خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تدریس شیمی پویان نظر (راه ابریشم آلاء)

درود و عرض ادب...دوستان عزیز کسی از فیلم های شیمی استاد پویان نظر استفاده کرده؟ برای کسی که صفر مطلق هست میتونه نتیجه عالی داشته باشه؟ من فیلم های استاد آقاجانی مد نظرم بود که تهیه کنم ولی تدریس ایشون کمی سطح بالا هست و کمی تند تند درس میدن که دو دل شدم . ولی احساس میکنم اقای پویان نظر روان تر و مفصل تر درس میدند و برای پایه های ضعیف مناسب تر هستند...حالا نظر شما چیه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پویان نظر خوبه مرادی کلاسینو هم خوبه حتما نگاه بنداز

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مگه میشه غیر از بابایی کسی رو دید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lady.doctor نمایش پست ها
      درود و عرض ادب...دوستان عزیز کسی از فیلم های شیمی استاد پویان نظر استفاده کرده؟ برای کسی که صفر مطلق هست میتونه نتیجه عالی داشته باشه؟ من فیلم های استاد آقاجانی مد نظرم بود که تهیه کنم ولی تدریس ایشون کمی سطح بالا هست و کمی تند تند درس میدن که دو دل شدم . ولی احساس میکنم اقای پویان نظر روان تر و مفصل تر درس میدند و برای پایه های ضعیف مناسب تر هستند...حالا نظر شما چیه؟
      با هر دبیری راحت بودی وتونستی سوالارو حل کنی باهاش برو خیلی هم به معروفیت طرف وحرف بقیه کاری نداشته باش همین....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lady.doctor نمایش پست ها
      سلام روزت بخیر
      من راه ابریشم استاد پویان نظر رو دارم خیلی خوب درس میدن متن کتاب تو جزوشون هست مفاهیم و مسائل هم به خوبی ارائه میدن برای کسی که پایش ضعیف باشه هم مناسبه
      تدریس آقای اقاجانی رو هم ندیدم
      ولی همونطور که دوستان گفتن مهم اینه شما با تدریس کدوم دبیر راحت تر باشی و یاد بگیری بقیش دیگه برمیگرده به خودت که تست بزنی و مرور بیشتری داشته باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      scorpion2020@
      mober@

برام جالبه که دلیل منفی دادن هاتون رو بدونم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آبجی ... امیدوارم حالت خوب باشه

من راه ابریشم استاد پویان نظر رو تهیه کردم ... خعلی عالیه خعلیاااااا ... بخدا بابایی و فرزانه و آقاجانی و ... اسم در آوردن

حتی من صفر تا صداشو هم دیدم واقعا خوبه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم ازتون....اینم توضیح بدم که من تقریبا ده سال از کنکورم میگذره و حتی اسم عناصر هم از یادم رفته..اون موقع ها هم توی شیمی ضعیف بودم...هزینه کلاس آنلاینم با وام گرفتن جور کردم به خاطر همین فرصت ازمون و خطا ندارم....یکی دو جلسه از دبیرها هم نگاه کردم چیز خاصی دستگیرم نشد چون بیشتر جلسه معارفه بود... آخرشم نفهمیدم برای زیر صفر کدوم دبیر شیمی میتونه منو بالای پنجاه ببره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      scorpion2020@
      mober@

برام جالبه که دلیل منفی دادن هاتون رو بدونم
      داداش من کلا از اینکه از یه نفر خدا بسازی مخالفم ،قبول دارم بابایی دبیر خوبیه ولی خب مثلا من خودم دبیرای دیگری راحت ترم هم از لحاظ محتوا هم بیان و.... حالا منم بالاتر گفتم که ادم با هدبیری راحته ومیبینه درسو یادگرفته وسوالارو حل میکنه باهاش بره،حالا اینکه شما میاید میگید بجز بابایی همه ... هم درست نیست و منم نمیگم طرف دبیر خوبیه،نمیشه برای همه نسخه کلی پیچید یه عالمه دبیر خوب دیگه داریم یکم الکی یکیو گنده نکنیم تو هردرسی با هرکسی راحت بودید بردی وخیلی به جو بقیه نباید توجه کرد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      داداش من کلا از اینکه از یه نفر خدا بسازی مخالفم ،قبول دارم بابایی دبیر خوبیه ولی خب مثلا من خودم دبیرای دیگری راحت ترم هم از لحاظ محتوا هم بیان و.... حالا منم بالاتر گفتم که ادم با هدبیری راحته ومیبینه درسو یادگرفته وسوالارو حل میکنه باهاش بره،حالا اینکه شما میاید میگید بجز بابایی همه ... هم درست نیست و منم نمیگم طرف دبیر خوبیه،نمیشه برای همه نسخه کلی پیچید یه عالمه دبیر خوب دیگه داریم یکم الکی یکیو گنده نکنیم تو هردرسی با هرکسی راحت بودید بردی وخیلی به جو بقیه نباید توجه کرد
      ای بابا داداش ایموج رو ببین بعد .
      جنبه تنذ داشت جدی گرفتین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Shokrnejad نمایش پست ها
      سلام آبجی ... امیدوارم حالت خوب باشه

من راه ابریشم استاد پویان نظر رو تهیه کردم ... خعلی عالیه خعلیاااااا ... بخدا بابایی و فرزانه و آقاجانی و ... اسم در آوردن

حتی من صفر تا صداشو هم دیدم واقعا خوبه
      سلام ممنونم
      شما توی درس شیمی ضعیف بودید یا متوسط؟ برای کسی که فوق العاده ضعیف هست میتونه تا درصد بالای ۵۰ بالا ببره؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ضعیف بودم ... خعلی ضعیف

آبجی تو بگیرش اصلن شک نکن ... جزوه هاشونم سفارش بده ... تو درسنامه و تستاشو 3 4 بار بخون اگه 100 نزنی 90 میزنی حتما

untitled.png تستارو می..اد بخدا

ویرایش توسط Sina Shokrnejad : 08 آبان 1400 در ساعت 03:47

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن