خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

حلقه حیدریون تشریف بیارید یه لحظه

سلام .

خیلی برام جالبه که راه روش حیدری رو برای این چنتا تست زیر از نامعادلات و قدر مطلق بفرمایید . تا من بدونم تا چه حد از پاسخنامه و روش های عادی بهتر و خوب تره! :
      screenshot-2021-10-19-145352.jpg
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینا جواب من بود، نمیدونم درستن یا نه. ولی اگه درست بودن و متوجه نشدی میتونم ایدی تلگراممو بدم اونجا با ویس توضیح بدم بهتscreenshot_20211019-165440_camscanner.jpg

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوه البته من قر حیدری و این چیزا بلد نیستم. فقط حل کردم اصلا به اون کلمه تاپیک دقت نکرده بودم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matineh نمایش پست ها
      اینا جواب من بود، نمیدونم درستن یا نه. ولی اگه درست بودن و متوجه نشدی میتونم ایدی تلگراممو بدم اونجا با ویس توضیح بدم بهتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_20211019-165440_CamScanner.jpg
مشاهده: 440
حجم: 39.5 کیلو بایت

سلام .
      خیلی ممنونم از زحمتی که کشیدی و حتی اینکه دریغ نکردی و گفتی که تلگرام میدی و بیشتر توضیح میدی .

ممنونم . ولی اصن بحث مشکل رو سوالات نیستش میخواستم ببینیم این عزیزان که میگن حیدری کلا با روش های اصولی و مفهومی حل میکنه این سوالات رو چطور با مفهوم دیگه حل میکنن؟!

بازم ممنون از شما
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام .
      خیلی ممنونم از زحمتی که کشیدی و حتی اینکه دریغ نکردی و گفتی که تلگرام میدی و بیشتر توضیح میدی .

ممنونم . ولی اصن بحث مشکل رو سوالات نیستش میخواستم ببینیم این عزیزان که میگن حیدری کلا با روش های اصولی و مفهومی حل میکنه این سوالات رو چطور با مفهوم دیگه حل میکنن؟!

بازم ممنون از شما
      صحیح..دقیقا بعد اپلود عکس به یه همچین نتیجه ای رسیده بودما. اشکال نداره حداقل 4 تا تست خوب اضافی حل کردم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم متاسفانه اولای همین ماه که داشتم شروع میکردم به خاطر درصد بد ریاضی کنکور امسال جوگیر شدم چند تا فیلم از اریان دیدم ولی فهمیدم همون روش عادی خوندن درسنامه و تست زدن از هر روش میانبری بهتره به شدت هم فیلم دیدن وقت گیره.و علاوه بر اون همونطور که این دوستمون هم فرستاده خیلی از سوالا نیاز به حل تشریحی دارن و با عددگذاری حل نمیشن همون عدد گذاری و یه سری تکنیک های دیگه رو هم کتابای کمک اموزشی همشون کامل نوشتن.قصد من واقعا تخریب کسی نیست اریان حیدری قطعا معلم با سوادیه ولی اگه کسی صفر صفر نیست بهتره خودش با کتاب کمک اموزشی پیش بره.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .

خیلی برام جالبه که راه روش حیدری رو برای این چنتا تست زیر از نامعادلات و قدر مطلق بفرمایید . تا من بدونم تا چه حد از پاسخنامه و روش های عادی بهتر و خوب تره! :
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2021-10-19 145352.jpg
مشاهده: 514
حجم: 75.4 کیلو بایت
      یعنی من عاشق اونایی هستم ک بعد از کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰، که روش های اریان حیدری هیچ دردی نخورد، باز هم کلاساشو ثبت نام میکنن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .

اگه میشه پاسخ سوال ۱۱ رو بزار ک دوستان استفاده کنن، به نظرم سوال قشنگیه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نمودارشو ک بکشی از یک دوم تا ۳ چهارم تابع ثابت میده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .

اریان حیدری که هیچی، بابای آریان حیدری هم نمیتونه با ژانگولر بازی این سوالا رو حل کنه. این سوالا رو انقدر باید از همون روش عادی حل کنی تا صرفا سرعت عملت بره بالا، همین.
      ولی در کل چون روش عددگذاری و میانبر چون برای یه تیپ تست جواب نمیده دلیل نمیشه کلا ببوسیم بذاریمش کنار. کنکوری باید بلد باشه سوالا رو از چند تا راه حل مختلف حل کنه (در صورت امکان) و نباید تک بعدی به موضوع نگاه کنه.
      ولی متاسفانه اکثر معلم ها همین رو هم به بچه ها نمیگن و مدعی هستن که همون روش های خودشون (که عمدتا هم ابتکار خودشون نیست) به صورت کامل جوابگو و کامله.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حیدری خودشم تو کلاساش ده هزاربار گفته قرار نیست این مدل مسئله هارو با عددگذاری یا گزینه گذاری بتونی حل کنی.
      اما یه چیزی که من از وقتی کلاساشو متوجه شدم میبینم اینه که این اولویت ذهنی برات ایجاد میشه که اول سعی کنی با این روشا حل کنی . یعنی همیشه به گزینه ها دقت میکنی اول .( نمیگم آرین عالیه ولی خدایی اینقدرام بد نیست . به من داره کمک میکنه )

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      اگه میشه پاسخ سوال ۱۱ رو بزار ک دوستان استفاده کنن، به نظرم سوال قشنگیه
      با کمال میل:

اینجا

تحلیل اقای ثابتی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Landling نمایش پست ها
      حیدری خودشم تو کلاساش ده هزاربار گفته قرار نیست این مدل مسئله هارو با عددگذاری یا گزینه گذاری بتونی حل کنی.
      اما یه چیزی که من از وقتی کلاساشو متوجه شدم میبینم اینه که این اولویت ذهنی برات ایجاد میشه که اول سعی کنی با این روشا حل کنی . یعنی همیشه به گزینه ها دقت میکنی اول .( نمیگم آرین عالیه ولی خدایی اینقدرام بد نیست . به من داره کمک میکنه )
      صحیح ، اما مگه من گفتم با عدد گذاری برید؟

من گفتم مثلا اگر کنکور 1401 این سوال بیادش راهکار شما چیه؟

طبیعتا این رو هم میدونم و میدونید که اریان حیدری گفته روش کتاب و تشریحی و دردمندان جامعه رو نمیگم ، و مفهومی ریاضی درس میدم! منم مشتاقانه میخوام دید مفهومی که دارید رو بدونم ! نه بحث دیس حیدری هست نه اینکه طعنه یا چیز دیگری! شاید اصلن به نفع حیدری تموم بشه این سوالا! کسی چه میداند .
      اونم بحث ریاضی کلاسیک و دیگه از من بهتر میدونین مورد علاقه طراح در همه سالها!

در نهایت با احترام دعوت میکنم که نوع حل تون رو به اشتراک بزارید .

از دیگر دوستان هم تقاضا دارم که الفاظ توهین به کار نبرن تا به نتیجه برسیم . ممنون
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      اریان حیدری که هیچی، بابای آریان حیدری هم نمیتونه با ژانگولر بازی این سوالا رو حل کنه. این سوالا رو انقدر باید از همون روش عادی حل کنی تا صرفا سرعت عملت بره بالا، همین.
      ولی در کل چون روش عددگذاری و میانبر چون برای یه تیپ تست جواب نمیده دلیل نمیشه کلا ببوسیم بذاریمش کنار. کنکوری باید بلد باشه سوالا رو از چند تا راه حل مختلف حل کنه (در صورت امکان) و نباید تک بعدی به موضوع نگاه کنه.
      ولی متاسفانه اکثر معلم ها همین رو هم به بچه ها نمیگن و مدعی هستن که همون روش های خودشون (که عمدتا هم ابتکار خودشون نیست) به صورت کامل جوابگو و کامله.
      درسته ، ولی هر وقت میگن عدد گذاری در ریاضی همه پای حیدری رو پیش میکشن!

من یه کتاب دارم ، پسر خالم داده ، برای کنکور 87 هستش ، مال انتشارات مهر ماه ، خواستین عکسم میدم .

والا تو اونم عدد گذاری برای نامعادلات و دامنه گفته شده! فکر کنم خود حیدری اصلن تدریس نمیکرد!

بحث من اینه که واقعن حیدری چه راهکار دیگه در اختیار قرار میده که بقیه دبیران از اون غافل اند؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی فقط استاد ملاکپور
      تمام...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن