خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
    نمایش نتایج: از 181 به 191 از 191
    1. Top | #181
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

اولا من تاپیک حاشیه ای نزدم و فعالیت و دفاعی از هیچ ساید و طرفی نکردم ، درحد دو سه تا پست نظر شخصی خودم رو گفتم و نه وارد بحث شدم و نه دفاعی کردم
      دوما شما بی هیچ دلیلی از همون اول منو با هرلفظی که دلت خواسته خطاب کردی ، دزد و کلاه بردار و بی اخلاق و منفعت طلب و گروگان گیر مردم و بی ثمر کننده ی تلاش دانش آموزا و مافیا و دروغگو و ... "امثال شما پزشکا" هم که اوفتاده رو زبونت
      شما اینجا راجب به انحصار پزشکی صحبت نمیکنی ، حداقل هربار که من اومدم داشتی پزشکا رو هرطور که تونستی میکوبیدی این مدت هم بارها به شرف و شخصیت خود من توهین های مختلفی کردی

من اومدم دیشب داخل این تاپیک فقط گفتم دوتا تاپیک هم نام و هم راستا درمورد این موضوع زده شده ، حداقل یکی رو آپ کنید نه اینکه هردوتاش رو ، شما برگشتی میگی دارم از انحصار پزشکی دفاع میکنم ؟ چه ربطی داشت ؟ شما کارت از همون اول سیاه نمایی بوده من نه از چیزی دفاع کردم و نه بحثی توی این زمینه با کسی کردم ، بشین صدتا از این تاپیکا بزن و توش بحث کن

یجوری خطاب میکنی و دور ورداشتی و متهم میکنی انگار من دارم قانون میذارم یا من این تاپیک هارو زدم و دارم بحث میکنم

توضیح دادن بی فایده ست
      آخرین بارت هم باشه لفظ امثال شما پزشکا یا هر لفظ توهین آمیز دیگه ای رو به ناحق و دروغ به من نسبت میدی
      دیگه هم حرفی با شما ندارم
      خیر پیش
      سلام خوبی زیرو جان؟ فک کنم اسمت محمدحسین بود اگه درست یادم مونده باشه
      اولا قبل هرچیزی بگم من به بودن تو تو این جمع افتخار میکنم که تونستی به خیلیا کمک کنی و شخصا خودم پیگیر تاپیکاتم و میدونم مثل من یکی از عاشقان حیطه رفتاری. من تو حوزه علوم شناختی و شما فک کنم سایکیاتری جزو علاقه مندی هات بود
      خب با این تفاسیر فک کنم بتونی رفتار این دوستمونو تحلیل کنی نه؟و اگه درست تحلیل کنی نباید بهش خیلی بها بدی
      ایشونو بخوام تفسیر کنم چون خیلی به روانکاوی مسلط نیستم ولی میدونم رفتارشون در طبقه بندی دی اس ام فایو جزو انواع سادیسم یا مازوخیسم احساسی طبقه ندی بشه ولی از نظر اعصاب شناختی بگم ایشون فقط دنبال اینه یه حرفی بزنه و مهم نیست حق طرف کی باشه ولی حقو به طرف خودش بده تا همین کار یباعث شه یکم دوپامین تو مغزش ترشح شه و حس برتری و خوشحالی کنه
      میدونی یاد اون داستان معروف میفتم ((گویند روزی میان خر و گرگ مجادله ای بر سر رنگ علف آغاز شد .خر گفت علف آبی رنگ است و گرگ میگفت سبز رنگ است .به ناچار نزد شیر سلطان جنگل رفتند و نظر وی خواستند ناگاه شیر دستور داد تا گرگ را به زندان بیاندازند اما گرگ رو به شیر کرد و گفت: مگر علف سبز نیست؟ چرا مرا به زندان می اندازی؟ شیر رو به گرگ گفت: من هم میدانم علف سبز است اما از آنجا که با خر مجادله کردی تو رابه زندان می اندازم تا عبرت سایرین گردد که با خر جماعت بحث نکنند...))
      خب وقتی یکی خودشو زده به خریت و حتی معنی انحصار رو نمیفهمه باهاش چه بحثی داری؟ انحصار یعنی دست یه عده خاص بودن یعنی یجورایی مثل دوران قاجار که فقط یه طیقه خاص میتونستند درس بخونند حال اینکه شرایط تو کنکور این نیست و یه روستایی فاقد امکانات که تو طویله درس میخوند میتونه پزشک بشه و حتی اسطوره کنکور 88. الان دوستمون میگه اون رستگار رحمانی واسه 88 عه امار جدید اینو نمیگه منم بهش میگم اخه خیار جون برو امار 1400 رو ببین که چقدر افراد روستایی از منطقه 3 فاقد امکانات رفتند پزشک شدند این اسمش انحصاره؟
      امثال اینا زیرو جان از تلاش میترسند چون کسی که پزشکی بخواد میدونه طبق آمار کنکور 99.5 درصد افراد شرکت کننده به پزشکی نمیرسن و شانس رسیدنم به پزشکی زیر 0.5 درصده حالا اگه ظرفیتم ببرن بالا شاید بشه زیر 1 درصد.
      خب وقتی کنکور اینطور بیرحمانه الک میکنه کسی که دنبال پزشکیه میره بشینه درسشو بخونه تا جزو یک درصد بشه یا میاد تو انجمنی که صداش به گوش هیشکی نمیرسه جزو حاشیه بازی شه؟
      امثال اینا چون به جایی نرسیدن میان سقف ارزوهاشونو کوتاه میکنن و اون رویای بالا دستی رو مسخره میکنن مثلا من میخوام به بنز برسم ولی نمیتونم حالا میام مسخرش میکنم که نه فلانه و بهمان
      این اتفاقا جزو مکانسیم های دفاعی مغزه زیرو جان و میدونم حتما دربارش خوندی و من به این دوستمون حق میدم چون ترسیده و ذهنش داره با مکانیسم دفاعی طنز اونو دور میکنه از واقعیت
      حالا زیرو جان ازت یه سوال دارم بهتره با اینجور آدما بحث کنیم و اعصاب و روان خودمو خراب کنیم و انرژی منفی به خودمون بدیم و از اهدافمون دور بمونیم یا نه کمکشون کنیم؟ کمک هم منظورم مستقیم نیست بریم به اهدافمون برسیم کسب تجربه کنیم عالی که شدیم بتونیم به امثال اینا کمک کنیم
      نظرت چیه؟

2. Top | #182
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها

اولا قبل هرچیزی بگم من به بودن تو تو این جمع افتخار میکنم که تونستی به خیلیا کمک کنی و شخصا خودم پیگیر تاپیکاتم و میدونم مثل من یکی از عاشقان حیطه رفتاری. من تو حوزه علوم شناختی و شما فک کنم سایکیاتری جزو علاقه مندی هات بود
      خب با این تفاسیر فک کنم بتونی رفتار این دوستمونو تحلیل کنی نه؟و اگه درست تحلیل کنی نباید بهش خیلی بها بدی
      ایشونو بخوام تفسیر کنم چون خیلی به روانکاوی مسلط نیستم ولی میدونم رفتارشون در طبقه بندی دی اس ام فایو جزو انواع سادیسم یا مازوخیسم احساسی طبقه ندی بشه ولی از نظر اعصاب شناختی بگم ایشون فقط دنبال اینه یه حرفی بزنه و مهم نیست حق طرف کی باشه ولی حقو به طرف خودش بده تا همین کار یباعث شه یکم دوپامین تو مغزش ترشح شه و حس برتری و خوشحالی کنه
      میدونی یاد اون داستان معروف میفتم ((گویند روزی میان خر و گرگ مجادله ای بر سر رنگ علف آغاز شد .خر گفت علف آبی رنگ است و گرگ میگفت سبز رنگ است .به ناچار نزد شیر سلطان جنگل رفتند و نظر وی خواستند ناگاه شیر دستور داد تا گرگ را به زندان بیاندازند اما گرگ رو به شیر کرد و گفت: مگر علف سبز نیست؟ چرا مرا به زندان می اندازی؟ شیر رو به گرگ گفت: من هم میدانم علف سبز است اما از آنجا که با خر مجادله کردی تو رابه زندان می اندازم تا عبرت سایرین گردد که با خر جماعت بحث نکنند...))
      خب وقتی یکی خودشو زده به خریت و حتی معنی انحصار رو نمیفهمه باهاش چه بحثی داری؟ انحصار یعنی دست یه عده خاص بودن یعنی یجورایی مثل دوران قاجار که فقط یه طیقه خاص میتونستند درس بخونند حال اینکه شرایط تو کنکور این نیست و یه روستایی فاقد امکانات که تو طویله درس میخوند میتونه پزشک بشه و حتی اسطوره کنکور 88. الان دوستمون میگه اون رستگار رحمانی واسه 88 عه امار جدید اینو نمیگه منم بهش میگم اخه خیار جون برو امار 1400 رو ببین که چقدر افراد روستایی از منطقه 3 فاقد امکانات رفتند پزشک شدند این اسمش انحصاره؟
      امثال اینا زیرو جان از تلاش میترسند چون کسی که پزشکی بخواد میدونه طبق آمار کنکور 99.5 درصد افراد شرکت کننده به پزشکی نمیرسن و شانس رسیدنم به پزشکی زیر 0.5 درصده حالا اگه ظرفیتم ببرن بالا شاید بشه زیر 1 درصد.
      خب وقتی کنکور اینطور بیرحمانه الک میکنه کسی که دنبال پزشکیه میره بشینه درسشو بخونه تا جزو یک درصد بشه یا میاد تو انجمنی که صداش به گوش هیشکی نمیرسه جزو حاشیه بازی شه؟
      امثال اینا چون به جایی نرسیدن میان سقف ارزوهاشونو کوتاه میکنن و اون رویای بالا دستی رو مسخره میکنن مثلا من میخوام به بنز برسم ولی نمیتونم حالا میام مسخرش میکنم که نه فلانه و بهمان
      این اتفاقا جزو مکانسیم های دفاعی مغزه زیرو جان و میدونم حتما دربارش خوندی و من به این دوستمون حق میدم چون ترسیده و ذهنش داره با مکانیسم دفاعی طنز اونو دور میکنه از واقعیت
      حالا زیرو جان ازت یه سوال دارم بهتره با اینجور آدما بحث کنیم و اعصاب و روان خودمو خراب کنیم و انرژی منفی به خودمون بدیم و از اهدافمون دور بمونیم یا نه کمکشون کنیم؟ کمک هم منظورم مستقیم نیست بریم به اهدافمون برسیم کسب تجربه کنیم عالی که شدیم بتونیم به امثال اینا کمک کنیم
      نظرت چیه؟
      سلام
      مرسی بابت لطفت شما خودت بزرگ مایید ، منم پست هاتون رو میخونم و از مطالب خوبت استفاده میکنم

اره حرفات درسته
      ولی خب مشکل اینجاست من توی این بحث نه مخالف کسی هستم و نه کلا کاری با بحث دارم

صرفا اومدم دیشب گفتم ، بین دوتا تاپیکی که زده شده حداقل یکی رو آپ کنید و اگه صحبتی دارید داخل یه تاپیک باشه نه اینکه چندتا چندتا تاپیک حاشیه ای با موضوع مشابه بزنید و آپ کنید
      من این حرف رو زدم
      و این پاسخ رو گرفتم = http://forum.konkur.in/thread77036-12.html#post1756796

درگذشته هم بدون اینکه کاری با این کاربر داشته باشم از طرفش انواع اقسام حرفا بهم زده شده و سعی کردم بفهمونم من نه مخالف کسی هستم نه توی این بحث شرکت دارم و نه از سایدی دفاع میکنم اما فهمیدم هرچقدرم توضیح بدم بازم فایده نداره و طرف کلا....

درسته
      بی خیالش بریم دیگه این داستان ارزش کش دادن نداره

مرسی ازت
      موفق باشی

ویرایش توسط Zero_Horizon : 27 آبان 1400 در ساعت 12:16

3. Top | #183
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      صرفا یه پیشنهاده (میتونید به کتف بگیرید و ادامه بدین یا کمی فکر کنید)
      این موقع سال پیگیر این قضایا بودن مصداق پرداختن به ت.خم چپه !
      ولی بهتره به ت.خم چپ تون نپردازید وقت برای پرداختن بهش زیاده، فلذا به ۲-۳ تا تست بیشتر زدن و نیم ساعت تمرین درک مطلب زبان برسید. راستش قرار نیست با اضافه شدن ظرفیتا آینده تون رویایی یا قبولی تون تضمین شده باشه. کسی که با رتبه ۵۰۰۰ پشت کنکور میمونه فرقش با کسی که ۳۰۰۰ میاره و میره دانشگاه تو همین موقعیتای کوچیک گند نزدنه. شما برای فرار از درس که وظیفه اصلیتونه، 40 ورق تاپیک پر می کنید ولی تهش در بازه اعلام نتایج انتخاب رشته در حالی که سایت sanjesh.org رو باز کردین و خدا خدا میکنید قبول شده باشم یه انگشت وسط بزرگ از مانیتور یا موبایل تون میزنه بیرون و می بینید که افزایش ظرفیتی در کار نبوده یا اگرم بوده اونقدری که ریــدمان این روز ها رو جمع آوری کنه نبوده. ته این قصه ها همیشه معلومه.
      درگیر کوچک ترین حاشیه شدن جوابش یه چیزه=
      44.png
      آره زندگی تا حدودی صفر و یکی نیست
      ولی کنکور دقیقا یه سیستم صفر و یکیه تـخمیه کاری نداره تو 5200 شدی یا 2500 یه نگاه میندازه به انتخابای اونایی که رتبه شون بهتر از تو شده.
      اگه کامل خواسته سنجش رو براورده کرده باشی یک می شی اگه حتی 99 درصد راه رو رفته باشی و یه درصد رو تو اینجور تاپیکا سوخت کرده باشی میشی صفر.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #184
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال نسبت به پارسال ۱۰۰۰ تا افزایش ظرفیت داشتیم پارسال به زور با ۳۰۰ منطقه دو پزشکی ایران قبول شدن ولی امسال با ۵۰۰ ۶۰۰ هم قبولی داشت همین بهترین انگیزس

5. Top | #185
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      امسال نسبت به پارسال ۱۰۰۰ تا افزایش ظرفیت داشتیم پارسال به زور با ۳۰۰ منطقه دو پزشکی ایران قبول شدن ولی امسال با ۵۰۰ ۶۰۰ هم قبولی داشت همین بهترین انگیزس
      پارسال با ۴۸۰۰ منطقه دو داروسازی قبول شدن
      ولی امسال تا۴۱۰۰
      منطقه یک هم قبولیا بدتر از هرسال بود
      حالا باز بگو افزایش ظرفیت داشتیم
      اینم فقط حرف من نیس
      ادمای باسواد و پیگیری مثل بهمنی هم همینو گفتن

6. Top | #186
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا لعنت کنه باعث و بانی این تاپیک و رو !

7. Top | #187
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      نامه دکتر مرندی رییس فرهنگستان علوم پزشکی و تیم پزشکی رهبری به رییس‌جمهور جمهور طرح افزایش ظرفیت ها از دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی خارج شود.مطمئن باش این طرح هیچ وقت تصویب نمیشه.دکتر کوهپایه زاده دبیر شورای گسترش بهداشت در برنامه صبح بخیر ایران وزیر بهداشت قطعا مسولین را قانع خواهد طرح افزایش ظرفیت ها غیر قابل اجراست و به مصلحت کشور نیست.. به زودی این بساط جمع میشه . ظرفیت هزار برابر کنند تو یکی قبول ‌نمی شی
      دوست گلم
      شما انگار از مساله خیلی فاصله داری.
      موضوع حذف این طرح یا انجام شدنش نیست.
      خیلی چیزها حق بودن ولی اجرا نشدن. خیلی چیزها هم ناحق بودن ولی اجرا شدن.
      مهم اینه که از ناحق دفاع نکنیم.
      اتفاقا تمام بحث من اینه که منفعت شخصی را معیار درست و غلط بودن یک کار ندونیم.

8. Top | #188
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها

نظرت چیه؟
      شما یکی از مودب های این فروم هستید. امیدوارم به این طرز حرف زدنتان افتخار کنید. و دوستتون زیرو جان هم که همش جیغ می زنه به من توهین شد، واکنش مثبتی به حرفهای شما داره و از شما تشکر کرده که به من توهین کردی. امیدوارم در کنار هم به اخلاقتان بنازید. کسی مجبورتان نکرده نظر بدهید. البته با اون قسمت حرفت موافقم که گفتی به روانکاوی مسلط نیستی.

9. Top | #189
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh81 نمایش پست ها
      پارسال با ۴۸۰۰ منطقه دو داروسازی قبول شدن
      ولی امسال تا۴۱۰۰
      منطقه یک هم قبولیا بدتر از هرسال بود
      حالا باز بگو افزایش ظرفیت داشتیم
      اینم فقط حرف من نیس
      ادمای باسواد و پیگیری مثل بهمنی هم همینو گفتن
      رتبه تو زیر گروه مهمه اینایی که من گفتم تو زیرگروه یک بود داروسازی میره زیرگروه ۲ بعد من به افزایش ظرفیت پزشکی اشاره کردم ن داروسازی
      دفترچه انتخاب رشته ۹۹ و ۱۴۰۰ بزار کنار هم افزایش ظرفیت ببین
      علیرضا افشار هم تو چنلش دقیقن همینو گفت همه گفتن طبق دفترچه مشخصه

10. Top | #190
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بقیه چقدر سخت میگیرن ی تاپیکه چهار نفرم دارن نظر میدن مگه مجبوری همه تاپیکارو باز کنی که به حاشیه بری خیلی جوگیر رفتار میکنن بعضیا شل کنین کسی با کسی دعوا نداره

11. Top | #191
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      بقیه چقدر سخت میگیرن ی تاپیکه چهار نفرم دارن نظر میدن مگه مجبوری همه تاپیکارو باز کنی که به حاشیه بری خیلی جوگیر رفتار میکنن بعضیا شل کنین کسی با کسی دعوا نداره
      کاملا حق با شماست. متاسفانه همه درکشون اینقدر بالا نیست.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن