خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

معرفی منبع ادبیات مناسب

سلام دوستان من تاپیک های بخش معرفی منابع فارسی رو خوندم ولی چیزی که می خواستم نصیبم نشد یا اگه پیدا شد مربوط به نظام قدیم بود پس گفتم کلا تاپیک جدید بزنم
      من الان یه کتاب ادبیات جامع میخوام با تست های قوی برای کنکور، خودم برای ادبیات موضوعی کتاب های هامون سبطی رو دارم به علاوه کتاب هزار تستش که به دردم نخورده چون بیشتر به نظام قدیم شباهت داره و سطحش هم بالاست. کتاب جامع میکرو هم داشتم که اصلا باب میلم نبود چون سوالاشو خیلییی خوب جواب می دادم ولی آزمون درصد خیلی پایین تری می گرفتم، سطحش پایین بود به نظرم. نشر الگوی مبحثی رو داشتم و کتاب آرایه اش رو اصلا دوست نداشتم چون یه خط توضیح داده بود با مثال و همه چیزش سربسته بود، کلا مبحثی روی همین کتابای سبطی تمرکز کردم. حالا یه چیز کنکوری قوی میخوام که جامع باشه و مبحثی هم نباشه، درس به درس طبق کتاب جلو بره خیلی بهتره. معرفی کنید لطفا
      ویرایش توسط Yuhan : 10 آبان 1400 در ساعت 21:54

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      سلام دوستان من تاپیک های بخش معرفی منابع فارسی رو خوندم ولی چیزی که می خواستم نصیبم نشد یا اگه پیدا شد مربوط به نظام قدیم بود پس گفتم کلا تاپیک جدید بزنم
      من الان یه کتاب ادبیات جامع میخوام با تست های قوی برای کنکور، خودم برای ادبیات موضوعی کتاب های هامون سبطی رو دارم به علاوه کتاب هزار تستش که به دردم نخورده چون بیشتر به نظام قدیم شباهت داره و سطحش هم بالاست. کتاب جامع میکرو هم داشتم که اصلا باب میلم نبود چون سوالاشو خیلییی خوب جواب می دادم ولی آزمون درصد خیلی پایین تری می گرفتم، سطحش پایین بود به نظرم. نشر الگوی مبحثی رو داشتم و کتاب آرایه اش رو اصلا دوست نداشتم چون یه خط توضیح داده بود با مثال و همه چیزش سربسته بود، کلا مبحثی روی همین کتابای سبطی تمرکز کردم. حالا یه چیز کنکوری قوی میخوام که جامع باشه و مبحثی هم نباشه، درس به درس طبق کتاب جلو بره خیلی بهتره. معرفی کنید لطفا
      به نظرم جامع مشاوران آموزش می‌تونه خوب باشه البته من نداشتم
      غیر از این میتونید از آزمون های گزینه دو و ماز استفاده کنید که سطح دروس عمومی این دو تا آزمون مثه کنکورهای اخیر هستش

یه تاپیک هستش دوستان زحمت زیادی کشیدن و منابع کنکور رو به طور واقعا کامل توضیح دادن میتونید استفاده کنید :

بررسی جامع کتب کنکوری بازار به صورت سطح بندی شده مناسب کنکور 1401 و 1402
      9/9/2022
      ویرایش توسط Meti81 : 10 آبان 1400 در ساعت 22:23

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین سعی کن اول اول کتاب قرابت سبطی رو بخونی...همه کتابای مبحثیش رو یهو باهم دیگه کار نکنی
      اول اول برو قرابتش رو بخون بعدا هم برو ارایه خود هامون یا هفت خوان رو بخون ولی کلا ارایه هفت خان>>>>ارایه هامون
      بعد هم اینکه مبحثیای نشر الگو رو فعلا بنداز دور مخصوصا ارایه و دستورش رو
      خلاصه بعد قرابت و ارایه اونوقت برو سراغ دستور هقت خوان
      من شخصا اول دستور هامون خوندم گیج شدم بعد دستور الگو خوندم رسما دیوانه شدم ولی دستور هفت خوان خیلی برام خوب بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بعد هم اینکه کتابهای الگو رو وقتی واقعا قوی شدی میتونی واسه تست استفاده بکنی
      اموزش داغانه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بعدم اینکه کتاب ۱۰۰۰ تست هامون اصلا منبع تستی جالبی نیست فقط میشه گف قرابتش خوب باشه برای تمرین و تکرار
      کلا فاز این کتاب نظام قدیمیه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بعدم اینکه بخوای درس به درس بخونی صرفا جنبه حفظی داره شاید تو ازمونای سطح پایین واست جواب بده برای کنکور که دیگه فقط لغات و تک و توک چند بیتش توی کتابه پاسخگو نیست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      چقد گفتم بعد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، منم اوایل یجوری بود برام موضوعی کار کنم اومدم یه دور بستم ادبیاتو (به جز دستور و آرایه) شمام بنظرم اینکارو کنی موتور ادبیاتت روشن میشه بعدش خودت میبینی کاری که حالا باید بکنی اینه بری تستای ترکیبی و جامع بزنی (چاره ای هم نیست برای درصد نجومیه:/ادبیات توی آزمون و کنکور باید زودتر رسید به مرحله تست جامع)
      اگه میخوای نهایت یه منبع درس به درس کار کنی که بنظرم اشتباهه، چون طراح کنکور درس به درس سوال نمیده، لغاتو تاریخو قرابتو و... یطوری میچینه توی سوال که بیشتر بین گزینه ها شک کنی اما توی منبع درس به درس مولف دستش باز نیست از هر دری توی تستاش استفاده کنه که نیازت برا کنکور رفع شه نهایت درسو با درسای قبلش که خوندی ترکیب میکنه، منبع موضوعی و جامع به چالش میکشونتت و به همچین تسلطی که کمتر بین انتخاب گزینه ها شک کنی میرسونتت
      از طرفی اینکه بیای اول یه دور لغات و معنی درسارو مرور کنی پیش نیاز تستای آرایه و دستورو اجرا کردی، توی معنیه جمله و بیت نمیلنگی
      منبع هم خیلی سبز جامع درس به درسه سطح تستاشم نه سخته(درس به درسه بالاخره)نه خیلیم آبکیه، جلد دومش که پاسخ تشریحیو درسنامس درسنامش نیاز آرایه و دستورتو رفع نمیکنه درواقع هیچ آموزشی نداره برا این دو مورد فقط آرایه و دستور جمله ها و بیتارو بررسی کرده، بعد از کار کردنش میتونی هفت خوان رو کار کنی یا هر منبع جامعی که خواستی که اگه هفت خوان داری صاف برو سراغ تستای جامعش برای لغات و املا و تاریخو قرابت باز نیا درس به درسارو بزن
      زیاد با فاز مشاوره قبل کنکور موافق نیستم:/ولی خب خودم با این روش راه اومدم گفتم شاید به درد توام خورد: )موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      ببین منم واقعا تو ادبیات همچین مشکلاتی داشتم و پارسال یه رویه و شروع کردم که متاسفانه دیر بود والان دارم کم کم نتیجه هاشو میبینم ،برنامم این بودتوجه این برنامه شخصی ادبیات من بود ...!! لزوما شاید شما نخوره)
      1.قرابت :تصمیم گرفتم قرابتو موضوعی کار نکنم وزیاد سمت درسنامه مفاهیم نرم ،فقط اولش فصل1 هامونو خوندم بعدش از خیلی سبز جامع وقرابت مشاوران تست درس به درس میزدم همراه با مطالعه ابیات ومفاهیم کتاب
      2. دستور :پیشنهاد میکنم اصلا سمت هامون نری تو این و کاملا منحرف میشی،و بهترین راه خلشم مطالعه سریع درسنامه های الگو و تست زنی مکرره(از کتابا وازمون های مختلف)
      3. ارایه:به نظرم کسی که یکی دو دور کتاب هفتخوان خیلی سبزو کار کنه و پیشرفت نکنه خیلی ......
      همین....!! برای لغت واملام فرقی ندارن کتابا بین الگو وهفتخوان ...
      کتاب تست مناسب :تیزشیم مشاورن برای روز قبل ازمونا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن