خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میانگین در روز چه تعداد تست میزنید ؟

رأی دهندگان
    58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کمتر از 100

26 44.83%
    • 100

16 27.59%
    • 200

9 15.52%
    • بیشتر از 200

7 12.07%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی
      مثل همیشه عالی، مفید و کاربردی

خیلی از تاپیکا و تجربیات و مطالبتون استفاده کردم و برای خودم شخصی سازی شون کردم، واقعا بهم کلی کمک کرده
      انشالله کلی انرژی مثبت و حال خوب و موفقیت به زندگی خودتون برگرده

2. Top | #17
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از توضیحاتتون

این توضیحاتو تو ی کانال مشاوره ای دیدم قطعا از حرفاتون اسکی میرن

3. Top | #18
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من تازه شروع کردم ب درس خوندن بنظرتون چ تعداد تست در هفته برام معقوله باتوجه ب سطحم ک داغونه !!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عالی بود مرسی
      یکی ا اشتباهای پارسال منم همین تست نزدن بود کلا قفل رو درسنامه بودم -_- امسالم دست و دلم نمیره ولی تنها راهش اینه اون کتابو برداری حتی ی دونه ام ک شده تست بزنی،بعدش آدم کم کم دوس داره تمومش کنه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خط به خط پستایی که میذارید خیلی مرتب و با دسته بندی و شفاف در مورد موضوع توضیح میدین خودش قشنگ یه کارگاه مشاوره ای هست و به همه سوالاتی که ممکنه برای یه نفر پیش بیاد کامل جواب میدین به جرات میگم از خیلی از کسایی که اسم خودشون مشاور گذاشتن و از بچه ها کلی پول بابت مشاوره میگیرن بهتر این کار انجام میدین
      من که واقعا استفاده میکنم حتی یه دفتر گذاشتم نکاتی که میگین داخلش مینویسم و در طول هفته میخونمش هیچ وقت فرصت نشده بود درست و حسابی ازتون تشکر کنم واقعا ممنونم
      یه چیزی که همیشه ازتون شنیدم همین تعداد تست بود منم اوایلی که شروع کردم برای خوندن مینوشتم ولی وقتی دیدم تعدادشون خیلی کمه به بهونه اینکه من صفر و دارم خیلی از درسا رو از صفر شروع میکنم یا با فیلم آموزشی پیش میرم فرصت تست زنی زیاد نیس بعدا زیاد تست میزنم دست از شمردن و زیاد کردنشون برداشتم که نتیجش تو آزمون اول قلمچی دیدم برای درسی مثه ریاضی که تعداد تست بیشتری کار کرده بودم بهتر نتیجه گرفتم با اینکه مبحثش برای من سخت تر از فیزیک بود ولی برای فیزیکی که زیاد تست نزده بودم ولی برام راحت تر بود با اینکه فکر میکردم بالا میزنم ولی نتیجه خیلی بد شد این پست شما رو امروز دیدم باز یه تلنگر دوباره برام بود که تعداد تستام بنویسم و سعی کنم زیادشون کنم متاسفانه من جزو اون دسته هستم که وسواسی تستا رو تحلیل میکنن و تایم زیادی بررسی پاسخ ازم میگیره
      که همیشه وقتی برای مرور دوباره مطالب برام نمیمونه و سر جلسه هم کلی وقت کم میارم ممنون از راهکارتون سعی میکنم در قالب چند سوالی حل کنم و یه برنامه درست براشون بریزم.

کاش در مورد نحوه مرور مطالب و اون دفترایی که داشتید و خط فکری حل مسائل داخلشون مینوشتید بیشتر توضیح میدادین من حس میکنم خیلی مفیده ولی بخاطر گاردی که ممکنه بقیه بگیرن که نه این کار وقت گیر هست و... درموردش هیچ وقت صحبت خاصی نکردین(ِیا شایدم صحبت کردین ولی من ندیدم)
      یه چن تا عکس ازشون گذاشته بودین که متاسفانه از سایتی ک آپلود کرده بودین حذف شدن
      و اینکه چه جوری به این همه شناخت از خودتون رسیدین که مشکلاتی که داشتین شناسایی میکردین و زود یه راهکار خوب براش پیدا میکردین واقعا برای من عجیبه تا حالا خیلی کم دیده بودم رتبه برتری انقد شفاف بتونه در مورد عوامل موفقیتش و راهکاراش توضیح بده.
      ویرایش توسط Dream come true : 02 آبان 1400 در ساعت 01:03

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      اگه استقبال بشه که نکات بیشتری اضافه میکنیم
      اگه هم طبق معمول چندساعت دیگه تاپیک بره اون پایین ته دیگ بشه آپدیتش نمیکنیم

با آرزوی موفقیت برای همگی
      یعنی در یک. جمله بگم:مرسی که هستی زیرو
      مثل همیشه جامع و مفید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازهم به موقع و عالی ممنون از شما

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنون آقایzero
      این تایپیک و تایپیک قبلی واقعا مفید بود برای من کاش تو تلگرام کانال داشتین

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      مرسی از توضیحاتتون

این توضیحاتو تو ی کانال مشاوره ای دیدم قطعا از حرفاتون اسکی میرن

پارسال حتی بخش سرگذشت و خاطرات کنکوریم رو هم از zero نامه ورداشته بودن گذاشته بودن توی کانال تلگرامی =/
      فازشون رو نمیشه فهمید
      مهم نیست درکل مطلبی بود دورهمی گفتیم و شنیدیم امیدوارم مفید واقع شده باشه

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      من تازه شروع کردم ب درس خوندن بنظرتون چ تعداد تست در هفته برام معقوله باتوجه ب سطحم ک داغونه !!
      اینجوری به قضیه نگاه نکن

الان ببین مجموع تعداد تست هفتگیت چندتاست
      بعدش همین تعدادی که الان هستی رو سعی کن منطقی افزایشش بدی
      درکل سعی کن به تدریج به مجموع هفتگی هزار تست برسی
      کم کم و هفتگی هدفگذاری کن تا نزدیک بشی و تثبیتش کنی

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dream come true نمایش پست ها
      سلام خط به خط پستایی که میذارید خیلی مرتب و با دسته بندی و شفاف در مورد موضوع توضیح میدین خودش قشنگ یه کارگاه مشاوره ای هست و به همه سوالاتی که ممکنه برای یه نفر پیش بیاد کامل جواب میدین به جرات میگم از خیلی از کسایی که اسم خودشون مشاور گذاشتن و از بچه ها کلی پول بابت مشاوره میگیرن بهتر این کار انجام میدین
      من که واقعا استفاده میکنم حتی یه دفتر گذاشتم نکاتی که میگین داخلش مینویسم و در طول هفته میخونمش هیچ وقت فرصت نشده بود درست و حسابی ازتون تشکر کنم واقعا ممنونم
      یه چیزی که همیشه ازتون شنیدم همین تعداد تست بود منم اوایلی که شروع کردم برای خوندن مینوشتم ولی وقتی دیدم تعدادشون خیلی کمه به بهونه اینکه من صفر و دارم خیلی از درسا رو از صفر شروع میکنم یا با فیلم آموزشی پیش میرم فرصت تست زنی زیاد نیس بعدا زیاد تست میزنم دست از شمردن و زیاد کردنشون برداشتم که نتیجش تو آزمون اول قلمچی دیدم برای درسی مثه ریاضی که تعداد تست بیشتری کار کرده بودم بهتر نتیجه گرفتم با اینکه مبحثش برای من سخت تر از فیزیک بود ولی برای فیزیکی که زیاد تست نزده بودم ولی برام راحت تر بود با اینکه فکر میکردم بالا میزنم ولی نتیجه خیلی بد شد این پست شما رو امروز دیدم باز یه تلنگر دوباره برام بود که تعداد تستام بنویسم و سعی کنم زیادشون کنم متاسفانه من جزو اون دسته هستم که وسواسی تستا رو تحلیل میکنن و تایم زیادی بررسی پاسخ ازم میگیره
      که همیشه وقتی برای مرور دوباره مطالب برام نمیمونه و سر جلسه هم کلی وقت کم میارم ممنون از راهکارتون سعی میکنم در قالب چند سوالی حل کنم و یه برنامه درست براشون بریزم.

کاش در مورد نحوه مرور مطالب و اون دفترایی که داشتید و خط فکری حل مسائل داخلشون مینوشتید بیشتر توضیح میدادین من حس میکنم خیلی مفیده ولی بخاطر گاردی که ممکنه بقیه بگیرن که نه این کار وقت گیر هست و... درموردش هیچ وقت صحبت خاصی نکردین(ِیا شایدم صحبت کردین ولی من ندیدم)
      یه چن تا عکس ازشون گذاشته بودین که متاسفانه از سایتی ک آپلود کرده بودین حذف شدن
      و اینکه چه جوری به این همه شناخت از خودتون رسیدین که مشکلاتی که داشتین شناسایی میکردین و زود یه راهکار خوب براش پیدا میکردین واقعا برای من عجیبه تا حالا خیلی کم دیده بودم رتبه برتری انقد شفاف بتونه در مورد عوامل موفقیتش و راهکاراش توضیح بده.
      سلام ممنون
      البته خب من مشاور نیستم و کار مشاوره ای انجام نمیدم ، مطمعنن کسی که بخواد فعالیت مشاوره ای انجام بده باید هم آگاه و توانمند باشه و همچنین فردی دلسوز و متعهد
      خواهش میکنم خوشحال شدم که تونستم کمکی کنم

درمورد نحوه مرور احتمالا تاپیک بعدیم درهمین موضوع مرور کردن باشه
      آره درمورد جزوه نویسی هام و دفترهام بصورت جزئی تابه حال صحبت نکردم البته داخل چندتا پست توی zero نامه درموردش صحبت شده بود..... درسته حرفتون بیشتر بخاطر اینکه جزوه نویسیم خیلی شخصی بوده و ممکنه بدرد خیلی ها نخوره بخاطر همین سر تاپیک زدن من باب تجربه ی جزوه نویسیم محتاطانه عمل کردم چون یسری تجربیات هستن که دیگه خیلی شخصی هستن و نمیشه ازشون توی عموم گفت چه بسا جنبه ی بدآموزیش بیشتر باشه تا نفعش

اینکه چطوری نسبت به خودم شناخت پیدا کردم
      خب من درطی مسیر کنکورم مشاور یا راهنمایی نداشتم حتی توی ماه های پایانی هم که داخل یکی دوتا از تاپیکای رتبه های برتر اینجا سوال پرسیدم جوابم رو ندادن وظیفه شونم نبود البته....بهرحال...!
      آره دیگه اینجوری بود که چاره ای جز زیاد فکر کردن و نقشه چینی و رسیدن به خودشناسی نداشتم
      من از تراز 4 هزار شروع کردم مسیر کنکورم رو و تا تراز 7600 هم رسیدم و میشه گفت همه رنج ترازی رو تجربه کردم و توی همین مسیر هم تونستم نسبت به خودم و اشتباهاتم و کارهایی که بازدهیم رو بالا میبرد شناخت خوبی پیدا کنم تونستم مسیر خودمو بسازم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_aurora نمایش پست ها
      عالی بود مرسی
      یکی ا اشتباهای پارسال منم همین تست نزدن بود کلا قفل رو درسنامه بودم -_- امسالم دست و دلم نمیره ولی تنها راهش اینه اون کتابو برداری حتی ی دونه ام ک شده تست بزنی،بعدش آدم کم کم دوس داره تمومش کنه
      اره دقیقا درکت میکنم چون خودمم همین مشکل اهمال کاری و تنبلی سر تست زدن رو سر کنکور اولم داشتم
      حتما سعی کن عادت تست زنی رو توی خودت شکل بدی

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد تراز خودم از ۵هزار به بالای ۶ هزار رشد کنه همین عادت تست زنی و تقویت کیفیت و کمیت تست بود

خلاصه حتما حواست باشه که خدایی نکرده اشتباهات گذشته رو تکرار نکنی
      ایشالا امسال کلی پیشرفت کنی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چشم چشم خیلی ممنون

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      زیرو جان من هم این مشکل تا پارسال داشتم و فقط درسنامه میخوندم و از زدن تست ترس داشتم.امسال بهتر شدم
      فقط مشکلی که دارم اینه که وقت کم میارم و خیلی کند هستم .البته خودم احساس میکنم چون تست کم میزنم .مثلا برای درس ریاضی از کتاب خیلی سبز تست میزنم و خیلی هم خوب میزنم ولی سر جلسه کانون قفل میکنم و کندم
      فکر میکنم باید تست های سطح بالاتر بزنم و چشممم عادت کنه به سوالات سخت.چون سوالات متوسط و ساده رو خوب میزنم
      توی کل درسها برای زدن تستهای سطح بالاتر چه کتاب و انتشاراتی رو پیشنهاد میدین؟

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      زیرو جان من هم این مشکل تا پارسال داشتم و فقط درسنامه میخوندم و از زدن تست ترس داشتم.امسال بهتر شدم
      فقط مشکلی که دارم اینه که وقت کم میارم و خیلی کند هستم .البته خودم احساس میکنم چون تست کم میزنم .مثلا برای درس ریاضی از کتاب خیلی سبز تست میزنم و خیلی هم خوب میزنم ولی سر جلسه کانون قفل میکنم و کندم
      فکر میکنم باید تست های سطح بالاتر بزنم و چشممم عادت کنه به سوالات سخت.چون سوالات متوسط و ساده رو خوب میزنم
      توی کل درسها برای زدن تستهای سطح بالاتر چه کتاب و انتشاراتی رو پیشنهاد میدین؟
      سلام
      خب سرجلسه آزمون مهارت های مختلف هم دخیل میشن
      محدودیت زمان و فشرده شدن چندتا درس و پاسخ دهی بهشون پشت سرهم
      آره با بالابردن تست میشه نتیجه ی آزمون هارم بهتر کرد ولی این که تست هارو چجوری و با چه کیفیتی کار کنیم هم مهمه
      سعی کن بعضی روزها تست هارو زمان دار هم زیاد کارکنی همچنین بدنیست یک روز رو از آزمون های موازی پارسال بصورت شبیه سازی شده توی خونه کار کنی ، همین تجربه ها و استمرارها به تدریج باعث میشن پیشرفت کنی حتما لازم نیست برای همه دروس بری سراغ منبع سطح بالا

درمورد منابع هم من چون نسبت به منابع یکی دوسالی هست برسی نکردم بهتره به این تاپیک مراجعه کنی :
      http://forum.konkur.in/thread76210.html

موفق باشی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن