خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69

موضوع: اقرار نامه

1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post اقرار نامه

...
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 24 خرداد 1402 در ساعت 18:14

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      و یه کار دیگه م که کرده بودم و انصافی بعد عید گفتم ممد دمت گرم کاش برا همه دروس میکردی ، سوالای مهم بود!
      من غیر ازمون قلم میدیدی برا شیمی مدارس و تستر و گاج و سنجش و علوی و حلی و.... تحلیل میکردم و شاید بین اینا 5 تا تست بود که میگفتم به به دم اموات طراح گرم با این ایدش! اونو مینوشتم تو یه دفتر! و بالا سر ورق مینوشتم مثلا مبحث انحلال و...
      شاید بگین چرا مینوشتی : چاپگر نداشتم

ولی جاشه بگم که دوستان علاقه به یه درس خیلی خوبه ، ولی تنها اون درس ملاک کنکور شما نی! من عاشق شیمی بودم و هستم و خواهم بود ولی اگر اگر پارسال همون اواسط یکی یه چک میخوابوند که ممد یکمم ریاضی بخون . ممد تنفرت از عربی رو بزار کنار
      من الان در جایگاه بهتری از الانم بودم!
      @Mohamad_R

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      1.وارد روابط عاطفی نشید و سعی کنید هیچگونه ارتباطی با جنس مخالف نداشته باشید
      2.تا روز کنکور به فکر پشت کنکور موندن اصلا ابدا نیوفتید
      3.بهترین سال برای قبول شدن سال اوله به خصوص برای شما که کلاساتون مجازیه و وقت آزاد زیاد دارید
      4.از حواشی کنکور دوووور شید اصلا توجه نکنید.
      5.انگیزه و شور اشتیاقی که تو سال اول هس تو هیچ سال دیگه ای نیس
      6.همراه با آزمون پیش برید اگه پایه رو قبلا کار کردبد برید قلم چی و اگه کار نکردید با گزینه دو پیش برید
      7.طریقه آزمون دادن رو یاد بگیرید و این فقط از طریق آزمون دادن میتونید یاد بگیرید
      فعلا چیزدیگه ای یادم نمیاد اگه یادم اومد میگم
      ولی تک تک این مواردی که گفتم مهمن اگه بهشون عمل کنی صد در صد قبولی

@Mahdis79

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      گوشی!گوشی!گوشی!
      به نظرم بندازیش دور بهتر باشه

از همین الان بشین اشکالاتتو در بیار
      تست میزنی تستای سختو پشت گوش ننداز بشین همون موقع روشون کار کن و یادشون بگیر
      برنامه اصولی داشته باش
      پیوستگیت رو حفظ کن
      مرور زیاد یادت نره
      هرچی آدم انرژی منفی و هرچی دوست بیخود داری بریز دور
      شاید فکر کنی اینا کلیشه ان اما تجربه من و هزاران پشت کنکوری دیگه همیناست
      روحیه ات رو حفظ کن به شدت
      فکر نکن زمان کم داری(بزرگترین اشتباهی که پارسال و بخاطرش تا روز خود کنکور داشتم درجا میزدم همین بود) اما فکرم نکن زمانت زیاده و میتونی برا خودت ول بچرخی!
      نه جانم از این خبرا نیست
      اما اونقدری وقت هست که بشه یه رشته تاپ تو یه دانشگاه تیپ ۱ قبول شد
      هر کی میگه نمیشه الکی گفته...میشه خوبشم میشه فقط تلاش میخواد
      تلاش+روش اصولی مطالعه+حفظ انگیزه+دوری از حواشی+توکل به خدا+انرژی مثبت=موفقیت حتمی توی کنکور
      موفق باشی
      @Unicorn_m

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein-gh نمایش پست ها
      دو چیز رو میتونم بگم ک برای خودم با مشکل رو به روم کرد:

1-تمرکز داشته باش رو کنکور ک مث من اشتباه پر نکنی و زیستت 20 درصد پایینتر از چیزی ک قراره باشه بیاد.(جواب به سوال چرا موندین پشت کنکور) فقط تمرکز داشته باش و شرایط آزمون رو حتی برای زدن تستای زماندارتم لحاظ کن.از جمله پاسخبرگ و صندلیت

2-اگه وضع درسیت خوبه برای دروس اختصاصیت اصلا سمت فیلم نرو. خصوصا تو دورانی ک نکته تست و جمع بندیا میان که آدمو ب شدت تحت تاثیر تبلیغات قرار میدن

(ویرایش: از سایت چی بخونم هم هیچییییییی نمیگرفتم )
      @AmirHossein-gh

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad81 نمایش پست ها
      یکی از دلایلش برای من این بود که ساعت مطالعه بالا داشتم ولی کیفیت نداشت مطالعه ام و بعدش تست زیاد باید کار کرد نباید فقط به خوندن اکتفا کرد حتما برنامه ریزی داشته باش برای همه کارهات ازمون هات رو همه رو تحلیل کن حتما یه تایمی برای استراحت بزار منظورم از استراحت این نیست با گوشی بازی کنی یه استراحتی که باعث بشه ذهنت اروم بشه به خواب خوب خیلی اهمیت بده سعی کن افکار منفی رو از خودت دور کنی و مدیریت زمان کنی
      @milad81

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

1_عدم پیش بینی نتیجه کنکور براساس تراز آزمون های آزمایشی = توی یکی دوتا از آخرین آزمونام قبل از کنکور99 حدود هزار تا دوهزارتا افت تراز داشتم اما براساس تجربه ای که از سال قبلش داشتم سعی کردم توی یک هفته ی آخر کنکور خودم رو جمع وجور کنم

2_توجه بیشتر به مهارت های آزمون = توی کنکور98 به خاطر بی توجهی به این مورد شکست خوردم....برای کنکور 99 از همون اول ترتیب پاسخگویی دفترچه رو برای خودم طبق توانایی هام چیدم و یه سری تصمیمات برای تمرین بیشتره مهارت های آزمون دادن گرفتم مثلن آخر هرهفته ازخودم آزمون شبیه سازی شده میگرفتم.....اگه برای کنکور99 این مهارت هارو تمرین نکرده بودم با مشکلی که امسال سرجلسه برام پیش اومد خیلی راحت رتبه ام تا 2هزارتا بدتر میشد

3_ازدست ندادن استمرار مطالعه در دوران های ناامیدی = سال اول ودوم کنکورم توی بهمن واسفند و اردیبهشت وخرداد بدجوری به پوچی میرسیدم....افکار منفی باعث شد توی سال اول استمرار ونظم مطالعه ام بهم بریزه...ولی برای سال پشت کنکور با وجود این افکار و ناامیدی ها سعی کردم اشتباه رو دوباره تکرار نکنم و استمرار مطالعه رو حفظ کنم

4_توجه بیش ازحد به دیگران = سال اول خیلی به ترازهای بالاتر از خودم توجه میکردم....انگار بین خودم واونا یه سد غیرقابل شکست رو میدیدم به خاطر همین روی عملکرد خودم تمرکز نداشتم و توی آزمونای آزمایشی همش بین ترازهای 5800 و 6300 درجا میزدم....اما توی سال پشت کنکوریم روی عملکردخودم تمرکز داشتم و سعی کردم با شناخت بیشتر خودم پیشرفت کنم و تونستم ترازم رو به 7600 هم برسونم

5_اهمال کاری در تست زدن = برای کنکور98 تعداد تستام کم بود و همش به خاطر اینکه از غلط زدن تست ها توی خونه ناامید میشدم همش سعی میکردم به جای تست زدن برم سراغ مطالعه.....برای کنکور99 درکنار مطالعه به تعدادتست ها هم توجه بیشتری کردم....تست هایی که غلط میزدم رو رها نمیکردم و روی رفع اشکال خیلی بیشتر حساس شدم

6_ازبین بردن توهم بی علاقه گی = فک میکردم از دروسی مثل شیمی و ریاضی متنفرم به خاطرهمین موقع خوندشون به ذهنم تلقین میشد که هیچی از این درسا نمیفهمم...سال اول میانگین درصدام توی هردوتای این درسا به زور به 30 میرسید.....سال پشت کنکور رو با خوندن همین درسایی که ازشون متنفر بودم استارت زدم....این پیش فرض متنفربودن رو کنار گذاشتم و سعی کردم مفاهیم پایه و اولیه رو درست متوجه بشم....کم کم که داشتم توی این دروس پیشرفت میکردم متوجه شدم واقعن به هردوتاش علاقه دارم....بعداز یه مدت حتی ریاضی رو از زیست هم بیشتر دوست داشتم و از شیمی هم خیلی لذت میبردم.....با کنار رفتن همین تلقین ها و افکار تونستم میانگین درصد ریاضیم رو به 80 برسونم....توی کنکور 99 هم درصدای ریاضی شیمی نجاتم دادن

7_مشخص کردن کیفیت مطالعه برای آزمون های دوهفته یکبار = درسال اول توجه ام فقط روی این بود که امروز روهم بالای 7 ساعت درس بخونم....این که قراره امروز کدوم مباحث و بخش ها رو بخونم یا تست بزنم از قبل برام مشخص نبود .....اما برای کنکور99 توی بازه ی 2 هفته تا آزمون بعدی برای هرروز مشخص میکردم برای هردرس باید چه کاری انجام بشه ....قراره کدوم مبحث خونده بشه یا مروربشه.....کدوم درس رو باید توی کدوم روز به کجا برسونم

8_تبدیل مطالعه ازروی اجبار به مطالعه از روی علاقه = قبلن موقع درس خوندن حس میکردم توی قفس گیرکردم و همش دنبال راه فرار میگشتم....سال آخر تصمیم گرفتم این تلقین هارو کم کنم و از مطالعه و پیشرفت گام به گام لذت ببرم...هرچه قدر به خودمون تلقین کنیم که از کنکور و درس خوندن متنفریم همون قدرهم ذهنمون از درس فراری میشه و نمیتونیم روی کارمون تمرکز داشته باشیم

9_کم خوابی اشتباه...خواب کافی = همونطور که توی بخش سرگذشت قسمت سال دوازدهم خوندید یکی از تغییراتی که برای کنکور99 ایجاد کردم کیفیت و مدت خوابم بود...اگه خواب کافی نباشه مطالعه بازدهی مناسبی نخواهد داشت

10_تحلیل آزمون دقیق تر = برای تحلیل آزمون لازم نیست غلط هاتون رو حفظ کنید...باید از آزمون هایی که میدید یه شناختی از خودتون پیدا کنید...توی کدوم مباحث ضعف دارید اونا رو مشخص کنید و به حال خودشون رها نکنیدشون بلکه برای رفع کردنشون برنامه بریزید...مثلن اگه طبق آزمونایی که میدید توی تست های قرابت مشکل دارید سعی کنید هرشب 10 تا تست قرابت بزنید ...از تحلیل آزمون برای چیدن استراتژی هاتون استفاده کنید

11_قطع یا کم کردن ارتباط با افرادی که فرکانس منفی میفرستن
      12_ورزش کردن و داشتن یه برنامه ورزشی مستمر وسبک
      13_جدی گرفتن چندماه آخر کنکور و دوران جمع بندی ...کنترل ناامیدی و عدم کم کاری در این دوران

@Zero_Horizon

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.شاید سنم کم باشه ولی تجربیاتی دارم که شاید به درد عده ای بخوره(هرچند کم)

اهمال کاری شاید بدترین آفت نباشه ولی قطعا جزو بدتریناس .اهمال کاری نکنید.

تعادل رو بین درس و استراحت به خوبی برقرار کنید.اگر بیش از حد استراحت و تفریح داشته باشید ضربه شو میخورید.و بالعکس

به چیزای حاشیه ای و بی ارزش اهمیت ندید

وسواس!!!وسواس نداشته باشید(البته بی نظم هم نباشید اصلا.نه افراط نه تفریط)

مطالعه کاریکاتوری نداشته باشید(مثلا اگر به یه بخش بیش از حد اهمیت بدید و بخش های دیگه رو کلا ول کنید این غلطه)

تا حد امکان سعی کنید وقت های استراحتتون رو با گوشی سپری نکنید

از مکان ها و سایت های سمی به شدت بپرهیزید

بعدا یادم اومد بازم میگم
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یازدهمی هستم ولی از دهم که شروع کردم تجربه های زیادی بدست اوردم
      اول از همه اگه به سال قبل برمیگشتم هیچوقت سمت مشاور های تازه کار و ناشی نمیرفتم متاسفانه بد هم ضربه خوردم به این صورت که من از درس خوندن انداخت انقدر برنامه هاش سنگین بود که من سال دهم 10 ساعت مطالعه میکردم و برای اینکه بتونم برنامه هاش رو اجرا کنم از مدرسه میزدم و در نتیجه هیچی تو مدرسه یاد نگرفتم و عملا دهم از درس خوندن افتادم وقتی مشاورم رو با اون مشاور کنسل کردم شروع کردم به یادگیری مباحث دهم و خودم رو رسوندم این جا یه نکته وجود داره اینکه سمت مشاور های تازه کار و ناشی نرید نمیگم مشاوره بده نه ولی سمت کسایی بردی که فکرتون رو بخونن البته نظرم خودم اینه خودتون بشینید برنامه بریزید و پول هاتون رو به آزمون و کتاب بدید بهتره

دوم اینکه خودم رو خسته نمیکردم هر روز 2 ساعت میخوندم و پیوسته نه اینکه یه روز 10 ساعت یه هفته هیچی
      سوم اینکه از اول آزمون میدادم حتی آنلاین چون باید خودمون رو بسنجیم
      سوم اینکه تلگرام رو از اول حذف میکردم خیلی وقتم رو گرفت به خدا هیچی هم نداره فقط حاشیه الان که تقریبا 4 ماه هستش که تلگرام ندارم آرمشم زیاده
      چهارم اینکه توهم حالا وقت دارم رو از خودم دور میکردم واقعا آسیب زننده است
      پنجم اینکه از متن خوانی بیش از حد پرهیز میکردم و فقط و فقط تست زیاد میزدم
      ششم تست زماندار میزدم
      و البته این فکر رو که از آزمون و تست میترسم رو از خودم دور میکردم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون ازت زیروجان _ یکی از خوبای انجمن _ بابت این تاپیک عالیت
      این تاپیک فرصتیه برای دوباره فکر کردن و تحلیل کردن خودمون.
      راستش چیزایی که من تجربه کردم و فهمیدم راهم اشتباه بوده رو براتون مینویسم
      1. شاگرد خوب نبودن : اینکه وقتی معلم درس میداد و تکلیف میداد پشت گوش مینداختم و دقیقه نود تکالیفو انجام میدادم و صدالبته نتایج دیقه نودی هم میگرفتم و هیچوقت نفهمیدم که این خود من بودم که ضرر میکردم چون مسیر عصبی فقط با تکرار و تمرین قوی میشه و من اون رو قوی نمیکردم ( شاید اینجا لازم باشه یه توضیحی درباره مسیرعصبی بدم که ارجاع میدم به یه کلیپ کوتاه خودتون ببینید حتما https://www.aparat.com/v/ZhsV3/%D9%8...B5%D8%A8%DB%8C )
      2. مرور کم : من راستش جزو کسایی بودم که نه خلاصه مطلب مینوشتم نه چیزی و الان فهمیدم که طیق نمودار فراموشی ابینگهاوس ulapcfokcxgx.jpeg اگه مطالبو تکرار نکنم نیم ساعت بعدش 50 درصد مطالب از ذهنم پریده و چارش فقط مرور مطالبه یک روز سه روز یک هفته و یکماه بعدش. البته درباره اینکه چیو مرور کنمم مشکل داشتم الان برای دروس حفظی و تحلیلی مثلا زیست و شیمی و عمومیا میدونم میشه یبار مایندمپ کشید و مایندمپو مرور کرد و برای تحلیلی ها هم میشه چندتا تست کلی زد و مرور کرد (برا فرمولاش هم میشه مایندمپ کشید)
      3. مشاوره های غلط : اقا تاریخ ادبیات یدونه میاد حذفش کن ،گیاهی سخته نخونش ، اقا این امار سنجشه نگاه کن کسایی که زبانو 50 میزنن زیر پونصدهزار نفر پنجاه بزنی از 99 درصد کنکوریا جلویی و خیلی چیزا که شما بهتر میدونین. من بهش میگم توصیه هایی که میکنن تا ما نخونیم یچیزیو و اونقدر توصیه میکنن که وقتی که برا شنیدن توصیه ها میزاریم از وقتی که برا یادگیری اون مطلب لازمه بیشتره
      4. کار عمیق نکردن : من همیشه کارام خاکستری بود و هیچوقت عمیق کار نکردم. کار عمیق یعنی موقع کار فقط کار و موقع استراحت فقط استراحت و خاکستری یعنی مثلا موقع درس گوشی بازی و موقع استراحت فکر و خیال درس الان فهمیدم درستش اینه که تو یکساعت 45 دقیقه عمیق و باتمرکز و موقع درس بجز درس نباید کار دیگه ای کرد. حتی اگه فکر و خیال اومد سراغت چشاتو میبندی با سی ثانیه مدیتیشن تمرکزتو برمیگردونی و دیگه خیال پردازی نمیکنی و 15 دقیقه استراحت که موقع استراحتم ترجیحا استراحت هایی باید بکنم که استراحتن
      بهتون پیشنهاد میکنم این لیستو برا استراحتا حتما ببینید
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B0%DB%B1%DB%B0_foxit-pdf.jpg
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B0%DB%B1%DB%B2_foxit-pdf.jpg
      فعلا همینا و بعدا کامل ترش میکنم
      ویرایش توسط mr.masomi : 25 مهر 1400 در ساعت 17:59

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Be with Zero to be a great Hero

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها
      ممنون ازت زیروجان _ یکی از خوبای انجمن _ بابت این تاپیک عالیت
      این تاپیک فرصتیه برای دوباره فکر کردن و تحلیل کردن خودمون.
      راستش چیزایی که من تجربه کردم و فهمیدم راهم اشتباه بوده رو براتون مینویسم
      1. شاگرد خوب نبودن : اینکه وقتی معلم درس میداد و تکلیف میداد پشت گوش مینداختم و دقیقه نود تکالیفو انجام میدادم و صدالبته نتایج دیقه نودی هم میگرفتم و هیچوقت نفهمیدم که این خود من بودم که ضرر میکردم چون مسیر عصبی فقط با تکرار و تمرین قوی میشه و من اون رو قوی نمیکردم ( شاید اینجا لازم باشه یه توضیحی درباره مسیرعصبی بدم که ارجاع میدم به یه کلیپ کوتاه خودتون ببینید حتما https://www.aparat.com/v/ZhsV3/%D9%8...B5%D8%A8%DB%8C )
      2. مرور کم : من راستش جزو کسایی بودم که نه خلاصه مطلب مینوشتم نه چیزی و الان فهمیدم که طیق نمودار فراموشی ابینگهاوس برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ulapcfokcxgx.jpeg
مشاهده: 883
حجم: 61.2 کیلو بایت اگه مطالبو تکرار نکنم نیم ساعت بعدش 50 درصد مطالب از ذهنم پریده و چارش فقط مرور مطالبه یک روز سه روز یک هفته و یکماه بعدش. البته درباره اینکه چیو مرور کنمم مشکل داشتم الان برای دروس حفظی و تحلیلی مثلا زیست و شیمی و عمومیا میدونم میشه یبار مایندمپ کشید و مایندمپو مرور کرد و برای تحلیلی ها هم میشه چندتا تست کلی زد و مرور کرد (برا فرمولاش هم میشه مایندمپ کشید)
      3. مشاوره های غلط : اقا تاریخ ادبیات یدونه میاد حذفش کن ،گیاهی سخته نخونش ، اقا این امار سنجشه نگاه کن کسایی که زبانو 50 میزنن زیر پونصدهزار نفر پنجاه بزنی از 99 درصد کنکوریا جلویی و خیلی چیزا که شما بهتر میدونین. من بهش میگم توصیه هایی که میکنن تا ما نخونیم یچیزیو و اونقدر توصیه میکنن که وقتی که برا شنیدن توصیه ها میزاریم از وقتی که برا یادگیری اون مطلب لازمه بیشتره
      4. کار عمیق نکردن : من همیشه کارام خاکستری بود و هیچوقت عمیق کار نکردم. کار عمیق یعنی موقع کار فقط کار و موقع استراحت فقط استراحت و خاکستری یعنی مثلا موقع درس گوشی بازی و موقع استراحت فکر و خیال درس الان فهمیدم درستش اینه که تو یکساعت 45 دقیقه عمیق و باتمرکز و موقع درس بجز درس نباید کار دیگه ای کرد. حتی اگه فکر و خیال اومد سراغت چشاتو میبندی با سی ثانیه مدیتیشن تمرکزتو برمیگردونی و دیگه خیال پردازی نمیکنی و 15 دقیقه استراحت که موقع استراحتم ترجیحا استراحت هایی باید بکنم که استراحتن
      بهتون پیشنهاد میکنم این لیستو برا استراحتا حتما ببینید
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۱۱۰۱۷-۱۵۰۰۱۰_Foxit PDF.jpg
مشاهده: 905
حجم: 55.1 کیلو بایت
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۱۱۰۱۷-۱۵۰۰۱۲_Foxit PDF.jpg
مشاهده: 893
حجم: 51.9 کیلو بایت
      فعلا همینا و بعدا کامل ترش میکنم
      خیلی جامع بود
      مرسی ازتون

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Assi نمایش پست ها
      1میشه تا وقتی نتیجه کنکورت نیومده برا خودت نبری و ندوزی؟؟؟؟ نگی من کجا فلان رتبه کجا؟؟؟ پس ببین اولی روی خودت و روحیه ات کار کن اگر روحیه ضعیفی داری که با کوچک ترین تلنگری از هم میپاشه یا خودتو تغییر بده( میدونم سخته ادمیزاد مخالف تغییره چون انرژی بره)یا اگه نمیتونی بیخیال مسیر کنکور شو.اگر به سطحی از توان روحی که منظورمه رسیده باشی از تراز دو تا ازمون پشت سر هم، چند تا تست غلط،حرفای منفی بقیه و اما و اگر هایی که به ذهنت میان نمیترسی بلکه اونا رو علامت هشداری میبینی که خودتو بیشتر محک بزنی
      2تو سال کنکورت دوست و رفیق رو ول کن خیلی ناراحتم میکنه ولی حقیقت داره.برای دوستات هرچقدم باهم صمیمی باشین رتبه کنکورش بیشتر از تو و دلت ارزش داره(منطقی هم هس)پس قبل اینکه ازشون دلخور بشی پیش دستی کن و بذارشون کنار خیلی شیک و مجلسی(مطمئنم 90درصد میگن نه دوست من اینطور نیس...اصراری ندارم)
      3یه منبع که خریدی وسواس نگیر و تا دو دور نزدیش نرو سراغ چیز دیگه البته که تست های غلط رو بیشتر از دوبار هم باید کار کنی
      4اگه مبحث خاصی هس ک ازش میترسی همین اول کاری قورباغه ات رو قورت بده و شروعش کن و الا اخرش میگی حذفش کنم خلاص شم
      5اگه ازمون میدی لطفا لطفا لطفا تحلیلشو جدی بگیر
      یه بنده خدایی میگف شنبه بعد ازمون رو کلا اختصاص بده به تحلیل و علت یابی تست های غلط خودتو گول نزن دیگه تا از اون مبحث بازم تست نزنی که همون اش و همون کاسه اس

6خواهشا جوگیر نشین ، اهسته و پیوسته بخونین(خودم سال اول 15 ساعت خوندم دوماه بعدش رو خوابیدم )
      7مدرسه ای که توشی درسته تو موفقیتت تاثیر داره ولی همه چی نیست خودتم اینو میدونی...اگه سمپادی هستی به خودت غره مشو! اگه مدرسه دولتی هستی هم ناله و شکایت نکن کلی کتاب خوب هس تو بازار که خوندن دقیق همینا برات کافیه
      8هیچوقت فک نکن سال دیگه ای برای موفقیت وجود داره جوری درس بخون انگار امسال آخرین کنکورته...گاهی اوقات باید خودتو سرزنش کنی باید بذاری وجدانت تورو به خودت بیاره نه که صداشو درجا قطع کنی
      9حاشیه ینی یه سم خاموش...جوری اروم از جو کنکور میکشدت بیرون که سر جلسه میفهمی چه بلایی سرت اومده
      10تفریح یادت نره خودتو خفه نکن با درس چون این راهش نیس بخدا حتی یه چیزی مثل گوشی هم زیاد کار بکنه داغ میکنه باید بهش استراحت بدی انسان ک جای خود دارد
      @Assi

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

@Unicorn_m
      یاد پارسال بخیر : ))))
      اون موقعا فکر میکردم اگه پزشکی یا دارو قبول نشم میمیرم ولی نمردم...پرستاری قبول شدم و دانشجوئم...
      روی اهدافتون ثابت قدم باشید و تا لحظه آخر بجنگید...مثل من نباشید من از اردیبهشت یعنی توی طلایی ترین زمانم بریدم و نتیجه ام شد اینی که الان هستم...البته ناراحت نیستم هدف اصلیم همیشه کمک کردن به بقیه و کار کردن تو محیط بیمارستان بود که بهش رسیدم...
      خیلی حواستون به تایم بعد عیدتون باشه!میتونه پزشکیتونو راااحت بکنه پیراپزشکی و یا حتی رشته های غیر علوم پزشکی(نه که این رشته ها بد باشن نه،من خودمم دانشجوی پرستاریم الان منظورم اینه که رتبه اتون بالاتر میشه و طبیعتا نمیتونید دارو یا دندان یا پزشکی بیارید)
      از صمیم قلبم براتون آرزوی موفقیت میکنم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرنازm نمایش پست ها
      خیلی جامع بود
      مرسی ازتون
      خواهش میکنم لطف دارید
      ایشالله تو اوج بدرخشید

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن