خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک ملاکیان

سلام دوستان خسته نباشید میخواستم نظرتون رو درباره تدریس فیزیک ملاکیان بپرسم به نظرتون خوبه ؟؟؟ کسی تا الان باهاش نتیجه گرفته ؟ کسی که واقعا صفر صفر بوده باشه ؟؟

به غیر ملاکیان ، کدوم استاد خوبه ؟؟؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبلا هم درباره این موضوع تاپیک های زیادی زدن پس استفاده کن اونم دبیر خو پش خوبه من از تدریسش خوشم نمیاد مثل حرف اخره .و تومنابع تاپیک های زیادی هست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک ضعیف هستی ذهبی و میرحسینی خوبن ی نگاه بنداز هر کدوم راحت بودی انتخاب کن ببینش

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امید رسولی نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید میخواستم نظرتون رو درباره تدریس فیزیک ملاکیان بپرسم به نظرتون خوبه ؟؟؟ کسی تا الان باهاش نتیجه گرفته ؟ کسی که واقعا صفر صفر بوده باشه ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام
      گزینه زیاد جالبی نیس
      من که با نمونه تدریسش حال نکردم
      زیاد هم کسی رو ندیدم که راضی باشه
      نوکنده یحیوی ذهبی شهریاری اساتید اثبات شده فیزیکن
      ببین با کدومشون ارتباط میگیری

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ممنون میشم راهنمایی کنید
      ملاکیان ؟ wtf ؟

JUST YAHYAVI
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام...من اصولا به کسی نمیگم پیش کسی برو یا نرو، ولی این تاپیک رو دیدم گفتم بیام تجربمو بگم و بگم پکیجشو نگیری بهتره، البته نمیدونم شما نمونه تدریس دیدی یا نه؟ من خودم نزدیک بود کلی پول بدم الکی الکی پکیج بخرم، که خدا یک فرشته نجات واسم فرستاد و بیشتر تحقیق کردم و مشورت برخی دوستان که با همه اساتید آشنا بودن، که خدارو شکر نگرفتم..بقول ایشون ملاکیان بازیش قشنگه، نمونه ویدعوهای پیجش خیلی بهتر از پکیجش هست! و اینه که اگه بخری خیلی میخوره تو ذوقت! من یک پکیج ریاضی خریدم دقیقا همینطور بود! الان اصلا نمینونم برم سمتش چون چیزی ککه تو پیجش بود خیلی جذابتر از پکیجش بود..و بقول دوستان تا وقتی این همه استاد نام آشنا هست که ( میتونی دو جلسه رایگان! نزدیک چند ساعت تدریس) ببینی و متوجه بشی میتونی باهاش ادامه بدی یا نه؟میری سراغ چیزایی که نهایتش یک کلیپ چند دقیقه ایه و کلی پول براش بدی؟( مثل هندونه سربسته) مثل ریاضی من( که این دفعه از فرشته خبری نبود و منم عجله کردم) و الان دیگه چون بودجه ریاضی رو خرج کردم نمیتونم برم با استادی که ازش خوشم میاد.. نهایتا توصیه ام اینه؛ پکیج نگیر! کلاس از پکیج خیلی بهتره! فیزیکم میری ملاکیان نرو، آقای میرحسینی هم خیلی استاد خوبی هستن؛ بازم برو نمونه تدریس ببین؛( تا وقتی چند ساعت سرکلاس کسی ننشستی نرو ثبت نام نکن پولتو دور ننداز)...افراد بهتری هم هستن/ بعدشم کلاس که ارزونتر درمیاد درحالیکه آپشنهای بهتری هم داره، موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن