ندارم
      جایی که درس نخوندن افتخاره
      جایی که به درسخونامون نمیگن سخت کوش میگن خرخون
      البته نمیگم همه ولی اکثرا همینن
      اون طرفم نمیگم گل و بلبله ولی وضعیت خیلی بهتره
      بعد از یه طرفم میگم تهش که چی؟
      من اگه شب و روز درس بخونم ته تهش پزشکی تهران میارم
      که رنکینگ دانشکده پزشکی تهران ۳۵۰ تا ۴۰۰
      و رنکینگ دانشگاه تهران فکرکنم ۵۵۰ تا ۶۰۰ باشه یادم نیست
      درصورتی که با همینقدر درس خوندن و آیمت دادن(اگه اطلاع ندارید آیمت آزمون ورودی رشته های پزشکی ایتالیا ست)میتونم دانشگاهی مثل میلان یا بولونیا قبول شم که خیییییییییییلی بهتر از دانشگاه تهرانن..
      من قصدم مهاجرت در کنار تحصیله
      به آیمت ۲۰۲۲ نمیرسم چون متاسفانه سطح زبانم بالا نیست و نمیتونم همراه با کنکور زبان هم بخونم..
      چون آوریل تا جولای باید مدرک زبان و مدارک دیگه رو تحویل سفارت بدم برای ثبت نام آیمت که آزمونش شهریور ماهه مائه..
      من اگه پزشکی هم بیارم بازم برای آیمت میخونم و وسط ترم های پزشکیم میرم ولی اون طوری یه سال عقب میوفتم
      به نظرتون می ارزه بی‌خیال کنکور شم و از الان برای imat شروع کنم؟

هر جایی جز ایران و رشته ی فنی مهندسی ! به هر طرقی که شده می ارزه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      خیلی ممنون بابت گند زدن به تمامی تلاش های من ودوستان دیگر(کنکوریا تلاش گر و دانشجوها) وبا17سال سن توانستید که افتخارات یک کشور ونخبگان اون رو و این همه دانشگاه رو بسیار بی ارزش بدونین وبگین ارزش داره یا نه ؟
      و ازطرفی خوشحال هستن که خودتون رو درحد دانشگاه تهران هم نمیبینید درصورتی که دوستان از دهم بکوب درس میخونن وهنوز شک دارن که تهران قبول شن شما سال دیگه کنکورته و میگی تهران
      بنده بدون هیچ گونه قصد تحقیر وتوهینی فکر میکنم شما ازاون دسته دانش اموزانی هستین که هنوز سوالاه براشون که کنکور از دهم و یازدهم هم میاد یا فقط دوازدهم(براساس صحبت هاتون این فکر کردم)
      شمابا این طرز تفکر استثنایی تون اگر میتونید برید و فکر نمیکنم به اون چیزی که علاقه دارید اینجا دست پیدا کنید شما بای هزینه فوق زیاد و با مشکلات زیاد باید در ایتالیا درس بخونید شاید توان مالیشو داشته باشید
      دراخر رنکینگ دانشگاه تهران درسال2020 بین300تا400 جهان بوده اونم درجایی که کمترین ارزش علم ودانشجوداره ولی همینا کلی افتخارات چهانی داشتن وبیشترین مهاجرت نخبه هم داشتن کلی از ادم های ناسا ایرانی هستن پس خواهشمندم وقتی خواستین با پول هنگفتتون مهاجرت کنید ارزش این بیچاره ها که برای دانششون خواستنشون رو کم نکنید ممنون
      چرا جو میدی،اتفاقا این آدم نخبه است،پول داره و میدونه تو ایران تو بهترین دانشگاه هم پزشکی بخونی مدرکو هیچ جا قبول نداره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      چرا جو میدی،اتفاقا این آدم نخبه است،پول داره و میدونه تو ایران تو بهترین دانشگاه هم پزشکی بخونی مدرکو هیچ جا قبول نداره
      کسی جو خاصی نداد شاید شما درست نمی تونی بخونید اگر کسی بخواد بره میره. می نوشتن بنظر شما پزشکی ایتالیا برم خودم به شخصه میگفتم عالیه برید ولی اومدن ی متن بلند نوشتن که بله علت رفتن من رنکینگ پایین دانشگاه است و تهش که چی؟
      حالا شما این جملات رو شاید جملات ی نخبه ببینی ولی من جمله های ادم های شکست خورده ای میبینم که می خوان بگن ماشکست نخوردیم مشکل از بقیس ازاین حرف ها هم زیاد میزنن مخصوصا ماه اخر کنکور و اعلام نتایج کاری ندارم.
      در پی حرف شما: 1نخبه معیارش چیه؟ هرکی حرف بزنه نخبس؟ الا ایشون نخبن پس دوستانی که من میشناسم تو همین سن 2تا زبان بلدن 2تاساز بلدن پزشکی هم میخون هردو اینها نخبن؟ کسی که نخبه هست بقیه می خوانش ن اینکه پول بده که بقیه برای پولش بخوانش گندش نکنید نمونش ی دخترس که نابغه ریاضی شده الا امریکا می خوادش نمونش مریم میرزاخانی یا...
      2:اگر انقدر مدارک بده و هیچ جا قبول ندارن چرا این همه مهاجرت متخصص داریم؟اصلا اینا به کنار اگر مدرکش اشغاله چرا شما الا تو جمع انجمن که برای مدرک گرفتن هستی وقتی هستی فکر کنم داری درس می خونی دیگه پش مشکل داری درس بخونی اشغال بگیری؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی جو خاصی نداد شاید شما درست نمی تونی بخونید اگر کسی بخواد بره میره. می نوشتن بنظر شما پزشکی ایتالیا برم خودم به شخصه میگفتم عالیه برید ولی اومدن ی متن بلند نوشتن که بله علت رفتن من رنکینگ پایین دانشگاه است و تهش که چی؟
      حالا شما این جملات رو شاید جملات ی نخبه ببینی ولی من جمله های ادم های شکست خورده ای میبینم که می خوان بگن ماشکست نخوردیم مشکل از بقیس ازاین حرف ها هم زیاد میزنن مخصوصا ماه اخر کنکور و اعلام نتایج کاری ندارم.
      در پی حرف شما: 1نخبه معیارش چیه؟ هرکی حرف بزنه نخبس؟ الا ایشون نخبن پس دوستانی که من میشناسم تو همین سن 2تا زبان بلدن 2تاساز بلدن پزشکی هم میخون هردو اینها نخبن؟ کسی که نخبه هست بقیه می خوانش ن اینکه پول بده که بقیه برای پولش بخوانش گندش نکنید نمونش ی دخترس که نابغه ریاضی شده الا امریکا می خوادش نمونش مریم میرزاخانی یا...
      2:اگر انقدر مدارک بده و هیچ جا قبول ندارن چرا این همه مهاجرت متخصص داریم؟اصلا اینا به کنار اگر مدرکش اشغاله چرا شما الا تو جمع انجمن که برای مدرک گرفتن هستی وقتی هستی فکر کنم داری درس می خونی دیگه پش مشکل داری درس بخونی اشغال بگیری؟
      داداش خودتو ناراحت نکن تاپیک سمه خالصه
      طرف اگه واقعا بخواد بره نمیاد اینجا تاپیک بزنه می‌ره با یه وکیل یا کسی که رفته اونور درس خونده صحبت می‌کنه
      نمیاد اینجا گنده گویی کنه
      9/9/2022

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر پولشو داری خب برو ولی بنظرم حرف شما بخاطر ترس از کنکور ایرانه
      الکی دارید بهونه میکنید. منم دهم ک بودم از ترس کنکور ایران میخواستم yos ترکیه بدم‌
      یادت نره کسی توی اروپا موفق میشه ک اول بتونه تو ایران موفق بشه
      قبولی دانشگاه تهران_شریف_امیرکبیر_بهشتی توی ایران موفقیته . شما اگر رسیدی بهش چشم بسته میگم برو خارج حیف میشی اینجا.!!
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا انقدر خشم و عصبانیت؟ ریلکس باش حاجی
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا0_0 نمایش پست ها
      چرا انقدر خشم و عصبانیت؟ ریلکس باش حاجی
      خواستم توضیح بدم نگن الکی داره از ی چیزی حرف میزنه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بنده خودم هم به فکر داروسازی ایتالیا بودم، اما تا جور کنم شرایط مالی رو میفته سال بعد و تصمیم گرفتم امسال هم کنکور بدم چون کنکور ایتالیا هم دردسر ها خودش رو داره. خیلیا با وجود قبولی ویزاشون به موقع نمیاد و همه چی خراب میشه... بنظرم شما اول امسال تمام تلاشت رو بکن که در ایران قبول شی، نهایتا میتونی سال بعد تصمیم بگیری میخوای بری یا نه.
      یکی از دوستان بنده پزشکی بهشتی هست و اون هم بعد قبولی تصمیم گرفت بره کنکور ایتالیا بده و دو سالی که اینجا پزشکی خوند رو نادیده بگیره. شما فعلا امسال قبول شو، سال بعد تصمیم میگیری دوست من.
      خود من هم در مسیر کنکور موفق نبودم و میخوام یک شانس دیگه به خودم بدم.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط imsungirl : 15 آبان 1400 در ساعت 09:53

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      متاسفم اگه با تاپیکم باعث ناراحتیتون شدم..
      من هرگز هرگز هرگز نمیگم دانشگاه تهران مزخرفه یا مدرک ایران فاقد اعتباره یا هر چیز دیگه ای که بخواد دانشگاه تهران رو زیر سوال ببره..
      من باید تلاش کنم
      شب و روز درس بخونم
      که دانشگاه تهران قبول شم چون {بهترین دانشگاه پزشکی ایرانه}و من ارزش خیلی زیادی براش قائلم..
      ولی سوال من این بود
      من وقتی قراره اینقدر درس بخونم و فشار رو تحمل کنم بهتره نیست تحمل این فشار برای دانشگاهی با رنکینگ بهتر در سطح جهانی باشه؟
      همین بولونیایی که نام بردم و جز ۱۰۰ دانشگاه پزشکی برتر جهانه وقتی با هاروارد که رتبه ۱ جهانه مقایسه شه خب مسلما شکست میخوره ولی این دلیل نمیشه دانشگاه بولونیا دارای مدرک بی ارزش یا دانشگاهی دوزاری باشه..
      درمورد دانشگاه تهرانم دقیقا هدف و منظور من اینه
      پول هنگفت و من از اون دسته دانش آموزایی هستم که درمورد سهمیه دهم و یازدهم در کنکور سوال میکنم؟
      با این حساب شما هم از اون دسته آدمایی هستین که زود قضاوت میکنید(براساس صحبت هاتون این فکر کردم)
      شما مختارید تلاشتون رو برای هر دانشگاه یا هر موسسه تحقیقاتی ای کنید..من به عنوان یه نوجوون در آستانه جوونی که تا یک یا دو سال دیگه وارد اجتماع میشم خواستم از راهی که دارم در اون قدم میذارم مطمئن شم..
      بعد هم اینکه وقتی مدرک دکترای عمومی رو در ایتالیا بگیرم ایتالیا کشوریه که راحت اقامت میده و میتونم به عنوان یه دانشجوی عضو اتحادیه اروپا برای تخصص اقدام کنم
      شاید بگید تو رویام که دارم به۱۰ سال دیگه فکر میکنم ولی وقتی ۱۰ سال پیش رو با امروز مقایسه میکنم مطمئن تر میشم که باید برای ۱۰ سال بعد کشورم منتظر هر اتفاقی باشم..

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط not dead yet نمایش پست ها
      سلام بنده خودم هم به فکر داروسازی ایتالیا بودم، اما تا جور کنم شرایط مالی رو میفته سال بعد و تصمیم گرفتم امسال هم کنکور بدم چون کنکور ایتالیا هم دردسر ها خودش رو داره. خیلیا با وجود قبولی ویزاشون به موقع نمیاد و همه چی خراب میشه... بنظرم شما اول امسال تمام تلاشت رو بکن که در ایران قبول شی، نهایتا میتونی سال بعد تصمیم بگیری میخوای بری یا نه.
      یکی از دوستان بنده پزشکی بهشتی هست و اون هم بعد قبولی تصمیم گرفت بره کنکور ایتالیا بده و دو سالی که اینجا پزشکی خوند رو نادیده بگیره. شما فعلا امسال قبول شو، سال بعد تصمیم میگیری دوست من.
      خود من هم در مسیر کنکور موفق نبودم و میخوام یک شانس دیگه به خودم بدم.
      موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی که بخواد بره میره
      کاملا درست
      ولی نه منی که پام به عراق برای سفر زیارتی هم باز نشده چه برسه تفریحی برای بقیه کشور های مجاور و غول مرحله اخر مهاجرت و تحصیل..
      و مرحله دوم هزینشه..
      البته بنده نمیدونم شما چطور به این نتیجه رسیدین که من روی بستری از طلا میخوابم ولی به هر حال هزینه هم برام مسئله ست..
      و خواستم بدونم می ارزه این راه پر پیچ و خم رو برم؟
      یا به جای میان بر زدن با سر میوفتم تو چاه..

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن