خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      حقیقتش اولین بار این سوال ۱۱ رو میبینیم تاحالا برخورد نکرده بودم، حتی توی نحوه حل هم مشابهشو ندیده بودم.
      برای تجربی هست یا ریاضی؟
      بله کاملا منطبقه برا تجربی . چیز خاصیم نداره که !

به x بستگی ندارد یعنی بازه ای که x نداشته باشیم! و یه عدد ثابت باشه تابع!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      فایل پیوست 99010
      حقیقتا فقط سوال یک قشنگ بود بقیه سوال ها فقط قصد اذیت کردن داشت اگر سوال13ضریب xیک برمیداشت و قدر دو هم منفی میکرد و سوال 14هم ضریب xحذف میشد میتونست قشنگ باشن

افرین! رسم نمودار هم خوبه به شرطی دیگه سوتی ندی که معلومه واردی!

شاگرد حیدری هستین؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

بله کاملا منطبقه برا تجربی . چیز خاصیم نداره که !

به x بستگی ندارد یعنی بازه ای که x نداشته باشیم! و یه عدد ثابت باشه تابع!
      من جز رسم نمودار ایده یردیگه ای نداشتم. برای همین میگم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      من جز رسم نمودار ایده یردیگه ای نداشتم. برای همین میگم
      لینک حلش رو فرستادم صفحه1 ببین شاید یه چیز جدید یاد گرفتی!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

افرین! رسم نمودار هم خوبه به شرطی دیگه سوتی ندی که معلومه واردی!

شاگرد حیدری هستین؟
      عزیزم من کنکورمو دادم
      ابتدای نمودارم اگر بربی سوادی من میبینی باش
      ویرایش توسط Black_Hawk : 28 مهر 1400 در ساعت 23:14

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

نه اخرا یه روش درو هایی هم میگه! که تو همین سوال که فرستادم گفت . فاصله ها 0/25 و 0/25 زیاد میشه و بدون وارد شدن به جبر جوابو پیدا کردی!
      اخه میدونی یه کسی که صفر وارد بشه به یه حیطه . هر کسی که سر صداش زیاد باشه فکر میکنه اون اصل جنسه!

اقای ثابتی درسته برا تجربی درس هم میدن در راه ابریشم ولی سر کلاس فکر میکنی که زنگ حسابان رشته ریاضی نشستی! یعنی اینقدر محوریت موضوع سر فهم و ریشه مطالبه!
      همین قضیه قدر a ضرب در b کمتر مساوی قدر a در قدر b رو من ندیدم معلمی باز کنه ، ولی ثابتی چرا سرش درست 7 دیقه صحبت کرد!

و اینکه روش های دیگه که نه اسم خودشو میزاره روشون ( استراتژی و...) نه اینکه جو الکی بده . دترمینان و انواع روش ها که خودشم میگه این رو هم بچه کنکوریا کشف کردن ( روش برف پاک کن و...)
      اما مسئله اینجاست که برای فرار از ریاضی نمیخوایم کلاسیک و اصول ریاضی رو یبار برا همیشه بخونیم و تموم شه!

از سال 1400 که کنکور منفجر کرد ریاضی رو . به الان ببین . صف دبیرا شده عباسپور . ملاک پور . حیدری . عمید . ثابتی و سادات و...... در حالی که بعد 98 بود حیدری فقط! همه میگفتن ژنرال و...
      الان هم از این صف یه برایند بگیری برای نحوه تدریس ها فقط حیدری مونده که خطش از بقیه جداس .
      همشون پیرو ریاضی کلاسیک و اصولی اند . از مفهوم دادن شیب خط سادات تا مشتق عباسپور و ریشه های مرتبه زوج ملاک و هندسه عمید و جبر ثابتی!

ببینید الان جبهه میگیرن که اقا حیدری رو ندیدی و اون مفهومی درس میده ! من از شما سوال میکنم که ایا میدونین مفهوم چیه؟
      فلسفه همون فرمول راس رو ایا گفتن بهتون که چطور ایجاد شدش؟ یا فلسفه تفاوت رادیکال ایکس به توان 2 و رادیکال ایکس کلهم به توان 2؟ و اینکه تفاوت هاش ؟

اینکه ترکیب توابع رو به شما با دو تا فلش یاد میده ، اره مفهومه . ولی مفهوم کل نی! میشه همون روش رو با یه دو مجهول تابع a/x +1 و یه تابع دلبخواهی دیگه ناکوت کرد! که مجبور باشید بدونین تابع کسری دامنش و بردش چیه!
      تنها دید مفهومی انحصاری که ایشون به بچه ها میده در بحث مقدمات مشتقه ! بعدی ها کلن تغییر جملات و افعالی هست که بقیه هم میگن! یا بعضی چیزا که نتیجه قضیه رو بهتون میده!

مثلا میومد برا تابع های به قول خودمون ابشار یا گلدون با هزار چیز میگفت که ریشه ها رو پیدا کن . وسطی نمیدونم ریشه کوچیک خودش بیاد بزرگ منفی و.... ( یادم نی)
      در حالی که این انحصاری این بشر نیست .
      شما جدول تعیین علامت بکش . به جای P(x) قدر مطلق رو اعمال کن! به همون چیز میرسی! + خودت فهمیدی که از کجا اومد و سخت یادت بره! اما فقط حیدری میگه تو حفظ میکنی . و نمیدونی که از کجا اومد و چرا ! جالبش هم اینجاست که حالا حالا ها نمیفهمی که چه کردی!
      بعد ها که یکم مطلب اومد رو ذهنت ، از طرف دیگه حفظی های درس دیگه ، کلن تعطیله ذهن!

بازم من مشتاقم ببینم روش حل دوستان رو و نظرات شون رو
      همه این چیزایی که گفتی درسته ولی فکر میکنی چرا مخاطب های حیدری اینهمه بالا بوده تو سال 98
      دقیقا برای همین موضوعاتی که گفتی از ب بسم الله ریاضی رو زده به اسم خودش همه فکر میکنن که خیلی شاخ
      الانم که رویه تدریسش رو تغییر نمیده برای اینه که ازون رویه نتیجه گرفته و معروف شده و نمیخواد توی ططریقه تدریسش هنجار شکنی انجام بده

بازم میگم که لطفا مخاطب آگاه باشید توی این مسائل شاید روش های آریان حیدری جواب بده ولی به ولله همش به یه مو بنده کافیه فقط یه واو توی صورت سوال تغییر پیدا کنه تا کلا روشش با خاک یکسان شه
      پس بهتره اول اصولی روش های تشریحی رو یاد بگیریم و به مهارت خوبی توی اونا برسیم و بعدش بیایم و روش های سریع رو در کنارش پیش ببریم کاری که تقریبا همه دبیر ها از سال 98 به بعد طبق گفته دوست گلم محمد انجام دادن جز حیدری

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      معایب حیدری : ۱_جوگیر شدن زیاد و به نام خود زدن الکی خیلی از روشا
      ۲_وقت غیر مفید کلاس (زیاد شدن تایم استراحت و حرفای حاشیه ای)

ولی خب این ۴ تا سوالی ک دادی رو هم درس میده ...خیلی هم ازین سوالا تو جزوش هست تقریبا با روش بقیه معلما هم اینارو درس میده ولی با یه بیان ساده تر و متفاوت تر و همچین با جو دادن بسیار زیاد
      آخ آخ نگو که از چهار ساعت کلاسش راحت راحت یک ساعت الی چهل و پنج دقیقه به شوخی های الکی و حرف های بی مورد میگذره

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

سوتی دادم جدول تعیین علامت رو گفتم حدول تناوبی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 03 آبان 1400 در ساعت 23:26

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

پینوشت: حل کامل سوال به دو روش در آلا اقای شامیزاده انجام دادن: دقیقه31!
      https://alaatv.com/c/16338
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کارت قشنگه ادامه بده اگر وقت داری

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن