خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط not dead yet نمایش پست ها
      من راستش چون تجربه دو سال کنکور رو دارم زیاد نگران نیستم
      منظورم اینه که الان کاملا اگاهم هیچ زحمت خاصی نکشیدم سالای قبل و الکی با استرس و ترس انقدر کنکور رو بزرگ کردم که هیچکاری نتونستم از پیش ببرم پس امسال با ارامش بیشتری کارامو میکنم
      و چون کلیت مطالب یادمه اونقدری زمان نمیخوام برای درسنامه. بیشتر تست میزنم.
      و اینکه من معمولا کلاس ها رو میوت میکنم مگر اینکه قرار باشه بپرسن
      شما که پیام نوری قاعدتا زیاد نباید سخت باشه این قضیه نه؟ منظورم اینه که پیام نور بیشتر حالت خودخوان داره انگار.
      آره کلاسا حضور توش اجباری نیس
      مرسی عزیز دلم بابت راهنماییت
      امیدوارم به آرزوت برسی
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط not dead yet نمایش پست ها
      خیلی ممنون میشم اگ در مسیر کنکور موفق شدید یا تجربه دارید لطف کنید به من راهنمایی بدید.
      به طور خلاصه از شرایطم اگه بخوام بگم، من سال اول بعد تعطیلی مدارس واسه کرونا، یعنی اسفند، دیگه درس نخوندم تا شاید یکی دو هفته به کنکور و رتبم هم جالب نشد. 10هزار تجربی منطقه یک شدم.
      سال دوم دو سه ماه اخر شروع کردم با ساعات مطالعه حدود 6 ساعت و 4600 شدم.
      امسال انتخاب رشته کردم و رفتم دانگاه اما شبانه زدم و بعد از ورود فهمیدم این رشته چیزی نیست که من میخوام...من دو سال اول هیچ انگیزه ای نداشتم اما الان خیلی انگیزه پیدا کردم برای درس خوندن و قبولی!
      حالا میخوام شروع کنم و این بار مثل ادم با برنامه پیش برم. ترم دو هم مرخصی میگیرم و این ترم فقط در حد پاس کردن میخونم (نمیتونم انصراف بدم به دلالیلی)
      الانم ازتون راهنمایی میخوام. با چه برنامه ای پیش برم؟ قلمچی خوبه؟ و منی که قبلا دو بار کنکور دادم ایا نیازه کلاس انلاین ببینم یا وقت تلف کردنه؟ اگر نیازه درصد های پارسالم رو هم بگم که بتونید بهتر راهنماییم کنید
      همچنین ممنون میشم اگر بگید منابع تغییر زیادی داشتند برای 1401 یا خیر. ممنونم ازتون واقعا
      سلام وقت بخیر
      بله با برنامه قلم چی میتونین. من خودم برنامه میچینم بر اساس قلم چیه ولی ببینین باید خرد خردش کنین
      مثلا هرروز باید جوری بچینین که اقلا 3 تا درس بخونین. و ساعت مطالعتون برای استارت از 7 اینا شروع بشه
      از همون آزمون اولش شروع کنین میرسین!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن