خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور سوم همزمان با دانشجو بودن

خیلی ممنون میشم اگ در مسیر کنکور موفق شدید یا تجربه دارید لطف کنید به من راهنمایی بدید.
      به طور خلاصه از شرایطم اگه بخوام بگم، من سال اول بعد تعطیلی مدارس واسه کرونا، یعنی اسفند، دیگه درس نخوندم تا شاید یکی دو هفته به کنکور و رتبم هم جالب نشد. 10هزار تجربی منطقه یک شدم.
      سال دوم دو سه ماه اخر شروع کردم با ساعات مطالعه حدود 6 ساعت و 4600 شدم.
      امسال انتخاب رشته کردم و رفتم دانگاه اما شبانه زدم و بعد از ورود فهمیدم این رشته چیزی نیست که من میخوام...من دو سال اول هیچ انگیزه ای نداشتم اما الان خیلی انگیزه پیدا کردم برای درس خوندن و قبولی!
      حالا میخوام شروع کنم و این بار مثل ادم با برنامه پیش برم. ترم دو هم مرخصی میگیرم و این ترم فقط در حد پاس کردن میخونم (نمیتونم انصراف بدم به دلالیلی)
      الانم ازتون راهنمایی میخوام. با چه برنامه ای پیش برم؟ قلمچی خوبه؟ و منی که قبلا دو بار کنکور دادم ایا نیازه کلاس انلاین ببینم یا وقت تلف کردنه؟ اگر نیازه درصد های پارسالم رو هم بگم که بتونید بهتر راهنماییم کنید
      همچنین ممنون میشم اگر بگید منابع تغییر زیادی داشتند برای 1401 یا خیر. ممنونم ازتون واقعا

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته تحصیلی الانتون چیه؟ تصمیمتون جدیه؟
      دمت گرم با سه ماه ۴ هزار اوردن هم هنریه برا خودش ..
      بنظرم بخون ؛ حیفه معلومه سنت بره بالا حسرتشو بیشتر میخوری
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تغییرات زیادی نداشتن ولی از کانال سیب ترش یا نوتروفیل میتونی تغییرات رو اعمال کنی
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا0_0 نمایش پست ها
      رشته تحصیلی الانتون چیه؟ تصمیمتون جدیه؟
      دمت گرم با سه ماه ۴ هزار اوردن هم هنریه برا خودش ..
      بنظرم بخون ؛ حیفه معلومه سنت بره بالا حسرتشو بیشتر میخوری
      الان زیست فناوری میخونم و بله تصمیمم جدیه...
      ممنون
      امیدوارم بتونم موفق شم...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من تجربه خودم از اشتباهاتی که کردم میگم شاید بدردت بخوره:
      1.بنظر من کلاس افراطی ثبت نام نکن که باعث میشه کمتر تست بزنی با توجه به رتبت بنظرم نیاز به کلاس نداری مگر اینکه یک درس خاص رو واقعا ضعیف باشی تاکید میکنم در حد یک کلاس اونم اختصاصی اگر واقعا فکر میکنی مشکل اموزشی داری اگه تو دروس عمومی مشکل خیلی عمیقی داری بنظرم کلاس های نکته و تست خوبه. جمع بندی این قسمت:کلاس نرو مگر اینکه خیلی اوضاعت حاد باشه تو بحث اموزش
      2.تست خیلی بزن .مخصوصا شما که دوسال کنکور دادی بیشتر رو تست زنی تمرکز کن و از کتاب های موج ازمون یا فصل ازمون و تو این تیپ کتابا بیشتر کار کن
      3.به ازمون ها حتما اهمیت زیادی بده و حتما تحلیل کن
      4.اهسته و پیوسته برو و سعی کن ساعت مطالعت افزایشی(ثابت هم بود خوبه منظورم اینه کاهشی نباشه)
      5.مرور و جمعبندی رو از الان داشته باش و یک جمعبندی جامع نزدیکای کنکور داشته باش
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdyr2001 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من تجربه خودم از اشتباهاتی که کردم میگم شاید بدردت بخوره:
      1.بنظر من کلاس افراطی ثبت نام نکن که باعث میشه کمتر تست بزنی با توجه به رتبت بنظرم نیاز به کلاس نداری مگر اینکه یک درس خاص رو واقعا ضعیف باشی تاکید میکنم در حد یک کلاس اونم اختصاصی اگر واقعا فکر میکنی مشکل اموزشی داری اگه تو دروس عمومی مشکل خیلی عمیقی داری بنظرم کلاس های نکته و تست خوبه. جمع بندی این قسمت:کلاس نرو مگر اینکه خیلی اوضاعت حاد باشه تو بحث اموزش
      2.تست خیلی بزن .مخصوصا شما که دوسال کنکور دادی بیشتر رو تست زنی تمرکز کن و از کتاب های موج ازمون یا فصل ازمون و تو این تیپ کتابا بیشتر کار کن
      3.به ازمون ها حتما اهمیت زیادی بده و حتما تحلیل کن
      4.اهسته و پیوسته برو و سعی کن ساعت مطالعت افزایشی(ثابت هم بود خوبه منظورم اینه کاهشی نباشه)
      5.مرور و جمعبندی رو از الان داشته باش و یک جمعبندی جامع نزدیکای کنکور داشته باش
      موفق باشی
      خیلی ممنون از راهنماییت
      فکر میکنم صرفا برای فیزیک چند جلسه کلاس آنلاین ببینم چون خیلی توش ضعیف بودم
      سعی میکنم عمل کنم به چیزایی که گفتی خصوصا تحلیل ازمون که پارسال هم انجامش ندادم متاسفانه...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک بنظرم تست بیشتر بزنی بهتر جواب میده تا کلاس من خودم کلاس میرفتم اما چون تست کم میزدم نتیجه نداد ولی اگر میری کلاس بازم تو درسایی مثل فیزیک و ریاضی و مسایل شیمی تست خیلی بزن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط not dead yet نمایش پست ها
      خیلی ممنون میشم اگ در مسیر کنکور موفق شدید یا تجربه دارید لطف کنید به من راهنمایی بدید.
      به طور خلاصه از شرایطم اگه بخوام بگم، من سال اول بعد تعطیلی مدارس واسه کرونا، یعنی اسفند، دیگه درس نخوندم تا شاید یکی دو هفته به کنکور و رتبم هم جالب نشد. 10هزار تجربی منطقه یک شدم.
      سال دوم دو سه ماه اخر شروع کردم با ساعات مطالعه حدود 6 ساعت و 4600 شدم.
      امسال انتخاب رشته کردم و رفتم دانگاه اما شبانه زدم و بعد از ورود فهمیدم این رشته چیزی نیست که من میخوام...من دو سال اول هیچ انگیزه ای نداشتم اما الان خیلی انگیزه پیدا کردم برای درس خوندن و قبولی!
      حالا میخوام شروع کنم و این بار مثل ادم با برنامه پیش برم. ترم دو هم مرخصی میگیرم و این ترم فقط در حد پاس کردن میخونم (نمیتونم انصراف بدم به دلالیلی)
      الانم ازتون راهنمایی میخوام. با چه برنامه ای پیش برم؟ قلمچی خوبه؟ و منی که قبلا دو بار کنکور دادم ایا نیازه کلاس انلاین ببینم یا وقت تلف کردنه؟ اگر نیازه درصد های پارسالم رو هم بگم که بتونید بهتر راهنماییم کنید
      همچنین ممنون میشم اگر بگید منابع تغییر زیادی داشتند برای 1401 یا خیر. ممنونم ازتون واقعا
      مشخصه هوش و استعدادش رو داری و کنکور مجدد بنظر من تصمیم درستیه
      با برنامه قلمچی شروع کن . آزمونا رو به جای 13 روز توی 10 11 روز تموم کن . 1 ماه عقب موندگی هم توی جمعبندی نیمسال اول جمع کن . نیمسال دوم هم آزمون ثبت نام کن
      کلاس انلاین از الان اصلا شروع نکن . بعد نیمسال دوم میشه تصمیم گرفت
      منابع 1400 نسبت به 1401 تغییر زیادی نداشتن . شیمی و زیست دهم فقط نیاز به تغییر داشتن . بقیه منابع حذفیات داشتن یکم که باید وارد کتابت کنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روزانه یکساعت مطالعه دانشگاهی داشته باش بعلاوه 6 تا 7 ساعت مطالعه کنکوری
      بااین روش نیازی به مرخصی گرفتن برای ترم بعدهم نداری چون این یکساعت علاوه برااینکه ضرری به کنکورت نمیزنه موجبات رستگاری در پایانترم و شب امتحانی نشدن و در حد پاس نکردنت هم میشه ( آزمونهای ترم بعد هم اینطور که مشخصه میفته بعداز دهم تیر ماه از هر نظر مشکلی نداری)

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      مشخصه هوش و استعدادش رو داری و کنکور مجدد بنظر من تصمیم درستیه
      با برنامه قلمچی شروع کن . آزمونا رو به جای 13 روز توی 10 11 روز تموم کن . 1 ماه عقب موندگی هم توی جمعبندی نیمسال اول جمع کن . نیمسال دوم هم آزمون ثبت نام کن
      کلاس انلاین از الان اصلا شروع نکن . بعد نیمسال دوم میشه تصمیم گرفت
      منابع 1400 نسبت به 1401 تغییر زیادی نداشتن . شیمی و زیست دهم فقط نیاز به تغییر داشتن . بقیه منابع حذفیات داشتن یکم که باید وارد کتابت کنی
      خیلی ممنون از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید
      خصوصا این پیشنهادتون درباره 10-11 روزه خوندن ازمون ها خیلی هوشمندانه بود متشکرم
      تمام سعیم رو میکنم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      روزانه یکساعت مطالعه دانشگاهی داشته باش بعلاوه 6 تا 7 ساعت مطالعه کنکوری
      بااین روش نیازی به مرخصی گرفتن برای ترم بعدهم نداری چون این یکساعت علاوه برااینکه ضرری به کنکورت نمیزنه موجبات رستگاری در پایانترم و شب امتحانی نشدن و در حد پاس نکردنت هم میشه ( آزمونهای ترم بعد هم اینطور که مشخصه میفته بعداز دهم تیر ماه از هر نظر مشکلی نداری)
      حقیقتش اگر دانشگاه مجازی بمونه که مرخصی نمیگیرم ترسم از حضوری شدنه
      اگر حضوری نشه بله حق با شماست مشکلی پیش نمیاد
      و خیلی ممنون از کمکت

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط not dead yet نمایش پست ها
      UP
      منم تو شرایط مشابه ایم منتها به زور خانواده اومدم و پیام نورم
      خیلی استرس دارم نتونم و برنامه قلم چی ام فک نکنم بتونم برسم
      چجوری برنامه ریزی میکنی هم واسه درسای دانشگاه هم کنکور چون بالاخره کلاسارو باید شرکت کرد؟
      ممنونم
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      منم تو شرایط مشابه ایم منتها به زور خانواده اومدم و پیام نورم
      خیلی استرس دارم نتونم و برنامه قلم چی ام فک نکنم بتونم برسم
      چجوری برنامه ریزی میکنی هم واسه درسای دانشگاه هم کنکور چون بالاخره کلاسارو باید شرکت کرد؟
      ممنونم
      من راستش چون تجربه دو سال کنکور رو دارم زیاد نگران نیستم
      منظورم اینه که الان کاملا اگاهم هیچ زحمت خاصی نکشیدم سالای قبل و الکی با استرس و ترس انقدر کنکور رو بزرگ کردم که هیچکاری نتونستم از پیش ببرم پس امسال با ارامش بیشتری کارامو میکنم
      و چون کلیت مطالب یادمه اونقدری زمان نمیخوام برای درسنامه. بیشتر تست میزنم.
      و اینکه من معمولا کلاس ها رو میوت میکنم مگر اینکه قرار باشه بپرسن
      شما که پیام نوری قاعدتا زیاد نباید سخت باشه این قضیه نه؟ منظورم اینه که پیام نور بیشتر حالت خودخوان داره انگار.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن