خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

اگر سهمیه داری که هیچ و مبارکت باشه
      ولی اگه نداری هدفت چیه که ۳۰ درصد نیاز داره؟

زیست: فصل ۲و۴و۵ دهم (۱۰ سوال در کنکور ۴۰۰) / فصل ۲و۳و۴و۷ یازدهم(۱۳ سوال در کنکور ۱۴۰۰)/ فصل ۲و۴و۵و۶ دوازدهم(۱۳ سوال) ... در مجموع: ۳۶ سوال یا ۷۲ درصد کنکور ۱۴۰۰ از همین ۱۱ فصل بود.

شیمی: فصل ۱و۲ یازدهم (۱۱ سوال در کنکور ۴۰۰) / فصل ۱و۲ دهم (۵ سوال) / فصل ۳و۴ دوازدهم (۵ سوال) ... در مجموع ۲۱ سوال یا ۶۰ درصد کنکور ۱۴۰۰

فیزیک: فشار و گرمای دهم (۴ سوال در کنکور ۱۴۰۰) / مغناطیس و القای یازدهم (۲ سوال) / نوسان و موج و اتمی و هسته ای دوازدهم (۷ سوال) .. در مجموع ۱۳ سوال کنکور ۱۴۰۰ یعنی ۴۳ درصد

ریاضی: معادله، نامعادله و درجه دو (۳ سوال کنکور ۱۴۰۰) / تابع (۴ سوال) / مثلثات (۳ سوال) / احتمال و آنالیز ترکیبی (۴ سوال) / لگاریتم و نمایی (۴ سوال) / ریشه و توان (۱ سوال) ... در مجموع ۶۳ درصد کنکور ۱۴۰۰

عمومی:
      ادبیات: مبحثی باید کار بشه، (کل قرابت) + لغات انتهای کتاب + آرایه
      عربی: مشاهده نکته و تست ۱۴۰۰ فلاح (یا سالیانه)
      دینی: ۱و۲ دهم / ۲و۳و۵ دوازدهم / ۱و۴و۷ دوازدهم / ۸و۹و۱۰ دهم و ۱۱ یازدهم
      زبان: کل لغات / کل گرامر مبحثی از جیبی مهروماه یعقوبی

با مباحثی که گفتم و خروجی درصدی که ارائه دادم میتونی با تخمین رتبه کانون (کنکور ۹۹ هنوز آپدیت ۱۴۰۰ نیومده) خودت بررسی کنی ببینی چیا قبول شدن.
      سلام و عرض ادب

مهدی جان واقعا عالی راهنمایی شون کردی. درود بر شما.

من با این صراحت نمی تونستم اعلام کنم. برای ریاضی مثلا من خودم یه حاشیه اشتباه هم گذاشتم که اگر بین 30 تا ریاضی اشتباه هم داشتند یا سوالی سخت بود درصد حداقلی شون تامین بشه. نظر شما صرفا در مورد راهنمایی بنده برای درس ریاضی ایشون چی هست؟ ممنون می شم بهم اعلام کنید همینجا.

محبت می کنید.

مهدی جان در امضات زدی پایان فعالیت ولی امیدوارم حضور داشته باشی که حضورت مبارک هست. من خودم چند ماهی به دلیل مریضی پدربزرگ و فوت شون نبودم ولی برگشتم چون اینکار عشق منه. صرفا شغلم نیست.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      اصلا مزاحمتی نیست این حرفا چیه.
      والا من هدفم تشکیل یک گروه مشاوره ای و دپارتمان دروس مختلف برای تدریس هست ولی متاسفانه تاپیکم حذف شد.
      اجازه بدید فعلا همینجا پل ارتباطی مون باشه. مثل اینکه نبودنم خیلی زیاد بوده

اجازه بدید جلسه اول مشاوره رو شروع کنیم در همین تاپیک و نظر دوستان دیگه رو هم جویا باشیم.

ببنید شما هیچ محدودیتی ندارید. اینو واقعا می گم چون به کرات دیدم.

بله اگر یک کوه جلوتون باشه و اینطوری فکر کنید نمی تونید تکونش بدید ولی ولی ولی اگر همون کوه رو خورد کنید به خورده سنگ با گذشت زمان و تلاش می تونید جابجاش کنید.

کنکوری درس خوندن هم همینه.

شما باید با یه روش درست برید جلو. مدیریت عالی هست برادر منم می خونه. ولی چرا بیشتر نه؟

یه برنامه می گم ببینید می تونید شروع کنید یا خیر؟

اولا بهترین برنامه ها برای قلمچی - گاج - گزینه دو هست و واقعا نیازی به هزینه اضافی ندارید اگر مطابق یکی شون جلو برید. اما چجوری بخونید. فعلا از نظر زمان بندی عرض کنم.

فقط روزی 4 ساعت برای شروع. بهم همینجا گزارش بدید که تونستید یا خیر

لطفا
      از ساعت 9 صبح تا 10:30 یک درس اختصاصی از بین ریاضی و شیمی یا زیست و فیزیک

از ساعت 11 صبح تا 12 یک درس عمومی از بین ادبیات فارسی و دینی یا عربی و زبان

از ساعت 16 ظهر تا 17:30 یک درس اختصاصی به این صورت که اگر زیست یا فیزیک در بازه اول خوندید در این بازه یکی از دروس ریاضی یا شیمی رو انتخاب کنید.

این رو فردا اجرا کنید و به من همینجا گزارش بدید که چطور بود. اگر موفق نشدید مشکل کجا بوده.

من رایگان در خدمت تون هستم تا به یه نتیجه ای برسید و بتونید به این باور برسید که شما می تونید.

اگر خواستید ریز درس ها رو هم می گم.
      خیلی خیلی ممنونم از شما😍
      آخه برنامه آزمون ها رو با ساعت مطالعه من حتی نمیشه بهشون نزدیک شد😬ولی چشم حتما این تایم هارو امتحان میکنم و بهتون خبرش رو میدم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید آروم آروم برید جلو و مطمئن باشید به برنامه آزمون ها هم می رسید. حداقل تا روز کنکور هر درسی رو 5 تا 8 بار می شه مرور کرد.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باید آروم آروم برید جلو و مطمئن باشید به برنامه آزمون ها هم می رسید. حداقل تا روز کنکور هر درسی رو 5 تا 8 بار می شه مرور کرد.
      سلام ببخشید مزاحم شدمولی برا زیست دهم منبع ندارم(گاج رو دارم که خودم اصلا درسنامش رو دوست ندارم و یازدهم و دوازدهم خیلی سبز گرفتم) منبع پیشنهادی ندارین؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش می کنم. شما کتاب زیست جامع مهر و ماه رو مطالعه کردید؟ یه نگاهی به کتاب داشته باشید به نظرم بهتر از گاج و خیلی سبز باشه.

می دونم فقط زیست دهم رو خواستید ولی ولی اجازه بدید اول منبع بالا رو از نزدیک یه بررسی بفرمایید بعد اعلام نظر کنید که اگر نشد برای هر پایه جدا جدا معرفی کنم.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش می کنم. شما کتاب زیست جامع مهر و ماه رو مطالعه کردید؟ یه نگاهی به کتاب داشته باشید به نظرم بهتر از گاج و خیلی سبز باشه.

می دونم فقط زیست دهم رو خواستید ولی ولی اجازه بدید اول منبع بالا رو از نزدیک یه بررسی بفرمایید بعد اعلام نظر کنید که اگر نشد برای هر پایه جدا جدا معرفی کنم.
      خیلی سبزک جامعه ولی درسنامه ندارهدر نتیجه احتمالا باید همین کار رو کنم
      حتما ممنونم

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست دهم نشر الگو رو بررسی فرمودید؟؟؟ درسنامه خوبی هم داره.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب من سه تا کتاب رو چک کردم
      یکی جامعش که تست داشت و درسنامه داخل پاسخنامه داشت که بنظرم برا من مبتدی کاربردی نداشته باشه
      یه مهرماه پایه رو چک کردم که اونم مثل جامع بود
      و دهنش رو چک کردم که همه چیش خوب بود ولی نمیدونم میرسم این حجمو بخونم یا نه اصلا

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و گزارش امروز
      نه تا ده و نیم ریاضی خوندم (مقدمات خیلی سبز که اتحاد ها بود و نسبت های اصلی مثلثاتی و چند تا چیز حفظی دیگه و قانون جای گذاری و اینا)
      یازده و نیم تا دوازده نیم عربی فلاح دیدم که ماضی ها و مضارع ساده رو گفت
      عصر هم که کتاب هارو چک کردم ولی یک ساعت و نیم عصر رو نخوندم :") سخت نبود خسته هم نبودم تنبلی کردم
      ویرایش توسط Strongmaral : 30 مهر 1400 در ساعت 18:57

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Strongmaral نمایش پست ها
      و گزارش امروز
      نه تا ده و نیم ریاضی خوندم (مقدمات خیلی سبز که اتحاد ها بود و نسبت های اصلی مثلثاتی و چند تا چیز حفظی دیگه و قانون جای گذاری و اینا)
      یازده و نیم تا دوازده نیم عربی فلاح دیدم که ماضی ها و مضارع ساده رو گفت
      عصر هم که کتاب هارو چک کردم ولی یک ساعت و نیم عصر رو نخوندم :") سخت نبود خسته هم نبودم تنبلی کردم
      آفرین آفرین درود بر شما

دیدید که می تونید.

مگه شما چه چیزی از این همه آدم کم دارید؟

تجربه به من می گه که اتفاقا شما پتانسیل بالایی هم دارید فقط باید انگیززززززززززه بگیرید که من برای همین در خدمت تون هستم.

خیلی هم خوبه برای شروع به نظرم هفته جدید رو با همین برنامه جلو برید.

راستی برای عربی نت برداری کردید؟ می دونم که فیلمه ولی نت برداری کنید برای مرور سریعتر در آینده.

مرسی از صداقت تون، تنبلی یه عادت هست. حداقل 20 تا 30 روز طول داره تا شما راه بیفتید.

خب همون برنامه ای که دیروز دادم رو مجدد اجرا کنید با روش جایگزینی دروس که توضیح دادم.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آفرین آفرین درود بر شما

دیدید که می تونید.

مگه شما چه چیزی از این همه آدم کم دارید؟

تجربه به من می گه که اتفاقا شما پتانسیل بالایی هم دارید فقط باید انگیززززززززززه بگیرید که من برای همین در خدمت تون هستم.

خیلی هم خوبه برای شروع به نظرم هفته جدید رو با همین برنامه جلو برید.

راستی برای عربی نت برداری کردید؟ می دونم که فیلمه ولی نت برداری کنید برای مرور سریعتر در آینده.

مرسی از صداقت تون، تنبلی یه عادت هست. حداقل 20 تا 30 روز طول داره تا شما راه بیفتید.

خب همون برنامه ای که دیروز دادم رو مجدد اجرا کنید با روش جایگزینی دروس که توضیح دادم.
      ممنون از شما
      بله بله نت برداری کردم ولی نرسیدم خودم باز بخونمشون
      حتما متشکرم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اخه یه چیز

اگر روزی فقط 3 ساعت بخونی
      از الان تا کنکور 753 ساعت مونده!

یعنی این ساعتا فقط برا 30 درصد؟
      من از عربی هیچ نمیدونستم ، یعنی هیچ رفتم سر جلسه چنتا ترجمه و صرفی زدم 42 شد

واقعن تا این حد اعتمادمون به خودمون کمه؟ یعنی تا این حد ذهنت رو کم و تنبل میدونی؟

اگر از الان قول قرارت بالای 30 باشه بدون بهمن ماه میکنیش همون30 ، اردیبهشت هم میگی 20 هم خوبه ها!

درصد تعیین نکن ، راهبرد تعیین بکن! بگو تا دی من باس این مقدار ، این درصد از مطالبو بخونم!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اخه یه چیز

اگر روزی فقط 3 ساعت بخونی
      از الان تا کنکور 753 ساعت مونده!

یعنی این ساعتا فقط برا 30 درصد؟
      من از عربی هیچ نمیدونستم ، یعنی هیچ رفتم سر جلسه چنتا ترجمه و صرفی زدم 42 شد

واقعن تا این حد اعتمادمون به خودمون کمه؟ یعنی تا این حد ذهنت رو کم و تنبل میدونی؟

اگر از الان قول قرارت بالای 30 باشه بدون بهمن ماه میکنیش همون30 ، اردیبهشت هم میگی 20 هم خوبه ها!

درصد تعیین نکن ، راهبرد تعیین بکن! بگو تا دی من باس این مقدار ، این درصد از مطالبو بخونم!
      سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقا محمد گل

جسارتا عرضی داشتم. با فرمایشات حضرتعالی کاملا موافقم. صرفا از روی تجربه و دانش کم خودم عرض می کنم، در مورد ایشون یک ترس نهفته از حجم و فشار کنکور براشون بوجود اومده و من اینطور صلاح دیدم حداقل یک هفته به شکلی که گفتم مطالعه بفرمایند تا آروم آروم به ساعت مطالعه خوبی برسند.

باز هم فرمایش شما کاملا متین هست و ای کاش علاوه بر من، مواقعی که نیستم از دانش و مهارت شما بهره ببرند.

محمد آقا خیلی مخلصم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقا محمد گل

جسارتا عرضی داشتم. با فرمایشات حضرتعالی کاملا موافقم. صرفا از روی تجربه و دانش کم خودم عرض می کنم، در مورد ایشون یک ترس نهفته از حجم و فشار کنکور براشون بوجود اومده و من اینطور صلاح دیدم حداقل یک هفته به شکلی که گفتم مطالعه بفرمایند تا آروم آروم به ساعت مطالعه خوبی برسند.

باز هم فرمایش شما کاملا متین هست و ای کاش علاوه بر من، مواقعی که نیستم از دانش و مهارت شما بهره ببرند.

محمد آقا خیلی مخلصم
      سلام اقا خوبی؟

اختیار داری بابا شرمنده نکن ما کوچیک شماییم،
      من یه لحظه در جریان نبودم فکر کردم خدا نکرده استارتر کوتاه اومده و به قولی شل کرده! به خاطر همین . اصن این حرفا رو نداریم باهم ما
      هر چی شما صلاح بدونی برا ما حجته داداش،

ما بیشتر مخلصیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید که این مدت نبودم
      حقیقتا پیشبینی ایشون خیلی زودتر محقق شد! در این که حس میکنم هرگز از درسای مدرسه فراتر نمیرم این مدت هم درگیر فقط مدرسه بودم و حتی توی همونم خوب نیستم
      ببخشید که مزاحم شما هم شدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن