خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط er7 نمایش پست ها
      من یه رفیق داشتم که ادبیاتو از سیرتا پیاز گاج خوند ک درس به درسه تو کنکور هم نزدیک هشتاد زد
      البته اون کلا شم ادبیات قوی داشت
      بیا دقیقا همینو میخواستم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      چرا میگی نمیتونم؟
      بگو تا کمکت کنم.
      فکرکن مثلا ۶ تا کتاب هرکدوم ۱۰۰۰ تست با درسنامه درسته کوچیکین از نظر ظاهری ولی کلی حجیمن چطور برسم تازه برنامه هم بریزم بخونمشون

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      نمیتونم نداره که. اگه نمیتونی باید کلا قید درصد بالا تو ادبیاتو بزنی. سوالای ادبیات نظام جدید انقدر سخت شده که کلشو شخم بزنی هم معلوم نیست بالای ۶۰ بتونی بزنی اگر موضوعی هم نخونی که دیگه هیچی. شاید منابعت خوب نیست.
      خیلی سبز جامع

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مگه حتما باید موضوعی خووند؟بابا تو جو این حرفا قرار نگیرید هرجور راحتی و میتونی درس بخون
      من خودم ادبیات رو 70 زدم تو کنکور موضوعی نخوندم حالا شاید دوستانی که اصرار به موضوعی خوندن دارن صد زدن!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مدیکال ور نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      به هیچ عنوان نمیتونم موضوعی ادبیاتو بخونم و از طریق کتابای جامع اونو میخونم حالا یه سوال کتاب آبی دارم برای ادبیات میتونم اونو بخونم؟یا تست آزمون های آزمایشی رو بزنم؟جواب پلیز
      فکر کنم معنی موضوعی‌خوندنو بلد نیستی! بعضیا فکر میکنن موضوعی خوندن یعنی اینکه اصلا لا کتابو باز نکنن فقط برن سراغ نشر الگو یا خیلی سبز. موضوعی خوندن هم شامل جامع خوندن برای ازمون ازمایشی هست هم شام خوندن مباحث به صورت جداست. برای موضوعی کافیه شبی نیم ساعت وقت بزاری ک ۱۵مین برای قرابت و ۱۵مین هم یه روز درمیون برای ارایع و دستور.
      علاوه بر این، در طول روز هم یه ساعت وقت میزاری و متن کتاب رو میخونی و تست عای قرابت مربوط به اونو از نشر الگو میزنی، برای ارایع و دستور هم، تست هاشو میزاری همون شب تو تایم نیو ساعته میزنی.
      منظورم اینه، موضوعی خوندن و جامع خوندن، هردو باهم صورت میگیره، جدا جدا بخوای عمل کنی نتیجه نمیده. این چیزایی ک بهت گفتم حرف من نیست حرف اکثر رتبه برتر هاست

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مدیکال ور نمایش پست ها
      فکرکن مثلا ۶ تا کتاب هرکدوم ۱۰۰۰ تست با درسنامه درسته کوچیکین از نظر ظاهری ولی کلی حجیمن چطور برسم تازه برنامه هم بریزم بخونمشون
      خب شما دیدت به این کتاب‌ها اشتباهه. همه رو یک بار که قرار نیست بزنی. یعنی واقعا در حد روزی ۱۰ تا تست زدن از هر مبحث هم فرصت نمیکنی؟
      اگه پایت در ادبیات ضعیفه، از همین حالا شروع کن با درسنامه و تست همزمان کارو جلو ببر. هفته‌ای یه آرایه ی سنگین بخون یا دو سه تا سبک. البته زنجیره و تقدم و تاخر رو توی آرایه رعایت کن. تستم کم کم همزمان با درسنامه حتما بزن. بعد که راه افتادی برو سراغ تستای ترکیبی آرایه که اصل کارن. واسه دستور هم هفته‌ای یه مبحث رو از کتاب مبحثی بخون و تست بزن. قرابتم حتما هر شب کار کن و هیچ راهی جز نست مداوم واسش نیست. به مفاهیم بیتای کتاب هم مسلط باش.
      لغت و املا و تاریخ هم که فقط استمرار و مرور میخوان و بس.
      ولی حتما از کتابای مبحثی استفاده کن. اگه فرصت کردی کنارش کتابای پایه به پایه رو هم بررسی کن. هر چند اونا هم مبحثی‌ اند. ولی بدون که ادبیاتو اگه شل بگیری، با روند فعلی کنکور واقعا درصد خوبی نصیبت نمیشه. از الان حواستو جمع کن.
      بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آرایه و دستور رو به نظرم حتما موضوعی بخون چون تست آرایه ترکیبیه و ممکنه توی یک درس فقط ارایه مثلا جناس بخونی و سوالای همون درس تو کتاب جامع فقط جناس باشن در صورتی که آزمون همون هفته تست ترکیبی ازش میاره. پس موضوعی خوندن واسه آرایه و دستور از اوجب واجباته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن