خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 191
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

شما دو جناب محترم
      حواسم هست نه تاپیک مصاحبه زدید نه تاپیک امیرنامه ای مبین نامه ای چیزی

تا وقتی که حداقل یه تاپیک با محتوای درسی یا اشتراک گذاری تجربیات نزنید من ولتون نمیکنم
      داش لطف داری . ولی در سطح مصاحبه نیستم من
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امید خان نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      اگر اخبار اخیر حوزه پزشکی رو دنبال کرده باشید، می بینید که کمپینی راه انداختن که با طرح افزایش ظرفیت پذیرش پزشکی مخالفت شدیدی شده.
      عجیبتر اینکه بعضی از دانشجوهای پزشکی و تمام رواسای دانشگاههای پزشکی با این طرح مخالفن

یه بسیج دانشجوی یکی از دانشگاها هم بوده که با این طرح موافق بود، روز بعد از زدن بیانیه، یه موتور سواری میره و تهدیدش میکنن.و گفته حمله هم کردن بهش.

دلایلی هم که اوردن عمدتا کمبود امکانات اموزشیه که قابل حله.(یکی از اعضای وزارت بهداشت گفت که حدود 200 مزکر ناقص درمانی در کشور داریم که مخواییم اونارو کامل کنیم.)
      -------------------------------------------------------------------------------------------------
      اینو بدونید،، هر سالی که از الان بگذره نیاز کشور به نیروی پزشکی دندان و پرستاری و کلا درمانی زیاد میشه.
      چرا؟
      چون داریم وارد پیری جمعیت افراد دهه ی 60 و 70 میشیم.که میدونید پیک جمعیتی کشور عمدتا مال این دو دهه هستش.حداقل جمعیتی که گفتن تو این دو دهه داریم،، 20 ملیون نفره.

-------------------------------------------------------------------------
      براتون از اشتباهای پزشکی و بلاهای که سر دوستام و همشهریهام آوردن می تونم بگم که چی ها گذشته بهشون.
      ----------------------------------------------------------------------------------
      اگه دوس داشتید برید کمپینشون و نظر بدید تیشه به ریشه خودشون و ما نزنن.
      سرچ کنید ( کارزار مخالفت با طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی)
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------
      واقعا چرا؟؟
      چرا خود دانشجوی پزشکی باید بیاد و مخافت کنه با این طرح؟یعنی مردم و سالامت اونها براشون ارزش نداره؟

ایا اینها جز همونایی هستن که بهشون میگن م.ا.ف.ی.ا؟؟
      یعنی خود اون دانشجوعه هم جز این هاست؟ یا نمی دونه داره چکار میکنه؟
      سلام
      تو همون omid2s نیستی که چند هفته پیش اخراج شد؟
      ادبیاتت که همونه چه تو این تاپیک چه تاپیک تاثیر معدل
      راجع به رئیسی و مبارزه با فساد و این جور چیزا صحبت میکردی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تاپیک رو تموم کنین. فقط حاشیست و هیچ چیز مفیدی ازش در نمیاد.
      بیخیال این چیزا بشین و برید سر درستون. من اگه الان کنکوری بودم اصلا از این طرحا خبر هم نداشتم‌. فقط درستون مهمه. و لا غیر.
      موفق باشید همگی.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امید خان نمایش پست ها
      حاجی منم میخام مث اون 600هزار نفر پزشکی بیارم اگه اشکالی نداره
      خو وقتی این رشته ها رو میخام , در اینده اگه قبول بشم , کار و زندگیم به این مصوبه ها ربط پیدا میکنه.
      هدفمم دونستن اینده این رشته ها با این مصوبه ها و....هست.
      چارتا حرف یاد بگیریم.چارتا چیز بیشتر بفهمیم.
      سوالای دیگه ای هست درخدمتم.
      دنبال حاشیه و جو دادن و اینا هم نیستم.
      اگرم موافق تاپیک نیستید بگین ببندنش.دوس ندارم کسی ناراحت بشه.
      کارتو الان درس خوندنه
      صرفا داری فاز ادمی که میخونه رو یا فاز ادمی که قبول شدن براش مهمه رو در میاری
      غیز اینه تراز ازمون یا درصداش رو رو کن ؟؟
      کسی که الان ترازش رو 6500 تو کانون به هیچ عنوان نمیدونه اینجایی هست به هیچ عنوان به هیچ جاش نیست تو توییتر چی میگذره به هیچ عنوان تو اینستاگرام پلاس نیست
      به هیچ عنوان به هیچ جاش نیست اینده مملکت به سمت پیری میره یا چی
      هیچ کدوم اینا واسه کسی که میخواد قبول بشه هیچ ربطی نداره ...
      میدونی چی ربط داره ؟؟اینکه اگه ظرفیت رو کنند 100 نفر هم یکیش باید من باشم
      اینکه امروز جا داشت بجا 10 ساعت 12 ساعت بخونم
      اینکه امروز سرعت و پرت کاریم رو بیارم پایین بجا 300 تا 400 تا تست بزنم

حالا تصمیم با خودت (وهمه کسایی که دارن این تاپیک رو میخونن و کنکورین ) بشینی خودت سر خودت رو شیره بمالی که اقا من دارم در راستای هدفم کار میکنم و بشینی این گلوازه ها رو بنویسی
      در حالیکه تنها کاری که میکنی مثل یه ادم ترسو و لوزر از فشار کاری و درسی فرار میکنی
      یا نع بشینی این حرفا رو بگذاری کنار بگی 8 ماه هم خیلیه اگه تا الان نخوندم مطمعنا جا هست واسه قبول شدن و بشینی ماتحتت رو تحت فشار بگذاری تا قبول شی
      .

you can't kill spirit even if you try too​

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان-رفقا,کنکوریا;; &چرا حرص میخورید؟ فقط ازتون نظر خواستم.ماتحت چیه, ادا در اوردن کدومه؟حاشیه کجا بود؟من به ترازو خوندنو نخوندن و اینا چکار دارم؟بچهایی امدن خیلی خوب نظر دادن و دمشونم گرم; بیشتر شما هم که نیومده به توپ بستید تاپیکو که./ لطفا فقط نظر در مورد سوالم بدید و لاغیر.برا خودتون و انجمن حاشیه درست نکنید و بحث رو نبرید به چی میدونم تراز و ازمونو درس و حاشیه و بورس اینها که یه دوستی گفته تو نظرات قبلی.دوست ندارید مجبور نیستید هر حرفی رو بزنید.
      یه چیز دیگه# کسی که میاد اینجا لزوما درس نخونه؟کسی یم که نمیاد درس خونه؟ کسی که میره فضای مجازی درس نخونه؟
      شگفتا از صحبتا

مچکراز دوستانیکه حاشیه درست نمیکنن

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      تاپیک کاملا بوی حاشیه میده اگر پول داشتن و عرضه که بتونن امکانات لازم مهیا کنن افزایش هم بدن هیچ مشکلی نیست اینا همش حرف چرت بدونه پایه هست همه اینا پول می خواد دولت پولشو داره؟ اگرداشت وضع بورس دلار و...اینجوری نبود بلاخره کشورهای دیگه هم مانفت و پولشونو میدیم ی ذره درک داشته باشین متوجه مسخره گی میشین الا ی سایت واس اموزش چهار تا درس ابتدایی که اصلا به پزشکی ربطی نداره ندارن ی روز میریم سایت قطع ی روز استاد چص کرده نمیاد ی روز دانشگاه نتش خرابه کلا هیچی که نفهمیدم از درساش
      درکل این کارا وجود می خواد که اینا ندارن
      فقط بورس دلار رو فهمیدم از این نظر.دوسه بار سعی کردم بخونم ولی متوجه نشدم چی میگه.یکی ترجمه کنه چی گفته دوستمون

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      این تاپیک رو تموم کنین. فقط حاشیست و هیچ چیز مفیدی ازش در نمیاد.
      بیخیال این چیزا بشین و برید سر درستون. من اگه الان کنکوری بودم اصلا از این طرحا خبر هم نداشتم‌. فقط درستون مهمه. و لا غیر.
      موفق باشید همگی.
      همین بی خبری هاست که الان اعتراض و امضا خیلی کمی برا مخالفت با اون طرح تاثیر قطعی شده.حدود 1میلیون کنکوری هست و کلی هم دهم یازدهمی .پس اینا کجان که اعتراض نمیکنن به این طرح بیخود و فاجعه بار.اینده میخای باید براش تلاش کنی و بجنگی و صداتو بگوش مسیولین برسونی.
      همین جوری پیش بره و اعتراض نکن و صدا از کسی در نیاد, عین موز طرح تو آستین همه رفته
      ویرایش توسط امید خان : 13 آبان 1400 در ساعت 14:40

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      سلام
      تو همون omid2s نیستی که چند هفته پیش اخراج شد؟
      ادبیاتت که همونه چه تو این تاپیک چه تاپیک تاثیر معدل
      راجع به رئیسی و مبارزه با فساد و این جور چیزا صحبت میکردی
      سلام.مبارزه با فسادنه حاجی من نیستم.
      تشابه اسمیه .این چیزارو داره متاسفانه
      من اگه بودم حداقل اسممو یه چی دیگه می گذاشتم شک نکن
      ویرایش توسط امید خان : 13 آبان 1400 در ساعت 14:38

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امیدوارم که رشته پزشکی مثل وضع الان مهندسی نشه که این دانشجوهای پزشکی از کار تدریس بکشن بیرون و به طبابت شون برسن. شانس نداریم، فردا می بینم فوق تخصص ریه میاد زیست کنکور تدریس میکنه.
      قبلا هم یبار گفتم که اگه مثل رشته های مهندسی و علوم پایه ، علمی کاربردی و پیام نور هر دهاتی ارائه شون میداد، الان هر خانواده یه پزشک داشت و بحث (پزشکان بیکار) نقل مجالس بود.
      قرار نیست که اگه پزشک ها زیاد بشن، حقوق شون کم بشه. مطمئن باشید که پزشکان همواره بالاترین حقوق های جامعه رو میگیرن و کاملا حق شونه اما این زیرابی رفتن ها و درآمد های هنگفت و... دیگه خبری نیست. البته این موضوعات میره تو نظام سرمایه داری و... که بحث تخصصی میشه و برای بچه های انجمن نیست.

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معاونت آموزشی وزارت بهداشت در بخشنامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد: ظرفیت درخواستی خود برای کنکور سراسری ۱۴۰۱ را با رویکرد «تعدیل ظرفیت» نسبت به سال های گذشته اعلام کنند

در این بخشنامه به دو بخش آزمون سراسری و پذیرش کاردانی با سوابق تحصیلی اشاره شده است.

در بخش آزمون سراسری بر تنظیم ظرفیت پذیرش دانشجو آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ بر اساس مطالعات برآورد نیروی انسانی و با رویکرد تعدیل ظرفیت ها تاکید شده است.

۱- در تنظیم ظرفیت پذیرش دانشجو آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ بر اساس مطالعات برآورد نیروی انسانی و همچنین تفاهم نامه های منعقد شده بین روسای کلان مناطق آمایشی و معاونت آموزشی وزارت بهداشت با رویکرد تعدیل ظرفیت ها (با توجه به ضریب خودکفایی) نسبت به سنوات گذشته عمل خواهد شد.

۲- در صورت درخواست ظرفیت پذیرش برای رشته های تحصیلی جدید، پیشنهاد می شود از هم اکنون دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی طبق روال شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور، درخواست خود را به دبیرخانه شورا ارسال کنند.

در بخش پذیرش کاردانی بومی با سوابق تحصیلی به موضوع اخذ تاییدیه از معاونت های بهداشت و توسعه و امکان جذب در مراکز بهداشتی و درمانی اشاره شده است./مهر

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منظور از تعدیل ظرفیت چیه؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin8787 نمایش پست ها
      منظور از تعدیل ظرفیت چیه؟
      افزایش ظرفیت محدود
      یعنی خیلی کمتر از سالی ۳۰۰۰ نفر که مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کردند
      به نظر من هم افزایش ظرفیت عالیه اما باید منطقی باشه
      طرح مجلس یکی از بندهاش انتقال بخشی از ظرفیت های پزشکی به وزارت علوم بود که به نظر من افزایش ظرفیت این مدلی خیلی کار فاجعه باری هستش ، اگر افزایش ظرفیتی هم باشه باید از طریق دانشگاه های علوم پزشکی باشه . یعنی وزارت بهداشت .
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
      ویرایش توسط Amir_H80 : 13 آبان 1400 در ساعت 15:13

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1234 نمایش پست ها
      امیدوارم که رشته پزشکی مثل وضع الان مهندسی نشه که این دانشجوهای پزشکی از کار تدریس بکشن بیرون و به طبابت شون برسن. شانس نداریم، فردا می بینم فوق تخصص ریه میاد زیست کنکور تدریس میکنه.
      قبلا هم یبار گفتم که اگه مثل رشته های مهندسی و علوم پایه ، علمی کاربردی و پیام نور هر دهاتی ارائه شون میداد، الان هر خانواده یه پزشک داشت و بحث (پزشکان بیکار) نقل مجالس بود.
      قرار نیست که اگه پزشک ها زیاد بشن، حقوق شون کم بشه. مطمئن باشید که پزشکان همواره بالاترین حقوق های جامعه رو میگیرن و کاملا حق شونه اما این زیرابی رفتن ها و درآمد های هنگفت و... دیگه خبری نیست. البته این موضوعات میره تو نظام سرمایه داری و... که بحث تخصصی میشه و برای بچه های انجمن نیست.
      درسته.الان نگاه کنی هر کسی و ناکسی اومده داره مشاوره کنکور و برنامه ریزیو اینا میده.اکثرا هم پردیس پولی هستن
      بنظرم یه نهادی ارگانی چیزی باید اینارو سرسامان بده نذار هرکسی تا دانشجو پزشکی شد سریع بیاد پیج مشاوره بزنه.
      )))))))))))))))))))))))))
      اون بحث رشته های مهندسی که اون بلا سرشون اومد, برا این بود که دانشگا ازاد و پیام نور تو هر شهرستانی دانشگا دارن و هرکلاسی هم حداقل 32 نفر پذیرش دارن.تعداد دانشگاهای پیام نور و ازادم که زیاده.&
      البته کار هم برا رشتهای مهندسی نبود و الانم کم هست.یعنی صنعت ما پیشرفتش کم بوده و هست و نیاز به مهندسم خیلی کمه.
      /////////////////////////
      اما نیاز به نیروی درمانی همیشه و تا ابد هست.اونم کشور ما که کم کم داره بسمت پیری میره
      اما خداروشکر پزشکی و این رشتها پذیرشش رو حساب کتاب بود و یلخی پذیرش نکردن.و پذیرش رو دیگه ندادن به شهرستانها.
      یه بحثی هم هست یه جایی دیدم یه نفر گفته باید همه بتونن برسن به علاقشون و برن اون چیزی که میخان.و موافق افزایش ظرفیت بود.بنظرم اینا باید افزایش بدن ظرفیتو, اما نه دیگه در حد 100 نفر هر کلاسی رو و اینکه از خارج پزشک بیارن.
      20 نفر ظرفیت که سالهای قبل بود برا ما که سهمیه نداریم , قبول شدن مارو سخت میکنه با وجود 20 و چند جور سهمیه.بنظرم باید یه افزایش ظرفیت مهندسی شده بدن.البته امسالم نگا کردم دفترچه انتخاب رشته رو,بعضی دانشگا دولتیا تا 84 نفرم ظرفیت داده بودن.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      افزایش ظرفیت محدود
      یعنی خیلی کمتر از سالی ۳۰۰۰ نفر که اعلام کردند
      به نظر من هم افزایش ظرفیت خیلی خوبه اما باید منطقی باشه
      طرح مجلس یکی از بندهاش انتقال بخشی از ظرفیت های پزشکی به وزارت علوم بود که به نظر من افزایش ظرفیت این مدلی خیلی کار فاجعه باری هستش ، اگر افزایش ظرفیتی هم باشه باید از طریق دانشگاه های علوم پزشکی باشه . یعنی وزارت بهداشت .
      تعدیل یعنی همون کم کردن.افزایش یعنی اصلا نداره.
      .البته هنو باید ببینیم چی میشه این افزایش ظرفیت
      ."اون مجلسم و شورا ع ا ف هم توجه کنید هروقت یه مصوبه دادن, فرمالیته بوده.روش کار نکردن درست.بعدش درستش کردن و به اصطلاح اخبار چکش کاریش میکنن._ایشالا اتفاق خوب برا همه بیفته و مصوبها هم اصلاح بشن و کارا بنفع ما پیش بره.
      ممنون بچه ها.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من دارم به اون خانواده ی محرومی فکر میکنم که یا هزینه ی درمان خودشون و بچه هاشون رو ندارن یا اگه پولش رو جور کنن تا صدها کیلومتری شون پزشک خوب ندارن و باید بیان در راهروهای نزدیک بیمارستان های شهر های بزرگ چندین روز بمونن تا مریض شون مرخص بشه .
      بهداشت و درمان، نیازهای اولیه انسان ها هستند. با نیاز مردم قمار نکنید. فقط همین

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن