خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

جزوه طلایی ماز رو بخرم یا نه؟؟؟

سلام وقت بخیر
      من برای زیست شناسی هر سه کتاب دهم و یازدهم و دوازدهم خیلی سبز+میگ میگ فاگو رو دارم و از این ترکیب استفاده میکنم
      به نظر شما برای کسب درصد بالای 70 و اینکه تسلط کامل داشته باشم نیازه جزوه طلایی ماز رو هم بخرم؟؟؟
      البته اینم بگم از منابع خودم یعنی خیلی سبز و میگ میگ خیلی راضیم مخصوصا خیلی سبز دوازدهم که تو ویرایش جدید فوق العاده شده

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه مطلب رو گرفتی فقط تست بزن جزوه ماز نیاز نیست
      جزوه طلایی هم تو کانالا هست خواستی ی نگاه بنداز

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrSaber نمایش پست ها
      اگه مطلب رو گرفتی فقط تست بزن جزوه ماز نیاز نیست
      جزوه طلایی هم تو کانالا هست خواستی ی نگاه بنداز
      میشه آدرس کاناالش رو بگی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rasool24 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من برای زیست شناسی هر سه کتاب دهم و یازدهم و دوازدهم خیلی سبز+میگ میگ فاگو رو دارم و از این ترکیب استفاده میکنم
      به نظر شما برای کسب درصد بالای 70 و اینکه تسلط کامل داشته باشم نیازه جزوه طلایی ماز رو هم بخرم؟؟؟
      البته اینم بگم از منابع خودم یعنی خیلی سبز و میگ میگ خیلی راضیم مخصوصا خیلی سبز دوازدهم که تو ویرایش جدید فوق العاده شده
      خرید جزوه طلایی ماز رو اصلا توصیه نمیکنم . به چندین دلیل :
      1) هزینه بسیار عجیب و غریب !
      2) داشتن غلط علمی زیاد ( هر چند در چاپ جدیدش تا حدودی بهتر شده )
      3) مشخص نبودن جنبه استفاده از کتاب . به عنوان درسنامه که کامل نیست . به عنوان نکته نامه هم هیچ ایده یا نکته جدید و خاصی درش دیده نمیشه و صرفا بدیهیات رو پر کردن داخلش . کتاب تست هم که نیست . عملا هیچ جنبه کاربردی مثبتی نداره .
      داخل کانال های کتاب هم تا همین چند وقت پیش بود . جدیدا خبر ندارم . ( هر چند که حتی به رایگان هم ارزش مطالعه نداره و نوعی وقت تلف کنیه )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه چقدر درسنامه میخوای بخونی؟ فاگو ک داری خود خیلی سبزم درسنامه های شاخی داره
      روی تست کار کن میرسی بالا ۷۰
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      کتاب های فاگو و جزوه طلایی و اینا رو بریزید دور تست بزنید لطفا !! شما هر گز نمیتونید در یک آزمون تستی با روش های تشریحی نتیجه ی خوبی کسب کنید به این ایمان بیارید مخصوصا در زیست که باید با تست زدن نکات رو از دل کتاب بیرون بکشید وگرنه همه ی نکات در کتاب هست پس چرا کسی فقط با خوندن کتاب نتیجه نمیگیره ؟؟!!!!!
      اگه جایی از درس رو متوجه نمیشید درسنامه ی خیلی سبز کفایت میکنه رتبه 1 امسال نیما ابولحسنی میگفت که اصلا درسنامه نمیخونده و درسنامه ها رو حاشیه میدونسته و گفته که کتاب بهترین منبع هستش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rasool24 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      چه نیازیه
      برای درصد بالای ۷۰،اول مرور کتاب درسی رو بیشتر کنین،دوم تست های بیشتر و سطح بالا کار کنین،و سوم کتاب از دید یه طراح نگاه بکنین

پ.ن:البته این نظر شخصیِ منه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، یه گفتار بخون از این ترکیبات خودت بعد برو تست بزن ببین تعداد صحیح غلطات چطور میشه، بعدش برو همون گفتارو از جزوه ماز چک کن ببین اگه اونو میخوندی تستای غلطتو درست میزدی؟ درواقع ببین نکته به درد بخوری که تو بش توجه نکردی برات داره یا نه.
      متاسفانه یه ایراد که نه تنها ماز خیلی از همکاراشون دارن اینه از هر دری هر نکته ایو چپوندن تو جزوشون بدون تشریح:/جزوشو بخونی ازین نکاته حتی متضاد با جمله قبلش میبینی، بعد کنکور میخوان راحت بگن دیدین تو جزومون بود:/ اینم باعث نشه فکر کنی منبع چرتیه، کلا منابع زیست همه دارای این نشان مبارک هستن جز استاد رضا امیر.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)